141

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Elle parašė:
Best In The World parašė:
Elle parašė:

Tai cia ir tavo logika?
Kurioj Santariskiu palatoj tave laiko? big_smile

Ir isvis durnas atsikirtimas, nes santariskes ne psichikos ligonine.

Nu taip. Bet dziugu, kad zinai, kur is tikruju tau vieta smile

Mano vieta psichineje ligonineje, nes pasakiau, kad jei vyras gali trenkti kitam vyrui uz poksta vadinasi vyras turi galeti trenkti moteriai uz poksta taip pat, nes pagal feminizma vyru ir moteru teises lygios?

Tu suvoki kokia veidmaine tu dabar esi?

142 (redagavo Best In The World 2022-10-20 09:49)

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Tipine feministe, nori privalumu be atsakomybiu.
Lygios teises tinka tik tada, kai jos naudingos moteriai big_smile
Jei moteris siunciama bus i kara, i kasykla dirbt juoda fizini darba, statyt dangoraizius, tempt sunkius baldus i 12 auksta ir uz izeidinejimus gaus i snuki lygiai taip pat kaip vyras gauna, tai jau ne netinka lygios teises. big_smile

Psichas jau matai as esu del to kad lygias teises per visa spektra ziuriu big_smile

143

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Kuo labiau tu stengies atrodyti vyriskas ir protingas, tuo labiau juokingas esi smile su tavim nera apie ka kalbet smile
Buk tu bisky paprastesnis, pamatysi - gyvent lebgviau bus smile
Nedekok, vaikeli. Ramybes tavo sielai smile ir rezultatu tavo smegenims smile

144

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Elle parašė:

Kuo labiau tu stengies atrodyti vyriskas ir protingas, tuo labiau juokingas esi smile su tavim nera apie ka kalbet smile
Buk tu bisky paprastesnis, pamatysi - gyvent lebgviau bus smile
Nedekok, vaikeli. Ramybes tavo sielai smile ir rezultatu tavo smegenims smile


Mano argumentai vienodi kaip ir Jevgenijaus bet kazkodel nematei stabdziu diskutuot su juo, veidmaine bobute smile

Ir as nebandau atrodyti vyriskas ir protingas, bet jei nesistengiau tokiu but ir tu galvoji kad stengiuos vadinas vienintelis logiskas paaiskinimas, kad is tikro esu ir vyriskas ir protingas big_smile

Kodel as turiu but bisky paprastesnis? Tu suvoki kaip tu nusisnekejai dabar? Buk paprastesnis, skaldyk snukius uz bajeri nes gini kazkieno garbe, bet jei tu bandai ta pacia logika pritaikyt man, tai cia jau per daug gilinies, buk paprastesnis big_smile big_smile big_smile

Del rezultatu smegenims tai dekui, bet tau ju labiau palinkeciau, as tai jau daugiau pazengiau per gyvenima nei tu, tau tikrai susiimt reiktu labiau nei man, bobute.

Tavo sita zinute yra klisine zinute, kai zmogus nebeturi argumentu pagristi savo nuomonei ir poziuriui, kai pralaimi diskusija jis tiesiog traukiasi ir linki smegenu ar panasiu dalyku.

Nu grynai mazgote o ne moteris.

145

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Best In The World parašė:
Elle parašė:

Kuo labiau tu stengies atrodyti vyriskas ir protingas, tuo labiau juokingas esi smile su tavim nera apie ka kalbet smile
Buk tu bisky paprastesnis, pamatysi - gyvent lebgviau bus smile
Nedekok, vaikeli. Ramybes tavo sielai smile ir rezultatu tavo smegenims smile


Mano argumentai vienodi kaip ir Jevgenijaus bet kazkodel nematei stabdziu diskutuot su juo, veidmaine bobute smile

Ir as nebandau atrodyti vyriskas ir protingas, bet jei nesistengiau tokiu but ir tu galvoji kad stengiuos vadinas vienintelis logiskas paaiskinimas, kad is tikro esu ir vyriskas ir protingas big_smile

Kodel as turiu but bisky paprastesnis? Tu suvoki kaip tu nusisnekejai dabar? Buk paprastesnis, skaldyk snukius uz bajeri nes gini kazkieno garbe, bet jei tu bandai ta pacia logika pritaikyt man, tai cia jau per daug gilinies, buk paprastesnis big_smile big_smile big_smile

Del rezultatu smegenims tai dekui, bet tau ju labiau palinkeciau, as tai jau daugiau pazengiau per gyvenima nei tu, tau tikrai susiimt reiktu labiau nei man, bobute.

Tavo sita zinute yra klisine zinute, kai zmogus nebeturi argumentu pagristi savo nuomonei ir poziuriui, kai pralaimi diskusija jis tiesiog traukiasi ir linki smegenu ar panasiu dalyku.

Nu grynai mazgote o ne moteris.

Neuzsiciaups pirmas a nei kaip smile vyriskas ir protingas, kaip turgaus boba smile

146

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Elle parašė:
Best In The World parašė:
Elle parašė:

Kuo labiau tu stengies atrodyti vyriskas ir protingas, tuo labiau juokingas esi smile su tavim nera apie ka kalbet smile
Buk tu bisky paprastesnis, pamatysi - gyvent lebgviau bus smile
Nedekok, vaikeli. Ramybes tavo sielai smile ir rezultatu tavo smegenims smile


Mano argumentai vienodi kaip ir Jevgenijaus bet kazkodel nematei stabdziu diskutuot su juo, veidmaine bobute smile

Ir as nebandau atrodyti vyriskas ir protingas, bet jei nesistengiau tokiu but ir tu galvoji kad stengiuos vadinas vienintelis logiskas paaiskinimas, kad is tikro esu ir vyriskas ir protingas big_smile

Kodel as turiu but bisky paprastesnis? Tu suvoki kaip tu nusisnekejai dabar? Buk paprastesnis, skaldyk snukius uz bajeri nes gini kazkieno garbe, bet jei tu bandai ta pacia logika pritaikyt man, tai cia jau per daug gilinies, buk paprastesnis big_smile big_smile big_smile

Del rezultatu smegenims tai dekui, bet tau ju labiau palinkeciau, as tai jau daugiau pazengiau per gyvenima nei tu, tau tikrai susiimt reiktu labiau nei man, bobute.

Tavo sita zinute yra klisine zinute, kai zmogus nebeturi argumentu pagristi savo nuomonei ir poziuriui, kai pralaimi diskusija jis tiesiog traukiasi ir linki smegenu ar panasiu dalyku.

Nu grynai mazgote o ne moteris.

Neuzsiciaups pirmas a nei kaip smile vyriskas ir protingas, kaip turgaus boba smile

Moterys uzsiciaupia pries vyrus, o ne atvirksciai. Todel vyrai ir yra vyrai.
Mano tevas manes tikrai nemoke taikstytis ir klausyt kazkokiu senmergiu bezdalu.

147

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Elle parašė:
Jevgenijus parašė:
Elle parašė:

Net komentatoriai youtubej? Tai labai rimta smile psichologai jo santykius su zmona analizuoja del ivykio per apdovanojimus? Tai isvis jau mirtinas argumentas smile
Supranti, gyvena du zmones - ju reikalas kaip, ne komentatoriu. Ju reikalas nusistatyt ribas, kurios juos tenkina, ir cia ne psichologu kls, kaip zmonems pavyksta islikti komforto zonoj, sprest iskylusias problemas, pyktis, taikytis, kas plauna indus, kas moka uz elektra. Tai ju reikalas.
Bet jei svarbu visiems pagailet jo, kad zmona nuejo i kaire, tebunie... tada kls toks: jei ji bitu i kaire nenulekus, jo antausis jau atrodytu kitoks? Tada jis jau butu maladiec? smile

Jie yra garsenybes ir tiketis to, kad apie juos niekas nieko nerasys, nekurs ir nekalbes yra kvaila. Nori buti zinomas? Susitaikyk su tuo, kad bus daug demesio ir net tokio, kuris nepatiks. Viesas asmuo, garsenybe, jau privatumo tikrai bus maziau.

Nulekus ar ne, vistiek antausis yra zemas lygis ir tai parode, kad jis pats silpnas ir kazkuria prasme auka nelaimingu santykiu.
O tu tokiu klausimu bandai pateisinti ejimus i kaire, nes nu ne siaip sau uzdavei si klausima smile

Kodel silpnas? Tau teko patirti toki paradoksalu dalyka, kai tau labai rupi kitas zmogus, tu jautiesi labiau pazeidziamas? Ir dziaugtis, kai jam sekasi, arba liudet, kai jam blogai? Tam tikra prasme ir atsakomybe uz ta  zmogu, kaip poreiki padaryt jo diena geresne ir padet isvengt kazkokiu blogu dalyku?
Tai yra silpnybe, ar stiprybe?

Tas klausimas yra just klausimas  is konteksto, todel ir uzduotas smile


Jeigu zmogus nera manipuliuojantis isnaudotojas, tada taip, bet ne tokiais budais kaip per apdovanojimus kur net nebuvo izeidimo.
Ginti tokia, kuri juokiasi, po to vartyt akis su ideja, "nu vyras durnelis, padaryk del manes durna poelgi, uzpulk" o tas ir padaro.
Yra skirtumas ka ginti. Ka renkiesi, ta ir turi. Pradekim nuo to, kad reikia rinktis zmones su kuriais esi. Nuo manipuliuojanciu tik begti ko toliau.
Padare diena geresne del sudniekio uzpulti zmogu visam pasauliui matant.

148

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Elle parašė:

Pazaisim Oskarus su berniukais smile
Best, dar susitark, kad Jevgenijus nusiskustu galva, ir sutiktu su tavo svelniu jausmu demonstravimu viesoj vietoj smile
Ir go - gausi apdovanojima, vaikeli smile

O ko tu mane judini kokiu man buti kur ir su kuo? Gal tu rupinkis savimi labiau.

149

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Best In The World parašė:

Tipine feministe, nori privalumu be atsakomybiu.
Lygios teises tinka tik tada, kai jos naudingos moteriai big_smile
Jei moteris siunciama bus i kara, i kasykla dirbt juoda fizini darba, statyt dangoraizius, tempt sunkius baldus i 12 auksta ir uz izeidinejimus gaus i snuki lygiai taip pat kaip vyras gauna, tai jau ne netinka lygios teises. big_smile

Psichas jau matai as esu del to kad lygias teises per visa spektra ziuriu big_smile

Nu na kokia tavo logika, ar neįgaliam vyrui vežimėlyje irgi lieptum tempti baldus?
Džiaukis, kad tau tikimybė patirti išprievartavimą yra tokia menka, lyginant su moterimis, ir užtilk arba savo toksiškumu nesidrabstyk. Jei ne tavo mama, tu nebūtum gimęs.

150

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Kodel iskart apie toksiskuma ir apie tevus?
Kalba ne apie tai, o ir naudojat tokius palyginimus kai neturit ka atsakyti.

151

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

Tipine feministe, nori privalumu be atsakomybiu.
Lygios teises tinka tik tada, kai jos naudingos moteriai big_smile
Jei moteris siunciama bus i kara, i kasykla dirbt juoda fizini darba, statyt dangoraizius, tempt sunkius baldus i 12 auksta ir uz izeidinejimus gaus i snuki lygiai taip pat kaip vyras gauna, tai jau ne netinka lygios teises. big_smile

Psichas jau matai as esu del to kad lygias teises per visa spektra ziuriu big_smile

Nu na kokia tavo logika, ar neįgaliam vyrui vežimėlyje irgi lieptum tempti baldus?
Džiaukis, kad tau tikimybė patirti išprievartavimą yra tokia menka, lyginant su moterimis, ir užtilk arba savo toksiškumu nesidrabstyk. Jei ne tavo mama, tu nebūtum gimęs.

Prie ko cia invalidumas?

Kalba buvo ne apie mazumas ir ekstremalius atvejus o apie lyciu lygybe. Lyciu lygybe neimanoma. Viskas. Taskas.

O moterys kurias prievartauja 99.9% pacios savo elgesiu prisidirbo.
Kalbejes esu su nemazai isprievartautu moteru per savo gyvenima ir su visom kuriom kalbejau visos laisvo elgesio, arba duoda po to pasigaili kad dave ir apkaltina prievartavimu nors prievartos nebuvo, arba trainiojas kazkokiuose vakareliuose su kazkokiais tipais kazkur neaisku kur su neaisku kuo vidury nakties, arba eina i namus pas ciuva per pirma pasimatyma "sachmatais zaist" nes galvoja kad tikrai zais sachmatais. Su visom prievartavimo aukom su kuriom kalbejau laisvai buvo imanoma isvengti prievartos. Ir todel tos moterys kuriu niekada neisprievartavo, ju neisprievartavo ne todel kad jom pasiseke, o nes jos niekad nedarytu ir nedaro to ka daro tos kurias isprievartauja. Zinoma isimciu buna kaip visada, bet jos isimtys.

152

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Nebutina parašė:

Pasistojo man klausimas, ka jus galite pasiulyti normaliems vyrams kurie apart sekso turi viska, ko jam reikia? Kodel jus manote, kad isvis apart sekso dar galite kazka pasiulyti mums, ko is jusu reiketu kaip sekso, kas jums tokiu briedu "ikale" i galvas?
1. Darbas yra, vadinasi pinigu is taves nereikia
2. Butas ar net namas yra, vadinasi stogas virs galvos yra, tavasis man nach. reikalingas
3. Hobis tam pakanka draugu jus nach. mums ten reikalingos, kad su savo durnais klausimais uzlesiotumete mums smegenis.

4. Seksas, tai vienintelis dalykas kurio mums is jusu reikia.

Todel ir lieka tik seksas, tai ko jus cia putojates ir dar kazko norite, ko pasiulyti nesugebate? Kam jus mums apart sekso reikalingos?
Kodel mes renkames i garazus ar kitus objektus be jusu, kad kuo toliau buti nuo jusu ir jusu durno elgesio visumoje?

O jus ka galit duoti? Is jusu isvis nieko negausi.)

153

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Irena parašė:
Nebutina parašė:

Pasistojo man klausimas, ka jus galite pasiulyti normaliems vyrams kurie apart sekso turi viska, ko jam reikia? Kodel jus manote, kad isvis apart sekso dar galite kazka pasiulyti mums, ko is jusu reiketu kaip sekso, kas jums tokiu briedu "ikale" i galvas?
1. Darbas yra, vadinasi pinigu is taves nereikia
2. Butas ar net namas yra, vadinasi stogas virs galvos yra, tavasis man nach. reikalingas
3. Hobis tam pakanka draugu jus nach. mums ten reikalingos, kad su savo durnais klausimais uzlesiotumete mums smegenis.

4. Seksas, tai vienintelis dalykas kurio mums is jusu reikia.

Todel ir lieka tik seksas, tai ko jus cia putojates ir dar kazko norite, ko pasiulyti nesugebate? Kam jus mums apart sekso reikalingos?
Kodel mes renkames i garazus ar kitus objektus be jusu, kad kuo toliau buti nuo jusu ir jusu durno elgesio visumoje?

O jus ka galit duoti? Is jusu isvis nieko negausi.)

Būtent. :::034

154

Re: Ka gali pasiulyti moteris vyrui, apart sekso (30 - 30+)?

Irena parašė:

O jus ka galit duoti? Is jusu isvis nieko negausi.)

o ko tau reikia?