121

Re: Sexas su vyresne

na taip, neblogai galima užsidirbti teikiant tokią pagalbą smile
nesuprasti mums alkoholikų, kurie už 15 eurų butelio atvežimą sumokės 90 eurų, bet niekada būdami blaivūs nenusipirks iš anksto 6 butelius degtinės ateičiai...
turbūt tame ir slypi laisvės ir plataus dosnaus mosto pojūtis smile

122

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

na taip, neblogai galima užsidirbti teikiant tokią pagalbą smile
nesuprasti mums alkoholikų, kurie už 15 eurų butelio atvežimą sumokės 90 eurų, bet niekada būdami blaivūs nenusipirks iš anksto 6 butelius degtinės ateičiai...
turbūt tame ir slypi laisvės ir plataus dosnaus mosto pojūtis smile

Deja, tik pojūtis.

123

Re: Sexas su vyresne

bet žmogus būna laimingas ir džiaugiasi bei didžiuojasi savimi - tai labai labai daug smile

124

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

bet žmogus būna laimingas ir džiaugiasi bei didžiuojasi savimi - tai labai labai daug smile

Kitą dieną uždaužytom akim eis skolintis pas kaimynus. Ir šiaip viską pamiršęs. Baisus tokių žmonių gyvenimas.

125

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Andre parašė:

bet žmogus būna laimingas ir džiaugiasi bei didžiuojasi savimi - tai labai labai daug smile

Kitą dieną uždaužytom akim eis skolintis pas kaimynus. Ir šiaip viską pamiršęs. Baisus tokių žmonių gyvenimas.

Taip, mūsų supratimu, baisus jų gyvenimas, o jų supratimu - mūsų smile
Čia kaip europietis žiūri į elgetą indą ir niekina jį kaip elgetą, o indui gaila europiečio.

Keista, kad būtent šiuose atvejuose žmogus nenori būti kito kailyje. Bent kartą.

126

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:
Ieva parašė:
Andre parašė:

bet žmogus būna laimingas ir džiaugiasi bei didžiuojasi savimi - tai labai labai daug smile

Kitą dieną uždaužytom akim eis skolintis pas kaimynus. Ir šiaip viską pamiršęs. Baisus tokių žmonių gyvenimas.

Taip, mūsų supratimu, baisus jų gyvenimas, o jų supratimu - mūsų smile
Čia kaip europietis žiūri į elgetą indą ir niekina jį kaip elgetą, o indui gaila europiečio.

Keista, kad būtent šiuose atvejuose žmogus nenori būti kito kailyje. Bent kartą.

Nemanau, kad mes galim žinoti, ką jie sprendžia apie " mūsų" gyvenimus. Abejoju, ar visi jau taip niekina elgetas, bent jau Indijoje, kur viską lemia kastos ir žmogus nieko negali pakeisti. Ar indui gaila europiečio, ar kito užsieniečio, abejoju. Jam labiau rūpi jo piniginė.

127

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Andre parašė:
Ieva parašė:

Kitą dieną uždaužytom akim eis skolintis pas kaimynus. Ir šiaip viską pamiršęs. Baisus tokių žmonių gyvenimas.

Taip, mūsų supratimu, baisus jų gyvenimas, o jų supratimu - mūsų smile
Čia kaip europietis žiūri į elgetą indą ir niekina jį kaip elgetą, o indui gaila europiečio.

Keista, kad būtent šiuose atvejuose žmogus nenori būti kito kailyje. Bent kartą.

Nemanau, kad mes galim žinoti, ką jie sprendžia apie " mūsų" gyvenimus. Abejoju, ar visi jau taip niekina elgetas, bent jau Indijoje, kur viską lemia kastos ir žmogus nieko negali pakeisti. Ar indui gaila europiečio, ar kito užsieniečio, abejoju. Jam labiau rūpi jo piniginė.

Dažnai ir aš apie tai pagalvoju. Jie taip rūpinasi gyvūnais, o žmonėms jokios empatijos.

128

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

Best,
tai mes seniai supratom smile nereikia taip vaizdžiai kartoti, nes jei aš pasakysiu, ką anksčiau išrėždavau prie manęs lendantiems vedusiems, tai bus dar .... vaizdžiau smile

bet dabar klausimas Tau - kadangi čia tokia tema ir Tavo toks reikalavimas (kaip suprantu, į Tave irgi niekas dar neprispjaudė), tai kelių dienų sriuba Tau tinka ? smile ne tik kad neprispjaudyta, bet net šaukštu nepaliesta?

Mano didysis saukstas per daug dieviskas ir brangus kad i surugusias ir prispjaudytas sriubas merkciau

Man tiktu tik tokia is kurios dar pupa ar dvi pasemt galeciau

Nors realiai tai uzrisau jau su tom sriubom.
Nusiplikiau tiek, kas sensoriniai nervu galuneles mire. Tai valgyt galiu nenusiplikinant taciau skonio irgi nebera. Tai koks tikslas tada.

Geriau be sriubu big_smile

129

Re: Sexas su vyresne

Geriausias pasaulio šaukštas jau po pietų...
Nu, bet nepadėtas. Dar kaukštels kam nors į kaktą smile

Indams karma yra viskas ir empatijos jie nerodo, nes tai būtų labai intymu - kištis į kito žmogaus santykį su karma - galima ir pačiam nudegti.
tiesa, indams šventos tik karvės, o jaučiai ne - jie karvės vyrai ir todėl turi sunkiai dirbti, kol indai garbina karvę, tiksliau jos teikiamą pieną smile

130

Re: Sexas su vyresne

Senose, primityviose kultūrose visur toks mąstymas, nes neturi mokslinių žinių apie ligas, psichologiją ir pnš. Tiesiog iš baimės užsikrėsti izoliuoja tą žmogų, net pats ligonis šalinasi sveikųjų. O tos karmos ar pnš., tai pavadinimai. Lietuvoj bijodavo blogos akies, nužiūrėjimų...O gyvūnai, tai yra tikinčiųjų, kad juose apsigyvena protėvių dvasios arba, kaip karvės, ožkos, kurios yra išgyvenimo, apsigynimo nuo bado garantas, kuris tampa kultu, tradicijom. Laikui bėgant kitos kartos jau garbina, net nežinodamos kodėl tai daro. Kai kam net naudinga, nes gali per tokius dalykus , kaip kaltinimus, kontroliuot naivių, neraštingų žmonių gyvenimus ir juos išnaudot, pavergt. Kitur avys, kumelės ar kupranugarės. Jokios mistikos čia nėra.

131

Re: Sexas su vyresne

Andre parašė:

Geriausias pasaulio šaukštas jau po pietų...
Nu, bet nepadėtas. Dar kaukštels kam nors į kaktą smile

Indams karma yra viskas ir empatijos jie nerodo, nes tai būtų labai intymu - kištis į kito žmogaus santykį su karma - galima ir pačiam nudegti.
tiesa, indams šventos tik karvės, o jaučiai ne - jie karvės vyrai ir todėl turi sunkiai dirbti, kol indai garbina karvę, tiksliau jos teikiamą pieną smile


kaukstels kam nors per galva big_smile

Keista bet idomu fetisha tu man cia siulai big_smile

132 (redagavo Valdas 2022-12-20 13:41)

Re: Sexas su vyresne

Best In The World parašė:
Andre parašė:

Geriausias pasaulio šaukštas jau po pietų...
Nu, bet nepadėtas. Dar kaukštels kam nors į kaktą smile

Indams karma yra viskas ir empatijos jie nerodo, nes tai būtų labai intymu - kištis į kito žmogaus santykį su karma - galima ir pačiam nudegti.
tiesa, indams šventos tik karvės, o jaučiai ne - jie karvės vyrai ir todėl turi sunkiai dirbti, kol indai garbina karvę, tiksliau jos teikiamą pieną smile


kaukstels kam nors per galva big_smile

Keista bet idomu fetisha tu man cia siulai big_smile

Niekada nesimylėjęs gėjau, nenusišnekėk. xDDD

133 (redagavo Valdas 2022-12-20 13:47)

Re: Sexas su vyresne

Būdamas 30 metų, pusantrų metų mylėjausi su 12 metų vyresne. Visai fainai, tik kad iš sekso - jokios naudos. Apskritai, daug svarbiau kalbėti, rašyti šiuo atveju apie patį bendravimą su vyresnėmis moterimis. Aš negaliu bendrauti su jaunomis, nes jos kvailos ir jų elgesys kvailas. Galėčiau sukategorizuoti taip: 20 metės yra labai kvailos. 30 metės yra kvailos. 40 metės yra pusiau kvailos. 50 metės yra pusiau protingos. 60 metės yra protingos. Todėl bendrauti man labiausiai patinka su 50 ir 60 metėm, bet kadangi 60 metės beveik visos nebegali turėti vaikų, tai bendravimo ir vaikų turėjimo prasme, geriausios yra 50 metės. Ir dėl to, kad neužilgo jos tampa nebevaisingos, todėl nebesukelia neigiamo poveikio savo nuolatiniu besikaunančiu elgesiu kaip galinčios turėti vaikų, o tai garantuoja ir maksimalų protingumą bei patirtį, ir ramų, malonų gyvenimą.

134

Re: Sexas su vyresne

Dėl to kad kvailos visiškai sutinku bet čia Lietuva blondiniu kraštas

135

Re: Sexas su vyresne

Konstantinas parašė:

Dėl to kad kvailos visiškai sutinku bet čia Lietuva blondiniu kraštas

Primityviau jau, turbūt, neįmanoma.

136

Re: Sexas su vyresne

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:

Dėl to kad kvailos visiškai sutinku bet čia Lietuva blondiniu kraštas

Primityviau jau, turbūt, neįmanoma.

Konstantinas pergyvena kažkokią krizę, matomai. Lyg būtų piktas ant viso pasaulio.

137

Re: Sexas su vyresne

Valdas parašė:
Best In The World parašė:
Andre parašė:

Geriausias pasaulio šaukštas jau po pietų...
Nu, bet nepadėtas. Dar kaukštels kam nors į kaktą smile

Indams karma yra viskas ir empatijos jie nerodo, nes tai būtų labai intymu - kištis į kito žmogaus santykį su karma - galima ir pačiam nudegti.
tiesa, indams šventos tik karvės, o jaučiai ne - jie karvės vyrai ir todėl turi sunkiai dirbti, kol indai garbina karvę, tiksliau jos teikiamą pieną smile


kaukstels kam nors per galva big_smile

Keista bet idomu fetisha tu man cia siulai big_smile

Niekada nesimylėjęs gėjau, nenusišnekėk. xDDD

Va va... mūsų Valdelis grįžo. Tuoj prasidės grybų karas big_smile

138

Re: Sexas su vyresne

Beje - grybų, kažkada esu mačiusi dokumentinį filmą apie kažkokį tai veikėją iš Maskvos kuris išvedė teoriją apie grybų ir žmonių sąryšį. Jis priskyrė grybų rūšis asmenims. Labai gaila, kad nerandu aš to filmo niekur.
Gal kas iš čia skaitantčių žino daugiau? Aš nepamenu nei pavardės nei nieko, o ir įsijungusi  buvau prieš baigiantis filmui. Įstrigo tik, kad Lenino grybai buvo jo paties priešai.

139 (redagavo Konstantinas 2022-12-20 16:28)

Re: Sexas su vyresne

Laimutė parašė:

Konstantinas pergyvena kažkokią krizę, matomai. Lyg būtų piktas ant viso pasaulio.

taip Laimute) vidutinio amziaus krize) vyrams buna kartais kriziu) svarbu kad finansine krize neuzkluptu nes tada bus beda

140

Re: Sexas su vyresne

https://youtu.be/NI_CSKSshWg
Radau