1

Tema: Senos mintys

Savo laiku teko bendrauti su ivairi publika.
1. kai sutikote tarsi savo zmogu paklauskyte save "Va dabar jai n metu. Ji grazi liekna ideali.Pamastyk, ar tokia ji bus po 10 metu? Ar ji bus tau tinkama?"
2. Niekada nereikia siekti tos, kuriai ant taves pox. Visada atsiras geresnis.
3. Jei pana tave nemato savo sexopartneriu, mesk. Nera prasmes stengtis.
4. Poroje nera mano norai, yra bendri norai, bei kompromisas.
5. Ismok isklausyti, tik kai zmogus baige, po apmastymo atsakyk.
6. Nenori,nedovanok. Padovanojus , neverk.
7. Ka pasirinkai i pora, tai buvo tavo pasirinkimas. Nieko nekaltink.
8. Niekada nepasiduok.

2

Re: Senos mintys

1. kai sutikote tarsi savo zmogu paklauskyte save "Va dabar jai n metu. Ji grazi liekna ideali.Pamastyk, ar tokia ji bus po 10 metu? Ar ji bus tau tinkama?"
kam taip mastyti, juk pats taip pat sensi kartu ir dar neaisku kuris bus po 10 metu patrauklesnis. "?"

3

Re: Senos mintys

Laimute parašė:

1. kam taip mastyti, juk pats taip pat sensi kartu ir dar neaisku kuris bus po 10 metu patrauklesnis. "?"

Pagalvok

4

Re: Senos mintys

Cheshire Cat parašė:
Laimute parašė:

1. kam taip mastyti, juk pats taip pat sensi kartu ir dar neaisku kuris bus po 10 metu patrauklesnis. "?"

Pagalvok

nu, nezinau...as nedrisciau tokiu arogantisku minciu sau leisti. Reiktu gal saves paklausti, ar po 10 metu tu jai dar busi reikalingas... "?"

5

Re: Senos mintys

Po 10 metu visi ir toliau ieskok.lt sedes

6

Re: Senos mintys

Laimute parašė:

nu, nezinau...as nedrisciau tokiu arogantisku minciu sau leisti. Reiktu gal saves paklausti, ar po 10 metu tu jai dar busi reikalingas... "?"

Kur arogancija? Pvz. kodel issiskyrei?

7

Re: Senos mintys

4. Poroje nera mano norai, yra bendri norai, bei kompromisas.
tokioje poroje vienas arba abu egoistai. tokia pora ilgai neissilaiko.
geroje poroje yra jos norai, yra jo norai, yra bendri norai, yra kompromisas atsidarus poreikiui tuos norus suvienyti/subendrinti.

8

Re: Senos mintys

Laimute parašė:

4. Poroje nera mano norai, yra bendri norai, bei kompromisas.
tokioje poroje vienas arba abu egoistai. tokia pora ilgai neissilaiko.
geroje poroje yra jos norai, yra jo norai, yra bendri norai, yra kompromisas atsidarus poreikiui tuos norus suvienyti/subendrinti.

Idomu klausyt isminties apie santykius is vyresniu. Neturiu nieko kas papasakotu man apie juos, tad dekui.

9

Re: Senos mintys

"""2. Niekada nereikia siekti tos, kuriai ant taves pox. Visada atsiras geresnis"""

Sutinku pilnai, absoliutus laiko švaistymas. Jei matai kad nepatinki jai, bėgi iškart ko toliau, ir neatsigreži atgal. Yra pilna tavęs vertų, kurioms patinki smile

10 (redagavo Andropovas 2021-01-16 09:18)

Re: Senos mintys

Pirmiausia reikia ne kreipti dėmesį į patarimus, o paklausti, kad apibūdintų savo santykius su kiekvienu asmeniu. Kiek laiko truko, kokie jie buvo. Gali būti, kad patarimus dalima žmonės, kurie nėra turėję kokybiškų santykių. Arba jiems kokybiški santykiai yra kitokie nei jums. O jei yra, ar jie supranta, kad tinkamumas yra įgimtas? Ar kad dauginimosi poreikio atveju svarbiausia, kiek labai tas žmogus tinka turėti vaikų, o ne bendrauti, sutarti, todėl pasirenkami vienokie žmonės. O nesant poreikiui turėti vaikų, kitokie.

11

Re: Senos mintys

Tavo autizmas igimtas.

12

Re: Senos mintys

Andropovas parašė:

Pirmiausia reikia ne kreipti dėmesį į patarimus, o paklausti, kad apibūdintų savo santykius su kiekvienu asmeniu. Kiek laiko truko, kokie jie buvo. Gali būti, kad patarimus dalima žmonės, kurie nėra turėję kokybiškų santykių. Arba jiems kokybiški santykiai yra kitokie nei jums. O jei yra, ar jie supranta, kad tinkamumas yra įgimtas? Ar kad dauginimosi poreikio atveju svarbiausia, kiek labai tas žmogus tinka turėti vaikų, o ne bendrauti, sutarti, todėl pasirenkami vienokie žmonės. O nesant poreikiui turėti vaikų, kitokie.

Kaip rasoma labai daug raidziu.O dabar tau pateikiu klausima, jei pas tave viskas tobula, kam cia esi?

13 (redagavo Vytautas 2021-01-16 21:33)

Re: Senos mintys

Cheshire Cat parašė:

Savo laiku teko bendrauti su ivairi publika.
1. kai sutikote tarsi savo zmogu paklauskyte save "Va dabar jai n metu. Ji grazi liekna ideali.Pamastyk, ar tokia ji bus po 10 metu? Ar ji bus tau tinkama?"
2. Niekada nereikia siekti tos, kuriai ant taves pox. Visada atsiras geresnis.
3. Jei pana tave nemato savo sexopartneriu, mesk. Nera prasmes stengtis.
4. Poroje nera mano norai, yra bendri norai, bei kompromisas.
5. Ismok isklausyti, tik kai zmogus baige, po apmastymo atsakyk.
6. Nenori,nedovanok. Padovanojus , neverk.
7. Ka pasirinkai i pora, tai buvo tavo pasirinkimas. Nieko nekaltink.
8. Niekada nepasiduok.

va kažkas išdryso savo mintis (o gal ir ne savo, bet vistiek...) viešai pareikšti, aš irgi vienas iš tokių, tik kartais man pačiam suklysti pavyksta, bet tai yra žmogiška. Gerbiu žmones kurie turi savo nuomone - tai rodo tam tikrą brandą, bet nekenčiu tų kurie tik kritikuoja su mintimi "sutraiškyti", kurie totaliai nesugeba išklausyti, bet tai tėra mano problema. pats pasiilgstu savitarpio supratimo idėjų dalinimosi bei diskusijų metu atsiradusių "minčių piešinių". fb pats nerašinėju, ten kiek per vieša erdvė ir pažystamų rate būna nusistoveja tam tikri įvaizdžiai kurie kenkia nešališkai vertinti tam tikro žmogaus išreikštą mintį ar poziciją... iš pradžių fb atrodė patrauklus, bet dabar ten show žaidimai su emocijomis, jau gal geriau pasileisti tv kanalą kur vien reklamas rodo- nauda beveik ta pati... žodžiu nei i tvora nei i mieta aš čia.
Aš pats labai mėgstu diskusijas kuriose dominuoju aš ir išmintis, tada įsitvirtina krūva klaidingų įsitikinimų, bet tik mano galvoje, o taip norėtūsi...:D
1-7 punktuose mano akimis nelabai net lieka vietos kokiom interpretacijoms- viskas gražu, norisi net atsispausdinti. tačiau 8punktas- ką jis sako? iškrenta iš konteksto... galima smulkiau?
nors bendrai pirmas punktą galėčiau suprasti dvejopai, tikiuosi čia tas variantas, kad žmogus isimyli išvazdą ir verčiau to nedaryti, o stenktis susižavėti bendrai asmenybe ir būtent, kad vėliau žiūrėti ne vienas kitam į akutes, o žiūrėti bendro gyvenimo kryptimi, bei "veikti"...

14

Re: Senos mintys

Fb tai isviso siaubas. ten niekas nediskutuoja, o pykstasi, riejasi, izeidineja...labai zemas lygis.

15

Re: Senos mintys

Ar man vienam atrodo kad tie punktai pusiau nesamoningi ir dar vienas kitam preistaraujantys?
Bet rimtai

2.Niekada nereikia siekti tos, kuriai ant taves pox. Visada atsiras geresnis.
8.Niekada nepasiduok.

wtf? Tai nesiekti ar nepasiduoti?

16

Re: Senos mintys

Vytautas parašė:

fb pats nerašinėju, ten kiek per vieša erdvė ir pažystamų rate būna nusistoveja tam tikri įvaizdžiai kurie kenkia nešališkai vertinti tam tikro žmogaus išreikštą mintį ar poziciją... iš pradžių fb atrodė patrauklus, bet dabar ten show žaidimai su emocijomis, jau gal geriau pasileisti tv kanalą kur vien reklamas rodo- nauda beveik ta pati... žodžiu nei i tvora nei i mieta aš čia.

Jei imsime fb, tai prasidejo totali moderacija. Parasyk kazka pries gejus, pabegelius, negrus ir cygonus su arabais is karto gausi priza "bana ".  Todel fb tapo vienos nuomones propagandos saltinis.

17

Re: Senos mintys

Best in The World parašė:

Ar man vienam atrodo kad tie punktai pusiau nesamoningi ir dar vienas kitam preistaraujantys?
Bet rimtai

2.Niekada nereikia siekti tos, kuriai ant taves pox. Visada atsiras geresnis.
8.Niekada nepasiduok.

wtf? Tai nesiekti ar nepasiduoti?

Rimtai.
2. Paprastas atsakymas, Jei pana/mergina/moteris pradeda dziaugtis ne kai tu ateini, o matant tavo dovana... Tai pamastyk, tu jai ar avo dovanos reikalingi?
8. Niekada nepasiduok. Tai reikia ismok keisti save, nebuk narcisu. Studijok, tyrinek, dirbk.

18

Re: Senos mintys

Dovana gerai irgi - padovanojęs ką nors savo pasiekei ir eini sau kitom dovanot

19

Re: Senos mintys

"6. Nenori, nedovanok. Padovanojus, neverk." šitas labai teisingas

20

Re: Senos mintys

Best in The World parašė:

Po 10 metu visi ir toliau ieskok.lt sedes

smile