1

Tema: Politika

Kas ten per velniava su Baltarusija įvyko? Ofilialią versiją žinome, žinias sekame. Palaikome šalies oficialią poziciją, ar duodame šansą išsivaduoti, kaip kad mes kažkada išsikapstėme?

2

Re: Politika

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Kas ten per velniava su Baltarusija įvyko? Ofilialią versiją žinome, žinias sekame. Palaikome šalies oficialią poziciją, ar duodame šansą išsivaduoti, kaip kad mes kažkada išsikapstėme?

labai butu smalsu, kas is artimu kaimynu padetu Lietuvai panasioje situacijoje smile issikapstem savo jegomis tada. jei jie butu noreje, butu jau tada irgi issikapste. jie tada nenorejo, nenori ir dabar. rimtai noretu, tai ir issikapstytu.

3 (redagavo Ieva 2021-05-26 06:08)

Re: Politika

Labai jau iš Stalino ar Hitlerio išsikapstė. Smegenys išplauti ir viskas...Kodėl vaikai užaugę tarp vilkų jau netampa pilnaverčiais žmonėmis? Todėl, kad smegenys subrendo džiunglėse ir tinkamos džiunglėms. Kai kurie dar išmoksta dantis išsivalyt, ar valgyt su peiliu ir šakute.

4

Re: Politika

lukasenka geju priesas,o mano prieso priesas yra mano draugas.pagalvok lietuvi,kieno usai mielesni !

5

Re: Politika

Fjorde, mes tada išsikapstėme taikiomis dainomis. Nebuvo rusams ką pulti. Yra istorijoje liūdnesnių pavyzdžių. O apie kaimynus... Labai tu gintum estus? Bezdaliukas kažkoks. O vat Ukraina ir Baltarusija - jau rimtesni palaikojamieji smile

6

Re: Politika

gitanas parašė:

lukasenka geju priesas,o mano prieso priesas yra mano draugas.pagalvok lietuvi,kieno usai mielesni !

Nebutina skelbtis kiekvienoj temoj, kad esi py.deras, jau supratom kai pirma kart pasakei.

7

Re: Politika

nemanau kad kazka sugebi suprasti.narsuoli

8

Re: Politika

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Fjorde, mes tada išsikapstėme taikiomis dainomis. Nebuvo rusams ką pulti. Yra istorijoje liūdnesnių pavyzdžių. O apie kaimynus... Labai tu gintum estus? Bezdaliukas kažkoks. O vat Ukraina ir Baltarusija - jau rimtesni palaikojamieji smile

Naivu galvoti, kad išsikapstėm dainomis. Gorbačiovui buvo sunkūs laikai dėl ekonominės sovietų krizės. Patyrė spaudimą iš už Atlanto, o gal kas dar paramėlę asmeniškai suteikė pvz.Anglijoje. Politika - subtilus dalykas. Mūsų akys mato tik ledkalnio viršūnę. O dainos ir protingi vadai padėjo išvengt provokacijų.
Slavų tautos ir liks prie slavų, nes taip jau istoriškai susiklostė. Kai putinaičiai pavargs, gal jų pasaulyje kas nors ir keisis. Gal...

9

Re: Politika

Apie politiką dažniausiai nusimanoma į vakarėlių pabaigą, kai polemizuotojų skruostai įrausta pakankamai smile Sutinku su Ievos nuomone, kad matome tik ledkalnio viršūnę.

10

Re: Politika

idomu big_smile

11

Re: Politika

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Fjorde, mes tada išsikapstėme taikiomis dainomis. Nebuvo rusams ką pulti. Yra istorijoje liūdnesnių pavyzdžių. O apie kaimynus... Labai tu gintum estus? Bezdaliukas kažkoks. O vat Ukraina ir Baltarusija - jau rimtesni palaikojamieji smile

Estus ginciau labiau nei Ukrainiecius, nes jie musu niekada negintu.

12

Re: Politika

Samdomės legionierėm. :::010

13

Re: Politika

As tai neginciau nieko nes nera tikslo.

Visos europos mazos salys daugiau maziau yra amerikos puppets.
Neturim savo religijos, neturim savo kulturos, neturim savo nieko. Viskas is amerikos ir kaip pas amerika.
Tuoj ir sikninius iteisinsim.

Nera cia ka gint. Nera tos lietuvos. Techniskai zemelapyje uzrasyta "lietuva" bet realiai uzrasytum "amerikos kolonija" butu tiksliau.

Lietuviu kalba taip pat nyksta. Ji per daug sudetinga...
Su lietuviu kalba tu susikalbi su namiskiais, be anglu kalbos tu butum kaip be ranku net pacioje lietuvoje nemazai atveju be anglu kalbos nelabai gaunas megautis technologinem naujovem.

Moralas zodziu tas, kad neginciau nieko, tos mazos salys galu gale anksciau ar veliau isnyks, tai geriau tegu prisideda prie didesniu valstybiu ir turi stipresne ekonomika, geresni pragyvenimo lygi.

14

Re: Politika

Arba tada tegu perkuna su vaidilutem grazina.

15

Re: Politika

pasilenk ir issiziok,grazinsiu tau perkuna

16

Re: Politika

Kaip supratau, bestas apie pagonybę kalbėjo. Vytautas Didysis buvo priverstas Lietuvą apkrikštyti, antraip didesnės šalys būtų turėjusios pretekstą mus nušluoti. Iškeitėme savo dievus į ramybę. Visos mažos šalys yra linkusios šlietis prie stipresnio kaimyno. Kaip tos kelios žuvytės, kur šalia ryklio plaukioja. Arba šliejasi savo noru, arba bus prijungtos jėga.
O to vargšiuko komentarus, kuris meningito dar neišsigydė, gal ignoruokime. Gaila man tokių

17

Re: Politika

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Kaip supratau, bestas apie pagonybę kalbėjo. Vytautas Didysis buvo priverstas Lietuvą apkrikštyti, antraip didesnės šalys būtų turėjusios pretekstą mus nušluoti. Iškeitėme savo dievus į ramybę. Visos mažos šalys yra linkusios šlietis prie stipresnio kaimyno. Kaip tos kelios žuvytės, kur šalia ryklio plaukioja. Arba šliejasi savo noru, arba bus prijungtos jėga.
O to vargšiuko komentarus, kuris meningito dar neišsigydė, gal ignoruokime. Gaila man tokių

kur jumoro jausma pametei? nustatineti diagnozes, nepazistant oponento irgi nelabai jau cia grazu... atsipalaiduokim gal. cia juk laisvos diskusijos ir truputi jumoro niekam nepamaisys, o atvirksciai. kalbeti susikauste kaip brosiuros ir paragrafai galim kekvienas, bet ar butina (?).

18

Re: Politika

Kaip kad parašė Remarque "Trijuose drauguose":  jeigu nesijuoksi iš 20- to amžiaus belieka nusišauti. Manau tinka ir dabarčiai.

19

Re: Politika

Best in The World parašė:

Arba tada tegu perkuna su vaidilutem grazina.

Ir kam jums? Užsimanysit Vaidilutės, o Perkūnas tik taukšt per Pirštą...Pavojinga! :::008

20

Re: Politika

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Kaip supratau, bestas apie pagonybę kalbėjo. Vytautas Didysis buvo priverstas Lietuvą apkrikštyti, antraip didesnės šalys būtų turėjusios pretekstą mus nušluoti. Iškeitėme savo dievus į ramybę. Visos mažos šalys yra linkusios šlietis prie stipresnio kaimyno. Kaip tos kelios žuvytės, kur šalia ryklio plaukioja. Arba šliejasi savo noru, arba bus prijungtos jėga.
O to vargšiuko komentarus, kuris meningito dar neišsigydė, gal ignoruokime. Gaila man tokių

Tuo man ir nepatinka tos mazos salys, kad jos ismaine savo tapatybe del ramybes.
Tai klausimas lieka... Koks tikslas?

Jei viskas kas esi tu kas tave daro tave nebera, tai koks jau ten skirtumas kokia valstybe uzvadintas esi...