1

Tema: Gėjai

Vėl atmestas įstatymo priėmimas dėl žydros spalvos santuokų. Tuo džiaugiuosi. Kažkodėl mergina su mergina - manęs neerzina. O kai vyras su vyru... Liežuvis man neapsiverčia nesusikeikus. Viską suprantu, gamta kartais apsirinka su lytimi, būna ir tvirkinimų, prievartavimų, kalėjimų ir pan. Bet kaip taip? Jie yra ir jų daugėja, kelia galvas, reikalauja teisių. Kas čia kaltas - mamos, kurios paleidžia vaikelį, kad tik netrukdytų joms būti "esu kokia esu", ar kur čia dar velniava slypi?

2 (redagavo Best in The World 2021-05-26 07:32)

Re: Gėjai

Hedonistine gyvenimo filosofija paeme virsu ir siuo metu dominuojanti mainstreamine nuomone ir tiek.

Nieks, visiskai nieks nepasikeite nuo fasistines vokietijos laiku. Zmones absoliuciai nieko nepasimoke.
Tuo metu buvo populiari nuomone nekesti zydu ir visi nekente, reikia, nereikia pof.ik. Kaip visi taip ir tu.

Siandien visi gejus myli, nes taip masto dauguma irgi populiarioji nuomone. As esu su gal tikrai apie 50 o gal net su 100 gejus palaikanciais zmonem ir net paciais gejais/lezbem diskutaves sitom temom ir galiu pasakyt, kad jie patys nezino savo argumentu. Jie toleruoja bet ne todel kad ten logiska, bet nes girdejo ganda kad jie tokiais gimsta ir neturi nei vieno saltinio tai argumentuoti. Jie kazkur kazka girdejo, kad tai niekam nekenkia. Jie kazka kazkur girdejo. Bet nieko konkretaus. Todel kad jiem pof.ik. Kam tau mastyt kai uz tave visuomene pamasto? tu tiesiog priimi jos mastyma ir buni kaip visi. Tame daug socialiniu privalumu, nes susirasi daug draugu, busi gerbiamas ir suprastas, todel visi dabar tokios nuomones. Nemegti geju/lezbiu automatiskai uztraukia skersta zvilgsni i tave is aplinkiniu. Kaip minejau praeitose temose - viskas hedonizmu paremta dabar (kitaip tariant malonumu) tai kam cia stengtis uz teisybe eit? melas daug saldesnis.

Priezastys kodel taip viskas yra, isskirciau tokias:

1. Zmones orientuoti tik i malonuma, jei malonu nesvarbu kad blogai, gerai nors nusauk jei malonu reiskias gerai taip turi buti pof.ik mokslas pof.ik logika, gerai ir viskas ir jeigu malonu kaka krapstyt kitam vyrui is uzpakalio nu tai ir viskas cia geris ir toleruok.

2. Filosofija nera dalykas kuris yra aktyviai mokomas, zmones turi labai pavirsutiniska poziuri i viska.

3. Visi zmones nori buti priimti ir suprasti, kadangi dauguma toleruoja ir myli iskrypelius, tureti priesiska nuomone jiems automatiskai tave isskiria is kitu. Lieki nesuprastas, atstumtas. Todel neapsimoka. Plauk pasroviui vadinasi.

4. Vyrai nera tokie tolerantiski tiem visiem gejams. Moterys pagrinde, todel kad jos is prigimties daug empatiskesnes. O vyram galvoj pagrinde tik ikelnes ilysti. Bet esme tame, kad i tas kelnes neilysi jeigu netoleruosi geju, nes pana kitaip tikrai neduos. Todel dauguma jaunu vyru pasakys tau ir sutiks su bet kuo, kad tik ilyst i tas kelnes, tokiu budu daugindami zmoniu, kurie susilaiko pries neigiama nuomone arba turi teigiama nuomone apie gejus skaiciu.

5. Neturi 5 klases elementarios biologijos vadovelio ziniu kad milijonus metu trukusi evoliucija sutvere vyriska ir moteriska lytinius organus ekskliuzyviai vienas kitam. 94% zemeje yra tiesios orientacijos zmones, kas ir nustato norma. Is principo elementariu mokslu vadovaujantis homosexualumas neturi vietos evoliucijoje tai isvis yra klaida, liga, anomalija kaip kurtumas, aklumas, sesiu pirstu ant vienos rankos turejimas ir panasiai.

6. Visi zmones kurie turi galios, kazkoki zinomuma, kaip kai kurie politikai kurie eina pries geju teises ir aplamai zmones kurie eina pries gejus, paklausti kodel, jie niekada neturi racionalaus atsakymo. Jie remiasi biblija, dievu arba ziuri per maroziska prizme ir lieja neapykanta grasindami supy.zdinti. I tokius argumentus neimanoma ziureti rimtai, todel visi einantys pries gejus turi uzsitrauke neracionaliai mastancio zmogaus ivaizdi. Tai daro situacija tik dar keblesne. Is tiesu yra labai daaaaug moksliniu argumentu ir irodymu, kaip didzioji dalis geju yra pedofilai, kaip gejai ziauriai psichologiskai kencia net ten kur jie yra priimti ir liaupsinami visuomenes, ant kiek jie kenkia visuomenei su savo lytinem ligom ir paradais eikvodami pinigus ir kaip nei velnio negimsta niekas geju, nei vienas mokslinis saltinis rimtas tyrimas neatrado gimstamumo, priesingai - rado kad tampama tokiu. Nei nieks neatkreipia demesio, kad jeigu kazkas ikelia i interneta koki vaizdo irasa arba straipsni arba dar kazka, kas bent kiek moksliskai ir argumentuotai bando kritikuoti homosexualus iskarto buna isimta, uzblokuota uzbaninta. Todel kad mes vis dar gyvenam caro ruso laikais, nieks nepasikeite, cenzura tik kitoj vietoj ir viskas. Nieks nekalba apie tai kaip gillette padare reklama kurioj pabreziamos tos tokios istizeliskos vakarietiskos gejiskos vertybes ir kaip susilauke milzininkisko pykcio is vyru, visi ta reklama dislikino interente parase kritikuotinus komentarus ir kaip ta kompanija klastojo "likes" youtube tinklapy kad isbristi is minuso ir tryne bet kuriuos neigiamus bet mandagius komentarus youtubej.

Nieks nepasikeite nuo fasizmo laiku. Vis dar buka gauja avigalviu, kuri sudaro dauguma, tiki i isivaizduojama tiesa (fanatizmas) ir cenzuruoja bet ka, kas drista priestarauti per logika ir mokslinius argumentus.

Sveiki atvyke i 21 amziu.

3

Re: Gėjai

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Vėl atmestas įstatymo priėmimas dėl žydros spalvos santuokų. Tuo džiaugiuosi. Kažkodėl mergina su mergina - manęs neerzina. O kai vyras su vyru... Liežuvis man neapsiverčia nesusikeikus. Viską suprantu, gamta kartais apsirinka su lytimi, būna ir tvirkinimų, prievartavimų, kalėjimų ir pan. Bet kaip taip? Jie yra ir jų daugėja, kelia galvas, reikalauja teisių. Kas čia kaltas - mamos, kurios paleidžia vaikelį, kad tik netrukdytų joms būti "esu kokia esu", ar kur čia dar velniava slypi?

Velniava slypi, kad šia tema reikėtų pasigilinti į mokslinius tyrimus, o neužsiimt saviveiklinėm filosofijom.

4

Re: Gėjai

Ieva parašė:
Ɲ♫ɡƖis parašė:

Vėl atmestas įstatymo priėmimas dėl žydros spalvos santuokų. Tuo džiaugiuosi. Kažkodėl mergina su mergina - manęs neerzina. O kai vyras su vyru... Liežuvis man neapsiverčia nesusikeikus. Viską suprantu, gamta kartais apsirinka su lytimi, būna ir tvirkinimų, prievartavimų, kalėjimų ir pan. Bet kaip taip? Jie yra ir jų daugėja, kelia galvas, reikalauja teisių. Kas čia kaltas - mamos, kurios paleidžia vaikelį, kad tik netrukdytų joms būti "esu kokia esu", ar kur čia dar velniava slypi?

Velniava slypi, kad šia tema reikėtų pasigilinti į mokslinius tyrimus, o neužsiimt saviveiklinėm filosofijom.

Moksliniai tyrimai rodo kad homosexualumas liga ir anomalija.

5

Re: Gėjai

Best in The World parašė:
Ieva parašė:
Ɲ♫ɡƖis parašė:

Vėl atmestas įstatymo priėmimas dėl žydros spalvos santuokų. Tuo džiaugiuosi. Kažkodėl mergina su mergina - manęs neerzina. O kai vyras su vyru... Liežuvis man neapsiverčia nesusikeikus. Viską suprantu, gamta kartais apsirinka su lytimi, būna ir tvirkinimų, prievartavimų, kalėjimų ir pan. Bet kaip taip? Jie yra ir jų daugėja, kelia galvas, reikalauja teisių. Kas čia kaltas - mamos, kurios paleidžia vaikelį, kad tik netrukdytų joms būti "esu kokia esu", ar kur čia dar velniava slypi?

Velniava slypi, kad šia tema reikėtų pasigilinti į mokslinius tyrimus, o neužsiimt saviveiklinėm filosofijom.

Moksliniai tyrimai rodo kad homosexualumas liga ir anomalija.

Na ir kas, nors to ir nerodo, tai tuomet pagal jus visus ligonius naikint, neleist kurti šeimų, turėt žmogaus teises. Nenusikalbėkit, vyruti.

6

Re: Gėjai

Ieva parašė:
Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Velniava slypi, kad šia tema reikėtų pasigilinti į mokslinius tyrimus, o neužsiimt saviveiklinėm filosofijom.

Moksliniai tyrimai rodo kad homosexualumas liga ir anomalija.

Na ir kas, nors to ir nerodo, tai tuomet pagal jus visus ligonius naikint, neleist kurti šeimų, turėt žmogaus teises. Nenusikalbėkit, vyruti.

Kur buvo parasyta kad naikinti?
Gejus reikia gydyti, nes jie ligoniai kaip ir kiti sergantys zmones. Bet per tokius kaip jus jie ir liks ligoniai. Nes "tolerancija". Nieks neleis statyt ligoniniu ir gydyt ju. "juk neetiska ir netolerantiska".

Pati prisidedat savo mastymu prie visuomenes degradavimo. Yra toks terminas "butinas blogis", tokiu metu turetumet zinoti, kad kartais tai kas atrodo blogai trumpalaikeje perspektyvoje yra geriau ilgalaikeje.

Nereik cia ligoniu pedofilu alkasu zmogzudziu ir vaiku traumuotoju, kuriuos vadiname gejais uz sveikus laikyt.


Joks protingas zmogus noredamas teisiu gatvej issidazes vaivorykstem guminiais pimp.alais nesimojuos sokdamas pagal bumcika.

Slykstu.

7

Re: Gėjai

Tarp LGBT yra tikrai padorių žmonių, kaip kad tarb bisex visiškai nenormalių. Jūs pilnas neapykantos žmonėms ir turėtumėt kreiptis pas psichologą.

8

Re: Gėjai

Kaip suprantu, ieva darė "mokslinius tyrimus" ir dažnai susiduria su "padoriais žmonėmis". Ji nieko prieš, kad jos vaikus suviliotų pedofilai. Na... kiekvienas turime teisę į savo nuomone. Man asmeniškai priimtinesnė Besto nuomonė.

9

Re: Gėjai

Ieva parašė:

Tarp LGBT yra tikrai padorių žmonių, kaip kad tarb bisex visiškai nenormalių. Jūs pilnas neapykantos žmonėms ir turėtumėt kreiptis pas psichologą.

kartu su gejais gydys smile po gydymo nebeatskirsim kur kuris.

10

Re: Gėjai

Ieva parašė:

Tarp LGBT yra tikrai padorių žmonių, kaip kad tarb bisex visiškai nenormalių. Jūs pilnas neapykantos žmonėms ir turėtumėt kreiptis pas psichologą.

As su psichologais dirbu jei ka, tik del to nes mastau protingiau ir giliau nei jus tai nereiskia, kad mane reikia pas psichologus siusti ar, kad as neapykantos zmonems.

Gal as neapykantas pilnas neteisybei?

Jus juk zinot kad yra geju kurie nori gydytis, bet jiem nera kur, nes visuomene netoleruoja gydymo istaigu gejams? Todel sie gejai yra pasmerkti virti savo suzalotoje psichologijoje, be kelio i pilnavertiska ir kokybiska gyvenima.

Kitaip tariant zmones kurie taip "kovoja"  uz ju teises su tolerancija ilgalaikej perspektyvoj padaro jiems blogiau. Meskos paslauga. Bet "tolerancija" siais laikais kaip koks burtazodis. Lyg tolerancija visas problemas issprestu. Tolerancija pati is saves filosofijoje tiek problemu turi, kad zmones kurie netolerantiski yra teisesni daznu atveju nei tolerantiski, nes tolerancija veidmainiska is prigimties.

Gal as apsiskaites ir zinau, kad tiek biologiskai tiek psichologiskai tos pacios lyties partneryste nera gera nei tiem zmonems nei visuomenei ir zinau, kad kelias i progresa yra ne per tolerancija, o per akcentavima jog tai yra problema ir mum reikia iseiciu, kaip tai sutvarkyti?

Bet ne, jei tu kritikuoji iskart - homofobas.
Taip dalykai neveikia.

11

Re: Gėjai

gitanas parašė:
Ieva parašė:

Tarp LGBT yra tikrai padorių žmonių, kaip kad tarb bisex visiškai nenormalių. Jūs pilnas neapykantos žmonėms ir turėtumėt kreiptis pas psichologą.

kartu su gejais gydys smile po gydymo nebeatskirsim kur kuris.

Prasau nepykti kad tavo uzpakalio stuksenimo pasauleziurios nepalaikau. Turek tu ta HIV, negaila man gi.

12

Re: Gėjai

Bestai, esame vyrai. Va, jau du ar trys ant Lietuvos susirinkome. Dar truputį, ir jau galėsime eiti į paradą už seksualinę daugumą smile Jei policija neišvaikys smile

13

Re: Gėjai

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Bestai, esame vyrai. Va, jau du ar trys ant Lietuvos susirinkome. Dar truputį, ir jau galėsime eiti į paradą už seksualinę daugumą smile Jei policija neišvaikys smile

Amerikoje buvo surengtas tiesios orientacijos zmoniu paradas tiesiog, nes kodel tik gejai gali turet paradus?
Televizija ir ziniasklaida ir net izimybes ziauriai puole tuos zmones vadino visaip ir tiesios orientacijos parado metu buvo gejai protestuotojai pries si parada.

https://www.youtube.com/watch?v=Pu9eteL0xXg

Jei cia ne irodymas ant kiek veidmainiski ir tiesiog nesveiki jie yra, tai tada nezinau kas irodytu.

14

Re: Gėjai

kaip jus sauniai viens kita palaikote,kaip tikri vyrai.

15

Re: Gėjai

gitanas parašė:

kaip jus sauniai viens kita palaikote,kaip tikri vyrai.

Nesijaudink, jau beveik 18 valanda, tuoj ir tavo vyras gris namo ir palaikys tau... oj tai yra tave kaip iprastai.

16

Re: Gėjai

gal prisijungsite,maziai?

17 (redagavo Ɲ♫ɡƖis 2021-05-27 10:07)

Re: Gėjai

Nesipykite, temą užvedžiau blaivių nuomonių diskusijai. Gal dabar mada tokia, vyrams subobėti. Gal ir man metas psidažyti prieš einant į parduotuvę smile O tai užmėtys kelnaitėmis dauguma smile Ar mažuma, jau nebesusigaudau

18

Re: Gėjai

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Kaip suprantu, ieva darė "mokslinius tyrimus" ir dažnai susiduria su "padoriais žmonėmis". Ji nieko prieš, kad jos vaikus suviliotų pedofilai. Na... kiekvienas turime teisę į savo nuomone. Man asmeniškai priimtinesnė Besto nuomonė.

LGBT ir pedofilai, tai visai skirtingi dalykai. Elementaru Vatsonai.

19

Re: Gėjai

Best:  vėžys, mirtys, žemės drebėjimai, cunamiai irgi problemos...Sėkmingo tvarkymosi. O gal belieka priimti viską kaip yra...ir tuomet padėti kur galim.

20

Re: Gėjai

gitanas parašė:

kaip jus sauniai viens kita palaikote,kaip tikri vyrai.

Nepamirškite pasikviest p. Gražuolį. :::008