61 (redagavo Best in The World 2021-05-29 12:30)

Re: Gėjai

Fjord parašė:

Best, ir kodėl aš turiu pagrįsti savo nuomonę ir ją argumentuoti? Aš išsakiau ją, o jei ji tau nepatinka, praeik. Aš neprivalau tau nieko įrodyti. Man jau senei nusibodo tokiems visažiniams snarglį valyt. Galvoji, čia mums kažką naujo pasakei apie gėjus... Tu dar į pampersus darei, kai męs visa tai žinojom. Manai, nemokam naudotis naršykle kaip tu ir rašyt ilgų pamokslų. Kam čia to reikia. Kam čia įdomu kas kiek aukštųjų baigę. Čia aš ateinu atsipalaiduoti, pasidalinti patirtimi ir paskaityti kitų minčių ir nuomonių. Tu toks užsibarikadavęs išankstine nuostata, jog tavo nuomonė teisingiausia, kad jokie argumentai iki tavęs nedaplaukia. Taip įsėdęs , kad ir pagarbą vyresniam pamiršai ir savigarbą. Pasėdėk tiek valandų skaitykloje, pabėgiok tiek po bibliotekas, praeik mano gyvenimo keliu, tada ir pasikalbėti galėsim. O dabar... Nėra man poreikio su vaikščiojančiu paragrafu ginčytis. Ilgainiui neliks tau su kuo kalbėtis, jei ir toliau taip bendrausi. Dar papurtys tave gerokai gyvenimas, nelinkiu, bet šią tendenciją tu pats auginiesi.


Nieko tu ir dabar nezinai tame ir esme.
Nes jei zinotum taip ziauriai nenusisneketum ir tiek.

Ne prie ko cia ta "teisingiausia" nuomone, nes as argumentavau, tu ne ir viskas.

Gerbiu as zmones ne pagal ju amziu, pagarba reikia uzsitarnauti. Uzsitarnaujama pagarba per darbus ir mastysena. Jei nusisneki tai neverk po to kad negerbia taves ir viskas.

Grasinimai jau kazkokie purtymu prasidejo...

Tiesa ta kad sapalioji cia kad kazka zinai, kad kazkokius kelius ten esi perejus, kad kazka ismanai, kad ten tavo nuomone irgi teisinga, bet nieko taip konkreciai ir nepasakai.

Nori parodysiu kaip is sono atrodai?
"pokemonai egzistuoja realybeje nes as uz geri ir as tik uz pagarbia diskusija, tu uzauk iki manes nes as zinau, kad jie egzistuoja, nes tave dar gyvenimas papurtys, nes nesiklausai kitu nuomones kad pokemonai egzistuoja".

Nope.
As tau uzdaviau esmini klausima, kokiu budu tu eini uz geri, kai tavo tolerancija gejams uzkerta kelia prie gydymo istaigu visiems esantiems ir busimiems gejams kurie nori gydytis?

Ir tu man sakai "prasedek skaityklose pereik mano gyvenimo keliu, tave papurtys".
Sorry, bet tokios snekos nenusipelno pagarbos. Atsakyt reikia uz zodzius ir moket pagrist. Jei ne ner ko nesamoniu taukst ir tiek.


Be to mano tevai, kurie yra vyresni uz tave, nei vienas netoleruoja tu geju ir lygiai taip pat sutinka su manim, kad tai ir pries gamta ir pries ateiti, kad tai niekam ne i nauda, tiesiog suolis ant lengviausio sprendimo, neatsizvelgiant visiskai i tai, koks sprendimas yra ne geidziamiausias bet geriausiausias, jiems ir visuomenei.

Mano draugu tevai kurie irgi panasaus tavo amziaus nei vienas nepalaiko geju, ejo i marsa. Daug mokslininku, kurie yra irgi vyresni uz tave nesutinka su tavo poziuriu. Tai ar as klausysiu autoriteto ir mokslo ar taves, kuri nesugeba pagristi to ka sako ir priestarauja sau? Tikriausiai atsakymas aiskus.

Prie ko ten tie aukstieji, kuriuos tu taip kisi i kiekviena zinute as isvis nesuprantu, niekur neminejau savo autoriteto ties geju tolerancija per turima issilavinima. Kazkoks psichologinis gynybos mechanizmas jau pas tave veikia.

62

Re: Gėjai

gitanas parašė:

vienas sveikinasi pasirodo su gejais,kita nei is sio nei isto kazkas jau bande pratraukt armijoj......50% nutylima.

Nenutylima xD.

Kai studijavau, gi susipazisti su naujais zmonem, grupiokais, nezinai gi kas jie tokie.
Bet siaip ziauriai matos kad gejai sutrike, kai spaudem ranka tam ciuvui visi likom truputi pasislyksteje.

Jo rankos buvo tokio svelnumo, kad net nemoku apipasakot, as esu laikes mergele uz rankos daug kartu ir ne viena, bet nei pas viena moteri nebuvo tokios svelnios rankos kaip pas ji. Dar dabar ta jausma prisimenu tiesa pasakius net slykstu. Ir visiem taip pat buvo.

Tai uz akiu visi juokavom kad jis ten trina rankas kremais visokiais po to drocina pasislepes, kad is tikro homikas koks. Nepatiko niekam sveikintis su juo. Pasirodo, po kurio laiko - BAM delfi straipsnis kur prisipazino kad gejus yra ir pasakojo ten savo istorijas kazkokias. Atejo i paskaitas su ruzavais plaukais ir makiazu. Ligoniai blemba tie pedalai...

63

Re: Gėjai

Aš manau kad žmogus yra laisvas daryt ką nori iki kol nestumia savo idialogijos vaikams, ir visiem aplinkui. O šlykštėtis kad žmogus naudoja kūno priežiūros priemones yra mažų mažiausiai kaimietiška smile

64

Re: Gėjai

Pirmiausia pagarba ir žmoniškumas, o paskui jau kiti dalykai. O nusižengusiems žmoniškumui yra baudžiamasis kodeksas. Bent jau taip turėtų būti normalioje valstybėje.

65

Re: Gėjai

Ieva parašė:

Pirmiausia pagarba ir žmoniškumas, o paskui jau kiti dalykai. O nusižengusiems žmoniškumui yra baudžiamasis kodeksas. Bent jau taip turėtų būti normalioje valstybėje.

xD ai nu tu tai nenormali kaip visad su savo bullshit negaliu skaityt. Valdo lygio individas.

66

Re: Gėjai

Galvok ką rašai, niekuti. Tu niekuo nesiskiri nuo jo. Proto bokštas atsirado. Dabar gali vėl pasiputoti. Pajuokink mus. Pirmyn.

67

Re: Gėjai

Best'as dar negali galvot, jis stipriai uzstriges paauglystes problemose, kai reikia irodyt visiems, kad jis yra pats protingiausias smile Best, neatsakinek i tai, as zinau, kad ir psichologiniai tavo tyrimai ir wikipedia, net ir google pasakytu, kad as kvaisa, o tu esi labai protingas vaikas smile net tavo kaimynu tevai pabijotu su tuo nesutikt smile

68

Re: Gėjai

Dovis parašė:

Aš manau kad žmogus yra laisvas daryt ką nori iki kol nestumia savo idialogijos vaikams, ir visiem aplinkui. O šlykštėtis kad žmogus naudoja kūno priežiūros priemones yra mažų mažiausiai kaimietiška smile

zinoma, tie visi pardai nera grazu ir jie nebutini, juk jiems neuzdrausta buti gejais. mes, hetero, irgi nelekiam i gatves demonstruoti kad mes hetero ir tokiais norime buti. tam nera jokios butinybes. salyse, kur jie persekiojami ir net zudomi uztai, dar suprasciau, kad gal reikia demonstruoti, bet normaliai apsirengus ir neissidirbinejant ir provokuojant. manau, kad normalus gejai nesistengia primesti kitiems savo seksualines orentacijos. greiciau, atvirksciai, stengiasi kuo ilgiau nuslepti. bent jau 80-aisiais ir anksciau taip buvo. daug kas itare, kad jie gejai ar lezbes, bet niekas ju ten labai neniekino. pasikuzdedavo tyliai, kad , va kitoks ir viskas. siuolaikiniai gejai patys kalti, kad ju dabar dar labiau nekencia, nori isgydyti, isnaikinti ir t.t.antra vertus, juk puse aktoriu, muziku, rasytoju, menininku gejai arba transai. ju buvo nuo neatmenamu laiku ir jie niekur neisnyks, nors ir kaip labai mes pries tai butume ir to noretume. mane erzina ju issisokimai, bet tai nereiskia, kad juos reikia gydyti ar kitaip kaip salinti is visuomenes.nera nieko blogiau kaip mobingai ir diskriminacija.

69

Re: Gėjai

parduodu rubus geju paradui ruosiame gejus paradui,turbiname chipuojame

70 (redagavo Ieva 2021-05-29 20:39)

Re: Gėjai

gitanas parašė:

parduodu rubus geju paradui ruosiame gejus paradui,turbiname chipuojame

Radot verslui nišą...

71

Re: Gėjai

gitanas parašė:

parduodu rubus geju paradui ruosiame gejus paradui,turbiname chipuojame

turbo-gejus su geru tunin(gu) vertas milijno big_smile

72

Re: Gėjai

Fjord parašė:
gitanas parašė:

parduodu rubus geju paradui ruosiame gejus paradui,turbiname chipuojame

turbo-gejus su geru tunin(gu) vertas milijno big_smile

best in the world smile

73

Re: Gėjai

gitanas parašė:
Fjord parašė:
gitanas parašė:

parduodu rubus geju paradui ruosiame gejus paradui,turbiname chipuojame

turbo-gejus su geru tunin(gu) vertas milijno big_smile

best in the world smile

:::044

74

Re: Gėjai

Fjord parašė:

Galvok ką rašai, niekuti. Tu niekuo nesiskiri nuo jo. Proto bokštas atsirado. Dabar gali vėl pasiputoti. Pajuokink mus. Pirmyn.

Jeigu as niekutis, tai tu vistute.
Jokia toleraste manes nezemins.

75 (redagavo Best in The World 2021-05-29 21:25)

Re: Gėjai

Elle parašė:

Best'as dar negali galvot, jis stipriai uzstriges paauglystes problemose, kai reikia irodyt visiems, kad jis yra pats protingiausias smile Best, neatsakinek i tai, as zinau, kad ir psichologiniai tavo tyrimai ir wikipedia, net ir google pasakytu, kad as kvaisa, o tu esi labai protingas vaikas smile net tavo kaimynu tevai pabijotu su tuo nesutikt smile

Tai davai, pasakyk kokios mano vaikystes problemos? O didzioji psichologu motina, pasakyk man mano problemas.

Elle vis dar uzstrigus savo super mamytes fazeje kur visi turi buti draugiski ir gyventi ilgai ir laimingai nes taip  mamyte ir tevelis ja moke kai ji buvo penktoj klaseje. Dabar ji deja jau vidutiniame amziuje taciau masto vis tiek kaip ta penktokele ir taiko tas pacias pavirsutiniskas pasauleziuras kaip ir pries tai, nesuprasdama kad uz zodzio "blogis" ar "geris" yra begalo sudetingos savokos kur taip parastai ju neapibudinsi. Bet kas jai darbo? jai juk po.fik. Nes penktokeles naivumas tai viskas kas svarbiausia!

76

Re: Gėjai

Šiaip pats reiškinys man irgi nepriimtinas. Esu skaitęs, kad yra labai keistų išimčių, kai į vyro kūną įlenda moteriška siela. Tai tie aplamai kankinasi, darosi operacijas. Transseksualai. Yra kitų reikalų, kai vaiko psichika nuo vaikystės traumuojama iškrypėlių. O yra trečia mada, kai jau žmonės persivalgo visko gyvenime, kas tik įmanoma. Kaip Eltonas Džonas. Fu, bet o ką darysi.
Bet yra dar baisesnis dalykas. Kai mamos lepina sūnelius, galvodamos, kad elgiasi gerai. O norėjo dukrytės. Ir auklėja kaip mergaitę. Tėvui ****, sėdi užsidaręs prie kompo. Ir užauga toks berniukas su sijonėliu. Po kelių kartų ir mamų sijonėlis gerokai pailgėja, tolerancija irgi pradeda ilgėti, o diskusijos... irgi ilgėti big_smile

77 (redagavo Ieva 2021-05-29 21:38)

Re: Gėjai

Patarčiau pasidomėti internete apie hermafroditus.

78 (redagavo gitanas 2021-05-29 21:54)

Re: Gėjai

o yra tokiu kuriuos armijoj cecenai kampan ivare,poto visa gyvenima domisi tik keliom temom:prakeikta sovietine santvarka ir gejais

79

Re: Gėjai

Fjord parašė:
Dovis parašė:

Aš manau kad žmogus yra laisvas daryt ką nori iki kol nestumia savo idialogijos vaikams, ir visiem aplinkui. O šlykštėtis kad žmogus naudoja kūno priežiūros priemones yra mažų mažiausiai kaimietiška smile

zinoma, tie visi pardai nera grazu ir jie nebutini, juk jiems neuzdrausta buti gejais. mes, hetero, irgi nelekiam i gatves demonstruoti kad mes hetero ir tokiais norime buti. tam nera jokios butinybes. salyse, kur jie persekiojami ir net zudomi uztai, dar suprasciau, kad gal reikia demonstruoti, bet normaliai apsirengus ir neissidirbinejant ir provokuojant. manau, kad normalus gejai nesistengia primesti kitiems savo seksualines orentacijos. greiciau, atvirksciai, stengiasi kuo ilgiau nuslepti. bent jau 80-aisiais ir anksciau taip buvo. daug kas itare, kad jie gejai ar lezbes, bet niekas ju ten labai neniekino. pasikuzdedavo tyliai, kad , va kitoks ir viskas. siuolaikiniai gejai patys kalti, kad ju dabar dar labiau nekencia, nori isgydyti, isnaikinti ir t.t.antra vertus, juk puse aktoriu, muziku, rasytoju, menininku gejai arba transai. ju buvo nuo neatmenamu laiku ir jie niekur neisnyks, nors ir kaip labai mes pries tai butume ir to noretume. mane erzina ju issisokimai, bet tai nereiskia, kad juos reikia gydyti ar kitaip kaip salinti is visuomenes.nera nieko blogiau kaip mobingai ir diskriminacija.

Va ir aiskiai pasimate issilavinimo stoka, sakiau kad nei velnio nezinai nieko...
"bet tai nereiskia, kad juos reikia gydyti ar kitaip kaip salinti is visuomenes.nera nieko blogiau kaip mobingai ir diskriminacija."

Yra du variantai. Arba pedalu gimstama arba tampama. Buvo mokslo aiskinamasi gimsta jie ar atsiranda. Nezinau ar dar turiu issisaugojes saltinius, bet esme tame, kad buvo atliktas tyrimas kur aiskinosi ar gimsta. Tyrimas parode, kad jo gimstama. Bet tada ta tyrima pakartojo daug geresnemis salygomis ir su daug daugiau zmoniu ir mokslininku nuostabai rezultatai parode absoliuciai priesingai rezultatus iki tokio lygio, kad jie pradejo abejoti ir klausineti, kaip jie isvis galejo bent arti i ta puse (kad gimstama) gaut isvadas. Dabartinis mokslas, ne ten kur "delfi" raso o grynai moksliniai darbai, gali google scholar pasiskaitineti newest studies raso beveik visi kaip vienas, kad nera jokio irodymo, jokio evidence kad gimstama. Ir kai klausimas iskyla gimsta ar tampa, nature vs nurture, panasu kad nurture, ty augimo procese vystymose procese kazkas sutrinka. Ta liudija ir faktas kad du zmones buna identiski dvyniai vienas gejus kitas ne.

Taigi zinome, kad gejais negimstama. Tai nereiskia jog tai ju pasirinkimas, tai gali buti psichologinis sutrikimas, tai gali buti smegenu kazkoks sutrikimas. Bet tai yra sutrikimas. Nes pagal naturalu gamtos dizaina, niekas neturetu buti gejus. Niekas jais negimsta.

Ir tada plot twist, pasirodo kad gejai zenkliai didesne tendencija i psichologinius sutrikimus. Bijau sumeluot skaiciu is atminties, bet kai skaiciau kazkas tokio buvo kad psichologai sako, jog 70% homiku pacientu yra depresuoti ir ne del tolerancijos ar stigmos. Gejai daug labiau yra linke i savizudybes, gejai turi daug didesni nukrypima i alkoholizma, gejai daug dazniau veliasi i vienos nakties nuotykius, jie daug daugiau linke i pedofilija. Tiesa ta, kad jie ant pavirsiaus lygio atrodo patenkinti, lyg viskas gerai, bet giliai viduje, tie kas zino (psichologai) mato kad jie ziauriai kankinas nuo to kad jie gejai. Kodel jum atrodo jie gauna tas teises ir vis tiek tuos paradus daro? siaip sau? Kodel pvz kai mokslas pasako kad padarem tyrimus ir atradom kad negimstama, jie komentaruose lieja pykti bando uzblokuoti ta straipsni ar mokslini darba? Moksliniame darbe nerasomi izeidinejimai ar pyktis, tiesiog studijos ir faktai ir tyrimai, galima kritikuot, bet jie kritikuoti nenori, jie nori sunaikinti. Nes visi gejai be isimciu giliai sirdyje zino kad jie netokie kokie jie turetu buti ir tai zudo juos viduje ir vienintelis budas kaip jiem pasijausti gerai yra priversti visus pasaulyje galvoti jog jie lygus ir kad viskas su jais gerai, bet to padaryt neimanoma. O pripazinimas kad "taip as esu ne visai funkcionuojantis lytiskai kaip tureciau nes mane traukia ne ta lytis" tai kelias i alkoholizma ir depresija. Daugiausia gejus zudo ne homofobai, o patys gejai pagal statistika taip pat.

Bet visam tam suprasti, nereikia mokslo tai elementari logika. Milijonus metusi trukusi evoliucija tau suteike ne tik kuna, tau suteike ir psichika. Kodel galvojat vyrai jauciasi depresuoti kai ju zmonos uzdirba daugiau? kodel seimos modelis kur vyras yra dirbantis tetis o mama namu seimininke veikia geriausiai? kodel moteris gera multitaskinime o vyrai ne? Kodel vaikai geriausiai auga seimose kur turi ir teti ir mama?
Cia nes siaip sau? ne. Tu nusokes nuo gamtos dizaino susikuri sau psichologiniu bedu. Tiesiog prasaisi pats sau bedu. Tavo veiksmai ir gyvenimo budas veikia tavo psichika. Tavo psichika nebuvo sutverta gyvent su ta pacia lytim, mes nesame prisitaike, isevoliucionave taip gyventi. Todel visada kentesi.

Ir dabar tu sakai, kad gydymas ju yra diskriminacija? Rimtai? Man tai kaip tik atrodo gydymas yra pagalba jiems. Tai nieko bendra su naikinimu neturi. Tiesiog tai yra zmones kaip ir tu ir as ar kiekvienas is musu, bet jiem butina pagalba nes jie patys kencia + daro zala visuomenei su gyvenimo budu kuris yra tiesiog neteisingas objektyviai.

Nepaisant to ka jus cia sakot as jum duosiu dar didesni plot twista, is tikro kol rasinejaus cia su jumis visa laika viena kozeri laikiau rankovej. Amerika, kurioje geju judejimas tikriausiai yra didziausias ir labiausiai svestinas... nepaisant ant kiek jie eina uz gejus, kiekvienoje valstijoje absoliuciai kiek girdejau visose jav valstijose yra bent po viena geju stovykla, kur psichologiskai gydo gejus. Ir tie gydytojai, kurie yra tose stovyklose dave interviu ir tame interviu ir as nepacituosiu, bet savo zodziais atpasakosiu ka, jie sake bent jau esme:

"visuomene sako kad tu esi gejus ir viskas gimei ir nieko nepadarysi, bet mes zinome kad tai yra ne faktas o tik tokia susidariusi populiarioji nuomone, mes neinam ir nediskrimuojam geju, mes negrudziam ju per jega i savo stovyklas ir nebandom juos per reklama atsivylioti, mes realiai uzdirbam ir laikomes grynai is paciu geju, kurie savo noru kreipiasi pas mus pagalbos kad jiem padetumem. Mes nieko neverciam. Jie patys ateina ir sako kad jiem reikia pagalbos"

Ir buvo interviu su gejum kuris ten yra ir tas gejus tame interviu pats sake, kad visada norejo buti seimos zmogus, jo svajone buvo tureti seima, ir jis suprato kad ji traukia vyrai ir tada jis ziauriai puole i depresija nes jis neatitko to ivaizdzio kuriuo norejo visad tapti. Ir tada jis kreipesi i ta istaiga ir jam padejo.

Tarp kitko kazkur turejau saltini, kur buvo padarytas tyrimas apie geju gydyma kur rezultatas parode kad tiesiog psichologijos deka isgydo juos ir bent 70-80% niekad nei nesusimasto apie ta pacia lyti, kol lytiskai santykiauja su priesiska lytim, tipo jokiu problemu.


Jus zmones kuriat stigma pries progresa galvodami kad darot kazka grazaus juos toleruodami.
Nope.

80 (redagavo gitanas 2021-05-29 21:56)

Re: Gėjai

nu bet tu ir pydarologas,....tiek vargt del pyfdaru reikia but....pyfdaru