81

Re: Gėjai

Ieva parašė:

Patarčiau pasidomėti internete apie hermafroditus.

malonu susipazinti hermafrodite, nezinojau kad 5% hermafroditu visame pasaulyje laikoma kaip norma zmogaus anatomijai.

Tikriausiai musu biologijos ir anatomijos bei medicinos saltiniai tikrai paseno ..

82

Re: Gėjai

isivaizduoju tavo nama visas isklijuotas straipsniais gejais tau stogas jau nuvaziavo nuo tu geju...nesapnuoji dar ju?

83

Re: Gėjai

gitanas parašė:

isivaizduoju tavo nama visas isklijuotas straipsniais gejais tau stogas jau nuvaziavo nuo tu geju...nesapnuoji dar ju?


Ne. As jais domejaus studiju metu kazkada. Realiai as zmogus visada busiu uz teisybe einantis. Ir gamtos tema man labai yra ir jautri ir svarbi. Nors nesu nei veganas nei vegetaras nei medziu myletojas, bet gamta as gerbiu ir eidamas misku pakelsiu svetimo numesta siuksle. Nuo vaikystes labai domejausi zoologija ir puse vaikystes augau kaime, maciau kaip veikia gyvybe, kaip gyvuliukai elgiasi, kaip pavasaris veikia juos, maciau kaip gyvunai ateina i pasauli maciau kaip ir iseina. Ir turejau gera teti, kuris visad palaike mano meile gyvunams ir nupirko akvariuma vaikystej ir papuga nupirko ir net siksnosparni pagavo man. Matydavau kaip poruojasi zuvytes akvariume ir tetis labai subtiliai moksliskai paaiskindavo kaip vaikui, kad patele deda kiausinelius patinelis apvaisina, taip veikia gamta. Ir per visa gyvenima nemaciau nei vieno pedalo nei gamtoj nei realybej. Visi zinojom is anekdotu kad tokie ale yra bet labiau kaip pasaipos objektas.

**** staiga is lempos pradejo juos kazkodel visi mylet ir gerbt. Nesupratau kame esme, tai taip kertasi su basic biologija kad net zodziu apsakyt neiseina. Instinktyviai ir intuityviai tai atrodo nukrypimas nuo normos, kodel tai propaguojama kaip norma? Galvojau, gal kazko nesupratau, gal kazko nezinau, gal praleidau kazka, pradejau dometis. Bet priesingai nei sio forumo nariai as mokejau googlinti. Jei tu vesi i google "is it ok to be gay?" ir paspausi ant paties pirmo straipsnio tai aisku kad gausi nesamone. Ivesk "negative side of homosexuality" ir paskaitinek tuos saltinius. Tu turi paskaityti abu ir teigiamus ir neigiamus dalykus kad susidaryti teisinga poziuri i dalykus o ne tik teigiama ar labiausiai "saldu". Ir kai pradejau dometis apie statistika ir aplamai apie pliusus ir minusus, pamaciau kad viskas ka galvojau apie juos pasiteisino, ta prasme as neklydau, kad nukrypimas cia 6% pasaulio populiacijos cia visiska mazuma. Mokslininkai kurie nesuinteresuoti i politika irgi pasisako kad negalime to priimti uz teigiama dalyka. Galu gale suzinojau daug daugiau nei maniau, suzinojau apie ex-gejus, apie gimstama ar tampama  ir pan. Taip pat girdejau visokiu teiginiu kad pvz gyvunu dauguma yra gejai ir tipo normalu, pvz albatroso pateles. Bet tada as susidomejau ir pradejau skaityti apie albatroso pateles ir paaiskejo kad jos ne lezbietes, o tiesiog ju patinas zusta arba palieka jas, o vienai patelei daug sunkiau ispereti kiausini, nes perint negali maitintis, todel jos susivienija ir isperi kiausini abi pakaitom. Jos neuzsiima jokia romantika, nieko homosexualaus isvis nei per nago juodima ten nera. Ir kuo daugiau as pradejau dometis "geju teiginiais" tuo labiau supratau, kad viskas iskraipyta, viskas primeluota, visiskai saltiniai ne ta teigia, tiesiog interpretuoja gejai kad pateisint savo mastysena. O tai tik dar labiau siutino mane. Ka jau ka bet teisybe yra sventas dalykas ir man nesvarbu kas, esi tu iskraipai tiesa savo naudai - tu sudo gabalas ir as tave apsiksiu. Ir kai apsisvietes pradejau diskutuot su gejais ir gejus palaikanciais zmonem pamaciau kad jie neturi argumentu, jie labai leksti neissilavine, visi kaip vienas mini tuos pacius argumetnus, ta prasme kalbejau gal su 50 zmoniu kurie palaiko gejus ir gal tik 5 zmones is 50 sugebejo pateigti kazkokius kazkiek gristus argumentus, visi kiti net nezino kad jais negimstama.

Tada ir supratau, kad visuomenei pagarbos is manes nebus. Banda avigalviu "beee" kaip vienas, interneta turi po ranka bet buki kaip avys, ziniasklaida pasakys kad prezervatyva ant galvos nesiot naujausias trendas ir nesios.

84

Re: Gėjai

Best, kodėl tu pastoviai kiši visur tą išsilavinimą. Jei aš nesidomiu gėjų tema, tai ir informacijos apie tai nekaupiu. Man tai neaktualu. Mane kiti dalykai labiau domina. Tai, pagal tave, aš kvaila ir neišsilavinusi. Aš savo išsilavinimu pilnai patenkinta. Aš rimtai dirbau studijų metais, man nebuvo visa medžiaga gatavai "sukramtyta" ir pateikta internete kaip dabar. Dabar net disertacijos perkamos, nes niekas nesugeba pats jų parašyti.

85

Re: Gėjai

Fjord parašė:

Best, kodėl tu pastoviai kiši visur tą išsilavinimą. Jei aš nesidomiu gėjų tema, tai ir informacijos apie tai nekaupiu. Man tai neaktualu. Mane kiti dalykai labiau domina. Tai, pagal tave, aš kvaila ir neišsilavinusi. Aš savo išsilavinimu pilnai patenkinta. Aš rimtai dirbau studijų metais, man nebuvo visa medžiaga gatavai "sukramtyta" ir pateikta internete kaip dabar. Dabar net disertacijos perkamos, nes niekas nesugeba pats jų parašyti.

As niekur neteigiau jog esi neissilavinus kaip zmogus.
As sakydamas issilavinima neturejau omeny kiek uni baigei ar dar kazka.

Ka as turejau omeny, kad esi neissilavinus geju tematikoje ir kalbi tai, kas tiesiog yra neteisinga, nes as domejaus ir zinau. Bet vietoj iskelus klausima ," gerai gal as nezinau visko? gal galeciau is best in the world kazko ismokti? gal jis man gali duoti nauju izvalgu ?" tu tiesiog prasei kad gerbciau ir toleruociau tavo SIOJ TEMOJ neissilavinusi poziuri uz lygiaverti.

Atsiprasau, bet negaliu to leisti. Koks tikslas bandyti ieskoti tiesos, eiti uz tiesa, ir vertinti ja jeigu priimi kito melus uz lygiavercius? Tiesiog ne. Geriau busiu nuosirdus ir geriau nekesk manes, bet jei as daugiau domejaus ir daugiau zinau, tikrai nenusileisiu maziau apsviestai nuomonei, kuri buvo suformuota net nepasverus tu dalyku, kuriuos zinau.

Nu cia tas pats, kas klausytis kazko pasakojant tau jog "as tikiu i plokscia zeme bet as noriu kad tu gerbtum ir toleruotum mano nuomone vienodai"., Ir as maciau kaip zilas mokslininkas turejo diskusija su ploksciazemieciu susiskambine laidoje ir jis bande madangiai paaiskinti bet kai jo nei kiek nesiklause ir jis susinervino ir pats pradejo elgtis pikciau. Mates kad mokslininkas nuosirdziai nori gero ir jam nuosirdziai rupi teisybe. Jis passionate about it. Tad manes kaltinti ties tuo tikrai nereiketu.

86 (redagavo Best in The World 2021-05-29 22:39)

Re: Gėjai

Bet ta ieva tai nepernesu as jos, maciau jau senai labai kad objektyvumo nerasta, viskas per liberalizmo prizme, kitaip tariant ji labai saliska, labai ikritus i savo paziuras ir neigia objektyvumo egzistavima.

to pasekoje ji grynai atitinka tuos 50 zmoniu su kuriais diskutavau, visi jos argumentai viens prie vieno su jais, tais neissilavinusiais kurie kazka kazkur girdejo, labai patiko liberali ideja todel skleidzia visiem lyg teisi butu nors su basic mokslu kertasi.

Negerbiu tokiu zmoniu.

87

Re: Gėjai

Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Patarčiau pasidomėti internete apie hermafroditus.

malonu susipazinti hermafrodite, nezinojau kad 5% hermafroditu visame pasaulyje laikoma kaip norma zmogaus anatomijai.

Tikriausiai musu biologijos ir anatomijos bei medicinos saltiniai tikrai paseno ..

Ne apie anatomiją, o apie lygias teises į žmoniškumą kalbu ir nesvarbu kokia vieno ar kito žmogaus anatomija, kvailas jis ar protingas, luošas ar sveikas. Kiekvienas turi teises į pilnavertį gyvenimą ir išgyvenimą.

88

Re: Gėjai

Ieva parašė:
Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Patarčiau pasidomėti internete apie hermafroditus.

malonu susipazinti hermafrodite, nezinojau kad 5% hermafroditu visame pasaulyje laikoma kaip norma zmogaus anatomijai.

Tikriausiai musu biologijos ir anatomijos bei medicinos saltiniai tikrai paseno ..

Ne apie anatomiją, o apie lygias teises į žmoniškumą kalbu ir nesvarbu kokia vieno ar kito žmogaus anatomija, kvailas jis ar protingas, luošas ar sveikas. Kiekvienas turi teises į pilnavertį gyvenimą ir išgyvenimą.

Nu kokias dar teises jobsikmat...

Parodyk man nors viena objektyvu turi neturi dalyka? kur parasyta kad kazkas turi turet kazka ar teises ar dar kazka? ant debesu parasyta?

Teises yra subjektyvi dinamiska savoka sukurta zmoniu, tai konceptas.
Turi/neturi lygiai taip pat yra konceptas.

Abu siti dalykai yra tavo liberali nuomone, kaip ir minejau.


Nera tokio dalyko kaip turi neturi.
Nieks neturi tureti teisiu ar tureti teises. Cia tavo asmeninis poziuris kuris kertasi su realybe ir jei as netingeciau ir jei man labai rupetu, galeciau istraukti pavyzdziu kur irodyciau jog pati sau priestarauji sitam sakiny.

89

Re: Gėjai

Europos Žmogaus teisės.

90 (redagavo Best in The World 2021-05-30 00:23)

Re: Gėjai

Ieva parašė:

Europos Žmogaus teisės.

Tos pacios europos, kurios deka statomos ciuozyklos vaikam penio formos ir rengiamos "lyciu persirengimo dienos", o jei papriestarausi tam tai esi neprogresyvus neissilavines urvinis.

Europistai...


Dar sokratas sake, kad demokratija veikia tik tiek, kiek veikia edukacija.
Jeigu issilavinimo nera demokracija yra blogiau uz bet kokia kita valdymo forma.

Jis teige kad balsavimo teise neturetu buti suteikiama tik del to nes tu egzistuoji.
Balsavimas tai igudis, reikalaujantis laiko ir pastangu ugdyti o ne random intuicija.
Todel balsavimo teise turetu gauti tik tie zmones, kurie butu ivalde ta igudi.

Taip kad eina sikt tos europos zmogaus teises.

91

Re: Gėjai

tu matosi su edukacija stirpiai prasilenkei.ka sokratas sake apie gejus?

92

Re: Gėjai

Kolektyvas, gitanus ignoruojame. Iškrypėlis su kauke. Jokių komentarų jam, baninsiu kas atsakinės.

93

Re: Gėjai

Ɲ♫ɡƖis parašė:

Kolektyvas, gitanus ignoruojame. Iškrypėlis su kauke. Jokių komentarų jam, baninsiu kas atsakinės.

Koks čia męs tau kolektyvas? Nekurk temų jei nenori, kad diskutuotume. Kas čia per forumo pokalbio filosofija pas tave? Vieša tema, vieši pasisakymai. Kam noriu, tam atsakinėju. Kokią turi teisę vadinti žmonės iškrypėliais jei neturi jumoro jausmo ir nesugebi "atsišaudyti". Atsipalaiduok vyruti.

94

Re: Gėjai

Best in The World parašė:
Fjord parašė:

Best, kodėl tu pastoviai kiši visur tą išsilavinimą. Jei aš nesidomiu gėjų tema, tai ir informacijos apie tai nekaupiu. Man tai neaktualu. Mane kiti dalykai labiau domina. Tai, pagal tave, aš kvaila ir neišsilavinusi. Aš savo išsilavinimu pilnai patenkinta. Aš rimtai dirbau studijų metais, man nebuvo visa medžiaga gatavai "sukramtyta" ir pateikta internete kaip dabar. Dabar net disertacijos perkamos, nes niekas nesugeba pats jų parašyti.

As niekur neteigiau jog esi neissilavinus kaip zmogus.
As sakydamas issilavinima neturejau omeny kiek uni baigei ar dar kazka.

Ka as turejau omeny, kad esi neissilavinus geju tematikoje ir kalbi tai, kas tiesiog yra neteisinga, nes as domejaus ir zinau. Bet vietoj iskelus klausima ," gerai gal as nezinau visko? gal galeciau is best in the world kazko ismokti? gal jis man gali duoti nauju izvalgu ?" tu tiesiog prasei kad gerbciau ir toleruociau tavo SIOJ TEMOJ neissilavinusi poziuri uz lygiaverti.

Atsiprasau, bet negaliu to leisti. Koks tikslas bandyti ieskoti tiesos, eiti uz tiesa, ir vertinti ja jeigu priimi kito melus uz lygiavercius? Tiesiog ne. Geriau busiu nuosirdus ir geriau nekesk manes, bet jei as daugiau domejaus ir daugiau zinau, tikrai nenusileisiu maziau apsviestai nuomonei, kuri buvo suformuota net nepasverus tu dalyku, kuriuos zinau.

Nu cia tas pats, kas klausytis kazko pasakojant tau jog "as tikiu i plokscia zeme bet as noriu kad tu gerbtum ir toleruotum mano nuomone vienodai"., Ir as maciau kaip zilas mokslininkas turejo diskusija su ploksciazemieciu susiskambine laidoje ir jis bande madangiai paaiskinti bet kai jo nei kiek nesiklause ir jis susinervino ir pats pradejo elgtis pikciau. Mates kad mokslininkas nuosirdziai nori gero ir jam nuosirdziai rupi teisybe. Jis passionate about it. Tad manes kaltinti ties tuo tikrai nereiketu.

Gerai, kad gini savo poziciją ir požiūrį, bet ar verta eikvoti energiją tokiems niekams. Aš, pavyzdžiui, domiuosi mokslo pažanga ir galvoju, kodėl skiriama tiek lėšų marso tyrinėjimams, o nepastebima, kad mūsų žemė greitai marsu pavirs. Kodėl nesirūpinti čia ir dabar ją. Juk ji tiek išsunkta, derlius mažėja, vabzdžių mažėja... Tokios temos turėtų jauniems, energingiems ir protingiems žmonėms turėtų rūpėti labiau nei gėjų klausimas.

95 (redagavo Best in The World 2021-05-30 17:16)

Re: Gėjai

Fjord parašė:
Best in The World parašė:
Fjord parašė:

Best, kodėl tu pastoviai kiši visur tą išsilavinimą. Jei aš nesidomiu gėjų tema, tai ir informacijos apie tai nekaupiu. Man tai neaktualu. Mane kiti dalykai labiau domina. Tai, pagal tave, aš kvaila ir neišsilavinusi. Aš savo išsilavinimu pilnai patenkinta. Aš rimtai dirbau studijų metais, man nebuvo visa medžiaga gatavai "sukramtyta" ir pateikta internete kaip dabar. Dabar net disertacijos perkamos, nes niekas nesugeba pats jų parašyti.

As niekur neteigiau jog esi neissilavinus kaip zmogus.
As sakydamas issilavinima neturejau omeny kiek uni baigei ar dar kazka.

Ka as turejau omeny, kad esi neissilavinus geju tematikoje ir kalbi tai, kas tiesiog yra neteisinga, nes as domejaus ir zinau. Bet vietoj iskelus klausima ," gerai gal as nezinau visko? gal galeciau is best in the world kazko ismokti? gal jis man gali duoti nauju izvalgu ?" tu tiesiog prasei kad gerbciau ir toleruociau tavo SIOJ TEMOJ neissilavinusi poziuri uz lygiaverti.

Atsiprasau, bet negaliu to leisti. Koks tikslas bandyti ieskoti tiesos, eiti uz tiesa, ir vertinti ja jeigu priimi kito melus uz lygiavercius? Tiesiog ne. Geriau busiu nuosirdus ir geriau nekesk manes, bet jei as daugiau domejaus ir daugiau zinau, tikrai nenusileisiu maziau apsviestai nuomonei, kuri buvo suformuota net nepasverus tu dalyku, kuriuos zinau.

Nu cia tas pats, kas klausytis kazko pasakojant tau jog "as tikiu i plokscia zeme bet as noriu kad tu gerbtum ir toleruotum mano nuomone vienodai"., Ir as maciau kaip zilas mokslininkas turejo diskusija su ploksciazemieciu susiskambine laidoje ir jis bande madangiai paaiskinti bet kai jo nei kiek nesiklause ir jis susinervino ir pats pradejo elgtis pikciau. Mates kad mokslininkas nuosirdziai nori gero ir jam nuosirdziai rupi teisybe. Jis passionate about it. Tad manes kaltinti ties tuo tikrai nereiketu.

Gerai, kad gini savo poziciją ir požiūrį, bet ar verta eikvoti energiją tokiems niekams. Aš, pavyzdžiui, domiuosi mokslo pažanga ir galvoju, kodėl skiriama tiek lėšų marso tyrinėjimams, o nepastebima, kad mūsų žemė greitai marsu pavirs. Kodėl nesirūpinti čia ir dabar ją. Juk ji tiek išsunkta, derlius mažėja, vabzdžių mažėja... Tokios temos turėtų jauniems, energingiems ir protingiems žmonėms turėtų rūpėti labiau nei gėjų klausimas.


O kas pasake, kas turetu labiau ir kas maziau?
Visos problemos yra aktualios. Bet ne visas imanoma pakeisti.
Pvz tai kad zemes naturalieji resursai eikvojami yra ne kazkas ka zmogus gali pakeisti, tame yra sumerkti milijardai ir tu esi bejegis pries tokia sistema. Bet tie kas yra inzinieriai, chemikai, jie galvoja budus kaip tai sutaisyti sioje srityje.

Tuo pat metu yra problema ir gejai. Ir sitoj vietoj kad kazkas eitu i pozityva viskas ko tau reikia, tai tiesiog pakeisti nuomone. Jei visi zmones ziuretu i gejiskuma kaip i sutrikima kaip i zmones kuriem reikia pagalbos bet ne teisiu, jie neturetu kitos iseities kaip gydytis ir kaip tik didziuotuos ir darytu paradus, kad va buvau homikas tapau normalus. Sitoj vietoj visi galim prisidet prie tokio rytojaus. Bet kaip matau visi nori tureti anukeli ir proanukeli Jadvyga su aukstakulniais ir sukenele bei lakuotais naguciais susituokusi 16 metu uz kito transexualaus berniuko Marytes, kuri turi fetisha smaugti Jadvyga.

96

Re: Gėjai

bandyta gydyt sterilizuoti operacijas smegenu daryti sodint i kalejimus saudyt niekas nepadejo.
pakeisk savo nuomone ir eik i savo pozityva isiklausyk i savo patarimus.ir neus tau jokios problemos....avine

97

Re: Gėjai

gitanas parašė:

bandyta gydyt sterilizuoti operacijas smegenu daryti sodint i kalejimus saudyt niekas nepadejo.
pakeisk savo nuomone ir eik i savo pozityva isiklausyk i savo patarimus.ir neus tau jokios problemos....avine

dar vienas is urvo islindo pedalas.
Issitrauk galva is siknos eik i pozityva netoleruok geju... pedale

98

Re: Gėjai

Berniukai nesipykit.

99

Re: Gėjai

nu duok penkis worldai,susitaikom,tau nenaujiena su pedalais sveikintis smile

100

Re: Gėjai

Best in The World parašė:
Fjord parašė:
Best in The World parašė:

As niekur neteigiau jog esi neissilavinus kaip zmogus.
As sakydamas issilavinima neturejau omeny kiek uni baigei ar dar kazka.

Ka as turejau omeny, kad esi neissilavinus geju tematikoje ir kalbi tai, kas tiesiog yra neteisinga, nes as domejaus ir zinau. Bet vietoj iskelus klausima ," gerai gal as nezinau visko? gal galeciau is best in the world kazko ismokti? gal jis man gali duoti nauju izvalgu ?" tu tiesiog prasei kad gerbciau ir toleruociau tavo SIOJ TEMOJ neissilavinusi poziuri uz lygiaverti.

Atsiprasau, bet negaliu to leisti. Koks tikslas bandyti ieskoti tiesos, eiti uz tiesa, ir vertinti ja jeigu priimi kito melus uz lygiavercius? Tiesiog ne. Geriau busiu nuosirdus ir geriau nekesk manes, bet jei as daugiau domejaus ir daugiau zinau, tikrai nenusileisiu maziau apsviestai nuomonei, kuri buvo suformuota net nepasverus tu dalyku, kuriuos zinau.

Nu cia tas pats, kas klausytis kazko pasakojant tau jog "as tikiu i plokscia zeme bet as noriu kad tu gerbtum ir toleruotum mano nuomone vienodai"., Ir as maciau kaip zilas mokslininkas turejo diskusija su ploksciazemieciu susiskambine laidoje ir jis bande madangiai paaiskinti bet kai jo nei kiek nesiklause ir jis susinervino ir pats pradejo elgtis pikciau. Mates kad mokslininkas nuosirdziai nori gero ir jam nuosirdziai rupi teisybe. Jis passionate about it. Tad manes kaltinti ties tuo tikrai nereiketu.

Gerai, kad gini savo poziciją ir požiūrį, bet ar verta eikvoti energiją tokiems niekams. Aš, pavyzdžiui, domiuosi mokslo pažanga ir galvoju, kodėl skiriama tiek lėšų marso tyrinėjimams, o nepastebima, kad mūsų žemė greitai marsu pavirs. Kodėl nesirūpinti čia ir dabar ją. Juk ji tiek išsunkta, derlius mažėja, vabzdžių mažėja... Tokios temos turėtų jauniems, energingiems ir protingiems žmonėms turėtų rūpėti labiau nei gėjų klausimas.


O kas pasake, kas turetu labiau ir kas maziau?
Visos problemos yra aktualios. Bet ne visas imanoma pakeisti.
Pvz tai kad zemes naturalieji resursai eikvojami yra ne kazkas ka zmogus gali pakeisti, tame yra sumerkti milijardai ir tu esi bejegis pries tokia sistema. Bet tie kas yra inzinieriai, chemikai, jie galvoja budus kaip tai sutaisyti sioje srityje.

Tuo pat metu yra problema ir gejai. Ir sitoj vietoj kad kazkas eitu i pozityva viskas ko tau reikia, tai tiesiog pakeisti nuomone. Jei visi zmones ziuretu i gejiskuma kaip i sutrikima kaip i zmones kuriem reikia pagalbos bet ne teisiu, jie neturetu kitos iseities kaip gydytis ir kaip tik didziuotuos ir darytu paradus, kad va buvau homikas tapau normalus. Sitoj vietoj visi galim prisidet prie tokio rytojaus. Bet kaip matau visi nori tureti anukeli ir proanukeli Jadvyga su aukstakulniais ir sukenele bei lakuotais naguciais susituokusi 16 metu uz kito transexualaus berniuko Marytes, kuri turi fetisha smaugti Jadvyga.

:::044... Smaugti Jadvygą... Prajuokinai iki ašarų. Tai va, prognozės aiškios, bet kas hetero, tai  ir liks hetero. Kurs šeimas ir augins naujas kartas. Nemanau, kad šios seksualinės mažumos tam įtakos. Dauguma, juk, hetero.