1

Tema: Lesbietės

Sukūriau temą apie gėjus, dabar man smalsu apie lesbietes. Juk irgi yra. Ką darome su jomis? Barsime, ar toleruosime? smile

2

Re: Lesbietės

Toleruoju lesbietes, tik esu prieš gėjus.

3

Re: Lesbietės

Nelogiska toleruoti lezbietes ir netoleruoti geju. Veidmainyste gaunasi.

Kai kalbejau apie gejus praeitoje temoje tai turejau omeny lezbietes taip pat.
Bet kokie homikai yra ligoniai kurie dergia visuomene ir patys save ir jiem reikia pagalbos.
Jokios diskusijos nera ir negali buti cia daugiau.

Gana pedalu jau.

4

Re: Lesbietės

Homosexualiai yra visi, ar lezbė, ar gėjus... Bet ko aš nesuprantu, tai, kad dažniausiai jie imituoja priešingą lytį. Savo elgesiu ir išvaizda. Lezbės dažnai trumpais plaukais, apsirengę vyriškai... Kaip ir gėjai, kurie dažosi ir t.t. Nesuprantu kam jiems to reikia (?)

5

Re: Lesbietės

Fjord parašė:

Homosexualiai yra visi, ar lezbė, ar gėjus... Bet ko aš nesuprantu, tai, kad dažniausiai jie imituoja priešingą lytį. Savo elgesiu ir išvaizda. Lezbės dažnai trumpais plaukais, apsirengę vyriškai... Kaip ir gėjai, kurie dažosi ir t.t. Nesuprantu kam jiems to reikia (?)

Idealogija cia panasiai kaip pankai tik iskrype.

Jie teigia, kad homosexualizmas nera liga, jie teigia kad budamas geju esi LYGIAI identiskai vienodu teisiu ir pajegumu kaip bet kuris kitas zmogus (nei per nago juodima nesutrikes ir pan).

Todel jie teigia, kad santuoka ir seima ir rubai kas yra vyriskas ir moteriskas rubas irgi yra ABSOLIUCIAI socialinis konstruktas ir tavo pasirinkimas ka tu nori nesioti. Kad cia tipo kazkokios yra diktatoriskos taisykles ka gali devet ko ne, ka gali daryt ko ne. Ir kad vagina su vagina gali santykiaut ir penis su peniu ir kad gali devet suknele budamas vyru ir cia tik skonio viskas skonio ir pasirinkimo reikalas. Nieko objektyvaus.

Nieko objektyvaus, kaip pvz, kad moteru klubai yra platesni nei vyru ir del to moteriskos kelnes ir siaip moteriski rubai vyrui nebus patogus. Moters ir vyro proporcijos skiriasi. Todel ir yra vyriski ir moteriski rubai. Jau nekalbant apie madas, nes blizguciai ir ornamentai komplimentuoja moteris labiau ir pabrezia moteriskuma bet ne vyriskuma.

Tiesiog tokia postmodernistine ideja, kad nera nei vyru nei moteru, yra tik tai kuo tu nori buti, viskas skonio ir nuomones reikalas. Daryk ka nori, kol nekenki kitam. Ir tai ateina su labai daug pavoju. Bet niekam nerupi.

6

Re: Lesbietės

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

7

Re: Lesbietės

Tegyvuoja laisvė, lygybė ir brolybė. :::418

8

Re: Lesbietės

Fjord parašė:

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

Na matai...
Yra vyru kurie pasikeicia lyti i moters ir tada barskina vyrus. Tai gaunasi kad jie tiesios orientacijos, tai koks tolkas buvo keista ta orientacija in the first place?

Logika jau buvo pamesta ta sekunde kai nusimove abu kelnes ir pamate kad dvi skylutes arba du pagaliukai ir nelabai eina ju sujungt. Cia tiesiogine to zodzio prasme 3metu vaikai zaidzia toki zaidima, kur yra lenta su ispjautom formom ir yra formos, ir vaiko uzdavinys reikia sitas formas ikisti i tinkamas ispjautas skyles.

3.. suknistu... metu... vaiko.... uzdavinys..... ir jiem nedaeina kad cia nelogiska.

Tai apie kokia logika mes snekam isvis? xD
Pas juos logikos tiek kiek pas Ieva - nera jos. Va "laisve lygybe brolybe" sirdutes jai skraido aplink galva. Grynai kaip suo, kas est duoda ta ir myli. xD

9

Re: Lesbietės

Fjord parašė:

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

Gyvenant fantazijų pasaulyje. Pasidomekit labiau viskuo prieš issiziojant. Yra krūvą labai labai moteriškų lesbiečių, kaip ir daugybė vyriškų gėjų. Dažnas pamatęs net neatskirtu. Nėra tik juoda ir balta. Lygiai kaip ir tarp hetero galima rasti puokštė berniukisku moterų ar kiek moteriskesniu vyrų. Logikos nėra. Yra gyvenimas

10

Re: Lesbietės

Monika parašė:
Fjord parašė:

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

Gyvenant fantazijų pasaulyje. Pasidomekit labiau viskuo prieš issiziojant. Yra krūvą labai labai moteriškų lesbiečių, kaip ir daugybė vyriškų gėjų. Dažnas pamatęs net neatskirtu. Nėra tik juoda ir balta. Lygiai kaip ir tarp hetero galima rasti puokštė berniukisku moterų ar kiek moteriskesniu vyrų. Logikos nėra. Yra gyvenimas

Šaunuolė Monika.

11 (redagavo Vidmantas 2021-07-06 11:33)

Re: Lesbietės

Viskas gerai yra. Ne mūsų reikalas, kas kaip nori tegul taip ir gyvena. Bet kai kalbam apie įsivaikinimus, va kur bėda. Ką tas ne kaltas vaikas, kurį paliko tėvai, padarė tokio kad jį, ją Pedrilom atiduoda. (Pas mumis gal to nėra dar ačiū dievui)..
         Jūs piderai ir lezbietės gyvenkit kaip norit. Tik jau vaikų mūsų neiimkit. Pasidarykit savo, per ten kur barškinatės ;DDD

12

Re: Lesbietės

Monika parašė:
Fjord parašė:

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

Gyvenant fantazijų pasaulyje. Pasidomekit labiau viskuo prieš issiziojant. Yra krūvą labai labai moteriškų lesbiečių, kaip ir daugybė vyriškų gėjų. Dažnas pamatęs net neatskirtu. Nėra tik juoda ir balta. Lygiai kaip ir tarp hetero galima rasti puokštė berniukisku moterų ar kiek moteriskesniu vyrų. Logikos nėra. Yra gyvenimas

OK... Ir jei jau panelė išsižioja į mano komentarą, tai gal reikėtų pirma pasistengti suprasti jo esmę. Taigi dar pasmulkinsiu, jei nesupratai. Aš ne apie tai, kiek ir kokių yra, o būtent apie šį išskirtinį fenomeną. "dasiskambinau" dabar?

13

Re: Lesbietės

Vidmantas parašė:

Viskas gerai yra. Ne mūsų reikalas, kas kaip nori tegul taip ir gyvena. Bet kai kalbam apie įsivaikinimus, va kur bėda. Ką tas ne kaltas vaikas, kurį paliko tėvai, padarė tokio kad jį, ją Pedrilom atiduoda. (Pas mumis gal to nėra dar ačiū dievui)..
         Jūs piderai ir lezbietės gyvenkit kaip norit. Tik jau vaikų mūsų neiimkit. Pasidarykit savo, per ten kur barškinatės ;DDD

Manau, kad pačiam vaikui svarbu, kad apskritai turėtų tėvus ir jie laimingi su bet kokios orientacijos tėvais. Juk juos paliko būtent "teisingos" orientacijos "mamytės". O įsivaikinti nėra taip paprasta, nes visi civilizuotos šalyse , norintys įsivaikinti, pereina didžiausias atrankas ir kančių kelius.

14 (redagavo Vidmantas 2021-07-06 13:17)

Re: Lesbietės

Fjord parašė:
Vidmantas parašė:

Viskas gerai yra. Ne mūsų reikalas, kas kaip nori tegul taip ir gyvena. Bet kai kalbam apie įsivaikinimus, va kur bėda. Ką tas ne kaltas vaikas, kurį paliko tėvai, padarė tokio kad jį, ją Pedrilom atiduoda. (Pas mumis gal to nėra dar ačiū dievui)..
         Jūs piderai ir lezbietės gyvenkit kaip norit. Tik jau vaikų mūsų neiimkit. Pasidarykit savo, per ten kur barškinatės ;DDD

Manau, kad pačiam vaikui svarbu, kad apskritai turėtų tėvus ir jie laimingi su bet kokios orientacijos tėvais. Juk juos paliko būtent "teisingos" orientacijos "mamytės". O įsivaikinti nėra taip paprasta, nes visi civilizuotos šalyse , norintys įsivaikinti, pereina didžiausias atrankas ir kančių kelius.


        Nu žinot. Lezbiečių pora dar nėra taip baisiai. Bent jau motiniška meilė garantuota. Poroje vienas yra už moterį kitas už vyra. Ir vistiek ta moteris, daugiau ar mažiau bus moteris. O vat Pyderas kuris stengiasi subobėti, jau kita situacija. Pyderas neturi  "Motinos" instinkto,  kad galėtų mažą vaiką auginti,...
       Tai va, aš nesakau kad Vyrai negali įsivaikinti. Bet tie vyrai vistiek turi drauges, kažką, kas gali patarti padėti,...Gali ir pedrylai patarti ir padėti ... Bet pedryla pats pasirinko imti ar duoti į užpakalį.
       Yra pasaulyje tokių šalių kur puiki šeima, kuriai nepasisekė susilaukti vaikelio, dėl tam tikrų priežasčių, turi konkuruoti įvaikinimo klausimais su Pedrylom, kurie pereidami i Pidarastiškąją pusę jau nusprendė kad savo vaikų nesusilauks... niekas iš jų neatemė galimybės, patys nusprendė - tai kam tokiems duoti?  Aš jau nekalbu  kaip tas vaikas išvis ten augtų, kai du Fredžiai Mercuriai laižosi virtuvėje ir panašiai

15

Re: Lesbietės

Vidmantai, čia turbūt svarbiausia kokias vertybes tie vadinami tėvai vaikui įdiegs. Vaikų globa neduoda bet kokiems gėjams įsivaikinti, o tik labai padoriems ir nevalkatoms. Vaikutis ir toliau lydimas vaikų globos priežiūros. Tikrinama ir kalbamasi su jais ir jų įvaikiais. Nemanau, kad sąmoningi žmonės taip darytų vaiko akyse, kaip ir kiti socialūs hetero tėvai. Man taip pat nėra tai labai jau priimtina, bet našlaičio atžvilgiu tai geriau nei jokių tėvų. Ir visai nebūtinai jie irgi tokie augtų. Vėliausiai brendimo fazėje jie patys sugebės suprasti kokios jie orientacijos.

16

Re: Lesbietės

Fjord parašė:

Vidmantai, čia turbūt svarbiausia kokias vertybes tie vadinami tėvai vaikui įdiegs. Vaikų globa neduoda bet kokiems gėjams įsivaikinti, o tik labai padoriems ir nevalkatoms. Vaikutis ir toliau lydimas vaikų globos priežiūros. Tikrinama ir kalbamasi su jais ir jų įvaikiais. Nemanau, kad sąmoningi žmonės taip darytų vaiko akyse, kaip ir kiti socialūs hetero tėvai. Man taip pat nėra tai labai jau priimtina, bet našlaičio atžvilgiu tai geriau nei jokių tėvų. Ir visai nebūtinai jie irgi tokie augtų. Vėliausiai brendimo fazėje jie patys sugebės suprasti kokios jie orientacijos.

Būtent.

17

Re: Lesbietės

Ieva parašė:

Tegyvuoja laisvė, lygybė ir brolybė. :::418

uz LGBT! Valio!

18

Re: Lesbietės

Visi vyrukai zymiai atlaidziau ziuri i dvieju paneliu porele nei i dvieju jaunuoliu smile tikrai ne del savo motinisku instinktu big_smile manyciau i top 5 erotiniu fantaziju ietu paziuret pro raktu skylute i dvi mergaites big_smile o kas liecia berniuku pramogas, i top 5 ero fantaziju ar top 5 baimes del savo uzpakalio ieitu? big_smile

19

Re: Lesbietės

Vargsai zmones su psichine negalia kuriems visuomene aiskina jog jie sveiki ir lygus.

20

Re: Lesbietės

Elle parašė:

Visi vyrukai zymiai atlaidziau ziuri i dvieju paneliu porele nei i dvieju jaunuoliu smile tikrai ne del savo motinisku instinktu big_smile manyciau i top 5 erotiniu fantaziju ietu paziuret pro raktu skylute i dvi mergaites big_smile o kas liecia berniuku pramogas, i top 5 ero fantaziju ar top 5 baimes del savo uzpakalio ieitu? big_smile

Pilnai sutinku ir dar pridursiu, kad vyrai dėl užpakalio ne bijo, bet gėdinasi. Tai didelė erogeninė zona ir netik gėjai tai plačiai praktikuoja. Ne vienas hetero norėtų tai praktikuoti, bet bijo būti susietas su gėjais. Čia kiekvieno asmeninės nuostatos reikalas.