21

Re: Lesbietės

Fjord parašė:
Elle parašė:

Visi vyrukai zymiai atlaidziau ziuri i dvieju paneliu porele nei i dvieju jaunuoliu smile tikrai ne del savo motinisku instinktu big_smile manyciau i top 5 erotiniu fantaziju ietu paziuret pro raktu skylute i dvi mergaites big_smile o kas liecia berniuku pramogas, i top 5 ero fantaziju ar top 5 baimes del savo uzpakalio ieitu? big_smile

Pilnai sutinku ir dar pridursiu, kad vyrai dėl užpakalio ne bijo, bet gėdinasi. Tai didelė erogeninė zona ir netik gėjai tai plačiai praktikuoja. Ne vienas hetero norėtų tai praktikuoti, bet bijo būti susietas su gėjais. Čia kiekvieno asmeninės nuostatos reikalas.

Atleisk bet prie mano uzpakalio niekas nesiartino ir nesiartins ir man dzin nors ir simtas moteru ir ne prie ko cia tie gejai :::034

22

Re: Lesbietės

Fjord parašė:
Elle parašė:

Visi vyrukai zymiai atlaidziau ziuri i dvieju paneliu porele nei i dvieju jaunuoliu smile tikrai ne del savo motinisku instinktu big_smile manyciau i top 5 erotiniu fantaziju ietu paziuret pro raktu skylute i dvi mergaites big_smile o kas liecia berniuku pramogas, i top 5 ero fantaziju ar top 5 baimes del savo uzpakalio ieitu? big_smile

Pilnai sutinku ir dar pridursiu, kad vyrai dėl užpakalio ne bijo, bet gėdinasi. Tai didelė erogeninė zona ir netik gėjai tai plačiai praktikuoja. Ne vienas hetero norėtų tai praktikuoti, bet bijo būti susietas su gėjais. Čia kiekvieno asmeninės nuostatos reikalas.

Aš irgi skaičiau, kad per anal vyram masažuojama prostata ir jie jaučia didelį malonumą.

23

Re: Lesbietės

Best in The World parašė:
Fjord parašė:
Elle parašė:

Visi vyrukai zymiai atlaidziau ziuri i dvieju paneliu porele nei i dvieju jaunuoliu smile tikrai ne del savo motinisku instinktu big_smile manyciau i top 5 erotiniu fantaziju ietu paziuret pro raktu skylute i dvi mergaites big_smile o kas liecia berniuku pramogas, i top 5 ero fantaziju ar top 5 baimes del savo uzpakalio ieitu? big_smile

Pilnai sutinku ir dar pridursiu, kad vyrai dėl užpakalio ne bijo, bet gėdinasi. Tai didelė erogeninė zona ir netik gėjai tai plačiai praktikuoja. Ne vienas hetero norėtų tai praktikuoti, bet bijo būti susietas su gėjais. Čia kiekvieno asmeninės nuostatos reikalas.

Atleisk bet prie mano uzpakalio niekas nesiartino ir nesiartins ir man dzin nors ir simtas moteru ir ne prie ko cia tie gejai :::034

Daktariukui tai turėsi leisti, kaip kitaip patikrinti prostatą:::001. Aišku, kas kam, bet gėdytis vistiek nereikia jei, tarkim, malonu.

24

Re: Lesbietės

Fjord parašė:
Best in The World parašė:
Fjord parašė:

Pilnai sutinku ir dar pridursiu, kad vyrai dėl užpakalio ne bijo, bet gėdinasi. Tai didelė erogeninė zona ir netik gėjai tai plačiai praktikuoja. Ne vienas hetero norėtų tai praktikuoti, bet bijo būti susietas su gėjais. Čia kiekvieno asmeninės nuostatos reikalas.

Atleisk bet prie mano uzpakalio niekas nesiartino ir nesiartins ir man dzin nors ir simtas moteru ir ne prie ko cia tie gejai :::034

Daktariukui tai turėsi leisti, kaip kitaip patikrinti prostatą:::001. Aišku, kas kam, bet gėdytis vistiek nereikia jei, tarkim, malonu.

Nemokeciau masazuot net jei noreciau plius nehigieniska i subine pirstus kaisiot ir greiciau jau su moterim prrmiegosiu nei kaisiosiu kažką kur nereik. O daktarams leisti nieko nereikia, jau senai nieks ten pirstu nekaisioja nebent labai reikia. Yra kitos priemones neinvazines.

25

Re: Lesbietės

Taip, taip.... Endosonografu galima. Geras tu vaikas, nesugadintas. Miela bendrauti :::001. Tavo tvirti nusistatymai teikia vilčių, kad iš tavęs bus ypatingas žmogus gerąja prasme.

26

Re: Lesbietės

Best in The World parašė:
Fjord parašė:
Best in The World parašė:

Atleisk bet prie mano uzpakalio niekas nesiartino ir nesiartins ir man dzin nors ir simtas moteru ir ne prie ko cia tie gejai :::034

Daktariukui tai turėsi leisti, kaip kitaip patikrinti prostatą:::001. Aišku, kas kam, bet gėdytis vistiek nereikia jei, tarkim, malonu.

Nemokeciau masazuot net jei noreciau plius nehigieniska i subine pirstus kaisiot ir greiciau jau su moterim prrmiegosiu nei kaisiosiu kažką kur nereik. O daktarams leisti nieko nereikia, jau senai nieks ten pirstu nekaisioja nebent labai reikia. Yra kitos priemones neinvazines.

Bus hemorojus ir kiš į ten invazinę kolonoskopiją.

27

Re: Lesbietės

Ieva tiesiai šviesiai :::044

28

Re: Lesbietės

Ta pati Ieva parašė:
Best in The World parašė:
Fjord parašė:

Daktariukui tai turėsi leisti, kaip kitaip patikrinti prostatą:::001. Aišku, kas kam, bet gėdytis vistiek nereikia jei, tarkim, malonu.

Nemokeciau masazuot net jei noreciau plius nehigieniska i subine pirstus kaisiot ir greiciau jau su moterim prrmiegosiu nei kaisiosiu kažką kur nereik. O daktarams leisti nieko nereikia, jau senai nieks ten pirstu nekaisioja nebent labai reikia. Yra kitos priemones neinvazines.

Bus hemorojus ir kiš į ten invazinę kolonoskopiją.

O gal hemarojaus nebus? Ne visiem jis buna.
Bet tu matau lauki labai to. Matyt turi i subine objektu kaisymo patirties kad tokia entuziastinga apie malonumus užpakalyje?

Ar nebus ievute uzgniauzta geja.

29

Re: Lesbietės

Fjord parašė:

Taip, taip.... Endosonografu galima. Geras tu vaikas, nesugadintas. Miela bendrauti :::001. Tavo tvirti nusistatymai teikia vilčių, kad iš tavęs bus ypatingas žmogus gerąja prasme.

Aciu jei apie mane cia

30

Re: Lesbietės

Monika parašė:
Fjord parašė:

Taip, sutinku, bet jei lezbei patinka moterys, tai ji turėtų mėgti moterišką moterį. Moteriškai apsirengusią, moteriškai besielgiančią ir t.t. Taip pat ir gėjai. Nesuprantu, kodėl jie renkasi tokius moteriškus individus, kopijuojančius moterį. Man čia trūksta logikos kažkaip.

Gyvenant fantazijų pasaulyje. Pasidomekit labiau viskuo prieš issiziojant. Yra krūvą labai labai moteriškų lesbiečių, kaip ir daugybė vyriškų gėjų. Dažnas pamatęs net neatskirtu. Nėra tik juoda ir balta. Lygiai kaip ir tarp hetero galima rasti puokštė berniukisku moterų ar kiek moteriskesniu vyrų. Logikos nėra. Yra gyvenimas

31

Re: Lesbietės

Tolerastai puola