1

Tema: Nudizmas

Dauguma žmonių Lietuvoje oficialiai nepritaria nudizmo idėjoms ir filosofijai (atseit nepadoru, nehigieniška, šlykštu ir dar daug įvairiausių versijų). O neoficialiai (slaptai) ar daug prijaučiančių nudistams?

2 (redagavo Ieva 2021-06-23 13:07)

Re: Nudizmas

Manau, kad tai natūralus ir net sveikas dalykas, tik žiūrint kur ir kada.

3

Re: Nudizmas

Arteja Ziemos Metas, Tai Voliosimes po Pusneles big_smile big_smile tongue

4

Re: Nudizmas

draugasmeiluzis parašė:

Dauguma žmonių Lietuvoje oficialiai nepritaria nudizmo idėjoms ir filosofijai (atseit nepadoru, nehigieniška, šlykštu ir dar daug įvairiausių versijų). O neoficialiai (slaptai) ar daug prijaučiančių nudistams?

Aš pritariu ir pats tokių esu

5

Re: Nudizmas

Shameless parašė:

Arteja Ziemos Metas, Tai Voliosimes po Pusneles big_smile big_smile tongue

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

6

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Arteja Ziemos Metas, Tai Voliosimes po Pusneles big_smile big_smile tongue

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

Į kalnus reikia, ten garantuotai sniego yra.

7

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Arteja Ziemos Metas, Tai Voliosimes po Pusneles big_smile big_smile tongue

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

Į kalnus reikia, ten garantuotai sniego yra.

  Pasiklysi PLIUS UZpustyss Tavii Jofanaa tongue big_smile big_smile

8 (redagavo Andre 2022-11-03 14:25)

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Arteja Ziemos Metas, Tai Voliosimes po Pusneles big_smile big_smile tongue

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

Į kalnus reikia, ten garantuotai sniego yra.

mtaip.... Laimutė, kaip suprantu, kalnų nudizmo šalininkė? smile

o dėl nudizmo Lietuvoje, labai užstrigo šios vasaros valandos įspūdžiai iš moterų ir nudistų pliažo  pasienio ruožo - jei kažkada moterys buvo kovotojos už tai, kad vyrai į jas nespoksotų, o kas nors netyčia pakliuvęs į nudistų pliažą labai pasimesdavo, va, tada netgi ir dėl mažų vaikų labai pergyvendavo (kažkodėl per moterų pliažą su mažais vaikais drąsiai visada žygiuodavo), tai šiemet - na, ne tai, kad tolerancija, bet absoliutus abejingumas - einantiems ar bėgiojantiems vienodai ar stovi, guli kas nors pajūry, ar ne. Moterims bet kokio amžiaus ir bet kokios išvaizdos irgi visai vienodai - mato kas nors ar ne.
Štai ką daro tv, internetas, ištisai brukami nuogo kūno vaizdai, kalbos ir vien tik kalbos - žmonės atbukino savo realius pojūčius, reakcijas, mintis... O filosofai seniai įspėjo, kuo tai baigsis tikrajam žmonių, ypač vyrų seksualumui - išnyks kaip dūmas neblaškomas vėjo smile
P. S. nors nuogiems vyrams gal ir ne tas pats - vaikšto po nudistų pliažą it gaidžiai arba puikuojasi šalia esančia tobulų formų vištaite smile

9

Re: Nudizmas

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

10 (redagavo Laimutė 2022-11-03 17:30)

Re: Nudizmas

Andre parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

Į kalnus reikia, ten garantuotai sniego yra.

mtaip.... Laimutė, kaip suprantu, kalnų nudizmo šalininkė? smile

o dėl nudizmo Lietuvoje, labai užstrigo šios vasaros valandos įspūdžiai iš moterų ir nudistų pliažo  pasienio ruožo - jei kažkada moterys buvo kovotojos už tai, kad vyrai į jas nespoksotų, o kas nors netyčia pakliuvęs į nudistų pliažą labai pasimesdavo, va, tada netgi ir dėl mažų vaikų labai pergyvendavo (kažkodėl per moterų pliažą su mažais vaikais drąsiai visada žygiuodavo), tai šiemet - na, ne tai, kad tolerancija, bet absoliutus abejingumas - einantiems ar bėgiojantiems vienodai ar stovi, guli kas nors pajūry, ar ne. Moterims bet kokio amžiaus ir bet kokios išvaizdos irgi visai vienodai - mato kas nors ar ne.
Štai ką daro tv, internetas, ištisai brukami nuogo kūno vaizdai, kalbos ir vien tik kalbos - žmonės atbukino savo realius pojūčius, reakcijas, mintis... O filosofai seniai įspėjo, kuo tai baigsis tikrajam žmonių, ypač vyrų seksualumui - išnyks kaip dūmas neblaškomas vėjo smile
P. S. nors nuogiems vyrams gal ir ne tas pats - vaikšto po nudistų pliažą it gaidžiai arba puikuojasi šalia esančia tobulų formų vištaite smile

Nevisai, kartais nusirengiu iki bikini, nes saulė tikrai karšta būna geru oru. Pasėdim taip kokia valandą. Tik moonboots , bikini ir akiniai . Juokingai atrodo, bet ilgiau pasėdėjus galima netgi truputį įdegti. smile

11

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

iiih big_smile

12

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

ką ir reikėjo įrodyti - visas tekstas tik apie tai, kad tau nesvarbu, ką apie Tave nuogą pamatys moterys, nors rodysi joms ir profilį, ir anfasą.
Nebent ne taip supratau - Tau labai svarbu, ką vyrai pagalvos? smile

13

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:

Nevisai, kartais nusirengiu iki bikini, nes saulė tikrai karšta būna geru oru. Pasėdim taip kokia valandą. Tik moonboots , bikini ir akiniai . Juokingai atrodo, bet ilgiau pasėdėjus galima netgi truputį įdegti. smile

prieš 100+ metų taip ir atskirdavo džiovininkus - jie leisdavo žiemas Alpėse ir ten labai įdegdavo smile

14

Re: Nudizmas

Andre parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Jeigu sniego bus tai aišku kad voliosimes) ir į eketę soksime

Į kalnus reikia, ten garantuotai sniego yra.

mtaip.... Laimutė, kaip suprantu, kalnų nudizmo šalininkė? smile

o dėl nudizmo Lietuvoje, labai užstrigo šios vasaros valandos įspūdžiai iš moterų ir nudistų pliažo  pasienio ruožo - jei kažkada moterys buvo kovotojos už tai, kad vyrai į jas nespoksotų, o kas nors netyčia pakliuvęs į nudistų pliažą labai pasimesdavo, va, tada netgi ir dėl mažų vaikų labai pergyvendavo (kažkodėl per moterų pliažą su mažais vaikais drąsiai visada žygiuodavo), tai šiemet - na, ne tai, kad tolerancija, bet absoliutus abejingumas - einantiems ar bėgiojantiems vienodai ar stovi, guli kas nors pajūry, ar ne. Moterims bet kokio amžiaus ir bet kokios išvaizdos irgi visai vienodai - mato kas nors ar ne.
Štai ką daro tv, internetas, ištisai brukami nuogo kūno vaizdai, kalbos ir vien tik kalbos - žmonės atbukino savo realius pojūčius, reakcijas, mintis... O filosofai seniai įspėjo, kuo tai baigsis tikrajam žmonių, ypač vyrų seksualumui - išnyks kaip dūmas neblaškomas vėjo smile
P. S. nors nuogiems vyrams gal ir ne tas pats - vaikšto po nudistų pliažą it gaidžiai arba puikuojasi šalia esančia tobulų formų vištaite smile


hedonizmas, skesualine revoliucija ir slovinama degradacija. Nieko, jei proto neuztenka susiproteti kuo tai pasibaigs, tai visu veiksmu pasekmes privers, tada gales keleta kartu srebt kose kuria issivire, kol azija juoksis is musu kaip is bezdzioniu zoologijos sode.

15

Re: Nudizmas

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

ką ir reikėjo įrodyti - visas tekstas tik apie tai, kad tau nesvarbu, ką apie Tave nuogą pamatys moterys, nors rodysi joms ir profilį, ir anfasą.
Nebent ne taip supratau - Tau labai svarbu, ką vyrai pagalvos? smile

Dažniausiai taip ir būna, kad vyrai matuojasi savo pasididžiavimus prie pisuarų big_smile

16

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

Puiku. Žmogus toks, koks yra iš tikrųjų. Man gražus ir įdomus žmogaus kūnas, koks jis bebūtų. Kita vertus, kai kūnas tampa priprastu dalyku, tuomet labiau koncentruojamės į kitas vertybes. Svarbiausia, kad nebūtų šalta.

17

Re: Nudizmas

Ieva parašė:
Konstantinas parašė:

Aš tai maudausi nuogas ir man absoliučiai vienodai ka moterys pagalvos) galiu su stačiu išlipti iš ežero tiesiai prieš moteris ir man netgi tai patinka) arba atsukti moterims užpakalį ir eiti maudytis o jos tegu žiūri

Puiku. Žmogus toks, koks yra iš tikrųjų. Man gražus ir įdomus žmogaus kūnas, koks jis bebūtų. Kita vertus, kai kūnas tampa priprastu dalyku, tuomet labiau koncentruojamės į kitas vertybes. Svarbiausia, kad nebūtų šalta.

Tam yra specialiai skirtos vietos. Aš tikrai nenorėčiau, kad prieš mane išdygtū kažkoks nuogalis. Man negražu ir nepriimtina viešose vietose.
Be to, daug daugiau erotikos kai ne viskas atidengta.

18

Re: Nudizmas

Tai arba tu nudistas arba ne nudistas. Nebuna pusiau nudistas

19

Re: Nudizmas

Jevgenijus parašė:

Tai arba tu nudistas arba ne nudistas. Nebuna pusiau nudistas

Užtai būna žmonių, kuriems vienodai kas ką pagalvos ir kaip jausi kiti. Viskam yra ribos. smile

20

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:

Tai arba tu nudistas arba ne nudistas. Nebuna pusiau nudistas

Užtai būna žmonių, kuriems vienodai kas ką pagalvos ir kaip jausi kiti. Viskam yra ribos. smile

I nudistu vieta atejus apsirengus - policija, baudos
Kur apsirenge zmones nuogas nevaiksciosi nes - vel policija, baudos
Tas - vienodai kas ka pagalvos neveikia pries istatymus ir elementarias taisykles