41 (redagavo Andre 2022-11-04 11:20)

Re: Nudizmas

Ieva parašė:

Jausti yra viena, bet negi norim kontroliuoti artimų žmonių jausmus, emocijas. Negi taip pavydim. Puiku, kad jaučia, bet nereiškia, kad visi ant visų lipa. Tai jau patologija. Blogai, kai jau pykina žiūrint į žmogų, bet reikia tuomet supratimo, atjautos. Tai ir yra gili meilė. Juk apvalom nuo išmatų ne tik gražų kūdikį, bet ir seną paliegusį žmogų. Dar reikėtų ir save įsivaizduoti tokioj situacijoj. Manau, kad iš didelės nemeilės ir atsiranda visos blogybės šioje žemėje.

kažkaip vieni apie ratus, kiti apie batus smile))
bandau įsijausti į Jūsų komentarą, bet man labai sunku suvokti, kokį pavydą jaučia nuogas žmogus nudistų pliaže į jį su pasidygėjimu žiūrinčiam kitam, dažniausiai apsirengusiam žmogui... arba ko pavydi nuogam ligų ar amžiaus sudarkyta išvaizda pro šalį vedamas mažas vaikas?...
Mano supratimu, taip, reikia savyje ugdyti meilę savo ir kitų žmonių kūnams bei meilę bet kokioms tų žmonių emocijoms mano kūno atžvilgiu, TAČIAU reikia išlikti realiste, kad aplink daug pedofilų, ekshibicionistų, maniakų, piktų žmonių, kad dauguma moterų itin nepakančos bet kokiam kitos moters kūnui, kad vyrams gamtos įdiegtas pagrindinis instinktas - tai prisimenant belieka atitinkamai vertinti aplinkybes ir neišprovokuoti kitų žmonių atitinkamo nemalonaus elgesio bei nesusigadinti sau nuotaikos.
Manau, kad tokio mąstymo pagrindu ir susiformavo ilgametės visuomenės normos. Visas taisykles kai kada galima laužyti, bet tik reikia labai gerai žinoto, KODĖL jos tokios ir kaip tas laužymas paveiks tave.

42

Re: Nudizmas

Ieva parašė:

Jausti yra viena, bet negi norim kontroliuoti artimų žmonių jausmus, emocijas. Negi taip pavydim. Puiku, kad jaučia, bet nereiškia, kad visi ant visų lipa. Tai jau patologija. Blogai, kai jau pykina žiūrint į žmogų, bet reikia tuomet supratimo, atjautos. Tai ir yra gili meilė. Juk apvalom nuo išmatų ne tik gražų kūdikį, bet ir seną paliegusį žmogų. Dar reikėtų ir save įsivaizduoti tokioj situacijoj. Manau, kad iš didelės nemeilės ir atsiranda visos blogybės šioje žemėje.

Tik nebandyk man priklijuoti antipatijos. Aš ir pati atrodau ne geriau, bet tai nereiškia, kad turiu grožėtis tuo kas man bjauru. Supratimo turiu tiek, kad to neparodyciau ką apie tai galvoju ir jaučiu. Nudizmas nieko bendro neturi su artimo meile ar mažu, o ir paliegusių slauga. Neplak visko į vieną.
Gal visi ir nelipa ant visų, bet čia ir būna dažniausiai pati pradžia. Net ir tie, kuriems jau nebekyla, atsliūkina į tokius nudistų pležus pavarvinti seilių.
Tavo idealus pasaulis neegzistuoja praktikoje. Jei iš kitaip į tai žiūrinčių reikalaujama supratimo ir atjautos, tai priešingai pusei irgi turi būti pagarba ir supratimas.

43

Re: Nudizmas

Taip ugdykime meilė kitų žmonių kūnams) ypač gražiems kūnams) o negražūs kūnai tegu grazinasi

44

Re: Nudizmas

Laimute,

prieš kelias minutes akis užkliuvo už tokio tekto internete:
"Neigiamų energijų ore tvyros nemažai, ypač tai jausis bendravime, taip pat ir socialiniuose tinkluose, nuo kurių patarčiau absoliučiai atsiriboti iki sekmadienio. Jei jūsų įrašas kelia audringas diskusijas, tiesiog ištrinkite jį ir pamirškite, nesivelkite į žodžių karus. " smile
Tai dabar mąstau - gal ištrinti savo pasisakymus, jau kur kur, bet čia nesinori skatinti nesutarimų smile

45

Re: Nudizmas

Pavydo tikrai nejaučiu jaunam gražiam kūnui, nes žinau, kad tai ne amžina. Ir aš jauna turėjau gražu kūną, bet man užtenka proto suprasti, kad tai praeitis. Nanau, kad tai savęs negerbimas , viešai apnuoginti bjaurų kūną. Yra, mačiau daugybę senyvų ir jaunų labai jau "kitaip" atrodančiu, kurie paprasčiausiai prisidengia. Tame tarpe ir aš taip darau.

46

Re: Nudizmas

Va net ir Laimutė pripažino kad Ieva yra idealiste) o Laimutė turi vyrą reiškia ji ši bei tą supranta apie nuogus kūnus ir ką su tuo kūnu reikia veikti lovoje

47

Re: Nudizmas

Andre parašė:

Laimute,

prieš kelias minutes akis užkliuvo už tokio tekto internete:
"Neigiamų energijų ore tvyros nemažai, ypač tai jausis bendravime, taip pat ir socialiniuose tinkluose, nuo kurių patarčiau absoliučiai atsiriboti iki sekmadienio. Jei jūsų įrašas kelia audringas diskusijas, tiesiog ištrinkite jį ir pamirškite, nesivelkite į žodžių karus. " smile
Tai dabar mąstau - gal ištrinti savo pasisakymus, jau kur kur, bet čia nesinori skatinti nesutarimų smile

Andre, čia atvira diskusija be pykčių smile. Nes męs, nepaisant skirtingų nuomonių, vieni kitus gerbiame. Netrink nieko, viskas čia gerai.

48

Re: Nudizmas

Kas kam galvoj big_smile

49

Re: Nudizmas

Andre parašė:

Laimute,

prieš kelias minutes akis užkliuvo už tokio tekto internete:
"Neigiamų energijų ore tvyros nemažai, ypač tai jausis bendravime, taip pat ir socialiniuose tinkluose, nuo kurių patarčiau absoliučiai atsiriboti iki sekmadienio. Jei jūsų įrašas kelia audringas diskusijas, tiesiog ištrinkite jį ir pamirškite, nesivelkite į žodžių karus. " smile
Tai dabar mąstau - gal ištrinti savo pasisakymus, jau kur kur, bet čia nesinori skatinti nesutarimų smile

Tai atsiribok nuo tų neigiamų energijų ir pasinėrk į teigiamas

50 (redagavo Laimutė 2022-11-04 11:32)

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:

Va net ir Laimutė pripažino kad Ieva yra idealiste) o Laimutė turi vyrą reiškia ji ši bei tą supranta apie nuogus kūnus ir ką su tuo kūnu reikia veikti lovoje

Aga... męs irgi nudistai savo lovoje big_smile

51

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Laimute,

prieš kelias minutes akis užkliuvo už tokio tekto internete:
"Neigiamų energijų ore tvyros nemažai, ypač tai jausis bendravime, taip pat ir socialiniuose tinkluose, nuo kurių patarčiau absoliučiai atsiriboti iki sekmadienio. Jei jūsų įrašas kelia audringas diskusijas, tiesiog ištrinkite jį ir pamirškite, nesivelkite į žodžių karus. " smile
Tai dabar mąstau - gal ištrinti savo pasisakymus, jau kur kur, bet čia nesinori skatinti nesutarimų smile

Tai atsiribok nuo tų neigiamų energijų ir pasinėrk į teigiamas

Mano galvoj vienintelė teigiama emocija - PENKTADIENIS smile

52

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Va net ir Laimutė pripažino kad Ieva yra idealiste) o Laimutė turi vyrą reiškia ji ši bei tą supranta apie nuogus kūnus ir ką su tuo kūnu reikia veikti lovoje

Aga... męs irgi nudistai savo lovoje big_smile


o čia jau galėtų būti atskira tema - kodėl dauguma vyrų savo lovose nėra nudistai smile

53

Re: Nudizmas

Andre parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Va net ir Laimutė pripažino kad Ieva yra idealiste) o Laimutė turi vyrą reiškia ji ši bei tą supranta apie nuogus kūnus ir ką su tuo kūnu reikia veikti lovoje

Aga... męs irgi nudistai savo lovoje big_smile


o čia jau galėtų būti atskira tema - kodėl dauguma vyrų savo lovose nėra nudistai smile

Aš esu ir net miegu be triusiku) kūnas labiau pailsi

54

Re: Nudizmas

Kerpėmis, samanomis apaugęs medis negražus?
O gal tas kitoks įdomus. Kita vertus, Rubenso moterys...Žmonės tam ir eina į atitinkamas vietas, kad nereikėtų prisidengti, kad pajaustų ryšį su gamta, jūra, kosmosu, kad atrastų save iš naujo. Esu mačiusi moterį moterų pliaže po chemoterapijos, išsekusią, liesą, rankiojančią jūros pakrantėje akmenukus. Ji buvo lb.laiminga.

55

Re: Nudizmas

Ieva parašė:

Kerpėmis, samanomis apaugęs medis negražus?
O gal tas kitoks įdomus. Kita vertus, Rubenso moterys...Žmonės tam ir eina į atitinkamas vietas, kad nereikėtų prisidengti, kad pajaustų ryšį su gamta, jūra, kosmosu, kad atrastų save iš naujo. Esu mačiusi moterį moterų pliaže po chemoterapijos, išsekusią, liesą, rankiojančią jūros pakrantėje akmenukus. Ji buvo lb.laiminga.

Žinoma, kad kiekvienas gamtos sutvėrimas - savotiškas grožis, bet aš kalbu apie asmenis, kurie bendrame pleže nuogi. Ir apie tuos, kuriuos minėjo Andrė, kad vaikšto vaikais vedini per nudistų teritoriją.
Beje, man visai netrukdo tas gabalėlis medžiagos ant kūno, pajausti gamtą, vandenį, orą ir t.t

56 (redagavo Ieva 2022-11-04 13:21)

Re: Nudizmas

Aš neinu į bendrus pliažus, bet, manau, kad taisyklių reikia laikytis. Vaikų niekuo nenustebinsi šiais laikais. Būtų gerai, o gal būt ir yra, šeimoms nudistų pliažai. Šiaip, pagal elementaraus mandagumo taisykles, net ir paprastai bendraujant su nepažįstamu žmogumi, reikia laikytis bent vieno metro atstumu, kad nepažeist privačios kiekvieno erdvės.
Man tie gabalėliai trukdo, ypač kai bendrame pliaže dar ir su pora atėję vyrai varsto akimis. Geriau atsipalaiduoju moterų pliaže ir paneriu į jūrą kaip Ieva.
Beje, jaunos mamos atsiveda savo vaikučius į moterų pliažą ir jie nuogi kuo puikiausiai jaučiasi.

57 (redagavo Best In The World 2022-11-04 13:25)

Re: Nudizmas

Kazkada kai buvau paauglys ejau i baseina. Ir pries baseina butina nusipraust po dusu, ten toks viesas, bet paprastai zmones prausiasi vilkedami maudymosi apatinius.

Atsimenu prausiuos, atsisuku - ziuriu du stori gauruoti ciuvai visiskai nuogi, vienas trina nugara kitam, o tas kitas plaunas sau lytinius organus big_smile

Trauma gavau visam gyvenimui big_smile

58

Re: Nudizmas

Best In The World parašė:

Kazkada kai buvau paauglys ejau i baseina. Ir pries baseina butina nusipraust po dusu, ten toks viesas, bet paprastai zmones prausiasi vilkedami maudymosi apatinius.

Atsimenu prausiuos, atsisuku - ziuriu du stori gauruoti ciuvai visiskai nuogi, vienas trina nugara kitam, o tas kitas plaunas sau lytinius organus big_smile

Trauma gavau visam gyvenimui big_smile

Taip. Būna. Traumą galima bet kada gauti, nepriklausomai kokio amžiaus nebūtume. Blogiausia, kad tokie dalykai taip giliai įsiskverbia į atmintį, kad beveik neįmanoma užmiršti.

59

Re: Nudizmas

Best In The World parašė:

Kazkada kai buvau paauglys ejau i baseina. Ir pries baseina butina nusipraust po dusu, ten toks viesas, bet paprastai zmones prausiasi vilkedami maudymosi apatinius.

Atsimenu prausiuos, atsisuku - ziuriu du stori gauruoti ciuvai visiskai nuogi, vienas trina nugara kitam, o tas kitas plaunas sau lytinius organus big_smile

Trauma gavau visam gyvenimui big_smile

Abejoju, ar jūs čia rimtai...Bet taip būna todėl, kad nematėt savo artimųjų nuogų, ypač tėvo. Tuomet reakcija būtų buvus normali.

60

Re: Nudizmas

O tai kaip vyrai pirtyje visai nuogi maudosi?) Ir moteros irgi