61

Re: Nudizmas

Konstantinas parašė:

O tai kaip vyrai pirtyje visai nuogi maudosi?) Ir moteros irgi

Į pirtį einant žinai, kad ten nuogi žmonės.
Kalba daugiau eina apie exibicionistišką nuoguma, kai jį rodo netinkamoje vietoje.

62

Re: Nudizmas

draugasmeiluzis parašė:

Dauguma žmonių Lietuvoje oficialiai nepritaria nudizmo idėjoms ir filosofijai (atseit nepadoru, nehigieniška, šlykštu ir dar daug įvairiausių versijų). O neoficialiai (slaptai) ar daug prijaučiančių nudistams?

63

Re: Nudizmas

Visgi man nuogumas siejasi su intymumu, kuriam esu nusiteikusi smile O jei tas intymumas rodomas man to nenorint, tai labai nemalonu... Kaip ir tėvų nuogumas su mažais vaikais. Tas pats kas vaikus auginti veganais ir pan. Nusprendžiama už vaiką ir nepagalvojama, ar jam tai tinka ir patinka.

Ir į nudistų ar moterų pliažus užsuku tik dėl to, kad iki kito žmogaus atstumas būtų minimum 20 metrų smile O bendruoe pliažuose žmonės vos ne ant galvos lipa... Užsienio nudistų pliažuose, kiek žinau, vyrauja mada seniems diedams iš po laikraščio nužiūrinėti moteris, o gal i jaunus vyrus... Bjauru... jaunimėliui tinka slėptis krūmuose ir slapta žvilgčioti, juk nepatyrę, tai ir smalsu, gi seniems.... Jei smalsu, tai eik susipažink ir paskui žiūrėk smile

64

Re: Nudizmas

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

65 (redagavo Ieva 2022-11-04 18:44)

Re: Nudizmas

Elle parašė:

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

Nesuprantu, kodėl taip trukdo čia visom tos vyrų genitalijos. Tokia  kūno dalis ir tiek. Tas pats ir moterų. Vaikai nekreipia dėmesio į tokius dalykus, jeigu pripratę nuo mažens. Jie žaidžia savo žaidimus.

66

Re: Nudizmas

Elle parašė:

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

fu, kaip žiauriai vaizdinga.... bet taip realu smile
ir kokios puikios vaizdinės priemonės atsakyti į vaikų klausimą, iš kur jie atsirado smile

67

Re: Nudizmas

Ieva parašė:
Elle parašė:

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

Nesuprantu, kodėl taip trukdo čia visom tos vyrų genitalijos. Tokia  kūno dalis ir tiek. Tas pats ir moterų. Vaikai nekreipia dėmesio į tokius dalykus, jeigu pripratę nuo mažens. Jie žaidžia savo žaidimus.

Ieva, jie tikrai kreipia demesi. Isimtis siokia tokia, kai vaikas auga su jaunesniu kitos lyties vaikuciu. Ir nera nenormalu, kad vaikas nemato nuolat nuogus tevus smile dazniausia, jie mato tevus apsirengusius - namie, kieme, einancius i svecius, apsiperkancius. smile ir nematau kazkokio rysio su gamta, ar kosmosu labiau kokybisko, jei tu busi nuogas smile

68

Re: Nudizmas

Andre parašė:
Elle parašė:

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

fu, kaip žiauriai vaizdinga.... bet taip realu smile
ir kokios puikios vaizdinės priemonės atsakyti į vaikų klausimą, iš kur jie atsirado smile

big_smile ir nebutinai juk tie vaikai ziures i tas priemones kaip i medzius, samanom apaugusius big_smile

69

Re: Nudizmas

Baisu, jeigu žmonės bijo savęs tikro.
Vaikams galima viską paaiškinti, o turinčius proto negalią reikia prižiūrėti.
Aš matau, kaip aš matau. Jūs matot, kaip jūs matot. Man jūsų matymas nepriimtinas, kaip ir jums mano.

70

Re: Nudizmas

Ieva, nieko baisaus tame, kad as su apatiniais esu savimi smile
Man priimtinas zmonių poreikis (ar cia tinkamas zodis, nezinau), pabuti nuogiems. Tik nematau tame kazkokio dvasingumo ar tyrumo, ar pranasumo pries zmones su maudymkem.
Ir cia sutikciau su Andre, nuogas kunas - intymu. Man nemalonu nei but nuogai paciai tarp daug nepazistamu, nei matyti juos smile
O vaikai nudistu pliaze - isvis nenormalu.

71

Re: Nudizmas

Elle parašė:
Andre parašė:
Elle parašė:

Ieva, Jus tikrai jaukiai jaistumetes, jei butumet pvz su mazais anukais, jie zaistu smeliuke, o pro juos mosikuodami genetalijomis mausytis eitu visokie dedes? smile o priesais keturiom stovetu tetos, kad tolygiai idegtu visa ta vieta, kuri be kelnaiciu smile

fu, kaip žiauriai vaizdinga.... bet taip realu smile
ir kokios puikios vaizdinės priemonės atsakyti į vaikų klausimą, iš kur jie atsirado smile

big_smile ir nebutinai juk tie vaikai ziures i tas priemones kaip i medzius, samanom apaugusius big_smile

:::044

72 (redagavo Best In The World 2022-11-04 23:47)

Re: Nudizmas

Ieva parašė:
Best In The World parašė:

Kazkada kai buvau paauglys ejau i baseina. Ir pries baseina butina nusipraust po dusu, ten toks viesas, bet paprastai zmones prausiasi vilkedami maudymosi apatinius.

Atsimenu prausiuos, atsisuku - ziuriu du stori gauruoti ciuvai visiskai nuogi, vienas trina nugara kitam, o tas kitas plaunas sau lytinius organus big_smile

Trauma gavau visam gyvenimui big_smile

Abejoju, ar jūs čia rimtai...Bet taip būna todėl, kad nematėt savo artimųjų nuogų, ypač tėvo. Tuomet reakcija būtų buvus normali.

Cia nieko bendra neturi su nuogu artimu zmoniu matymu.

Tiesiog kai vyras trina nugara kitam vyrui tai truputi gejiskai atrodo net jei nera gejiska.
O kai tas kuriam trina nugara dar ir savo pim.pala plauna tai isvis gejiska.

O svarbiausia du gauruoti vyrai o as tiesios orientacijos tai vaizdelis nemaloniausias.

73

Re: Nudizmas

)))

74

Re: Nudizmas

Tai ar turim čia nudisčių smile Susipažinčiau smile

75

Re: Nudizmas

Shameless parašė:

AS jauuu Kosmoseeeee  tongue tongue  tongue

Nu ir prisivartojęs... Saugok Dieve.

76

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:

Tai ar turim čia nudisčių smile Susipažinčiau smile

Čia kas antra nudistė,  vonios kambaryje big_smile

77

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Rolandas parašė:

Tai ar turim čia nudisčių smile Susipažinčiau smile

Čia kas antra nudistė,  vonios kambaryje big_smile

O kas antra net vonioj ne nudistė?

78

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:

O kas antra net vonioj ne nudistė?

:::639:::639:::639

79

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:
Laimutė parašė:
Rolandas parašė:

Tai ar turim čia nudisčių smile Susipažinčiau smile

Čia kas antra nudistė,  vonios kambaryje big_smile

O kas antra net vonioj ne nudistė?

Nu nežinau  kaip į vonią lipa, ar nuogos ar su bikini ... Visaip būna gal, ypač jei vaikai maži smile

80

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:
Laimutė parašė:
Rolandas parašė:

Tai ar turim čia nudisčių smile Susipažinčiau smile

Čia kas antra nudistė,  vonios kambaryje big_smile

O kas antra net vonioj ne nudistė?

Vienok įdomiai Laimutė diagnozavo smile