1

Tema: Gyvenimas be sexo

Kiek ilgiausiai išbunate be sexo? Idomu, aš vienas monstrišką laiko tarpą nesusirandu partnerės, ar yra ir daugiau bendraminčių smile

2

Re: Gyvenimas be sexo

27 ir nekaltas savo noru.
Atsisakiau visu pasiulymu.
Kol nenesios mano pavardes tol nebus ir desreles.

3

Re: Gyvenimas be sexo

Va, dabar viskas aisku! smile
Zmones, linkiu jum turet kuo daugiau sexo, jei kitu atveju yra bent minimali tikimybe tapti panasiais i si nekalta teoretika big_smile

4

Re: Gyvenimas be sexo

sexas yra gerai,as skaiciau!

5 (redagavo Best in The World 2021-06-26 09:21)

Re: Gyvenimas be sexo

Elle parašė:

Va, dabar viskas aisku! smile
Zmones, linkiu jum turet kuo daugiau sexo, jei kitu atveju yra bent minimali tikimybe tapti panasiais i si nekalta teoretika big_smile

Pakartok dar kartelį, ka supratai būdama 40 metu sedinti pazinciu tinklalapyje, nes tave tik pi*amai mesai naudojo bet taip nieks ir neime ir likai senmerge kaip paskutine nevykele?

Butent.
Ta prasme suristi lytini gyvenima su buvimu "teoretiku" reikia ekstremaliai daunisku smegenu.
Valio, gyvenam visuomeneje kur stipri valia, seimos vertybes yra  musa tavo verte zemyn, kai tuo tarpu kaisiojimas i vagina pasirodo tave daro kazkokiu "moraliai aukstesniu".

Leisk as tau pasakysiu kai ka nevykele..
Tu gali metyt cia tuos savo zvengus, i kaire i ir i desine gali vaizduot esa kažkuo mandresne nes savo vagina suniui atidavei, bet tu esi durnele ir niekada nelaimetum jokioje, pabreziu JOKIOJE intelektualioje diskusijoje ppries mane nors esi 14 metu vyresne uz mane.

Tu tiesiog apgailetina.
Issiaiskinom? Issiaiskinom smile
Sekmes toliau su vibriku rankoje ieskok portale uzuojautos ieškot.

6

Re: Gyvenimas be sexo

Bet blemba, toks ilgas laikas be santykių irgi nėra į gerą, o vien tik masturbuojant išleist garą, kažin ar labai smagu smile na bet tavo įsitikinimas yra tavo įsitikinimas smile

7 (redagavo Ieva 2021-06-26 10:55)

Re: Gyvenimas be sexo

Esmė mūsų psichikoje ir charakterio sanklodoje. Ar žmogus empatiškas, bendraujantis, šiltas, jausmingas, ar jis egoistiškas, bailus, nepasitikintis, mizantropiškas. Jau nekalbu apie šaltus bejausmius egocentrikus, ar tuos, kurie tik manipuliuoja, imituoja kažkokius jausmus  kitam siekdami išnaudoti, pasityčioti. Tai jų problemos. Jeigu nesam bailiai, tai nebijom ir santykų, nes jaučiamės pakankamai stiprūs išlikti savimi bet kokiomis aplinkybėmis ir sutikti žmogų, panašiai mąstantį ir besielgiantį kaip mes.
Taip ir su sex. Nori - turi, nenori- nereikia.

8

Re: Gyvenimas be sexo

Protingi žodžiai. Manau baisiausia, kai negali sau rast tinkamo ir norimo žmogaus .. tiek jausmams, tiek sexui

9

Re: Gyvenimas be sexo

Kodėl baisiausia? Ko čia panikuoti? Juk ne Robinzonai esam. Kita vertus, susidėliojam prioritetus, momentinius ir ilgalaikius planus ir pirmyn. Neklysta, kas nebando...O norai, jie irgi kartais klaidinantys. Laimingi, kurie nebijo klysti.

10

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:

Esmė mūsų psichikoje ir charakterio sanklodoje. Ar žmogus empatiškas, bendraujantis, šiltas, jausmingas, ar jis egoistiškas, bailus, nepasitikintis, mizantropiškas. Jau nekalbu apie šaltus bejausmius egocentrikus, ar tuos, kurie tik manipuliuoja, imituoja kažkokius jausmus  kitam siekdami išnaudoti, pasityčioti. Tai jų problemos. Jeigu nesam bailiai, tai nebijom ir santykų, nes jaučiamės pakankamai stiprūs išlikti savimi bet kokiomis aplinkybėmis ir sutikti žmogų, panašiai mąstantį ir besielgiantį kaip mes.
Taip ir su sex. Nori - turi, nenori- nereikia.

Surasti žmogų mastanti kaip tu tokiems kaip tau yra labai lengva nes ju 99.9%
Tai jo. Tiesiog buni niekuo, nieko nenori, nieko nevertini visus laikai uz lygius, 0 vertybiu, tiesiog egzistuoji ir kitas egzistuoja ir yra vaikščiojantis šablonas ir myli ji uz tas pacias savybes kokias likusi visuomene turi..jo to toks gyvenimas lengvas.. tiesiog... Noreciau ir as but toks laisvas. Noreciau ir as būt poxujistu ir moket taip meluot sau stipriai kad patikeciau pats tokia iliuzija besikertancia su realybe.. bet zinai kuo daugiau zmogui nerūpi, tuo jis kvailesnis, kuo jis kvailesnis tuo jis laimingesnis. Senai atrastas ryšys tarp laimės ir intelekto ir faktas kad gimes protingu laimingu nebusi yra labai senai zinomas zmonijai.

11

Re: Gyvenimas be sexo

Paslaptingas parašė:

Bet blemba, toks ilgas laikas be santykių irgi nėra į gerą, o vien tik masturbuojant išleist garą, kažin ar labai smagu smile na bet tavo įsitikinimas yra tavo įsitikinimas smile

Butu mano valia as jau buciau vedes.
Bet hedonistine visuomene yra hedonistine visuomene wink

12

Re: Gyvenimas be sexo

Best in The World parašė:

27 ir nekaltas savo noru.
Atsisakiau visu pasiulymu.
Kol nenesios mano pavardes tol nebus ir desreles.

gejas?

13

Re: Gyvenimas be sexo

gonkiala parašė:
Best in The World parašė:

27 ir nekaltas savo noru.
Atsisakiau visu pasiulymu.
Kol nenesios mano pavardes tol nebus ir desreles.

gejas?

Tavo tėvas

14

Re: Gyvenimas be sexo

teko kartu dirbti?

15

Re: Gyvenimas be sexo

Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Esmė mūsų psichikoje ir charakterio sanklodoje. Ar žmogus empatiškas, bendraujantis, šiltas, jausmingas, ar jis egoistiškas, bailus, nepasitikintis, mizantropiškas. Jau nekalbu apie šaltus bejausmius egocentrikus, ar tuos, kurie tik manipuliuoja, imituoja kažkokius jausmus  kitam siekdami išnaudoti, pasityčioti. Tai jų problemos. Jeigu nesam bailiai, tai nebijom ir santykų, nes jaučiamės pakankamai stiprūs išlikti savimi bet kokiomis aplinkybėmis ir sutikti žmogų, panašiai mąstantį ir besielgiantį kaip mes.
Taip ir su sex. Nori - turi, nenori- nereikia.

Surasti žmogų mastanti kaip tu tokiems kaip tau yra labai lengva nes ju 99.9%
Tai jo. Tiesiog buni niekuo, nieko nenori, nieko nevertini visus laikai uz lygius, 0 vertybiu, tiesiog egzistuoji ir kitas egzistuoja ir yra vaikščiojantis šablonas ir myli ji uz tas pacias savybes kokias likusi visuomene turi..jo to toks gyvenimas lengvas.. tiesiog... Noreciau ir as but toks laisvas. Noreciau ir as būt poxujistu ir moket taip meluot sau stipriai kad patikeciau pats tokia iliuzija besikertancia su realybe.. bet zinai kuo daugiau zmogui nerūpi, tuo jis kvailesnis, kuo jis kvailesnis tuo jis laimingesnis. Senai atrastas ryšys tarp laimės ir intelekto ir faktas kad gimes protingu laimingu nebusi yra labai senai zinomas zmonijai.

World, o tai kurioje vietoje pas tave meilė? Ji aplamai egzistuoja tavo gyvenime, ar tu tai laikai kvaila iliuzija? Juk rašai, kad seksas tik susituokus. Tuoksies iš meilės ar renkiesi pagal intelektą? Aš manau, kad protingi būna netgi labai labai laimingi kai atveria širdį ir tuokiasi tik iš meilės ir be jokių išskaičiavimų, teorijų, išvadų ar dar kokių tai nereikalingų algoritmų.

16 (redagavo Best in The World 2021-06-26 18:48)

Re: Gyvenimas be sexo

Fjord parašė:
Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Esmė mūsų psichikoje ir charakterio sanklodoje. Ar žmogus empatiškas, bendraujantis, šiltas, jausmingas, ar jis egoistiškas, bailus, nepasitikintis, mizantropiškas. Jau nekalbu apie šaltus bejausmius egocentrikus, ar tuos, kurie tik manipuliuoja, imituoja kažkokius jausmus  kitam siekdami išnaudoti, pasityčioti. Tai jų problemos. Jeigu nesam bailiai, tai nebijom ir santykų, nes jaučiamės pakankamai stiprūs išlikti savimi bet kokiomis aplinkybėmis ir sutikti žmogų, panašiai mąstantį ir besielgiantį kaip mes.
Taip ir su sex. Nori - turi, nenori- nereikia.

Surasti žmogų mastanti kaip tu tokiems kaip tau yra labai lengva nes ju 99.9%
Tai jo. Tiesiog buni niekuo, nieko nenori, nieko nevertini visus laikai uz lygius, 0 vertybiu, tiesiog egzistuoji ir kitas egzistuoja ir yra vaikščiojantis šablonas ir myli ji uz tas pacias savybes kokias likusi visuomene turi..jo to toks gyvenimas lengvas.. tiesiog... Noreciau ir as but toks laisvas. Noreciau ir as būt poxujistu ir moket taip meluot sau stipriai kad patikeciau pats tokia iliuzija besikertancia su realybe.. bet zinai kuo daugiau zmogui nerūpi, tuo jis kvailesnis, kuo jis kvailesnis tuo jis laimingesnis. Senai atrastas ryšys tarp laimės ir intelekto ir faktas kad gimes protingu laimingu nebusi yra labai senai zinomas zmonijai.

World, o tai kurioje vietoje pas tave meilė? Ji aplamai egzistuoja tavo gyvenime, ar tu tai laikai kvaila iliuzija? Juk rašai, kad seksas tik susituokus. Tuoksies iš meilės ar renkiesi pagal intelektą? Aš manau, kad protingi būna netgi labai labai laimingi kai atveria širdį ir tuokiasi tik iš meilės ir be jokių išskaičiavimų, teorijų, išvadų ar dar kokių tai nereikalingų algoritmų.


Na seni ismintingi zmones visada sakydavo "meile kaip seile".

Maza ka tu myli. Nesakau kad meile nera svarbu. Bet... labai yra keista pateisinti viska per meiles prizme.

Meile ir laime yra nepastovus jausmai, jie dinamiski, jie kinta. Ir zmones kurie vaikosi meiles ir laimes gyvenime nudega skaudziausiai ir padaro daugiausiai klaidu. Zinau tai ne is savo bet is kitu patirties daugiausia ir tiesiog tai ka esu mates.

Cia vel gi ta pati logika - ne viskas kas tau patinka ar daro tave laimingu yra tau gerai. Kartais zmones del buku priezasciu, kuriu patys paaiskint nesugeba isimyli absoliucius narkomanus ir nusikaltelius. Nemanau kad tiesiog sis jausmas yra pakankamai racionalus ir tvirtas argumentas daryti gyvenime sprendimus. Daugybe meiliu nelemta zydeti. Dienos gale, ta meile tik kvailas jausmas...

Esu pats mates scenariju kai mano dede susirado moteri kuri turejo jau vaika. Mano dede, kaip ir mano mama jau senai neturi savo tevu (o as seneliu). Todel, kadangi mano mama vyresne skambino jam ir bande ji "paprotinti", kad tai nera pats geriausias sprendimas ir atsargiai tu su tom santuokom. Zinoma jis to nepaklause. Net gi eme ant galo sakyt, kad tas vaikas ir yra jo. Ta jo zmona buvo kvaila kaip batu aulas, ta prasme vaiko intelektas ten buvo ir tokio grozio, kad frankeinsteino monstras turbut patrauklesnis man kaip tiesios orietancijos zmogui butu nei ji. Na ir ka? Nuejo i kaire ta jo zmona. Gerai kad turejo savigarbos issiskirti ir palikti ja. Na ir kazkodel dingo ta jo "dukra" kazkur "paslaptingai".

Todel, daug protingiau butu tureti tam tikrus isankstinius standartus, reikalavimus, logika ir taikyti visa tai pazintyse potencialiai antrai pusei. Ir jeigu tuos reikalavimus atitinka, ta meile pati ateis. O jei neateis gyvenant su tuo zmogum simta kart maziau kankinsies ir kokybiskaiu gyvensi nemylint, nei mylint bet su kazkuo su kuo amzinos dramos, nesutarimai, nesuderinimai ir kas tik nenori... Tiesiog meile vardan meiles yra buka. Pirma protas, po to meile. Geriausia kad butu abu. Pripazistu kad ji svarbi. Bet vis tiek pirma protas. Nebent patinka skaudziai nudegt ir kentet arba svaistyt savo laika su zmogum su kuriuo tik kvailas jausmas kaip pigus piestukiniai klijai laiko suklijavus kad nepabegtumet viens nuo kito.

17

Re: Gyvenimas be sexo

Daugybe meiliu senatvej isblesta vis tiek. Zmones gyvena tada nes na jau koks tolkas skirtis ar ieskot kazko kito. Nera taip kad jie nekestu vienas kito, uzgyveno kiek na ir gyvena toliau. Ta meile visai kitokia pasidaro. Bet isivaizduok kas butu, jei jie vienas kitam nepatiktu ir meile isblestu..

18 (redagavo Fjord 2021-06-27 09:42)

Re: Gyvenimas be sexo

Best in The World parašė:

Daugybe meiliu senatvej isblesta vis tiek. Zmones gyvena tada nes na jau koks tolkas skirtis ar ieskot kazko kito. Nera taip kad jie nekestu vienas kito, uzgyveno kiek na ir gyvena toliau. Ta meile visai kitokia pasidaro. Bet isivaizduok kas butu, jei jie vienas kitam nepatiktu ir meile isblestu..

Racionaliai išdėstyti argumentai. Suprantu tave ir žinau kaip tai atrodo realiai, nes turiu ir vieną, ir kitą patirtį.
Aš iš tų žmonių, kurie mėgsta daug ką patirti savu kailiu. Kartais neplanuotai, o kartais tyčia. Gyvenimas nenuobodus kol kas buvo. Smalsu kaip bus toliau :::001

19

Re: Gyvenimas be sexo

man 23m isvis neturejas merginos jokiu santykiu. hmm

20

Re: Gyvenimas be sexo

Vardas parašė:

man 23m isvis neturejas merginos jokiu santykiu. hmm

Jei neturi dideliu reikalavimu moteriai tada tau ant tiek dar moteru nusimato kad dieve padek