21

Re: Gyvenimas be sexo

Best in The World parašė:
Vardas parašė:

man 23m isvis neturejas merginos jokiu santykiu. hmm

Jei neturi dideliu reikalavimu moteriai tada tau ant tiek dar moteru nusimato kad dieve padek

neieskau tobulos bet niekas i mane neziuri tai abejoju.

22

Re: Gyvenimas be sexo

Vardas parašė:
Best in The World parašė:
Vardas parašė:

man 23m isvis neturejas merginos jokiu santykiu. hmm

Jei neturi dideliu reikalavimu moteriai tada tau ant tiek dar moteru nusimato kad dieve padek

neieskau tobulos bet niekas i mane neziuri tai abejoju.

Juk ruošiatės būti vyru, tad argi svarbu, kas į jus žiūri. Vyras pats žiūri ir siekia to, kas jam patinka, ir jam smagu patekti į bokštą su miegančiąja gražuole, ar nugalėti slibiną dėl karalaitės ar Marjos Auksarankės. Tas, kur sėdi rankas sudėjęs ir laukia, mano manymu, dar gali tapti vyru, bet gali ir tokiu nebūti.

23

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:
Vardas parašė:
Best in The World parašė:

Jei neturi dideliu reikalavimu moteriai tada tau ant tiek dar moteru nusimato kad dieve padek

neieskau tobulos bet niekas i mane neziuri tai abejoju.

Juk ruošiatės būti vyru, tad argi svarbu, kas į jus žiūri. Vyras pats žiūri ir siekia to, kas jam patinka, ir jam smagu patekti į bokštą su miegančiąja gražuole, ar nugalėti slibiną dėl karalaitės ar Marjos Auksarankės. Tas, kur sėdi rankas sudėjęs ir laukia, mano manymu, dar gali tapti vyru, bet gali ir tokiu nebūti.

ne visiems lemta todel yra vaikinu tokiu kaip as 23m kurie nera tureja merginos santykiu.

24

Re: Gyvenimas be sexo

Ką reiškia "lemta". Absoliuti nesąmonė. Jūs turit kompleksą ir tik psichologas jus " išvaduos".

25

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:

Ką reiškia "lemta". Absoliuti nesąmonė. Jūs turit kompleksą ir tik psichologas jus " išvaduos".

samone jeigu tokio amziaus neturejas vaikinas merginos.

26

Re: Gyvenimas be sexo

Kad neturėjęs, tai faktas, bet paistalai apie lemtį, kaimo bobelės mąstymo lygmuo. Nebūkit primityvas.

27

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:

Kad neturėjęs, tai faktas, bet paistalai apie lemtį, kaimo bobelės mąstymo lygmuo. Nebūkit primityvas.

kad deja taip yra nelemta

28

Re: Gyvenimas be sexo

Neturiu daugiau ką pridėt. Rasit tokią kaip ir jūs.

29

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:

Neturiu daugiau ką pridėt. Rasit tokią kaip ir jūs.

tokiu nera nebe tie laikai.

30

Re: Gyvenimas be sexo

Jūsų mąstymas - supeliję viduramžiai. Ieškokit bet kokios, kad tik išvaduotų jus iš jūsų susikurto supuvusio narvo.

31

Re: Gyvenimas be sexo

Ieva parašė:

Jūsų mąstymas - supeliję viduramžiai. Ieškokit bet kokios, kad tik išvaduotų jus iš jūsų susikurto supuvusio narvo.

kaip ir sakiau nei viena i mane neziuri nes nesu grazus.

32 (redagavo Elle 2021-06-27 12:51)

Re: Gyvenimas be sexo

Vardas, tai ka dabar darysi? Plastine operacija, ar uzimsi aukos pozicija, kad is gailescio duotu? smile

33

Re: Gyvenimas be sexo

Vyro ne grožis svarbu, o charakteris, valia, kad galėtų prisiimt atsakomybę už moterį ir vaikus. Jūs ištižęs dejoklis, pasiduodantis be mūšio. Lb.nevyriškas. Pabaisa pakabino Gražuolę.

34

Re: Gyvenimas be sexo

P.S. Liurbius paprastai prikabina dominuojančios moterys ir tada jie turi ką kaltint...Raganą žmoną, likimą, mėnulio fazę, kad tik paverkt butelį apsikabinus.

35

Re: Gyvenimas be sexo

Elle parašė:

Vardas, tai ka dabar darysi? Plastine operacija, ar uzimsi aukos pozicija, kad is gailescio duotu? smile

nieko nepdarysi negrazaus snukio nepakeisi nepasirinksi kito..

36

Re: Gyvenimas be sexo

Vardas parašė:
Elle parašė:

Vardas, tai ka dabar darysi? Plastine operacija, ar uzimsi aukos pozicija, kad is gailescio duotu? smile

nieko nepdarysi negrazaus snukio nepakeisi nepasirinksi kito..

Šitam žmogui reikia psichologo pagalbos.

37 (redagavo Fjord 2021-06-27 13:30)

Re: Gyvenimas be sexo

Senas pažįstamas... Vėl ašaroja. Ieškok vyro, bus paprasčiau.

38

Re: Gyvenimas be sexo

Fjord parašė:

Senas pažįstamas... Vėl ašaroja. Ieškok vyro, bus paprasčiau.

Gal tikrai savęs neįsisąmoninęs gėjus...

39

Re: Gyvenimas be sexo

Vardas, nu i nafik... tai kaip dabar gyvensi? smile

40

Re: Gyvenimas be sexo

Elle parašė:

Vardas, nu i nafik... tai kaip dabar gyvensi? smile

teks gyventi nekaltas visa gyvenima nes niekas i mane neziuri...