61 (redagavo Valdas 2022-02-03 21:27)

Re: Gyvenimas be sexo

Best in The World parašė:

Arvydas sake kad tu autistas bet toleruoja tave

Nesakė. Sakė, kad nežino. Baik meluoti.

Be to, jokio skirtumo, kad ir sakytų, jis tada toks pats kliedesių maišas būtų kaip ir tu. Nes visi žino, kad aš ne autistas. O tu gali būti autistas ar kažkokių kitų psichikos ar raidos sutrikimų, nes nesugebi normaliai bendrauti.

62

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:
Best in The World parašė:

Arvydas sake kad tu autistas bet toleruoja tave

Nesakė. Sakė, kad nežino. Baik meluoti.

Be to, jokio skirtumo, kad ir sakytų, jis tada toks pats kliedesių maišas būtų kaip ir tu. Nes visi žino, kad aš ne autistas. O tu gali būti autistas ar kažkokių kitų psichikos ar raidos sutrikimų, nes nesugebi normaliai bendrauti.

@Valdai, cherchez la femme. Man atrodo čia Best'o bendravimo įgūdžių praradimo priežastis.

63

Re: Gyvenimas be sexo

The Woman parašė:

Gal geriau jau su šuns IQ, bet užtat su žmogaus EQ.

Ne, ne. Jis yra su šuns iq. Gi jis puldinėja ir bet ką rašo, svarbu pulti. Bando kitus įtikinti, kad jo kliedesiai, yra tiesa. Viskas, ką jis rašo, yra tyčinis mėšlas.

64

Re: Gyvenimas be sexo

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

@Valdai, cherchez la femme. Man atrodo čia Best'o bendravimo įgūdžių praradimo priežastis.

xD
man tai juokinga, nes tu kaip ir valdas ieskai kas tau sina laizytu ir svarbiausia kad palaikyt savo optimistine deliuzija ir echo chamberi kuriam gyveni ciulpi valdui, tam kuris realiai psichine negalia turi, ta prasme patvirtinta, jis grynai toks zvaigzde kaip jaunikis jonas tik forumuose :::639

jusu iq suns prilygsta juokinga



Gal geriau jau su šuns IQ, bet užtat su žmogaus EQ.


EQ neegizstuoja

65

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:
The Woman parašė:

Gal geriau jau su šuns IQ, bet užtat su žmogaus EQ.

Ne, ne. Jis yra su šuns iq. Gi jis puldinėja ir bet ką rašo, svarbu pulti. Bando kitus įtikinti, kad jo kliedesiai, yra tiesa. Viskas, ką jis rašo, yra tyčinis mėšlas.

Dar nieko nebandziau itikinti nei vienos temos nesukuriau
priesingai nei zinai..

suns peliu tauku olandu vokieciu avigalviu valdo pusesmegeniu genu teorijos prasileidusios simta blocku is skirtingu forumu

66 (redagavo Valdas 2022-02-03 22:03)

Re: Gyvenimas be sexo

Tai ar kas nors gyvenate be sekso ilgą laiką? Jei taip, kaip ilgai? Jei taip, ar patinka, ar geriau nei su dažnu seksu? Savijautos, veiklumo, bendravimo, rezultatų ir gyvenimo kokybės prasmėmis.

67

Re: Gyvenimas be sexo

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

Gal geriau jau su šuns IQ, bet užtat su žmogaus EQ.

EQ neegizstuoja


Для особых:
Emotional intelligence (otherwise known as emotional quotient or EQ) is the ability to understand, use, and manage your own emotions in positive ways to relieve stress, communicate effectively, empathize with others, overcome challenges and defuse conflict.

Gaila, pas jus jis tikrai neegzistuoja. ;-)


Tai terminas kuris neirodytas kaip ir dievas, tai nezinau ka tu cia kalbi

68 (redagavo Valdas 2022-02-04 07:08)

Re: Gyvenimas be sexo

Be jokios abejonės, yra emocinis intelektas, lygiai taip pat, kaip ir protinis. Vieni žmonės iš prigimties labiau bendrauja protu, o kiti jausmais, todėl emocinis intelektas reiškia, kaip protingai žmogus reiškia jausmus, bei kaip protingai naudoja savo jausmus, lygiai taip pat, kaip protingai žmogus galvoja, ir kaip protingai naudoja savo galvojimą.

69

Re: Gyvenimas be sexo

Aš tai kartais jau nebežinau kur dėtis kai žmona neduoda.. nesuprantu kodėl yra tokių žmonių kuriems seksas paskutinėje vietoje?
Suprantu, kad tai yra psichologinės bėdos. Bet 2-3 mėn. be sekso.. na, tai yra ilgas laiko tarpas ar ne? Padiskutuokime.

70

Re: Gyvenimas be sexo

Jonas parašė:

Aš tai kartais jau nebežinau kur dėtis kai žmona neduoda.. nesuprantu kodėl yra tokių žmonių kuriems seksas paskutinėje vietoje?
Suprantu, kad tai yra psichologinės bėdos. Bet 2-3 mėn. be sekso.. na, tai yra ilgas laiko tarpas ar ne? Padiskutuokime.

Nėra meilės, empatijos, atjautos, tarpusavio supratimo, todėl nėra intymumo.

71 (redagavo Valdas 2022-05-04 09:21)

Re: Gyvenimas be sexo

Per ilgas nesimylėjimas kenkia santykiams arba juos užbaigia. Priklauso nuo žmonių seksualumo, kaip dažnai jiems reikia, ir ar tai sutampa.

Yra kitas, fiziologinis faktorius (kintamasis). Mano atveju, kuo ilgesni mano apatiniai (lytiniai) plaukai, tuo mažiau noriu mylėtis, tuo labiau to vengiu. Ir atvirkščiai. Kai jie trumpi arba nuskusti plikai - tada daug ir daugiausiai.

Instinktyviai, kuo ilgesni tie plaukai, tuo vyresniu žmogumi save smegenys laiko, bei elgiasi atitinkamai pagal tai, todėl ką tik pradėję augti ir trumpi - reiškia jaunystę ir jaunatvišką lytinio brendimo pradžios elgesį, kurį tokiu tuo būdu galima išlaikyti visą gyvenimą.

Taip pat, labai naudinga išmokti mylintis nenuleisti, ir nesimasturbuoti - vien mylėtis. Tai pagerina tiek savo, tiek poros gyvenimo kokybę.

72

Re: Gyvenimas be sexo

Bet uztai be sekso niekada ir niekuom neuzsikresi) o tai gyveni ir nezinai gal tu kokia letine sifilio forma sergi

73

Re: Gyvenimas be sexo

Konstantinas parašė:

Bet uztai be sekso niekada ir niekuom neuzsikresi) o tai gyveni ir nezinai gal tu kokia letine sifilio forma sergi

Tam yra gydytojai, tyrimai ir pnš.

74 (redagavo Valdas 2022-05-04 13:14)

Re: Gyvenimas be sexo

Konstantinas parašė:

Bet uztai be sekso niekada ir niekuom neuzsikresi) o tai gyveni ir nezinai gal tu kokia letine sifilio forma sergi

Žiūrint, su kokiom myliesi, bei ar su viena, ar ne. Priklauso nuo to, kaip labai nori apsisaugoti nuo tų ligų. Be to, mylėtis ar nesimylėti nėra pasirinkimo. Su sveika dauginimosi sritimi, gyvenant visuomenėje, neįmanoma nesimylėti.

75

Re: Gyvenimas be sexo

Skaiciau kaiptik siandien jeigu nenori turėti psichologinių problemu, nerimu ar pns tai reikia nusipjaut byrka big_smile tipo aiškina kad visos psichologines problemos yra lytinės hormonines kilmės. Todėl ir versius kastruodavo kurie elgdavosi neadekvaciai ir susitvarkydavo. Gal paprasciausia butu nusipjauti penį? big_smile ypač valdas jeigu nori rekordą pagerinti ilgaamžiškumo.

76

Re: Gyvenimas be sexo

Nu nieko sau....nea, tokį gerą daiktą nupjauti nevalia smile

77

Re: Gyvenimas be sexo

o tai ka Laimute yra planuose su Valdu pasantykiaut ???

78

Re: Gyvenimas be sexo

Lytiniai hormonai ne tik lyties organuose gaminasi.

79

Re: Gyvenimas be sexo

Lytiniai hormonai gaminasi pimpalui vadinkim, panaikinti priezasti nėra ir pasekmių lytiniu hormonų gamybos. Aš ir nesakiau kad jie gaminasi organuose lutiniuose bet jie gaminasi dėl jų, pagauk esme

80 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:42)

Re: Gyvenimas be sexo

Frenkai, nusipjauk kiaušinius, nes juos nupjovus įvyksta tas poveikis, o ne pimpalą. O aš pagerinsiu ilgaamžišlumo rekordą ir tą pačią dieną apvaisinsiu jauną moterį bei pagerinsiu vyriausio tėvo gineso rekordą tuo pačiu. :::034