81

Re: Gyvenimas be sexo

Kaip pavadinsi taip nepavadinsi smile

82 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:46)

Re: Gyvenimas be sexo

Tame yra esminis skirtumas. Kiaušinius nupjovus, netenkama lytinių ląstelių. Be jų, neįmanoma turėti vaikų, todėl nebėra ko kautis, dėl to tampa ramūs. O penis tik įkišimui link gimdos kaklelio. Todėl be jo, nebūtų sekso, bet kovingumas išliktų, ir galima paimti spermos iš kiaušinių, dirbtiniam apvaisinimui.

83

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė norėtų su manim mylėtis, bet dabar ji užimta, todėl aš palauksiu.

84

Re: Gyvenimas be sexo

Apie tą pati kalbejau gi big_smile sakau pimpalas nes pimpalo be kiausu neįsivaizduoju ir atvirkščiai:D

85 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:49)

Re: Gyvenimas be sexo

Tai kas yra veršių kastravimas? Aš apie tai rašiau.

86 (redagavo Frenkas 2022-05-04 17:50)

Re: Gyvenimas be sexo

Nzn ko tu nori iš manęs sakau nusipjaut kiausus ir pimpal.a big_smile kur tu čia siknoj smegenų ieškai big_smile

87 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:52)

Re: Gyvenimas be sexo

Ieškau tavo galvoj smegenų, nes rašei, kad pimpalą nusipjauti, po to kad veršius kastruodavo, kas yra kiaušų patvarkymas, o ne pimpalo, tai taip mėtaisi tarp šiknos ir galvos. :::034

88

Re: Gyvenimas be sexo

Trečią kartą sakau gal dabar išgirsi pimpal.a ir klausus big_smile big_smile big_smile

89 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:57)

Re: Gyvenimas be sexo

Tai aš išgirdau, pamačiau iš pirmo, bet tu neteisingai parašei, nes yra didžiulis skirtumas tarp kiaušinių ir pimpalo nupjovimo, o tu parašei kaip tą patį. :::034

90 (redagavo Frenkas 2022-05-04 18:01)

Re: Gyvenimas be sexo

Kartoju ketvirtą kartą pimpal.as ir kiausai big_smile apsistoti nori ties ką pamatei ir ką pamanei, o apie esme tau nerūpi big_smile

91

Re: Gyvenimas be sexo

Prisipažink, kad neteisingai sugretinai pimpalo ir kiaušų nupjovimo poveikį ir bus tvarka. Nebėk nuo to. Padarei klaidą. :::034

92

Re: Gyvenimas be sexo

Aš ne apie tai kalbu aš juk kalbų apie kiausu ir pimpal.o nusipjovima o ne apie tave ir mane big_smile

93

Re: Gyvenimas be sexo

Tiesiog prisipažink, kad klaidingai sugretinai kiaušų ir pimpalo nupjovimą, nes poveikis labai skirtingas, ir tema bus baigta. :::034

94

Re: Gyvenimas be sexo

Man neidomu tai apie ką tu kalbi big_smile jeigu nori apie pimpalo ir kiausu nusipjovima galim tęsti big_smile

95 (redagavo Valdas 2022-05-04 18:21)

Re: Gyvenimas be sexo

Tai blogai, kavos negėrimas atsiliepia, kaip matome. Pirma turi pripažinti, kad klaidingai sulyginai pimpalo ir kiaušų nupjovimą, tada galima rašyti apie tai. :::034 Bet ką čia rašyti. Nusipjauk, Frenkai, nieko negalvok. :::034

96

Re: Gyvenimas be sexo

Isgerk dar puodeli kad tik macytu big_smile

97

Re: Gyvenimas be sexo

Vakare tik alus ir stiprūs gėrimai.

98

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:

Ieškau tavo galvoj smegenų, nes rašei, kad pimpalą nusipjauti, po to kad veršius kastruodavo, kas yra kiaušų patvarkymas, o ne pimpalo, tai taip mėtaisi tarp šiknos ir galvos. :::034

big_smile ...oi nebegaliu iš juoko. Nu jūs kietai pasikalbat big_smile

99

Re: Gyvenimas be sexo

Frenkas verčia mane taip elgtis. Jis yra blogas ir kartais atskleidžia mano blogąją pusę. smile

100

Re: Gyvenimas be sexo

Šiaip gal ir gerai, kad nesu vienintelis toks... man 32 ir sexo nematęs... skaitant kai kurių čia komentarus tai gal ir gerai... bet neslėpsiu, jis būtinas, manau visiems