161 (redagavo Valdas 2022-10-23 22:35)

Re: Gyvenimas be sexo

Best In The World parašė:

valdas kai sugalvoja nauja pseudomokslo teorija:
https://i.imgflip.com/2sre1p.jpg?a462864

Va, tokia tavo psichika. Maždaug katatoninis šizikas. Psichologei šitą nupiešei?

162

Re: Gyvenimas be sexo

Best, svarbu, kad būtum laimingas ir patenkintas gyvenimu. Jei taip nusprendei, vadinasi taip reikia. Būtum mano sūnus, sakyčiau - keisk požiūrį ir nesprausk savęs į rėmus, bet... smile

163

Re: Gyvenimas be sexo

Nieko jis nenusprendė. Jis neveikia.

164

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:
Best In The World parašė:

valdas kai sugalvoja nauja pseudomokslo teorija:
https://i.imgflip.com/2sre1p.jpg?a462864

Va, tokia tavo psichika. Maždaug katatoninis šizikas. Psichologei šitą nupiešei?

tavo portretu psichologei nerodau, nes ji puikiai ir pati zino kaip psichine negalia turintys zmones atrodo

165

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:

Best, svarbu, kad būtum laimingas ir patenkintas gyvenimu. Jei taip nusprendei, vadinasi taip reikia. Būtum mano sūnus, sakyčiau - keisk požiūrį ir nesprausk savęs į rėmus, bet... smile

Reikia spaust i remus.
Gyvenimas turi buti sunkus, nes kai pasieki kazka sunkaus tada zinai kad turi kazka vertingo.
Verte ir sunkumas turi labai glaudu rysi.

Jei viskas butu gyvenime lengva viskas butu nevertinga. Todel mes nieko neapdovanojam uz sedejima namie prie televizoriaus taciau apdovanojam tuos kurie laimejo olimpines.

166 (redagavo Valdas 2022-10-23 22:49)

Re: Gyvenimas be sexo

Best In The World parašė:
Valdas parašė:
Best In The World parašė:

valdas kai sugalvoja nauja pseudomokslo teorija:
https://i.imgflip.com/2sre1p.jpg?a462864

Va, tokia tavo psichika. Maždaug katatoninis šizikas. Psichologei šitą nupiešei?

tavo portretu psichologei nerodau, nes ji puikiai ir pati zino kaip psichine negalia turintys zmones atrodo

Čia tik tavo paties psichinė patologija. Jau iš grupės big kill buvo aišku, kad esi maždaug katatoninis šizikas.  Aš nueisiu pas tavo psichologę per tavo seansą ir mes su ja pasimylėsim. xDDD

167

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:
Best In The World parašė:
Valdas parašė:

Va, tokia tavo psichika. Maždaug katatoninis šizikas. Psichologei šitą nupiešei?

tavo portretu psichologei nerodau, nes ji puikiai ir pati zino kaip psichine negalia turintys zmones atrodo

Čia tik tavo paties psichinė patologija. Jau iš grupės big kill buvo aišku, kad esi maždaug katatoninis šizikas.  Aš nueisiu pas tavo psichologę per tavo seansą ir mes su ja pasimylėsim. xDDD

big kas?
Kalbant apie sizofrenija....


ehem..



O prasau eik dulkink ta psichologe pajibat man.
Aisku ji tau neduotu nei per milijona metu, bet jokios mamos ir uzklupusiu dukru irgi nebuvo big_smile
Sapnuok toliau smaukaliau i sveikata

168 (redagavo Valdas 2022-10-23 23:02)

Re: Gyvenimas be sexo

Best In The World parašė:
Valdas parašė:
Best In The World parašė:

tavo portretu psichologei nerodau, nes ji puikiai ir pati zino kaip psichine negalia turintys zmones atrodo

Čia tik tavo paties psichinė patologija. Jau iš grupės big kill buvo aišku, kad esi maždaug katatoninis šizikas.  Aš nueisiu pas tavo psichologę per tavo seansą ir mes su ja pasimylėsim. xDDD

big kas?
Kalbant apie sizofrenija....


ehem..



O prasau eik dulkink ta psichologe pajibat man.
Aisku ji tau neduotu nei per milijona metu, bet jokios mamos ir uzklupusiu dukru irgi nebuvo big_smile
Sapnuok toliau smaukaliau i sveikata

Man duotų, bet tau neduoda. Tave dauniuku laiko, todėl tik papaišyti ir atsakyti į klausimus galima. xDDD Buvai kažkada įdėjęs tos grupės dainos nuorodą. Ar neprisimeni, nes susiplakė tikrovė su haliucinacijom į vieną miksą? xDDD Atsipeikėk, aš gi nesmaukau, beproti. xDDD

169

Re: Gyvenimas be sexo

:::018

170 (redagavo Valdas 2022-10-24 04:19)

Re: Gyvenimas be sexo

Toks tušcias gyvenimas be sekso. O su seksu - tikras malonumas.

171

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:
Best In The World parašė:
Valdas parašė:

Čia tik tavo paties psichinė patologija. Jau iš grupės big kill buvo aišku, kad esi maždaug katatoninis šizikas.  Aš nueisiu pas tavo psichologę per tavo seansą ir mes su ja pasimylėsim. xDDD

big kas?
Kalbant apie sizofrenija....


ehem..



O prasau eik dulkink ta psichologe pajibat man.
Aisku ji tau neduotu nei per milijona metu, bet jokios mamos ir uzklupusiu dukru irgi nebuvo big_smile
Sapnuok toliau smaukaliau i sveikata

Man duotų, bet tau neduoda. Tave dauniuku laiko, todėl tik papaišyti ir atsakyti į klausimus galima. xDDD Buvai kažkada įdėjęs tos grupės dainos nuorodą. Ar neprisimeni, nes susiplakė tikrovė su haliucinacijom į vieną miksą? xDDD Atsipeikėk, aš gi nesmaukau, beproti. xDDD

pirma karta apie big kill grupe girdziu lunatike, gydykis ne karta jau sakiau.

Tai davai padarom testa, as tau duodu tos psichologes kontaktus o tu permiegok su ja.
Ar vel bijai, myzal-prote tu?

172 (redagavo Jevgenijus 2022-10-24 14:47)

Re: Gyvenimas be sexo

Daznai moterys akcentuoja, kad vyrai siulo joms seksus internetinese pazintyse, bet nesupranta pacios to, kad pacios moterys iesko tik tokiu, kuriems tik reikalavimai butu dideli, daug reikalavimu, atitiktu visus kriterijus vos ne supermenai bei pacios tuos vyrus myletu tik salygiskai. Tai nereikia stebetis, kad vyrai nieko ir nepasiulo, o tik seksus.

173 (redagavo Laimutė 2022-10-24 14:44)

Re: Gyvenimas be sexo

Jevgenijus parašė:

Daznai moterys akcentuoja, kad vyrai siulo joms seksus internetinese pazintyse, bet nesupranta pacios to, kad pacios moterys iesko tik tokiu, kuriems tik reikalavimai butu dideli, daug reikalavimu, atitiktu visus kriterijus vos ne aupermenai bei pacios tuos vyrus myletu tik salygiskai. Tai nereikia stebetis, kad vyrai nieko ir nepasiulo, o tik seksus.

Tai gerai kad siūlo, čia juk ne pats blogiausias variantas. Kas ką gali  tą ir siūlo.
Iš kur ta išankstinė nuostata, kad moterys sutikusios tinkamą vyrą mylės jį tik sąlyginai?

174

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:

Daznai moterys akcentuoja, kad vyrai siulo joms seksus internetinese pazintyse, bet nesupranta pacios to, kad pacios moterys iesko tik tokiu, kuriems tik reikalavimai butu dideli, daug reikalavimu, atitiktu visus kriterijus vos ne aupermenai bei pacios tuos vyrus myletu tik salygiskai. Tai nereikia stebetis, kad vyrai nieko ir nepasiulo, o tik seksus.

Tai gerai kad siūlo, čia juk ne pats blogiausias variantas. Kas ką gali  tą ir siūlo.
Iš kur ta išankstinė nuostata, kad moterys sutikusios tinkamą vyrą mylės jį tik sąlyginai?

Nes taip ir yra. Net kaip ir jei butu aukstas vyras, tai gi jau vien del ugio galima sakyti su juo, na ugis tikrai prie to prisideda. Paziurek kaip tuos zemaugius internete zemina. Tuo tarpu moteri privalai mylet ir noret net jei nutukusi ir neduok dieve svori paminesi. Feminizmo laikai daro savo

175

Re: Gyvenimas be sexo

https://www.youtube.com/watch?v=BcmexiLcsK4

176

Re: Gyvenimas be sexo

Baikit, vyrai, nejaugi tiek mažai pasitikėjimo savimi, kad tokia tema jums svarbi. Toks įspūdis, kad jum vos ne feminizmo paranoja vystosi smile
Esat gražus ir protingi, jauni žmonės, kam eikvoti energiją ir laiką tokiems niekas. Nei viena feministė ar storulė neišstums jūsų iš single rinkos. Rasite savas meilės ir tapsit laimingais šeimos galvomis ir gerais tėvais. Labai linkiu smile

177

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:

Baikit, vyrai, nejaugi tiek mažai pasitikėjimo savimi, kad tokia tema jums svarbi. Toks įspūdis, kad jum vos ne feminizmo paranoja vystosi smile
Esat gražus ir protingi, jauni žmonės, kam eikvoti energiją ir laiką tokiems niekas. Nei viena feministė ar storulė neišstums jūsų iš single rinkos. Rasite savas meilės ir tapsit laimingais šeimos galvomis ir gerais tėvais. Labai linkiu smile

Na jau ne. Tikrai nebe tie laikai seimoms. O ir prognozes tokios, kad bus daugiau vienisu zmoniu. Vertybiu nera ir mazeja, o jei ir yra, tai tokios ten ir vertybes. Apskritai, geriausia yra laisve ir neipareigojantys santykiai. Geriausia alternatyva

178

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:

Baikit, vyrai, nejaugi tiek mažai pasitikėjimo savimi, kad tokia tema jums svarbi. Toks įspūdis, kad jum vos ne feminizmo paranoja vystosi smile
Esat gražus ir protingi, jauni žmonės, kam eikvoti energiją ir laiką tokiems niekas. Nei viena feministė ar storulė neišstums jūsų iš single rinkos. Rasite savas meilės ir tapsit laimingais šeimos galvomis ir gerais tėvais. Labai linkiu smile

Cia tau ne 1970

179

Re: Gyvenimas be sexo

Pesimistai juodi smile  gėda skaityti. Negi manot, kad greičiau rasti, jei čia verksnausit. Moterys tokių nelabai nori.

180

Re: Gyvenimas be sexo

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Baikit, vyrai, nejaugi tiek mažai pasitikėjimo savimi, kad tokia tema jums svarbi. Toks įspūdis, kad jum vos ne feminizmo paranoja vystosi smile
Esat gražus ir protingi, jauni žmonės, kam eikvoti energiją ir laiką tokiems niekas. Nei viena feministė ar storulė neišstums jūsų iš single rinkos. Rasite savas meilės ir tapsit laimingais šeimos galvomis ir gerais tėvais. Labai linkiu smile

Cia tau ne 1970

Su tokia išankstine nuostata nei septyniasdešimtais ar net trisdešimtais, nei dabar rasi.