21

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

hmmm, matai Laimute aš įtariu, kad meilė šiaip sau neateina, nei į protą, vėliau ir "įsišaknijimąs visoje esybėje"...manau kad meilė tuo komplikuotesnė, jeigu žmogaus vertybės nesudėliotos tvarkingai pagal teisingus prioritetus. kaip pavyszdį paimkim senukų porą kurie sakykim myli vienas kitą užgrūdinta gyvenimo meile, supranta vienas kitą be žodžių ir jau skanauja "rudeninius vaisius" - mato besišypsančius anūkėlius. ir paimkim pora septyniolikmečių įsimylėjėlių kurių vienas sakykim augo asocialioje šeimoje... Jeigu man duotų kas rinktis - iš naujo patirti jaunystę be išminties kartu su jaunute partnere su kuria neina susišnekėti, nors ir nerealus seksas... ar jau gyvenimo saulėlydį su vidine ramybe ir pilnatvės jausmu, nesuabejodamas pasirinkčiau - laimingą saulėlydį.
Jai pasipiršo neužilgo tada kai man pranešė ta mergina-moteris, kad jos vaikinui nepatinka, jog ji su manimi dagiau bendrauja negu su juo xD... tą gražų sekmadienį aš laipiojau po Norvegijos kalnus , o jinai kartu su savo būsimu sužadėtiniu po prancūzijos kalnus, ten jai ir pasipiršo, bent jau taip kalbėjo soc. tinklai. kai sužinojau, supykau, įsižeidžiau, vėliau atlėgo. tadai padariau bene žiauriausia dalyką - su atlėguse širdimi, abejingumu (mat buvau atskleidęs jai savo jausmus anksčiau), pasveikinau ją susižadėjus ir palinkėjau laimingų santykių. dabar man kyla labai dviprasmiški jausmai jai... bet manau geriausia dabar būtų pamilti man subrendusią jauną moterį be kraičio...:DDD

22

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Manau, šaunu, kad nugalėjot savo ego ir ją pasveikinot. Tai pirmsis žingsnis į tikrąją meilę, kurią turim savyje ir skleidžiam aplinkui.

23

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Ieva parašė:

Manau, šaunu, kad nugalėjot savo ego ir ją pasveikinot. Tai pirmsis žingsnis į tikrąją meilę, kurią turim savyje ir skleidžiam aplinkui.

tas tai taip, bet siuo atveju tai gal daugiau pasyvuma parodo. gal mergina slapcia tikejosi buti isvaduota is jos skuboto pasirinkimo, o Vytauto saltas pasveikinimas su suzadetuvemis sudauze jos viltis, kad jis ja myli labiau nei suzadetinis ir kovos del jos. antra vertus, jei mergina dvejotu, gal nesutiktu teketi... ir tokios, amzinai dvejojancios, vyrai nenori, nes jomis negalima pasitiketi.

24

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautai, tavo patirtis tave praturtino. dabar Tu zinai ko labiau noretum. Tik zinok, kad iki "laimingo saulelydzio" sunkus ir ilgas kelias vedantis per panasias patirtis. ju neisvengia niekas kol prieina ta nuostabu meiles rudeni. nebijok klysti jausmuose, nebijok isimyleti ir vel nusivilti, nes nuo to tavo meile bus vis stipresne ir grynesne. nebijok meiles, kovos uz ja ir del jos.

25

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

visiems pasitaiko, amzius nemanau kad yra kuom detas. Jei pamatai mergina/moteri kuri atspindi ideala sukonstruota per metu metus sukaupta patirti - galima ir nukvakt xD

26

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Man tai juokingiausia tai, kad zmoniu idealai labai labai labai zemo lygio. Ir kai neranda antros puses mane vercia juoktis truputi. "Ji mano idealas" rodo i eiline stereotipine moteri, kuriu kas antra gatvej vaiksto visom prasmem, tiek mastymu tiek isvaizda tiek poziuriu tiek veiklom :::639

27 (redagavo Laimutė 2021-10-28 10:49)

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Best in The World parašė:

Man tai juokingiausia tai, kad zmoniu idealai labai labai labai zemo lygio. Ir kai neranda antros puses mane vercia juoktis truputi. "Ji mano idealas" rodo i eiline stereotipine moteri, kuriu kas antra gatvej vaiksto visom prasmem, tiek mastymu tiek isvaizda tiek poziuriu tiek veiklom :::639

Simple the best. O tu argi ne apie tokią svajoji? Gera namų šeimininkė, gera mama tavo vaikams, protinga-bet neprotingesnė už tave, nesišpakliuojanti, be dirbtinių blakstienų , be priaugintų plaukų ir nagų....ir svarbiausia dar nekalta mergaitė. Čia juk tavo idealios moters portretas. Tokios juk ir vaikšto gatvėmis, pilkutės, nepastebimos, neišsiskiriančios iš minios.

28

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

oi jaunimas, baikit skaldyt bajarius, kiekvienam savo... aš tik jautrumo akimirka apkroviau nevisai reikalinga informacija jus, vien dėl savimeilės, o gal todėl nes esu ožys ir mėgstu eiti prieš srovę, man ant daug ko ****,  tačiau dėl kenčiančių manęs neima juokas, o tik gailestis, vėliau jeigu gryžta abejingumas, vėl kuičiuosi po savo pasaulėlį, nes man jis daug įdomesnis negu kitų... buvau atradęs panašų pasaulėlį kaip ir mano, tokios progos man pasitaiko iš ties retai, o dar priešingos lyties, ar jūs išsivaizduojat kokia meilė galėjo būti...?:DDDDD

29 (redagavo Best in The World 2021-10-29 08:18)

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Laimutė parašė:
Best in The World parašė:

Man tai juokingiausia tai, kad zmoniu idealai labai labai labai zemo lygio. Ir kai neranda antros puses mane vercia juoktis truputi. "Ji mano idealas" rodo i eiline stereotipine moteri, kuriu kas antra gatvej vaiksto visom prasmem, tiek mastymu tiek isvaizda tiek poziuriu tiek veiklom :::639

Simple the best. O tu argi ne apie tokią svajoji? Gera namų šeimininkė, gera mama tavo vaikams, protinga-bet neprotingesnė už tave, nesišpakliuojanti, be dirbtinių blakstienų , be priaugintų plaukų ir nagų....ir svarbiausia dar nekalta mergaitė. Čia juk tavo idealios moters portretas. Tokios juk ir vaikšto gatvėmis, pilkutės, nepastebimos, neišsiskiriančios iš minios.

Tai kad ne.
Nei apie tokia svajoju, nei tokios vaiksto nepastebimos.
Pvz nuo 20 iki 25 nekaltos buna tik vienetiniai isskirtini atvejai kai jos pacios vertina ta dalyka priesingu atveju jos  ne vaiksto o ridenas nes storos ir nieks ju neima.

Nei viena pana nera viena budama iki 23 metu nes tiesiog neturejo bernelio nes neturejo tam laiko ar buvo uzsiemus mokslais ar tiesiog nerado tinkamo zmogaus. Absoliuciai visos isskyrus vienetinius ekstremalius atvejus kuriom 23 ir daugiau yra vienos todel, kad jos turejo bernus ir arba jos buvo neistikimos arba tie bernai buvo neistikimi ir jos absoliuciai 100% ziaumojo bicu desras.

Lietuvoje dulkintis norma yra 3 pasimatymai.
Nekaltybe skaitosi prarandama anksti 13-15
vidutiniskai 16-18
velai 18-20.
Kiti atvejai neegzistuoja, nebent vel gi labai stora arba vienuole. Nors net ne. Esu susirasinejes su tokiom negraziom ir storom kur visiskai nieko special tiesiog nu nieko gero is panos is isvaizdos ir vis tiek ziaumojusios n desru. Pats nustebes buvau.

Taip pat statistiskai pasaulyje ir lietuvoje nekaltu vyru yra daug daugiau negu moteru. Kas labai ironiska kai moterys sako kad vyram tik seksas galvoj kai pacios duodas skersai isilgai su visais :::037

Uztenka tiesiog nueiti i visokius pazinciu tinklalapius ir appsus kur nebutinai net pazintims ir pamatai labai greitai kokios tos moterys. Jos nepastebimos ne del to kad neissiskiria. Jos nepastebimos todel kad ju nera.

Ir man yra daug zmoniu sake irgi kad "yra tokiu va nekaltu nespakliuotu su seimos vertybem, yra yra yra yra" ir nei vienas ir nei viena kuri taip sake nesugeba parodyt realaus atvejo. Daznai sako "pazistu drauge tokia kokios ieskai" susipazisti su jos ta drauge pasirodo nifiga nezino ji nieko apie ta savo drauge irgi ziaumojus desru geria ten i balius vaiksto ir pan :::037 Nezinau kur jus traukiat ta iliuzija kad yra tokiu.

30 (redagavo Tomas 2021-11-20 21:28)

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautas parašė:

Sveiki mielieji romantikai;). Jau daugiau kaip 10metų, siekiau savo planų ir daugumą jų pasiekiau, net žinojau kokios moters norėčiau, "jos" idealas atrodė nerealus, todėl ramiai siekiau savo gyvenimo tikslų.
Visai nesenei pajūryje pleže susipažinau su jauna mergina ir nuo tada dingo kritinis mastymas, prioritetai susipainiojo, nors realiai nebežinia ar bepasimatysim:(. jausmas kaip pirma kartą įsimylėjus, nors o Dieve senai nebežinau kas yra meilė, o tokie "meilės" simptomai, nežinau pykti ar visgi įmanoma išvynioti iš to kažką gražaus..?

tau reikia daugiau: sisipazinti ,  sekso ...
po tam tikro laiko paneliu sakaiciaus suprasi kad nera jokiu problemu broblemas susikuriai pats su lygioje vietoje

31

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

kažkaip liūdna, kai aplinkui tiek daug mažus tikslus puoselėjančių žmonių, kartu tai mano pačio prakeikimas, kad puoselėju tai kas gal neegzistuoja...:(

32

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

normalu

33

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautas parašė:

Sveiki mielieji romantikai;). Jau daugiau kaip 10metų, siekiau savo planų ir daugumą jų pasiekiau, net žinojau kokios moters norėčiau, "jos" idealas atrodė nerealus, todėl ramiai siekiau savo gyvenimo tikslų.
Visai nesenei pajūryje pleže susipažinau su jauna mergina ir nuo tada dingo kritinis mastymas, prioritetai susipainiojo, nors realiai nebežinia ar bepasimatysim:(. jausmas kaip pirma kartą įsimylėjus, nors o Dieve senai nebežinau kas yra meilė, o tokie "meilės" simptomai, nežinau pykti ar visgi įmanoma išvynioti iš to kažką gražaus..?

jauna merigina papludymye netinkama PVZ zenytis. ji gera kaip spermo siurblys bet ne rimtiems santykiams.

34

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Taip  mes pametam galvas del,moteru tas tiesa jos zino ir tai daugiause neatsakoma meile.Tai lieka visam.Po kiek laiko tai uzgyja.

35

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vyrai ,vyrai.

36

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Viktoria parašė:

Vyrai ,vyrai.

tu dar 16-mete) tave greit aptures koks nors gaslus vyrukas paskui pagimdysi vaika ir viskas bus kaip turi buti

37

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Konstantinas parašė:
Viktoria parašė:

Vyrai ,vyrai.

tu dar 16-mete) tave greit aptures koks nors gaslus vyrukas paskui pagimdysi vaika ir viskas bus kaip turi buti

paprastai nesijuokiu iš jaunimui gresenčių grėsmių, bet šiuo atveju... big_smile

38 (redagavo Rolandas 2021-11-28 13:52)

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Toks paradoksalus pastebėjimas - kai pameta galvą dėl kitos tai kažkoks įtartinas, nerimtas, nedabrendęs vyras. Tik kad daug moterų būtent to ir norėtų - kad pamestų galvą dėl jos pačios - va tada būtų gerai big_smile Juk nesakoma tokiais atvejais "kas tau yra, atsipeikėk, ko taip svaigsti dėl manęs", sakoma "vaaa.... kokia meilė tikra, kaip jis myli ir stengiasi DĖL MANĘS" smile

39

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

NaughT parašė:

visiems pasitaiko, amzius nemanau kad yra kuom detas. Jei pamatai mergina/moteri kuri atspindi ideala sukonstruota per metu metus sukaupta patirti - galima ir nukvakt xD

taip ir ji kurį laiką su maninmi intensyviai bei maloniai bendravo... labai neseniai per radiją Skaiva pasakojo kuom labiausiai gailisi jos klausytojai... viena žinutė buvo, kad moteris labai gailisi, jog paliko savo pirmaja meilę, šiuo metu jos ta meilė vienišas,  jie išsiskyrė prieš 16m, ji augina 2 vaikus santuokoje, tačiau  vis galvoja apie savo pirmaja meile, o jos ta meilė pasirodo nekreipia į ją dėmesio... pagalvojau na ir kvaila moteris... galimas daiktas tai mano buvusioji, tiesa išsiskyrėm visgi prieš 15m. ne prieš 16... bendru atveju ką tokiai moteriai gali pasakyti save gerbiantis vyras...? draugavau dar po to su jautria moterimi kuri man neatsidavė, pergyveno, kad mums nieko nesigavo... o vėliau pastojo nuo kito, vėliau tas kitas siūlė darytis jai aborta, aš ją paguodžiau (žinutėmis), kažkokiu būdu liko man geri atsiminimai apie ją, augina moteris dabar nuostabią mergaitę... deja šios vasaros "platoniška" melė išgyvens-no tylę myrtį, jaučiu kad toji moteris daug stipresnė ir kontroliuoja savo veiksmus, tačiau kai išsiskiriama "gražiuoju" su galybe užuominų skauda labiau negu po dramatiškų skyrybų ir nėra ko apkaltinti, tačiau brandžios asmenybės niekada neieško kaltų, "dideli" žmonės nesidairo atgal... aš neesu visai toks, labai pykstu ant gyvenimo taisyklių. Sprendžiant iš to jau vien tai ką jums parašiau čia, abejoju ar kas yra išgyvenęs daugiau nesėkmingų meilės istorijų. Man pastruoju metu truputį koktu žiūrėti į patrauklias moteris(taip suprantu, skamba dviprasmiškai), tačiau visada vadovavausi tuom ir nieko gero neišeidavo... bendrauju šiuo metu su draugiško veido moterimi, mėgstančia šokti folklorinius šokius, valsą, jaukaus kuklumo ir ji yra jaunesnė negu aš... teoriniam lygmenyje matau labai daug perspekyvų, labai tikiuosi gyvai susitikus išmokinti ją šokti shuffle dance... žinoma juokauju, bet klažkiek galėčiau. ;D

40

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautai, nu, progresas... santykiai pries 15m. Aptariami per radija, vos ne kaip serenada praeiciai girdi os Skaivos mikrofono smile nu ir kas, kad metai nesutampa or ten greiciausiai svetima istorija smile o dabar moteris, draugisku veido bruozu pasakoja internete apie folklora smile sudetingai kazkaip i viska ziuri tu smile aisku, sudetingi zmones yra idomu, bet siaip apsisunkina labai daug kas... smile