1

Tema: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Šeima kurioje pagrindas - tikra meilė. Kurioje laisvė koreliuoja su atsakomybe. Kurioje nėra vietos pavydui, pasisavinimui, kurioje meilė apibrėžiama kaip mokė Jėzus.
Jėzus nekvietė mūsų kurti šeimas, nes jose vyrauja prisirišimai, pasisavinimai, dažnai sutinkamos melagystės, išdavystės, neištikimybės, o tai ką įprastai žmonės pasižada prie altoriaus- buna tuščiai pamiršta.

Žinau, kad įmanoma mylėti daugiau nei vieną žmogų, mylėti tyrai ir nesisavinant jo, džiaugtis, kad kitam gera ir tiesiog stebėti. Manau, kad įmanoma sukurti tvarią šeimą kurioje daugiau nei du suaugę žmonės dalinasi viskuo ką turi - dėmesiu, meile, maistu, namais, erdve, turtu ir visa kita materija.

Žinau, kad tame gali būti dar daugiau darbo su savimi, gali iškilti į paviršių daugiau vidinių konfliktų ir išgyvenimų, su kuriais teks dirbti kiekvienam šeimos nariui savarankiškai, bet žinau, kad tai daug nuostabesnė šeima, kurioje teks būti pasitempusiam ir prisižiūrinčiam, teisingam, išmintingam ir geram.
Man kaip ir visiems vyrams labai patinka džiaugtis patekinta ir laiminga moterimi, bet jos jau taip sutvertos, kad seksualiai turi daug didesnį potencialą ir apetitą. O, kad man kaip ir visiems vyrams bus būtinybė užkariauti naujas teritorijas, pasidžiaugti kita šeimos nare - žmona. Tokiu būdu vyrai turi galimybę išlikti vyriškais vyrais, o moterys moteriškomis moterimis neapsikraunant visų buities rutinini darbų, o juos pasiskirstant tarpusavyje.
Taip pat didelis pliusas yra meterialios didesnės šeimos galimybės. Jei vyrai gabūs ir motyvuoti, kartu galima pasiekti labai rimtų rezultatų tiek sudėjus pinigus į bendrą katilą, o dar daugiau, jei kuriant bendrą verslą kuriame pasitikėjimas ir darbų pasiskirstymas būtu pirmenybė.

Ištrauka iš biblijos apie meilę:
1 Kor 13,4-8
4 Meilė kantri ir maloni, meilė nepavydi; meilė nesigiria ir neišpuiksta.
5 Ji nesielgia nepadoriai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, nemąsto piktai,
6 nesidžiaugia neteisybe, džiaugiasi tiesa;
7 visa pakenčia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria.
8 Meilė niekada nesibaigia. Baigsis pranašystės, paliaus kalbos, išnyks pažinimas.

Labai norėčiau rasti bendraminčių kuriems patinka tokia idėja. Kviečiu susitikti, bendrauti gyvai.
Apie mane - aš gimiau vyriškame kūne prieš 31metus. Visad buvau savarankiškas ir dirbau sau. Aišku galėčiau sau leisti išlaikyti ir daugiau nei vieną moterį, bet bendra didelė mylinti, sąmininga ir supratinga šeima man daug aktualiau. Turiu žmoną ir kartu esame jau daug metų. Aš ją labai myliu, bet nežinau, ar ji pajėgs būti šalia tokioje šeimoje.

Tokio tipo šeimas girdėjau vadina - poliamorija, dar kitaip aš pavadinčiau - komuna. Tai šeima, kur vaikus prižiūrėsime kartu, kur materialus pasaulis nė kiek nėra svarbesnis už vidinį - dvasinį.
Žinau, kad tai labai neįprasta ir visuomenei dar nesuprantama, bet tai gali būti labai geras ir gražus žingsnis į ateiti, kai kitos šeimos ims kartoti it bandyti šį šeimos modelį vis dažniau.

Tokioje šeimoje naudų yra dar daugiau - didelė šeima, tai daugiau vyrų ir moterų, o tai reiškia, kad esant reikalui gintis nuo išorinio pasaulio daug lengviau.
Taip pat seksualinis aspektas - šeimos nariai gali patekinti pilnai savo norus ir fantazijas. O juk tai irgi labai svarbu. Kiekviena moteris mano šeimoje gali rinktis ar nori sugulti su manimi, lygiai tas pats galioja ir kitiems vyrams.
Bet ne seksas būtu pagrindas- o naujas tvarus šeimos modelis, nes vyrui neteisingas seksas - sėklos išleidimas stipriai per daug kainuoja, tad svarbu sąmoningumas ir sugebėjimas kaupti energiją ir energetiniai mainai.

Atsakomybė - pati svarbiausia dalis - kiekvienas žmogus prisideda prie šeimos atmosferos kūrimo. Taip pat ir dėl materiali dalykų. Seksas tai naujos gyvybės atvedimo į žemę žaidimas. Tad jei jau mylimės kartu, tai suprantame, kad sąmoningai kviečiame naujas sielas gimti šioje šeimoje ir teks rūpintis ir prižiūrėti ir mylėti visus šeimos vaikus visą laiką kol šie suaugs ir subres ir iki savo gyvenimo pabaigos, nesvarbu ar tai tavo ar kito šeimos nario vaikas, juk tu esi tave kasdien, tu j auklėji ir prižiūri.

Vaikai - ne visos šeimos susilaukia vaikų. Mes taip pat kol kas nesusilaukėme vaiko, gal tai nelemta mums dviese, bet gali būti, kad kita moteris pagimdys man vaikų ar kitas vyras pakvies vaiką su mano mylimąja ir tai yra galimybė visiems būti tėvais ir realizuoti save tėvystėje.

2

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Tokio tipo organizacijos vadinamos sektos. O zmonai - sekmes smile

3

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Pasaulis margas ir tai nėra blogai. Kaip pavadinsim, taip nepagadinsim. Svarbu žmonės laimingi.

4

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Ieva, tokiose chebrytese visada yra auku. Vieno tipelio, vyriskame kune gimusio, laime siuo atveju nera svarbi.

5 (redagavo Ieva 2021-11-03 22:01)

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Aš turėjau mintyje, kad visų laimė svarbi. Niekas niekur varu nevaro. Žmonės apsisprendžia, renkasi.

6

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

keliais zodziai kas ten per rasliava?tingiu skaityti

7

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

...bardakas kazkoks

8

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

keistos fantazijos Rolando. o tai kaip su istatymais? juk teisinej saly gyveni. vaikai juk turi tureti biologinius ir teisinius  tevus ir motinas. kazkas juk turi priimti uz juos atsakomybe. nejau manai, kad viskas eis kaip pasakoj. kol viskas grazu ir gerai, kol sveiki vaikai, kol jie paklusnus ir nedaro problemu... visiems gera ir lengva prisiimti globos atsakomybe, o kas bus, jei prasides bedos? manai, kad visi nores atsakyti uz tavo biologini vaika? taip buna tik pasakose arba grieztos hiererchijos valdomoj sektoj.

9

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

to: Laimutė

aš tikiu, kad tai įmanoma esant teisingiems žmonėms, tikiu, kad žmonės ateityje galės gyventi ir be bizūno ir valdovų,
suprantu, kad daugumai net neužteks smegenų to suprasti, bet tai tik kol kas, tiesiog dauguma gyvena normose ir normalumuose bijodami išsiskirti ir būti pasmerkti.
turiu tokią nuojautą, kad arba pasaulis judės ta ar panašia bendrystės kryptimi arba pasaulis tiesiog per apsukintas ir sužiaurintas sąlygas padarys, kad žmonės pradėtu gyventi bendrystėje, atsakingume, meilėje

labai džiaugiuosi, Laimute, kad tau pavyko įsiskaityti ir suprasti

10 (redagavo Laimutė 2021-11-06 10:39)

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Roland, norėčiau ir aš tuo patikėti. Tam reikėtų radikaliai pakeisti patį žmogų ir jo supratimą apie egzistenciją. Žmogaus prigimtį ir jo instinktus. Aš tai įsivaizduoti galėčiau tik protingooje technologijoje ir tai ne visai, nes kol ją "maitins" šiuolaikinis žmogus, nieko nesigaus.

11

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Kiek jau yra buvę tų apsunkintų sąlygų, karų, ligų... pabūna kurį laiką žmonės geručiai ir vėl prasideda pavydas, lenktynės gerbūvyje, nusikaltimai ir t.t. sunku man tokį žmogų įsivaizduoti, kurį Tu apibūdini.

12

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

na gal kaip tik ir ateina tie apsunkinti laikai, labai jau panašu į tai. Gal tai mano misija.
Egzistavimą dviese susimetus aistros metu ir susirišę bendrų vaikų priežiūra ir įsipareigojimais bankams - manau tai jau tapo labai įprastas modelis kurį nusikopijavo beveik visos šeimos. O kur tada progresas, kur pokyčiai, kai visi tais pačiais grėbliais eina.
dar dabar visokie mažumų judėjimai tampa "ant bangos"
dar kelias atsiskyrimo ir vienuolystės... kuris kaip tai tapo nemadingu
sakoma, kad vyras ir moteris turi keistis energija ir tobulėja vieni per kitą, ir tame modelyje kurį aš matau - tai yra

13 (redagavo Laimutė 2021-11-06 13:01)

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

roland parašė:

na gal kaip tik ir ateina tie apsunkinti laikai, labai jau panašu į tai. Gal tai mano misija.
Egzistavimą dviese susimetus aistros metu ir susirišę bendrų vaikų priežiūra ir įsipareigojimais bankams - manau tai jau tapo labai įprastas modelis kurį nusikopijavo beveik visos šeimos. O kur tada progresas, kur pokyčiai, kai visi tais pačiais grėbliais eina.
dar dabar visokie mažumų judėjimai tampa "ant bangos"
dar kelias atsiskyrimo ir vienuolystės... kuris kaip tai tapo nemadingu
sakoma, kad vyras ir moteris turi keistis energija ir tobulėja vieni per kitą, ir tame modelyje kurį aš matau - tai yra

Gal, bet gali būti, kad tai tik vienas iš tų smegenų plovimų pritraukiant jaunus žmones į pinkles. Kaip bevartysi, vistiek viskas išeis į pradinį tašką/įstatymų ribas. Įstatymų progresas vyksta gana sparčiai, ypač kas liečia vaikus. Manau, kad vienuoliavimas prarado žavesį, nes neneša naudos ir neprogresuoja. Gražu, kad svajoji ir nori gražios, pasakiškos ateities, bet būk atsargus prisijungdamas prie tokių utopija kvepiančių "sektų" ar mažumų. Jos dažniausiai slepia daug blogio.

14

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Vaizdas po 3 metu: grizta Rolando zmona po savaites viesnages pas tevus i tos sektos baraka, klausia teiseto vyro: kaip tu, zuiki? Zuikis ir pasakoja: gerai, mieloji, tik pas Birute buvo menesines, Onai galva skaudejo, pas Maryte Stasys su Jonu buvo, tai man teko pas Ruta eiti... nu taip nekazka, bet jai irgi meiles reikia. Beje, brangioji, sveikinu, mes tapsim tevais! Petronele vel nescia smile gal si karta nuo manes, nes as pas ja 3 x buvau, visi kiti tik po viena smile

15 (redagavo Ieva 2021-11-06 14:11)

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Elle parašė:

Vaizdas po 3 metu: grizta Rolando zmona po savaites viesnages pas tevus i tos sektos baraka, klausia teiseto vyro: kaip tu, zuiki? Zuikis ir pasakoja: gerai, mieloji, tik pas Birute buvo menesines, Onai galva skaudejo, pas Maryte Stasys su Jonu buvo, tai man teko pas Ruta eiti... nu taip nekazka, bet jai irgi meiles reikia. Beje, brangioji, sveikinu, mes tapsim tevais! Petronele vel nescia smile gal si karta nuo manes, nes as pas ja 3 x buvau, visi kiti tik po viena smile

Nenuobodu. :::012
Šiaip, kai kuriose LT kaimukuose tai beveik realybė.

16

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Ieva parašė:
Elle parašė:

Vaizdas po 3 metu: grizta Rolando zmona po savaites viesnages pas tevus i tos sektos baraka, klausia teiseto vyro: kaip tu, zuiki? Zuikis ir pasakoja: gerai, mieloji, tik pas Birute buvo menesines, Onai galva skaudejo, pas Maryte Stasys su Jonu buvo, tai man teko pas Ruta eiti... nu taip nekazka, bet jai irgi meiles reikia. Beje, brangioji, sveikinu, mes tapsim tevais! Petronele vel nescia smile gal si karta nuo manes, nes as pas ja 3 x buvau, visi kiti tik po viena smile

Nenuobodu. :::012
Šiaip, kai kuriose LT kaimukuose tai beveik realybė.

Meilės komuna :::010:::021

17

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Elle parašė:

Vaizdas po 3 metu: grizta Rolando zmona po savaites viesnages pas tevus i tos sektos baraka, klausia teiseto vyro: kaip tu, zuiki? Zuikis ir pasakoja: gerai, mieloji, tik pas Birute buvo menesines, Onai galva skaudejo, pas Maryte Stasys su Jonu buvo, tai man teko pas Ruta eiti... nu taip nekazka, bet jai irgi meiles reikia. Beje, brangioji, sveikinu, mes tapsim tevais! Petronele vel nescia smile gal si karta nuo manes, nes as pas ja 3 x buvau, visi kiti tik po viena smile

Nenuobodu. :::012
Šiaip, kai kuriose LT kaimukuose tai beveik realybė.

Meilės komuna :::010:::021

Būtent.

18

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

skirtumas tas, kad įprastai apie tokius pasivaikščiojimus įprastai nutylima, meluojama, vėliau nesmagu dėl to melo ir neaišku kur visa tai dėti vėliau, man melas niekada nepatiko.
gal ir yra kažko tokio panašaus į sektas, bet apie tai ką kalbu nepanašu, o prisijungti kaži ar kur įmanoma jei tai dar neegzistuoja, na bent mūsų krašte...

19

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Tvari, didelė, laiminga šeima...Čia tik iliuzija, utopija. Pats žmogus pastoviam kitime visais požiūriais. Kas tas tvarumas? Šiandien sveikas, rytoj jau ligonis...
Valstybė ir yra ta didelė šeima, bendrija. Ko dar bereikia? Yra suaugusių individų teisės, pareigos, apsisprendimo laisvė. Yra porų, kurie bendrauja tarpusavyje ir intymiai, draugiškai viskuo dalijasi, dar tradiciniai giminystės ryšiai. Viskas čia ok. Gyvenkit, kurkit, realizuokit save.

20

Re: Tvari didelė laiminga šeima - poliamorija

Rolandeli, o zmonai pasakojai savo svajones apie sexa su jos potencialiu sexo partneriu zmonomis? smile ar tik internete daliniesi savo fantazijom, tulike su reikalais pasislepes? smile butu miela, jei su visa meile mums, pasidalintum jos dziaugsmu ir papasakotum, ar lb sunkus daiktas jai po ranka pasitaike wink