1

Topic: Mylimas zmogus

Noriu paklausti kokiu budu ir kaip sutikot savo vienintelį/ę? smile

2

Re: Mylimas zmogus

ir vaikai prasau nerasyti, nes manau tikra antra puse randa gal but nuo 17-19 metu smile

3

Re: Mylimas zmogus

o dazniausiai ir daug daug veliau... arba po treciu vestuviu ;]

4

Re: Mylimas zmogus

na bandyk pvz kirpykloj kirpeja lengvai sugebesi ar bare kur  isgersi siek tiek jau ir pasiklausk pvz kiek valandu pasakys o tada jau ir bandyk.Auisku jauciu drasos neturi bet patikek bandyk ir tau pasiseks.Mes visa nakty gereme bare ir tikrai buvo ir merginu kotik nebuvo.

5

Re: Mylimas zmogus

Galima  sakyt  atsitiktinumas,  su drauge  susitarėme  susitikti  su  vaikinukais mažoje kavinukėje, sutartą  valandą  nuėjus  jų  dar  nebuvo,  nusprendėme  palaukti, užsiėmėm  staliuką, sėdėjome,  gurkšnojome  kavą,  kai  į  kavinukę  įvirto  būrys  vaikinukų  ir  dar  viena  panelė,  visa  chebrytė  paprašė  prisėst  šalia,  nes  kavinukėje  nebebuvo  vietų,  draugė  sutiko,  o  aš  labai  nusiminiau,  nes  laukėme  ne  tų....  Paskui  atėjo  ir  mūsų  laukti  vaikinukai,  tačiau,  kaip  sakoma.........  traukinys  nelaukia. Va  ir tada  susipažinau  su  savo  būsimu  vyru  dabar  jau  15 m.  mes  kartu.
Nežinai  kur  ir  kada  sutikti  gali  savo  vienintelį,  vienaip  planuoji,  kitaip  gaunasi.

6

Re: Mylimas zmogus

as viename renginukyje, tuometu jis buvo mano drauges, o as draugavau su jo pazystamu, bet galiausiai likimas suvede mus smile dar jauni mes bet visgi smile)

7

Re: Mylimas zmogus

gimtadienyje

8

Re: Mylimas zmogus

mano istorija buvo tokia...
Buvau kaip sakoma sunus palaidunas man merginos rimtai draugystei toli grazu dar nereikejo... baigiau as mokykla issilaikiau egzaminus visa vasarele atgeriau su draugais issiskyriau su savo buvusia nes ten buwo tokia ir draugyste... ir likus keliom dienom pries isskrendant i danija studijuoti nes ten istojau tevo geriausias draugas man paskambino ir sako gal sutiktum ateiti i mano 60mety nu as sutikau ai galvoju vis pagersiu pavalgysiu nemokamai ka cia jau pridarysi reik dar... pries isskrendant. Nuejas ten sutikau daug seniu su kuriais prisigeres pradejau diskutuoti ir kaip is dangaus pamaciau ja stovincia su vakarine suknele... Man net zandikaulis atvepo.. Niu bet galvoju nereik cia nesamoniu vistiek isskrendu uz 2 dienu... Po kurio laiko ji priejo ir sako gal eime pasivaikscioti nes vasaros pabaiga grazus oras... Nu man kazkaip protelis susisviete kad ai gal geriau eisiu nes tevai mane uzgraus kad girdau ten visus is eiles... Pavogiau bonke gero sompano 2 taures jai nemacius ir isejau pasivaikscioti... Taip vat ir susipazinom, kita diena dar susimatem apsikeitem kontaktais ir as isvykau... Bet visa laika budamas danijoje nesugebejau jos ismesti is galvos, gryzes puoliau tuoj pat jai skambinti ir kai susitikom... Ir esu dabar isimylejes iki ausu jauciu 1 karta gyvenime jauciu kad esu prisirises prie kazko ir tuo dziaugiuosi. Tai va tokia mano trumpute istorija kaip as suradau savo 2 puse.

9

Re: Mylimas zmogus

nemanau kad tikraja meile gali surasti tik nuo 17-18 metu

10

Re: Mylimas zmogus

tevu draugai susipazino 16 pradejo draugauti dabar jau jiem virs 45 kazkur vede turi vaiku ir toliau laimingai gyvena... ir dar kelis tokius atvejus per pazystamus teko girdeti... taip kad visko buna smile

11

Re: Mylimas zmogus

Perejus nemazai kitu..:D Nes nemanau kad taip jau is pirmo karto galima rasti ta vienintele..Tik pamates is arti ne viena, gali suprasti kokios tau tos vieninteles reikia..:D

12

Re: Mylimas zmogus

Neringa, 16 wrote:

nemanau kad tikraja meile gali surasti tik nuo 17-18 metu


ne sutinku su tavim !!! nes as jau 6 metus su savo mergyna ir mes susipazinom kai man buvo tik 13 metu!! ir mes iki dabar kartu smile

13

Re: Mylimas zmogus

nu as susipazinau, su savo vienu vaikinu, kaip mums buvo desimt draugavom penkis metus ir ka pamaciau, as jo tikra veida tik tai, tada, kaip susipykome o jei as buciau buvus su juo tai tikrai nieko gero nebutu iseje....:(

14

Re: Mylimas zmogus

nors as nemanua, kad yra tam tikri metai ten kada meile susirandi, ir tt viskas priklauso nuo kada suproteji,ir koks to zmogaus poziuris i meile...

15

Re: Mylimas zmogus

radau cia;D tixliau jis mane rado:D ziauriai juokinga, kai pagalvoju, nes niekada nemaniau kad cia imanoma rasti antra puse ir net nebandziau ieskot=) bet kazkaip netycia..=)

16

Re: Mylimas zmogus

Susipazinom per interneta...kaskada labai populiaria "mirca" big_smile)  acioo dievui kad tokia buvo...ir kad bootent tada isivedziau interneta...ir bootent ta diena prisijungiau...:)

17

Re: Mylimas zmogus

as tai per drauge , taip istikruju isvis nipriciom, jis man is pradziu lb nepatiko toks pasikeles atrode , bet paskui kazkaip isibendravom ir esam kartu db. taigi isitikinau sava kailiu kad pirmas zvilgsnis apgaulingas smile

18

Re: Mylimas zmogus

per interna..jis mane surado.....buvo nuostabu...

19

Re: Mylimas zmogus

Erika, 17 wrote:

per interna..jis mane surado.....buvo nuostabu...

ydomi tu..per ineta susipazinimas nuostabus? nu kzn..ar ce tu jau realaus gyvenimo nebematai ar as ce jau pasenau tajp...

20

Re: Mylimas zmogus

o mano istorija tokia:
sventem mamos gimse ir kaip tik buvo sv rokas, taigi svente. mano kaimyne-drauge buvo pas mane. po kiek laiko pas ja atejo (i mano namus) jos muzikines klasiokas ir kviete ja i svente. na, jis buvo su savo draugais ir kol jie snekejo ir as atsiradau. isejom su jais. tas klasiokas mergino meno drauge, o kadangi as zinojau, kad ji jo nemegsta, tai pasistengiau bernuzelio demesi nukreipti nuo drauges, kad netektu anksti namo eit. jei ji butu ejus, tai ir as, nes vis del to tada dar buvo tai daugiau jos draugai... tam berneliui as patikau, o as i ji nekreipiau demesio, neziurejau taip, kad jis galetu tapti mano vaikinu, taciau... mes dabar daugiau kaip metai drauge ir del to as esu labai laiminga big_smile