1

Tema: Ieškau antros pusės

Kodėl paskutiniu metu juokiasi kas pasirašo ,kad ieško antros pusės ?
ar juokiasi tas kas turi kelis variantus ar vede ?
kodėl tik teisia ir varo pasigydyti nei patartų ką ištiesų daryti ,kaip ieškoti ,ir nuo ko pradėti ,juk visi esame begalo skirtingi ,bet visi norime būti mylimi o ne būti išjuokti ?

didžioji dalis jaunimo nebemoka prieiti prie merginos ir užkalbinti ?
o jai ir sutinka ta antra pusia gera ,netiki jo gerumu ar nuoširdumu ?
netikiu ,kad dauguma moterims tik turtas ir pinigai rūpi ? juk jos irgi nori būti mylimos,suprastos ir šiltus namus turėti,
jai save pristatai rimtu žmogumi ,tai žinai ,kad esi atsakingas ir ieškosi ,kad ir geresnio darbo,ar uždirbti pasistengti ,ne jau viska iš karto nori turėti ?

2

Re: Ieškau antros pusės

Sveiki, Valentinai, gera tema. Daug gerų klausimų, kurie tikriausiai kyla ne vienam. Šiuolaikinėje visuomenėje labai paplito toks savęs boastinimo fenomenas. Instagramoje, Facebookuose, Tinderiuose įprasta maivytis su gražiais rūbeliais, prochais, tobula išvaizda ir figūra ir panašiai. Kalbu apie moteris ir dar daugiau vyrus, kurių prisižiūrejau Bumble, Tinderyje ir Facebook dalinga. Vienu žodžiu gyvename iškreiptame, išpūstame, peridealizuoatame pasaulyje, kuriame visi kaip makakos nori atrodyti taip pat, turėti tokius pat gražius copy paste namus, mašinas, rūbus, keliones, etc etc etc. Bet kažkaip nedaeina daugeliui, kad tu būsi laimingas tik tada, kai tu ir tavo partneris būsite lygeverčiai. Jei aš užsidirbu, tu irgi turi būti panašiame lygmenyje. Jei aš turiu tokias ir tokias vertybes, tai ir tau jos turi būti pačios svarbiausios. Jei mano moralinės normos tokios, tavo irgi turi būti ne mažesnės. Mano standartai turi būti tokie kaip tavo. O visa kita gali būti skirtinga (pvz., hobiai, darbo sritis etc), nes tai daro bendrą gyvenimą įdomesnį, kiekvienas gali išmokti vienas iš kito kažko naujo.

Dėl pirmų klsusimų. Tas kas juokiasi yra pats nevykėlis ir savo mažą savivertę bando pakelti stumdamas ant kitų. Tad neimk į širdį. Juk tik mes patys kontroliuojame, kas mus gali paveikti ir kas ne. Jūs teisingai, Valentinai, sakote, tikrai ne visoms tik pinigai rūpi. Listen carefully: tik nevykėlėm pinigai jūsų rūpi. Nebegyvenam antikos laikais. Protingai, išsilavinusiai, bet ne karjeristei (karjerizmas iš viso iškrypimas, labai masculine trait, kuris moters nepuošia) nereikia jūsų finansinės paramos, ji pati save gali apsirūpinti. Jei reikia tavo stiprybės, tavo šiltų rankų, tavo tvirto balso ir protingo žodžio. Tavo problem solving galimybių, tavo mokėjimo naviguoti iš įvairių padėčių, tavo emocinio tvirtumo. Negeneralizuoju, bet bent jau man tai yra patys svarbiausi dalykai mano gyvenimo partneryje.

Finalui, patys sunkiausi klausimai: kaip ieškoti, nuo ko pradėti, ką iš tiesų daryti. Honestly, nežinau. Šiais laikais daug kas iš mūsų esame freelanceriai, tai kolegų nelabai yra. Daug kas užsienyje mokslus baigė, tada daug keliavo, o kai šalis keiti kaip kojines, tai visus surastus draugus vieną dieną turi palikti, nes jau laikas išvykti. Tas irgi nepadeda megzti ilgalaikių santykių. Online dating? Kaip jus visi tinderiai, šminderiai ir kitos nesąmonės? Kaip ten atpažinti žmogų, kuris ieško kažko ilgalaikio? Nežinau kaip moterys, bet beveik 90% praswaipintų vyrų profilyje nieko neužsirašę. Kodėl? Negi taip sunku bent jau savo vertybes užsirašyti? Bent jau ko ieškai ar ko neieškai aiškiai nurodyti? Po to visi bamba, kad moterys tik pagal išvaizdą renkasi, bet kaip kitaip rinktis, jei jūs nieko apie save neatskleidžiat. Ir ne, jūsų pasirašymai “Sudominau? Parašyk”, “Norėsi sužinoti, klausk” yra labai dideli turnoffs.

Tai kaip rasti tą savo žmogų? Well, galbūt pakelt galvą nuo telefono ir pradėti stebėti žmones aplinkoje.
Parduotuvėje, kavinėje, restorane, bet kur stebėk priešingos lyties atstovus, žiūrėk kaip jie elgiasi su aplinkiniais, kokias manieras turi, kokiu balsu atsako, ar praleidžia pro duris vyresnį, ar pakelia, jei kas nukrito. Jei taip - toks žmogus yra vertas dėmesio despite jo/jos išvaizdos. Nes tas, kuris galvoja apie kitą, gerbia jį supančius žmones ir aplinką yra aukso vertės žmogus. Duosiu va realų pavyzdį iš savo gyvenimo. Čia sporto klube buvo eilutė vandens prisipilti iš krano. Priešais mane vyrukas stovėjo, gal per pusę žemesnis nei aš, ir jis jau beveik ėjo prisipildyti bonkutę, bet pamatė, kad aš ir laukiu ir užleido, nei iš šio nei iš to. Aš realiai žiūriu į save ir išvaizda esu žemiau averge (tipiška nyki pilka pelė), nors modelio ūgio, tai čia tikrai ne dėl išvaizdos tą jis padarė, o tiesiog iš mandagumo. Ir mano akyse jis tapo vakaro gyme žvaigžde. Aš padėkojau ir nusišypsojau, bet jūs net neįsivaizduojat kiek toks vienas mažas vyro poelgis moteriai duoda. Mano endorfinų ir estrogeno lygis ten iki debesų pakilo vien tik dėl tokio gražaus mažo gerumo akto. Tai vat gal kas pasimokys, both vyrai ir moterys, darykime vienas kitą laimingus, padėkime vienas kitam nors ir nepažįstam vienas kito, gerbkime vienas kitą no matter what. And the right person will come. ;-)

3

Re: Ieškau antros pusės

Galima tiesiog nekreipti dėmesio į dalykus, kurie jums neaktualūs. Gyvenime nesilankiau instagrame ir neplanuoju. Instagramui dzin, ar aš egzistuoju, kaip ir man dzin, ar jis egzistuoja. Vualia! smile


Relax, calm down and keep a fun.

4

Re: Ieškau antros pusės

The Woman pilnai sutinku su viskuo ka esate išsake, esu vienišas vaikinas ,nebijau įšūkių. tikrai stebiu patinkančia mergina ir ja užkalbinu ,bet galiu sakyti ,kad pirmais sakiniais ,kad ir gražiausiais nieko nesužavėsime ,kol nepadarysime gerų darbų ,gražių poelgių kaip ir sakė The Woman.

realybėja tikriausiai atprato ir mergina ,kad ja užkalbintų realybėje ar dovanotų gėlių gatvėje ar darbe (biure ar vaistinėje kur dirba)  ,nes patinkančiai merginai  ,kai nebuvo žmonių( klientų ) atnešiau jai gėlių (rožių) ji atsisakė jas priimti ,bet po 2 min pokalbio teko priimti ,nes jautė gėda iš bendradarbių ? o čia gėdinga ką padariau ar tai nereiškia pagarbos moteriai ? neminėjo man ,kad buvo užimta ,tiesiog pirma pokalbis ir pastebėjau ,kad jis turėjo būti trumpas ir maloniai atsisveikinau...

atsisėdau savo automobilyje masčiau ką ne taip padariau apie 15 min , ir privažiavo jos vaikinas su prabangiu automobiliu ,ji jį pasitiko apsikabino ,nežinau ar turiu su tai varžytis ?
pabandžiau viena kartą parašyti jai į facebook ,ji mane pažino ir prašė ,kad ja aš užmirščiau , tai ir patenkinau jos norą nenoriu persekioti, tiesiog turiu suprasti ar buvo verta pabandyti ?

socialiniai tinklai tas kas gerai ,greičiau sulauki koks yra žmogus kaip bendrauja pirmais sakiniais ,nes rašyti yra drąsiau ? bet dar nenuleidau rankų ...

visada užleidžiu vietas moteriškai ,atsisėsti gydymo įstaigoje, prie kavos aparato ar net pasisiūlau padėti jai sunku suprasti...

save vertinu kaip Išsilavinusiu ,nuoširdžiu,lengvai bendraujaučiu, ne teisiančiu, nesijuokiu iš nesąmonių jai ji tai sako rimtai ,nesu garsiakalbis, malonus mano balsas ,mėgstu romantika ,bet kiti pastebėjo ,kad esu senamadiškas , tai puiku sakau ,galima tai išpresti gal ?

mėgstu namie pabūti pasėdėti ,galiu ir visa diena važinėti ,tiesiog paprasčiausiai kalbėti apie šeimos temas visai nėra ,daugiausiai dėmesio traukiu daug vyresnes moteris ,galbūt žino ko jos nori ir supranta koks esu ? sunku ištiesų surasti jaunesne už save ,tiesiog pagrinde ką reikalauju tai tvarkingumo gyvenime ,man moters istorija neikeičia santykių jai ji manimi pasitiki...? aš jos neteisiu kokia ji yra ,visi galime būti geresni nei buvome ar suklydome ?

5

Re: Ieškau antros pusės

Valentinas parašė:

realybėja tikriausiai atprato ir mergina ,kad ja užkalbintų realybėje ar dovanotų gėlių gatvėje ar darbe (biure ar vaistinėje kur dirba)  ,nes patinkančiai merginai  ,kai nebuvo žmonių( klientų ) atnešiau jai gėlių (rožių) ji atsisakė jas priimti ,bet po 2 min pokalbio teko priimti ,nes jautė gėda iš bendradarbių ? o čia gėdinga ką padariau ar tai nereiškia pagarbos moteriai ? neminėjo man ,kad buvo užimta ,tiesiog pirma pokalbis ir pastebėjau ,kad jis turėjo būti trumpas ir maloniai atsisveikinau...

Dėl gėlių čia slidi tema. Man atrodo, jas geriausia palikti savo širdies draugei, jau kai žinosi šimtu procentų, kad esate kartu. Iš viso daiktų dovanojimas moteriai, ką ją bandai sudominti, iš mano pusės atrodo žeminantis dalykas. Atrodo, kad jis tave bandytų tais daiktais papirkti. Tokį vibe’ą gaučiau aš. Pradžioje tik pokalbio užtenka. Plius jei dirbat kartu, tai iš viso easy, nes tu gali jei rodyti koks esi geras žmogus darydamas gera kolegoms. Jei mergina susidomės, ji parodys ženklą.

atsisėdau savo automobilyje masčiau ką ne taip padariau apie 15 min , ir privažiavo jos vaikinas su prabangiu automobiliu ,ji jį pasitiko apsikabino ,nežinau ar turiu su tai varžytis ?
pabandžiau viena kartą parašyti jai į facebook ,ji mane pažino ir prašė ,kad ja aš užmirščiau , tai ir patenkinau jos norą nenoriu persekioti, tiesiog turiu suprasti ar buvo verta pabandyti ?

O tai negi iš kolegų niekas nežinojo, kad ji užimta? Kuo iš viso ji jus sužavėjo? Praanalizuokit pliusus ir minusus ir gyventi bus lengviau.

mėgstu namie pabūti pasėdėti ,galiu ir visa diena važinėti ,tiesiog paprasčiausiai kalbėti apie šeimos temas visai nėra ,daugiausiai dėmesio traukiu daug vyresnes moteris ,galbūt žino ko jos nori ir supranta koks esu ? sunku ištiesų surasti jaunesne už save ,tiesiog pagrinde ką reikalauju tai tvarkingumo gyvenime ,man moters istorija neikeičia santykių jai ji manimi pasitiki...? aš jos neteisiu kokia ji yra ,visi galime būti geresni nei buvome ar suklydome ?

Dėl vyresnių taip būna, kai pats subręsti anksčiau, nei tavo paties amžininkai. Mane irgi daug labiau traukia suaugę vyrai virš trisdešimt, o ne snargliai, kurie nieko apie gyvenimą nesupranta, kurie savo hedonistinius poreikius temoka tenkinti ir apart to gyvenime nieko nelaiko svarbiu, nei ištikimybės, nei gerumo, nei nuoširdumo, nei pagarbos. Ar jums amžius trukdo? Galbūt pabandyti su vyresne kažką kurti verta?

6

Re: Ieškau antros pusės

(kodėl mane sudomino mergina dirbo vaistininke)mane patraukė ,nes visada į akis maloniai žiūrėdavo lyg su dideliu žavesiu ,daugiau su manimi bendraudavo ir nupirkus preke taip ir su mano artimaisiais lyg kažkuo norėtų sudominti save ,net palaidais plaukais būdavo ,tai galvojau ,kad kaip vyras aš ja dominu ,pasirodo ,kad aš per daug suklydau , kartais visko suprasti negali...
Norfoje atsiskaitinėjau už prekes ir i mane žiūrėjo kokias 3 minutes ,tiesiai i mane ,aš nusprendžiau pakalbinti ,gal labai patikau ,tai vos per veida negavau ,ant tiek supyko...kodėl toks agresyvumas ? gal taip ir sudaro vaizda kitos moterys ,kad nekalbintu kitū moterų ,nors pasakytų gražiai ,nes kiek ir suprantu ,to vyrai ir bijo ,grubaus atstūmimo ?

7

Re: Ieškau antros pusės

Valentinas parašė:

(kodėl mane sudomino mergina dirbo vaistininke)mane patraukė ,nes visada į akis maloniai žiūrėdavo lyg su dideliu žavesiu ,daugiau su manimi bendraudavo ir nupirkus preke taip ir su mano artimaisiais lyg kažkuo norėtų sudominti save ,net palaidais plaukais būdavo ,tai galvojau ,kad kaip vyras aš ja dominu ,pasirodo ,kad aš per daug suklydau , kartais visko suprasti negali...
Norfoje atsiskaitinėjau už prekes ir i mane žiūrėjo kokias 3 minutes ,tiesiai i mane ,aš nusprendžiau pakalbinti ,gal labai patikau ,tai vos per veida negavau ,ant tiek supyko...kodėl toks agresyvumas ? gal taip ir sudaro vaizda kitos moterys ,kad nekalbintu kitū moterų ,nors pasakytų gražiai ,nes kiek ir suprantu ,to vyrai ir bijo ,grubaus atstūmimo ?

Toliau bėkite nuo tokių furijų. Jau geriau iš karto pamatyti red flag ir atsitraukti, nei tokią parsivesti namo.

Jūs nepasiduokit, ne visos moterys tokios. Galbūt pabandykite jos ieškoti kažkur mėgstamoje veikloje, gym'e, užsiėmimuose, o ne randomly parduotuvėse ar gatvėse? Kažkaip merginos mes ištreniruotos saugotis, jei kas gatvėje ar kažkur out of nowhere užkalbina. Gal ten tik buvo jos apsauginė reakcija?

8

Re: Ieškau antros pusės

Valentinas parašė:

(kodėl mane sudomino mergina dirbo vaistininke)mane patraukė ,nes visada į akis maloniai žiūrėdavo lyg su dideliu žavesiu ,daugiau su manimi bendraudavo ir nupirkus preke taip ir su mano artimaisiais lyg kažkuo norėtų sudominti save ,net palaidais plaukais būdavo ,tai galvojau ,kad kaip vyras aš ja dominu ,pasirodo ,kad aš per daug suklydau , kartais visko suprasti negali...
Norfoje atsiskaitinėjau už prekes ir i mane žiūrėjo kokias 3 minutes ,tiesiai i mane ,aš nusprendžiau pakalbinti ,gal labai patikau ,tai vos per veida negavau ,ant tiek supyko...kodėl toks agresyvumas ? gal taip ir sudaro vaizda kitos moterys ,kad nekalbintu kitū moterų ,nors pasakytų gražiai ,nes kiek ir suprantu ,to vyrai ir bijo ,grubaus atstūmimo ?

Taip yra todel, kad tu dar nesupratai, jog bobos yra durnos.
Pasiskaityk statistika suprasi, kad:

60%-90% visu skyrybu paduoda moterys ir ne del to kad vyras neistikimas ar blogas tiesiog "as nelaiminga kazkodel"

Moteru yra daugiau kaltu nei vyru bet jos sako kad "vyram tik tai ir galvoj"

Moterys net negrazios vaikosi top 6% populiacijos vyru su holivudo isvaizda ir pinigais

Vidutiniskai atrodanti moteris per menesi gali surinkti tinderyje apie 800 matchu tuo tarpu grazesnis nei vidutiniskai vyras su tam tikrais pasiekimais gyvenime gal 8 ir gaus jei mokama tinderio versija naudos.

Praejo senai jau tie laikai zmogau, kai santykiai buvo kaip musu seneliu laikais. Ivyko seksualine revoliucija, lygios teises, visi tik p.isas ir depresuoja ir skirias.

Jei nori moters normalios varyk i azija, kur skyrybos yra smerkiamos, kur vyras yra gerbiamas, kur seimos vertybes ir tradicines roles yra issaugotos ir pagirtinos, gal kazka ir rasi. Jei ne tai sekmes kenciant, nes daugiau papisalkos nevertos tavo demesio ir laiko nerasi.

9 (redagavo Valdas 2022-02-03 20:28)

Re: Ieškau antros pusės

Matai, jeigu tu užkalbinai tą, su kuria netinkate, tai ji turi teisę reaguoti visaip priešiškai. Tinkanti pati tave užkalbins, bet aišku visi turi teisę kalbinti ką nori. Kitą kartą eik į Maximą ar Rimi, gal ten pasiseks. xD O jaunimas šiais laikais skystas todėl, kad masturbacijos populiarinimas baigėsi to, kas svarbiausia jaunam vyriškumui, kaip ir bet kokio amžiaus vyriškumui, spermatozoidų taškymu. To nedarant, vyriškumo pritrūkti negali. Tai pagrindinė priežastis, kodėl sunku bet kokio amžiaus, o ypač jaunimui, bendrauti su moterimis. Youtube nofap pateikia daug info, kodėl ir kaip pereiti prie normalaus patinų gyvenimo. Su visada full balls self confidence ir geriausiu gyvenimu dėl to.

Jogos studijų vadovas indas milijonierius Sarvesh Shashi pasakojo, kad nesimylint ir nesimasturbuojant virš 8 metų, moterys limpa kaip bitės prie medaus, nori bendrauti, nori visko. Tai tiem, kam tokiu atveju nesiseka su moterimis, tai geriausias sprendimas.

10

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
Valentinas parašė:

(kodėl mane sudomino mergina dirbo vaistininke)mane patraukė ,nes visada į akis maloniai žiūrėdavo lyg su dideliu žavesiu ,daugiau su manimi bendraudavo ir nupirkus preke taip ir su mano artimaisiais lyg kažkuo norėtų sudominti save ,net palaidais plaukais būdavo ,tai galvojau ,kad kaip vyras aš ja dominu ,pasirodo ,kad aš per daug suklydau , kartais visko suprasti negali...
Norfoje atsiskaitinėjau už prekes ir i mane žiūrėjo kokias 3 minutes ,tiesiai i mane ,aš nusprendžiau pakalbinti ,gal labai patikau ,tai vos per veida negavau ,ant tiek supyko...kodėl toks agresyvumas ? gal taip ir sudaro vaizda kitos moterys ,kad nekalbintu kitū moterų ,nors pasakytų gražiai ,nes kiek ir suprantu ,to vyrai ir bijo ,grubaus atstūmimo ?

Taip yra todel, kad tu dar nesupratai, jog bobos yra durnos.
Pasiskaityk statistika suprasi, kad:

60%-90% visu skyrybu paduoda moterys ir ne del to kad vyras neistikimas ar blogas tiesiog "as nelaiminga kazkodel"

Moteru yra daugiau kaltu nei vyru bet jos sako kad "vyram tik tai ir galvoj"

Moterys net negrazios vaikosi top 6% populiacijos vyru su holivudo isvaizda ir pinigais

Vidutiniskai atrodanti moteris per menesi gali surinkti tinderyje apie 800 matchu tuo tarpu grazesnis nei vidutiniskai vyras su tam tikrais pasiekimais gyvenime gal 8 ir gaus jei mokama tinderio versija naudos.

Praejo senai jau tie laikai zmogau, kai santykiai buvo kaip musu seneliu laikais. Ivyko seksualine revoliucija, lygios teises, visi tik p.isas ir depresuoja ir skirias.

Jei nori moters normalios varyk i azija, kur skyrybos yra smerkiamos, kur vyras yra gerbiamas, kur seimos vertybes ir tradicines roles yra issaugotos ir pagirtinos, gal kazka ir rasi. Jei ne tai sekmes kenciant, nes daugiau papisalkos nevertos tavo demesio ir laiko nerasi.

@Best, iš kur šitas skaičius "800 matchu"? Labai įdomu. Buvau tinderyje, bet max per mėnesį būdama prastūška nu gal 4-5 match'us ir sudarėm.

11 (redagavo Best in The World 2022-02-03 20:36)

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
Valentinas parašė:

(kodėl mane sudomino mergina dirbo vaistininke)mane patraukė ,nes visada į akis maloniai žiūrėdavo lyg su dideliu žavesiu ,daugiau su manimi bendraudavo ir nupirkus preke taip ir su mano artimaisiais lyg kažkuo norėtų sudominti save ,net palaidais plaukais būdavo ,tai galvojau ,kad kaip vyras aš ja dominu ,pasirodo ,kad aš per daug suklydau , kartais visko suprasti negali...
Norfoje atsiskaitinėjau už prekes ir i mane žiūrėjo kokias 3 minutes ,tiesiai i mane ,aš nusprendžiau pakalbinti ,gal labai patikau ,tai vos per veida negavau ,ant tiek supyko...kodėl toks agresyvumas ? gal taip ir sudaro vaizda kitos moterys ,kad nekalbintu kitū moterų ,nors pasakytų gražiai ,nes kiek ir suprantu ,to vyrai ir bijo ,grubaus atstūmimo ?

Taip yra todel, kad tu dar nesupratai, jog bobos yra durnos.
Pasiskaityk statistika suprasi, kad:

60%-90% visu skyrybu paduoda moterys ir ne del to kad vyras neistikimas ar blogas tiesiog "as nelaiminga kazkodel"

Greiciausiai nes stora ir negrazi arba fotkiu normaliu neimetei
Moteru yra daugiau kaltu nei vyru bet jos sako kad "vyram tik tai ir galvoj"

Moterys net negrazios vaikosi top 6% populiacijos vyru su holivudo isvaizda ir pinigais

Vidutiniskai atrodanti moteris per menesi gali surinkti tinderyje apie 800 matchu tuo tarpu grazesnis nei vidutiniskai vyras su tam tikrais pasiekimais gyvenime gal 8 ir gaus jei mokama tinderio versija naudos.

Praejo senai jau tie laikai zmogau, kai santykiai buvo kaip musu seneliu laikais. Ivyko seksualine revoliucija, lygios teises, visi tik p.isas ir depresuoja ir skirias.

Jei nori moters normalios varyk i azija, kur skyrybos yra smerkiamos, kur vyras yra gerbiamas, kur seimos vertybes ir tradicines roles yra issaugotos ir pagirtinos, gal kazka ir rasi. Jei ne tai sekmes kenciant, nes daugiau papisalkos nevertos tavo demesio ir laiko nerasi.

@Best, iš kur šitas skaičius "800 matchu"? Labai įdomu. Buvau tinderyje, bet max per mėnesį būdama prastūška nu gal 4-5 match'us ir sudarėm.

Gal nes stora ir negrazi, arba fotkiu normaliu neidejai

12

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Best in The World parašė:

Taip yra todel, kad tu dar nesupratai, jog bobos yra durnos.
Pasiskaityk statistika suprasi, kad:

60%-90% visu skyrybu paduoda moterys ir ne del to kad vyras neistikimas ar blogas tiesiog "as nelaiminga kazkodel"

Greiciausiai nes stora ir negrazi arba fotkiu normaliu neimetei
Moteru yra daugiau kaltu nei vyru bet jos sako kad "vyram tik tai ir galvoj"

Moterys net negrazios vaikosi top 6% populiacijos vyru su holivudo isvaizda ir pinigais

Vidutiniskai atrodanti moteris per menesi gali surinkti tinderyje apie 800 matchu tuo tarpu grazesnis nei vidutiniskai vyras su tam tikrais pasiekimais gyvenime gal 8 ir gaus jei mokama tinderio versija naudos.

Praejo senai jau tie laikai zmogau, kai santykiai buvo kaip musu seneliu laikais. Ivyko seksualine revoliucija, lygios teises, visi tik p.isas ir depresuoja ir skirias.

Jei nori moters normalios varyk i azija, kur skyrybos yra smerkiamos, kur vyras yra gerbiamas, kur seimos vertybes ir tradicines roles yra issaugotos ir pagirtinos, gal kazka ir rasi. Jei ne tai sekmes kenciant, nes daugiau papisalkos nevertos tavo demesio ir laiko nerasi.

@Best, iš kur šitas skaičius "800 matchu"? Labai įdomu. Buvau tinderyje, bet max per mėnesį būdama prastūška nu gal 4-5 match'us ir sudarėm.

Gal nes stora ir negrazi, arba fotkiu normaliu neidejai

Pagal BMI sako 22. Reiks mest svorį tada, gal sulauksiu 800 machų. :::248

13

Re: Ieškau antros pusės

Tai gal priaugt reik

14

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:

Tai gal priaugt reik

Taigi sakei stora. ;-)))

15

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Best in The World parašė:

Tai gal priaugt reik

Taigi sakei stora. ;-)))

skaityk ismok, gal todel ir neima taves, nerastinga

16

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Best in The World parašė:

Tai gal priaugt reik

Taigi sakei stora. ;-)))

skaityk ismok, gal todel ir neima taves, nerastinga

Užtat lietuvišką keyboardą įsijungti moku ir kablelius dėti sugebu, kur reikia.

17

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

Taigi sakei stora. ;-)))

skaityk ismok, gal todel ir neima taves, nerastinga

Užtat lietuvišką keyboardą įsijungti moku ir kablelius dėti sugebu, kur reikia.

kas is tu tavo kableliu ir diakretiniu zenklu jei reiksmes ju nesupranti

18

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Best in The World parašė:

skaityk ismok, gal todel ir neima taves, nerastinga

Užtat lietuvišką keyboardą įsijungti moku ir kablelius dėti sugebu, kur reikia.

kas is tu tavo kableliu ir diakretiniu zenklu jei reiksmes ju nesupranti

*diakritinių

19

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Best in The World parašė:
The Woman parašė:

Užtat lietuvišką keyboardą įsijungti moku ir kablelius dėti sugebu, kur reikia.

kas is tu tavo kableliu ir diakretiniu zenklu jei reiksmes ju nesupranti

*diakritinių

Tylek moterie

20

Re: Ieškau antros pusės

jaunos merginos siais laikais vaizduoja princeses tai jom negrazus tai masinos neturi todel sudetinga atrasti antra puse labai pasikelusios isrankios jos yra siais laikais. smile