1

Tema: Patarkite...

Turiu toki atvejy susijusi del darbo.Dirbau paskutiniu metu prekiu atrinkeju sanitex firmoj bazej pacioj.Darbas buvo skirtas nuo 8 iki 17valandos.Dirdavome nuo 8iki 21,22valandos virsvalandziai buvo nerealus.Isejiau is ten savo noru kaip ir kiti zmones su manimi dirbe bendradarbiai.Susiradau dabar kitoj firmoj darba kuriuo esu susidomejas nuvaziavau pokalbiui pasake kur paskutini karta dirbau pasakiau sanitex firmoj jie pasake del ko isejiau as viska pasakiau kaip buvo.Tada jie patikrinti ar as nemeluoju paskambino i sanitex firma sanitex firmoj yra toks dirba direktoriumi Petras senis su kiausais kaip as vadinu labai kietas kai iseidinejiau is darbo tai nenorejo litu sumoketi tipo duodam vyriskai rankas ir  nezinome vienas kito ir plius pasake 3 savaites atidirbti pasakiau nesiruosiu parodyk toky istatyma tai senis isvis jau net staugti pradejo ant manes.Kai paskambino ta firma jam jis pripasakojo stai toki dalyka kad as ismestas ne savo noru isejiau o jie ismete uztai kad as girtas buvau tai yra nerealus melavimas ir kai pasiklause dabar del virsvalandziu jis sako jokiu virsvalandziu nebuvo tiesiog meluoja viska.Dabar ta firma antradieni pasakys ar priema mane ar nepriema kaip manote ka tokiu atveju kaip man pasielgti juk tai kad girtas ir kitos pasakos juk jis viska meluoja nenori kad as isidarbinciau kur nors.

2

Re: Patarkite...

siaip gali paduot net i teisma gali...bet labai viskas ilgai uzsitestu

3

Re: Patarkite...

Jo, manyciau vienintelis sprendimas - teismas. Jei turi laiko ir noro, eik aiskintis. Tik pirma gerai butu liudininku susirast, pvz tu, su kuriais dirbai. Sekmes!:)

4

Re: Patarkite...

su tais kuriais as dirbau nei vieno nera jau Lt visi isvaziavo i uzsieni tai man tiesiog sunku padetis dabar yra.

5

Re: Patarkite...

manau reiks kazkoki planeli jam suregsti nes kas jism an toks isvis naglumas virsutinio lygio mano manymu mano kad firmos direktorius tai viskas galima jau tipo kaip koks prezidentas

6

Re: Patarkite...

Vaiva, 17 parašė:

siaip gali paduot net i teisma gali...bet labai viskas ilgai uzsitestu

koki dar teisma??? kaip jus viska cia paprastai isivaizduojat.. ir ka teismas pasakys tam seniui..?? "BLOGAI BLOGAI.." o kaip tu irodysi teismui kad dirbai virshvalandzius..? niekaip, jei tai nebuvo zymima (o jei jie nebuvo apmokami tai tiketina kad ir zymima nebuvo). Teismui reikalingi rimtai ir negincyjami faktai. Tiesiog yra firmos kurios ishnaudoja darbuotojus, nemoka uz juos mokesciu ir pan. Laimi, busimasi tavo darbdavys skambino tam seniui ir jis taip negrazei apie tave atsiliepe... tai yra labai nemalonu. Turiu tau pasiulyma. Jei visgo taves nepriims i darba butent del to ka pasake tas senis.. nuoshirdzia siulau tau paskambinti tam seniui ir pasakyti atviru tekstu kad JEI JIS DAR KARTA TAVO BUSIMAM DARBDAVIUI SUMELUOS APIE TAVE, TAVO DARBA, AR PAN. TU KREIPSIESI I ZINIASKLAIDA. Ir jei jis bus portingas jis suvoks kad zmoniu nuomones apie viska shiaisi laikais formuoja ziniasklaida.. o zmones yra jo klientai.. trumpiau tariant jei tavo deka jis bus apshiktas ziniasklaidoje kaip SONEX firmos vadovas.. ir bus aprashyta kas vyksta tos firmo viduje manau jis gali tureti rimtu problemu.. prdedant tranybiniais patikrinimais, ir baigiant apyvartos sumazejimu... yra laikrashciu kurie mielai ishklausys taves ir parashys straipsni apie tai. Ir jei jis bus protaujantis zmogus jis supras kad tai jam labai pakenktu... o jei kartais pokalbio metu tau pradetu grasinti kad su tavim susidoros jei tu taip padarysi butinai pazymek kad ir tai papasakosi zurnalistams jei jis dar karta pakartos savo "pokshta" smile sekmes.

7

Re: Patarkite...

...pritariu... pasiulymas  visai neblogas...
... noriu pridurti nuo saves, einant kur nors darbintis, negalima blogai atsiliepti apie savo darboviete. Busimiems darbdaviams toks dalykas nepatiks, nes sekantys gali buti, apie kuriuos blogai atsiliepsi jie patys. Todel, negaliu tvirtinti, bet shioje situacijoje, galbut ishprovokavai atbuline ugni ish kietakiaushio.

8

Re: Patarkite...

Jolanta bet juk nepaneigsime kad tokiose firmose zmones ishnaudojami... palaikau tave del nuomnes apie buvusia darboviete. tiesiog jei ten ir nepatiko galbut reiketu nesileisti i krashtutinumus o tiesiog tumpai apiebudinit kodel ishejai ir tiek.

9

Re: Patarkite...

.

10

Re: Patarkite...

.. na taip, ishnaudojami...
... na taip, trumpai ir itikinamai :-) apibudinti ishejimo priezasti. Tarkim buvau ishvykes i uzsieni... bet dabar joikiais budais nesiruoshiu tenai vykti, nes galima nupieshti patriotishkai, Lietuvoje geriausia, cia visi savi. Cia Lietuva, cia lietus lyja.
...o kas dle baimes, ar priims, ar ne, paziurekime teigiamai, jei ne shi, tai kita vistiek priims... nes tu juk darbshtus kantrus vyrukas.
Optimizmo.

11

Re: Patarkite...

Blogiausia tai kad aisku ta kur nori dirbti bus jau susidariusi bloga ispudi ir labiau patikes sanitex.Tie virsvalandziai ko gero buvo nelegalus tai ir apsimeta nezinantys...kitur kur ieskosi nesakyk kad dirbai sanitex o pries sanitex kur dirbai ta ir minek imone(ar ilgai sanitex pradirbai)......Apie sanitex gero negirdejau mano pazystamas,mas irgi pabego is ten dirbo siauliuose sanitex...

12

Re: Patarkite...

tai sakau pastebu tikrai kad isten kas tik isidarbina visi bega paskiau.Viktorija24 cia tai taip jau kad bus blogas ant manes ispudys garantuoju.Ryt man 11-00 vaziuoti pas juos reiks jie pasakys atsakyma ar sutinka mane priimti ar nesutinka.Na matai man teko daug ur be darbo knygeliu dirbti butent tai dazniausiai statybose.Teko praeita vasara su darbo knygele visa vasara bet mes kai praejome medicinine firma bankrutavo ir tos medicinines taip ir liko nezinia kur tai iraso ir neliko kad ten dirbes o paskiau nauja medicinos knygele ir pirmas puslapis darbo vieta sanitexas.Taip kad cia irgi nelabai gerai.Nu teko man kalbetis su dauguma ir tiek is Kns pazystamu ju baze sanitexo pagrindine Kaune kaunieciu.Dabar  laikrastyje jie iesko ir internete www.skelbiu.lt prekiu atrinkeju,apsaugos darbuotoju.kasininku:DTikrai neilgai dirbau nes kai pastebejiau virsvalandzius nusprendziau tegul kelmu iesko is kur nors kitur.Maai man dabar atvejis irgi viena firma siule gan labai gera atlyginima itin dideli galiu pasakyti kad virs 1500lt i rankas bet ji skambino vakar sako tu sakyk greiciau atsakyma ar ateini pas mus dirbti ar ne as sakau gi tik antradieni suzinosiu atsakymus ir visa kita sako iki antradienio jau busk itas zmogus.Neidarbins ryt nereikia man pergyventi rasiu kitur tiesiog man cia labai butu gerai nes nuo namu netoli butu.

13

Re: Patarkite...

parashyk ka pasake tau busimas darbdavys.. smile prieme ar nea ?

14

Re: Patarkite...

gerai ryt parasysiu viska ka man sake butent idomu jau man siandiena nermstu ka sakys ten kai nuvaziuosiu:?

15

Re: Patarkite...

aisku rasi kitur gal per kokius pazystamus arba lai duoda tau sanso irodyt ko esi vertas kad nesi koks girtuoklis ir nenusizengineji darbo metu i sona reikia rekomendaciju is kokiu draugu ar pazystamu kurie pazysta tave gerai ir vertino tavo darba anksciau

16

Re: Patarkite...

... na taip, man ir idomu, kaip ten tau su tais darbais. Jei nepasiseks, taip pat nenuleisk ranku, ju lietuvoje truksta, geru darbo ranku. Pritariu Viktorijos patarimams.. Jei ka, tikrai neturi ka prarasti, statyk savo kandidatura, kaip shvelnu ultimatuma, irodyti, kad nesi toks koki tave nupieshe senoji darboviete.

17

Re: Patarkite...

na stai ir as va katik prabudau susiruosiu ir vaziuosiu ech mastau kaip gi cia man seksis  kuo toliau tuo itampa kotai man vis dideja:)svarbiausia kad siandiena nuotaika gan puiki pas mane manau kad nuo nuostabaus grazaus ryto.Tik aisku kai busiu prie darbovietes manau jausmas jau bus nelabai jau koks kai uzeidinesiu i kabineta.Na ka grysiu po kokios valandeles parasysiu kaip sekesi ka gero  sake.:::213

18

Re: Patarkite...

Teismas tai lempa..O kad papasakojai tai pats kaltas..Isvis cia man taip tupai pasirode tavo pasakojimas kad tik juokas ima..:D Nafik toj kitoj firmoj reikejo pasakot apie tuos virsvalandzius? big_smile..O siaip neklausinek patarimo, o paprasciausiai kai tau atsakys ar prieme ar ne..Tai jei prieme ruoskis darbui o jei neprieme ieskokis kito ir ten nepasdakok savo graudziu istoriju..(kaip prostitutes taip pastoviai pasakoja)..:D

19

Re: Patarkite...

Laimis, 22 parašė:

Turiu toki atvejy susijusi del darbo.Dirbau paskutiniu metu prekiu atrinkeju sanitex firmoj bazej pacioj.Darbas buvo skirtas nuo 8 iki 17valandos.Dirdavome nuo 8iki 21,22valandos virsvalandziai buvo nerealus.Isejiau is ten savo noru kaip ir kiti zmones su manimi dirbe bendradarbiai.Susiradau dabar kitoj firmoj darba kuriuo esu susidomejas nuvaziavau pokalbiui pasake kur paskutini karta dirbau pasakiau sanitex firmoj jie pasake del ko isejiau as viska pasakiau kaip buvo.Tada jie patikrinti ar as nemeluoju paskambino i sanitex firma sanitex firmoj yra toks dirba direktoriumi Petras senis su kiausais kaip as vadinu labai kietas kai iseidinejiau is darbo tai nenorejo litu sumoketi tipo duodam vyriskai rankas ir  nezinome vienas kito ir plius pasake 3 savaites atidirbti pasakiau nesiruosiu parodyk toky istatyma tai senis isvis jau net staugti pradejo ant manes.Kai paskambino ta firma jam jis pripasakojo stai toki dalyka kad as ismestas ne savo noru isejiau o jie ismete uztai kad as girtas buvau tai yra nerealus melavimas ir kai pasiklause dabar del virsvalandziu jis sako jokiu virsvalandziu nebuvo tiesiog meluoja viska.Dabar ta firma antradieni pasakys ar priema mane ar nepriema kaip manote ka tokiu atveju kaip man pasielgti juk tai kad girtas ir kitos pasakos juk jis viska meluoja nenori kad as isidarbinciau kur nors.

Pradzioj gali kreiptis i darbo inspekcija, ten parasysi skunda (Vilnius, Algirdo 19, Telefonas: (8 ~ 5) 265 0193), tada kreipkis i teisma (tokiu idiotu kaip tas Petras darbdavys pateisinti negalima). Butu gerai, kad atsirastu bent koks zmogus is UAB "Sanitex" buvusiu darbuotoju, kad galetu paliudyti.... Arba atsivesti advokata akistatai su darbdaviu... zodziu budu yra tikrai daug, tik netempk daug laiko, o veik kuo greiciau wink

20

Re: Patarkite...

Lai pasakoja o kas cia tokio gal yra daugiau tokiu zmoniu(skaitanciu forumus) jaunu, kurie dar tik pradeda dirbti ir susiduria su ivairiausiomis kliutimis(gal ras sau koki gera patarima pritaikyti savo situacijai)