21 (redagavo Valdas 2022-03-12 19:35)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Aš nerašiau, kad visos vienodos, nemeluok. :::034 Jei prie jų daugiau nieko neparašyta, o vienodai, reiškia vienodos, o jei būtų parašyta, būtų skirtingos. :::034 Taip, kad tu fantazuoji, kad aš nežinau, kad jos būna ir vienodos, ir skirtingos.

22 (redagavo Frenkas 2022-03-12 19:42)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

as sakau viena dalyka kad tu nieko nezinai, ka apie tai manai big_smile
jau vien molekulese susivelei o kiek dar gyvenime temu tokiu, realiste pripazink tai big_smile

23

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Tu čia nieko nežinai, kliedėdamas, kad visos molekulės skirtingos. Man atrodo esi susivėlęs savo gyvenime, ir bandai man ką nors primesti, bet nerauki, kad aš gyvenime elgiuosi labai realistiškai, kad ir kaip tau sunku ar nemalonu to nesuprasti. :::034

24 (redagavo Frenkas 2022-03-12 19:47)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

as sakau kad visos molekules galimai skirtingos nes as tikrai negaliu sakyti kad jos visos vienodos. Nu gal galimai ir vienodos. As isvis negaliu 100 proc sakyti kad molekules egzistuoja, as ju nemaciau ir neciupinejau big_smile bet kaip suprantu tu visa tai esi atlikes ir gali 100 proc teigti ant tiek kad net zinai kad kai kurios vienodos o kai kurios net ne? cia visai kitas lygis big_smile idomus tu realistas negalintis pripazint kad istikruju tu to nezinai, bet apgaudineji save kad zinai big_smile

25 (redagavo Valdas 2022-03-12 19:51)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nemeluok. Rašei, kad visos skirtingos, o ne galimai, nebandyk pakeisti. :::034 Be to, net jei rašytum, kad galimai, tai būtų netiesa, nes yra vienodos ir yra skirtingos. Matai, kuo skiriasi dušas nuo kavos. Dušas nežino, kad kava žino. :::034 Pats supranti, kad mokslas žino, tai ką čia žongliruoti.

26 (redagavo Frenkas 2022-03-12 19:50)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

nesvarbu ka as sakiau, dabar mes kalbam apie tave kad negali pripazint kad nieko nezinai apie molekules budamas realistu big_smile

27 (redagavo Valdas 2022-03-12 19:53)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Dabar kalbam apie tave, kad tu nežinai, ir meluoji, kad aš nežinau, kai tu nežinai. Ablomas tau, ane, kad tokios pasakos nepraeina? :::034 Realistas deda tavo fantazijas į vietą. :::034 bielaja gariačka? :::034

28 (redagavo Frenkas 2022-03-12 19:53)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

tu zinai kad as zinau kad tu nezinai, gaudyk fakta :DDD

29 (redagavo Valdas 2022-03-12 19:56)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Aš žinau, kad tu nesąmones rašai, ir to užtenka, nes jokio skirtumo, kas jose - kliedesiukai ir tiek. :::034 optimistas melagis siurrealistas. :::034

30

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

gerai svaik toliau, leidziu tau tai daryti, juk all in all svarbiausia kad tau tai laime nestu big_smile

31 (redagavo Valdas 2022-03-12 19:59)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Man tai tas pats, tik kad tau blogai su tokia galvos veikla. :::034 Rašai beleką, kad tik rašyti, atseit nori laimėti, bet nieko nesigauna. Kam taip elgtis, beprasmiškai. :::034

32

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

priimu tavo nuomone :DDD

33 (redagavo Valdas 2022-03-12 20:01)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Jokio skirtumo tavo skiedalai. :::034 Man negaila, kad taip rašai. Leidžiu tau pasireikšti, bet kad nieko gero nėra. :::034

34

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

dar kazka pasakyk ant galo nes diskusija pralaimejai tai po sito sakinio parasyk kazka ir as i ji neatsakysiu big_smile

35

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nori užbaigti, nes supranti, kad turi atsisakyti tęsti, nes niekaip nelaimėsi? :::034

36

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Kaip jūs gražiai kivirčijatės... kaip broliukai big_smile

37

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nenoriu, kad jis primintų man mane, todėl reikia praleisti bendravimą su juo. :::034

38

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nesiteisink, viskas gerai as gi taves nesmerkiu kad pralaimejai diskusija big_smile

39 (redagavo Valdas 2022-03-14 12:43)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Tu pralaimėjai, nes rašai bet ką plius dvitaškį su d didžiąja. :::034

Apie molekules neteisingai parašei, kad visos skirtingos, kai vienos yra tokios pačios, o kitos skirtingos, ir melavai, kad taip nerašei, o kad galbūt, taip pat prisvaigai apie alkoholį, kad jis visas yra š, kai dauguma alkoholinių gėrimų yra geri ir pats alkoholis, išgeriant ne per didelį, suskaidomą kiekį, taip pat yra labai gerai, nes iš jo suskaidytą acetatą, smegenų ląstelės naudoja kaip benzą vietoj gliukozės.

Jokio šalto dušo, Frenkai - tik kavos. :::034

40

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Juk diskusija tai ne karas. Esmė - rasti teisingą ar optimalų sprendimą, arba tiesiog pasikeist nuomonėm. Čia nėra nei laimėjusių, nei pralaimėjusių. Priešingai - vieni kitus praturtinam savo patirtimis, argumentais.