61 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:21)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Faktas toks, kad tu liguistai nusišneki ir meluoji, todėl galėtum jau baigti taip elgtis. Aš cituoju mokslą, kurį suprantu, o tu kaip pamišėlis rašai bet ką. :::034

62 (redagavo Frenkas 2022-03-15 15:24)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Pirmai pats save vadino pamiseliu dabar as pamiselis, manau tau jau laikas isgerti tu vaistuku kuriuose manau gaudaisi geriau negu moksle big_smile dabar liguistumas atsirado...
man patinka kaip tu pats isduodi man savo vidini pasauli ir mastyma, pas tave daug pamiseliskumo daug liguistumo nes kartoji situos zodzius kaip uzburtas big_smile
Pas mane gyvenime nelabai tokie zodziai isviso laviruoja big_smile

63 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:30)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Pamišėliu vadinu tik tave (ir liguistu melagiu), nes toks ir yra tavo elgesys. Matai, nes tu vengi gydytojų, nes žinai, kad tau ir diagnozuos sutrikimus, ir vaistų prirašys, todėl slepiesi nuo jų eketėje, ir sakai, kad nėra pas tave tokių žodžių, bet jei nesislėptum, tai visą protinių sutrikimų abėcėlę tektų išvardinti. :::034

64

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

dziaugiuosi kad daliniesi savo patirtimi su manimi, davei suprasti kad geriau pas juos ir neiti nes pasidarysiu toks kaip tu nuo vaistuku big_smile

65 (redagavo Valdas 2022-03-15 15:32)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Frenkai, aš negeriu jokių vaistukų, atsibusk. Šaltis pažadina kūną, bet nepažadina proto? Nes jį pažadina kava. :::034 Gerai, baigiam šitą nuostabų susirašinėjimą, nes forumo temos susilies į vieną temą.

66

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

nepyk ant manes, juk jei zinai kad tai netiesa kodel begi big_smile

67

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nepykstu, tikrai. Tu man suteiki vilties, kad tave dar galima išgelbėti. :::034 Bet reikia palaikyti tvarką. Temose. Todėl baigiam šitą apsikeitimą. Galim tęsti be galo, bet reikia sukurti atskirą temą.

68 (redagavo Frenkas 2022-03-15 15:41)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

tai tik irodo kad viskas kuo kaltini kitus paaiskeja kad pats tuo sergi big_smile
pirmai sakei as begu nors nebegau o dabar pats saliniesi.
Na dekui kad tu toks nuosirdus ir pats pasakai ko nesupranti, savo psichikos ligas ir pasauleziuros ydas.
Taip daug ka supaprastinai smile) butume dar labiau issiplete big_smile

69

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Man atrodo, kad realizmas - suteikia optimizmo.

70

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Nu va matai pats sau atsakei big_smile

71 (redagavo Valdas 2022-03-17 08:44)

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Realizmas suteikia ir pesimizmo, todėl jis yra tiesiog realizmas, kurį vienaip ar kitaip vertina optimistai ir pesimistai.

72

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Valdas parašė:

Man atrodo, kad realizmas - suteikia optimizmo.

būtent, modernių optimistų šūkis - Džiaukis ir mėgaukis šios dienos realybe, nes rytoj bus blogiau smile

73

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Gyvenk Sianden nes Rytoj Gali Mirti :PPP smile)))

74

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

O kodėl ne: Gyvenk šiandien, nes šiandien gali mirti? smile

75

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Trumpinam smile

Gyvenk, nes mirsi!

76

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Gyvenk. smile

77

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Mirsi smile

78

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Andre parašė:

Trumpinam smile

Gyvenk, nes mirsi!

mano geriausias - čia lygiomis dalimis dera optimizmas, pesimizmas ir realizmas!!!

79

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Andre labai sauni mintis pats nepagalvojau, pasirodo ir ieskoke galima pasiimti puikiu minciu, kad sakinyje - gyvenk, nes mirsi! itelpa ir optimizmas ir pesimizmas ir realizmas big_smile

80

Re: Optimistai, realistai ir pesimistai

Frenkas parašė:

Andre labai sauni mintis pats nepagalvojau, pasirodo ir ieskoke galima pasiimti puikiu minciu, kad sakinyje - gyvenk, nes mirsi! itelpa ir optimizmas ir pesimizmas ir realizmas big_smile

jau nepamenu, kas man pasakojo, kaip natūraliu būdu šlifuojami deimantai ar kiti brangakmeniai - jie supilami į talpą ir ji sukasi, sukasi, o akmenys vienas kitai brauko, brauko savo aštriais kampais, apkerpėjusiu paviršiumi. Ir kai po ilgo laiko tarpo talpa atidaroma - ten žiba nuostabūs grynuoliai, o visas šlamštas jau būna susitrynęs ir pavirtęs į dulkes smile