1

Tema: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Laba .diena . Patarkite kaip prikalbinti vyra pasidatyti tyrimus .del lpl .
Kaip kalbates su vyrais del ju hygienos iprociu.

2

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

pajuokaukit, kad įtariate, jog kažkuo susirgote - dėl savęs mieliausiojo nubėgs į brangiausią kliniką ir išsitirs per valandą wink

3

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Supratau .:0 del savo brangiausio viska padarys.
bet uz tai vaikinas gali palikti tokia mergina

4

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Emilia parašė:

Supratau .:0 del savo brangiausio viska padarys.
bet uz tai vaikinas gali palikti tokia mergina

gali. ir labai greitai. bet ar mergina jausis saugiai šalia tokio vaikino? ir jei ji rizikuos ir vaikino dėka kuo nors susirgs, bus paskelbta kenkėja ir turės atlyginti užvaikino gydymą smile

5

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Pirma pati pasidaryk. Gal net vyrui nereikės darytis.

6

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Jus teisi ...bet jis gali pasijausti pazemintas .ir sakyti kad jam nereikia .nes neserga .o kad buna lygos be simptomu .arba jos gali pasirodyti  po keliu metu .beto vyrai labai megsta laksyt
Čia reikia lytinio svietimo apie tai .ir kad vyras .nebutu .vulgarus ..jeigu toks tai geriau kita surasti

Taip pat apie hygiena .manau turėtu   nuo mažens pratinamas ..nes jei mergina turi jam sakyti  taii geriau su tokiu nebuti

7

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Vaikinas .laksto pas kitas .nežinia ko pasigavo .tai jis turi darytis
Man nereikia as nelakstau

8

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Ir dalis moterų labai mėgsta lakstyti nuo vieno prie kito.

9

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Tada toms yr reikia .nes tada problemos

Nes poto nuo tokiu grazuoliu vyrai serga o .poto  rimtas moteris uzkrecia .

Tada jos turi sveikatos rimtas problemas o cia ne juokas

10

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Manau priklausys nuo vyro kaip sureaguos. Mane viena mergina is latvijos (anglijoje susitikom) apkaltino kad jai herpesa uznesiau. Nors tai darem tik viena karta, ir ta su gumyte. Kitas reikalas, kad man tada pirmas kartas buvo (nors as to nesakiau is pat pradziu, man 23 metai buvo, geda pripazint kad cielkinis tiek metu). Tyrimus pasidariau ne del to kad prase o kad galeciau plykstelt popierius jai pries akis kad svarus.
Nezinau kaip lietuvoje bet anglijoje tyrimus galima pastu pasidaryti, kai kurie vyrai tiesiog gal sarmatinasi begti i koki seksualines sveikatos centra.

11

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Tai sakyčiau, kad visiems, kurie mylisi, keisdami partnerius, būtų geriausia kas kiek laiko pasidaryti visų galimų ligų ir parazitų testus.

12 (redagavo Emilia 2022-03-15 19:15)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Na .vat . Ji buvo tau pirma .o pas kitus .kiek buna .moteru  .net is atminties  pas juos isitrina.

Kodel as sia tema paleciau .kad esu girdejusj .kad net vede vyrai laksto .
O vienas man pasakojo kad kabake  su viena .wc buvo be apsaugos .tai jo laime
Tik kas kokiu parazytu  pasigavo .ir viskas nor ir ziv  galejo pasigauti .nuo kuriu gali numirti

13

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Butent .net tirimus .ne iskarto .nes jie kuri laika neparodo .nes yra inkubacinis perijodas  del kurio tirimai buna netikslus

14 (redagavo Emilia 2022-03-15 19:17)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Nes jeigu .zmogus svarbus .ir jo ateitis svaarbi tada darosi .vyras .nes  jei nores su ta moterim vaiku .darys tirymus .nes nores kad pas ja nebutu su sveikata problemos .nes gali atsirasti arba nevaisingumas .arba jei bus nescia gali visos lygos persiduoti vaikui .

Kitos lygos buna negydomos .tik vaistas nuslopinamos .ir jos gali pasikartoti .

15

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Gal geriau .kada susirgtu pamoka .bus kad su bet kuo negalima

Yra anonimiskai tirymai
O gal ie pinigu .neturi .
O 23 metai kaip tik geras metas pasirinktas .geriau nei nuo 15 kai  kurie .
Tai isviso geriausia po vestuviu

16 (redagavo NaughT 2022-03-15 16:39)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Sorry bet nesutiksiu po vestuviu. Ok, nesigirsiu per daug bet kad i tema - ne visi vyrai vienodai "surinkti". Pas kai kuriuos vyriska iranga didesne nei pasaulinis vidurkis. Nors ir ispudingai atrodo, ne visos merginos nori buti barskinamos dideliu inagiu nuo kurio net dantis ima griezti. As turejau 3 paneles su kuriomis lovos reikalai pasisuko. Ir vienai is ju mano, na... "tas" biskeli baimes sukele. Mane taip sakant, apdovanojo dievulis tikrai neeilinemis apimtimis "kai kur ten" . Jei mergina nezinos dydzio, ir vestuvine nakti atsiprasant netilps kazkas kazkur ... na, nieko gero nebus. Tyrimai ir statistika atskleide kad 42% vedybu baigiasi skyrybomis vien del problemu susijusiu su seksu.

Nemanau kad vedybu laukti yra realu ar reikalinga

17 (redagavo Andre 2022-03-15 17:36)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

ŠaunuolIS Emilia...

18 (redagavo Emilia 2022-03-15 19:07)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Jei vaikinas uskrestu .mergina .tai jis net jos neatsiprasytu .ir net nesiruostu uz gydyma .sumoketi .pabekti galetu .arba sakytu tave kitas uzrete
Ir tiek ziniu

19

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Viskas priklauso nuo žmoniškumo, geranoriškumo ir pagarbos kitam žmogui ir SAU. Tai dėl santykių. O, jeigu planuojami vaikai, tai būtina pasitikrinti. Žmonės, jeigu myli vienas kitą, padarys viską, kad partneris ar žmona jaustųsi saugiai.

20

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Andre parašė:

ŠaunuolIS Emilia...

big_smile big_smile big_smile