41

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Įdomu, ar didelė nauda iš nugirdyto vyro big_smile

42

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Butent ..kai jau piriharo kvapas tai joks ten vyras o slunkius

43

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Jeigu jums to reikia.ir norite tai pirmyn  andre

44 (redagavo Valdas 2022-03-30 10:54)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Kad vyrui laikytis higienos ir išvengti venerinių ligų bei parazitų, reikia nesimylėti arba mylėtis su ta pačia moterimi, jei ji nesimyli tuo pat metu ir su kitais. Ypač, mylintis be prezervatyvų. Mylintis su įvairiomis moterimis, yra rizika, ir jei rimtai žmonės norėtų apsisaugoti, prieš pradedant mylėtis, abu tirtųsi visas galimas lytiniu būdu platinamas ligas ir parazitus, bet beveik niekas to nedaro, ir rizikuoja. Todėl šia prasme, man labiau patinka nesimylėti.

45

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Žmogaus higiena - savigarbos ir pagarbos kitiems būtina sąlyga.

46

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Ieva parašė:

Žmogaus higiena - savigarbos ir pagarbos kitiems būtina sąlyga.

Tikrai taip

47 (redagavo Valdas 2022-03-30 13:08)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Žinoma. Kartą mylėjausi su moterim, kuri prieš tai mylėjosi su kažkuo ir užsikrėtė chlamidijom, tai ir man teko gerti kenksmingus vaistus nuo jų. Nemalonu.

Lengviausia apsikrėsti, kai moterys mylisi įsidėjusios spirales, ir galima mylėtis be prezervatyvų. Bet man mylėtis su prezervatyvais nemalonu, todėl tokiu atveju reikia tokias moteris patikrinti. smile O jūs mylitės su ar be prezervatyvų?

48

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Valdas parašė:

Žinoma. Kartą mylėjausi su moterim, kuri prieš tai mylėjosi su kažkuo ir užsikrėtė chlamidijom, tai ir man teko gerti kenksmingus vaistus nuo jų. Nemalonu.

Lengviausia apsikrėsti, kai moterys mylisi įsidėjusios spirales, ir galima mylėtis be prezervatyvų. Bet man mylėtis su prezervatyvais nemalonu, reikia tokias moteris patikrinti. smile O jūs mylitės su ar be prezervatyvų?

Čia taip nuskambėjo, lyg jei su spirale tai jau apsaugota nuo visko? Ar aš netaip supratau smile

49 (redagavo Valdas 2022-03-30 13:15)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Su spirale reiškia, kad gali būti kaip tik labai nesaugu, nes tada gali nuolat mylėtis be prezervatyvų, todėl ligų ir parazitų tikimybė labai padidėja, mylintis su įvairiais vyrais.

50

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Valdas parašė:

Su spirale reiškia kaip tik labai nesaugu, nes tada gali nuolat mylėtis be prezervatyvų, todėl ligų ir parazitų tikimybė labai padidėja, mylintis su įvairiais vyrais.

Taip. Vadinasi teisingai supratau. Nejau niekas tokioms nepaaiškina. Kogero, tai daugiausia moterys iš asocialių sluoksnių.

51 (redagavo Valdas 2022-03-30 13:22)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Mano atveju buvo iš socialaus sluoksnio. Nežinau, kodėl ji nesisaugojo. Nepriklausomai nuo sluoksnio, yra žmonių, kurie yra gimę ką nors blogo daryti sau ir kitiems.

52

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Valdas parašė:

Mano atveju buvo iš socialaus sluoksnio. Nežinau, kodėl ji nesisaugojo. Nepriklausomai nuo sluoksnio, yra žmonių, kurie yra gimę ką nors blogo daryti sau ir kitiems.

Tai matai... išvada aiški. Nepasitikėk niekuo ir naudok prezervatyvą smile

53

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Vaiku bijo labiau nei augintiniu smile

54 (redagavo Valdas 2022-03-30 13:48)

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Nors su spirale gali abiejų susilaukti. smile Ypač, jei vyras nuleis, turėdamas didelį ar labai didelį spermatozoidų kiekį tuo metu.

55

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Elle parašė:

Vaiku bijo labiau nei augintiniu smile

Augintinius reikia mylėti, kitaip galima susilaukti nemalonės iš augintinių apsaugos organizacijos big_smile big_smile

56

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Valdas parašė:

Nors su spirale gali abiejų susilaukti. smile Ypač, jei vyras nuleis, turėdamas didelį ar labai didelį spermatozoidų kiekį tuo metu.

Užtektų ir vieno spermiuko, taiklaus tokio labai. Spiralė irgi ne garantija. Bet čia kalbama apie higieną ir ligas. smile

57

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Fjord parašė:
Elle parašė:

Vaiku bijo labiau nei augintiniu smile

Augintinius reikia mylėti, kitaip galima susilaukti nemalonės iš augintinių apsaugos organizacijos big_smile big_smile

big_smile augintiniu apsaugos organizacijos ginekologinis skyrius kovos su kovotojais pries augintinius? big_smile

58

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Elle parašė:
Fjord parašė:
Elle parašė:

Vaiku bijo labiau nei augintiniu smile

Augintinius reikia mylėti, kitaip galima susilaukti nemalonės iš augintinių apsaugos organizacijos big_smile big_smile

big_smile augintiniu apsaugos organizacijos ginekologinis skyrius kovos su kovotojais pries augintinius? big_smile

:::044:::044

59

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Tai Kaa Man SaVA Kiausiuss ALIEJUM TEPT KREMAIS ZOLIUU DUOKIT DAR tongue tongue big_smile big_smile SVARBUU VISTAA PASIGAUT PRADZIAI :DD

60

Re: Seksas vyru hygiena .ir ju nešiojamos venerines lygos

Shameless parašė:

Tai Kaa Man SaVA Kiausiuss ALIEJUM TEPT KREMAIS ZOLIUU DUOKIT DAR tongue tongue big_smile big_smile SVARBUU VISTAA PASIGAUT PRADZIAI :DD

.... nejaugi ir vištas....? Zoofilija užpuolė ar vis dar kietą vaidini ?