1

Tema: Ką geriate šį vakarą?

Pasidalinkim. Galėsim paragauti, kas sudomins. Aš šįvakar geriu Kvietinį alų Utenos Baltas. O jūs?

2 (redagavo Valdas 2022-03-18 21:08)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Mačiau ruginį alų. Ar ragavai? Kitą vakarą reiks gert. smile Kvietinis miežinis pasirodo. Buvau patiklus ir nepaskaičiau sudėties. smile Moterų alus, todėl jį ir geriu smile

3 (redagavo Valdas 2022-03-18 21:18)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Jei tik barzda nebeaugtų, nereikėtų jos skusti. smile Kaip sakė kaimynas iš to paties namo: 'Geriu alų vietoj degtinės, kad nieko nenužudyčiau'. :::034

4 (redagavo Valdas 2022-03-18 21:31)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ne dėl barzdos. smile Sakė, jį degtinė paveikia elgtis agresyviai, o alus veikia raminančiai. Beje, tarp kitko, Putinas prieš kažkiek laiko nustojo gerti alų.

5 (redagavo Valdas 2022-03-18 22:01)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Jo, kvietinukas šį vakarą pridėjo geros nuotaikos. smile Jokios politikos, tik užsiminiau trumpai. Tai tu čia rimtai viską išragaut ruošiesi per vakarą. smile Kas dar ant stalo? smile Man tai geriau kvietinis nei kažkoks suknistas cukraus tirpalas. smile Nuo kurio tik pas dantistę dažnai vaikščioti. Nusiperki chromo tablečių, nuo kurio trūkumo būna per daug cukraus valgymo, ir normalizuojasi. smile

6 (redagavo Valdas 2022-03-18 22:31)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Nemeluok, bijai manęs. :::034 Jau tau pašlijo smegenytės. smile Kaip visada, išgėrei per daug. smile

7

Re: Ką geriate šį vakarą?

Geriau Sumusk sava Bimbala KAUNIETII Bliaddd :DD Spejuu jau 3 turejes :DD Ajj Nxxx Nusibodoo Dergtis bet AS Nemokuu But TOKIUU :PPPPPPPPPPPP smile)))))

8 (redagavo Valdas 2022-03-18 22:47)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Geriau parašyk, kokie toliau gėrimai eilėje. smile Aš kaunietis su žemaičių, taip kad nerenkim žalgirio mūšio prieš savus. smile Tai kam tu dergiesi. Atsipalaiduok. Penktadienis. Gal mergų gražių yra prie stalo, nors žemaitės visos kelia siaubą iš veidų. smile

9 (redagavo Valdas 2022-03-18 23:00)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Bandžiau atspėti, nes iš Mažeikių. smile Mesk rūkyt greičiau, kol nenumirei. smile

10

Re: Ką geriate šį vakarą?

Nu Joo jei Kaa TELSIAI netoli Mane Zemaiciuu SOSTINE tipo smile) tongue Kaljanas ant zemes Tabakas deja, bet turetuu BUTI Kanapes Zoles pavidaluu :PP smile)) Bliadd Vardadienis ARTEJA Nezinau KA DARYT :DDD

11 (redagavo Valdas 2022-03-18 23:23)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ką daugiau per vardadienį - tiktai gert. smile Vitamino K trūkumas yra rūkymo priežastis. Tabako lapuose jo labai daug. Įkvėpiam su dūmais. Nusipirk Gintarinėj vaistinėj vitamino k kapsulių po 668% vitamino k vienoje kapsulėje ir neberūkysi. smile Sutaupysi sveikatą ir labai daug pinigų, jei kas dieną rūkai. smile

12

Re: Ką geriate šį vakarą?

OK tava PASAKYMS reisk mest ir ALU Toliau :DDD Vapsie But ar NEBUTI ?????? :DDD

13 (redagavo Valdas 2022-03-18 23:34)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alaus mesti nereikia. Alus būtinas kaip vanduo. smile Tik nebūtinus nuodus mesti reikia. smile Tai rūkant, automatiškai renkiesi nebūti. smile

14

Re: Ką geriate šį vakarą?

Su Frenku sunkiau bendrauti. smile Su tavim sutarsim. smile

15

Re: Ką geriate šį vakarą?

smile))) AS Kvieciuu Nekenciuuu Batonuu Nevalgauuu :DDD Siande Valgomi Apyniai Tabokas ir PRIESAI aplink MANEE :PPP smile)

16

Re: Ką geriate šį vakarą?

Tai kas? Tai nieko. smile Cukraus pudra gavosi iš tavo parašymo. smile Kiek priešų suvalgei? Nulį? smile

17

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kodėl geriat be tostų?

18

Re: Ką geriate šį vakarą?

Svarbu gerti. smile Rėžk tostą.

19

Re: Ką geriate šį vakarą?

Tai kad aš negeriau, man nepriklauso. Geriantys tostus sako big_smile

20

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš jau išgėriau savo tostus. smile Laikas miegoti.