2,281

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Konstantinas wrote:
Shameless wrote:

Nu kaa Cebuliaus nebelikoo big_smile Bet Apyniuu turu tongue big_smile big_smile Zinau kad Siande Reikes big_smile Pasiliekuu Rytojui dazznai ka pro dureles Nereiktu Varyt big_smile tongue Skanaus Karocee,Buvaa kaimyne Uzsukus Pasiguost Atvare Musta Melyne nuo Vyrukoo sad sad  Turi Gera kaimynaa MANE ir AS Jaa Myluu Taip Pat GELBEKIT big_smile big_smile tongue

Smurtas artimoje aplinkoje

Jai patinka, kitaip skirtųsi. Turbūt abu geria, o paskui mušasi. Tipiški bomžų santykiai.

Jei moteris neturi darbo ar jis mažai apmokamas, jei yra keletas mažų vaikų ar jos seni tėvai, kuriais reikia rūpintis, jei pati moteris ligota, ji - skaičiuoja. Galų gale - o kur jai eiti skyrybų atveju, jei, pvz., būstas vyro tėvų ar kitų jo giminių? Be to, dažna moteris išgėrusi vyrą iki smurto priveda pati savo isterika, riksmais ir pan. Tai čia iš serijos - patinka - tokios moterys žino, kad vyras nuo psichologinio smurto ginsis fiziniu smurtu, bet vis tiek negali patylėti... Liūdna tiesa....
O gal ji kitokio gyvenimo neįsivaizduoja, augusi tokioje aplinkoje... Ir net po skyrybų susirastų vyrą, kuris ją muštų. Todėl iš senų laikų yra šventa tiesa - į vyro ir žmonos santykius niekad nesikišk, nes liksi kaltas...

2,282

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas wrote:
Alegra wrote:
Shameless wrote:

Nu kaa Cebuliaus nebelikoo big_smile Bet Apyniuu turu tongue big_smile big_smile Zinau kad Siande Reikes big_smile Pasiliekuu Rytojui dazznai ka pro dureles Nereiktu Varyt big_smile tongue Skanaus Karocee,Buvaa kaimyne Uzsukus Pasiguost Atvare Musta Melyne nuo Vyrukoo sad sad  Turi Gera kaimynaa MANE ir AS Jaa Myluu Taip Pat GELBEKIT big_smile big_smile tongue

Tai tokia ten ir meilė jei neapgini nuo vyro smurto. Tik turbūt ji tavęs nemyli jei vistiek su tokiu mušeika gyvena big_smile

Moterys myli smurtautojus ir zekus) normalių vyrų nemyli

Tokios tokius ir myli.
Užmuščiau tokį gnidą

2,283

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre wrote:
Alegra wrote:
Konstantinas wrote:

Smurtas artimoje aplinkoje

Jai patinka, kitaip skirtųsi. Turbūt abu geria, o paskui mušasi. Tipiški bomžų santykiai.

Jei moteris neturi darbo ar jis mažai apmokamas, jei yra keletas mažų vaikų ar jos seni tėvai, kuriais reikia rūpintis, jei pati moteris ligota, ji - skaičiuoja. Galų gale - o kur jai eiti skyrybų atveju, jei, pvz., būstas vyro tėvų ar kitų jo giminių? Be to, dažna moteris išgėrusi vyrą iki smurto priveda pati savo isterika, riksmais ir pan. Tai čia iš serijos - patinka - tokios moterys žino, kad vyras nuo psichologinio smurto ginsis fiziniu smurtu, bet vis tiek negali patylėti... Liūdna tiesa....
O gal ji kitokio gyvenimo neįsivaizduoja, augusi tokioje aplinkoje... Ir net po skyrybų susirastų vyrą, kuris ją muštų. Todėl iš senų laikų yra šventa tiesa - į vyro ir žmonos santykius niekad nesikišk, nes liksi kaltas...

Na taip. Socialinės atmatos.

2,284

Re: Ką geriate šį vakarą?

na na...

2,285

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre wrote:

na na...

Aš daugelį metų rūpinausi tokiomis. Tampiau po įstaigas, nes pražiopsodavo terminus, lydėjau į teismus dėl skyrybų, rūpinausi, kad gautų pašalpas visokias, kad neatimtu vaikų ir taip toliau ir panašiai. Nieks negelbsti, nei atsakomybės sau, nei vaikams neturi. Pažadėjo, palinksėjo galva, netgi prisiekė palikti tokius vyrus ir vėl taikosi, pačios laksto jiems iš paskos.
Šlykštu. Gana. Man jau baigėsi supratimas ir bet kokia tolerancija tokioms.
Jos paprasčiausiai nenori. Galimybė visada yra.

2,286

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Andre wrote:

na na...

Aš daugelį metų rūpinausi tokiomis. Tampiau po įstaigas, nes pražiopsodavo terminus, lydėjau į teismus dėl skyrybų, rūpinausi, kad gautų pašalpas visokias, kad neatimtu vaikų ir taip toliau ir panašiai. Nieks negelbsti, nei atsakomybės sau, nei vaikams neturi. Pažadėjo, palinksėjo galva, netgi prisiekė palikti tokius vyrus ir vėl taikosi, pačios laksto jiems iš paskos.
Šlykštu. Gana. Man jau baigėsi supratimas ir bet kokia tolerancija tokioms.
Jos paprasčiausiai nenori. Galimybė visada yra.

Tai vadinasi socialinių įgūdžių trūkumas. O galimybių kartais ir nėra. Andrė buvo teisi: iš skurdo ir kaimo labai sunku pabėgti

2,287

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Andre wrote:

na na...

Aš daugelį metų rūpinausi tokiomis. Tampiau po įstaigas, nes pražiopsodavo terminus, lydėjau į teismus dėl skyrybų, rūpinausi, kad gautų pašalpas visokias, kad neatimtu vaikų ir taip toliau ir panašiai. Nieks negelbsti, nei atsakomybės sau, nei vaikams neturi. Pažadėjo, palinksėjo galva, netgi prisiekė palikti tokius vyrus ir vėl taikosi, pačios laksto jiems iš paskos.
Šlykštu. Gana. Man jau baigėsi supratimas ir bet kokia tolerancija tokioms.
Jos paprasčiausiai nenori. Galimybė visada yra.

Būtent - jos nenori. Ir tai yra jų pasirinkimas ir ne man spręsti, kodėl jos nenori, tai jų gyvenimas, tad kodėl jas "tampyti"? Ir aš nenorėčiau, kad kas nors pagal savo supratimą mane tampytų... Bet nenorėčiau ginčytis ir dėl šventos ramybės bet ką prižadėčiau smile
Genys margas, o pasaulis dar margesnis, už kitą žmogų nepasirinksi, kaip jam gyvenimą gyventi.... Jis kažkodėl privalo gyventi taip, kai atgyvens taip tiek, kiek jam reikia, tuomet ir pasirinks gyventi kitaip. Neturiu teisės juos smerkti. Vat shameless atidaro duris kaimynei, ji pasiguodžia,  ir vėl išeina. Šiuo atveju tai ir yra viskas, ką jis gali geriausio jai padaryti - ji žino, kad jai bus atvertos durys ir leista spręsti pačiai, ką jai toliau daryti. O vat nenorėtų grįžti atgal, tai ir liktų smile ir gyventų abu gražiai ir laimingai smile Arba ne smile

2,288

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre, tavo tolerantiškumas šiuo atveju... Vadinasi geriau nematyti, nusisukti nuo žmonių problemų? Tai ir socialinių įstaigų ir organizacijų nebereikia pagal tavo teoriją? Aš dėl vaikų stengiausi, eikvojau savo energiją, laiką ir lėšas. Už ačiū. Tačiau ne tame esmė, esmė tame, kad jei visi taip galvotų kaip tu, būtų dar baisesnė socialinė padėtis.
Aš paburbu sau panosėje, pasibaru ir vėl padedu ir toliau padėsiu, nes gaila vaikų, o ir teigiami rezultatai džiugina ir skatina dirbti toliau.

2,289

Re: Ką geriate šį vakarą?

Padėti vaikams ir laikyti jų mamas socialinėmis atmatomis - skirtingi dalykai.
Galima padėti ir neversti žmogaus gyventi pagal savo įsitikinimus.
Tai nėra tolerancija, tai yra suvokimas, kad itin slidi riba tarp pagalbos ir tarp... diktato. Nežinau kaip Tave, bet mane sukrėtė Sostų karų paskutinės serijos.
Bet aš juk Tavęs nepažįstu, nežinau, kokios iš tiesų mintys Tavo galvoje, gal Tu tik čia taip niekini tas moteris ir jų vyrus, o gal Tavo pagalba remiasi visai kitais jausmais tų žmonių atžvilgiu smile

2,290

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre wrote:

Padėti vaikams ir laikyti jų mamas socialinėmis atmatomis - skirtingi dalykai.
Galima padėti ir neversti žmogaus gyventi pagal savo įsitikinimus.
Tai nėra tolerancija, tai yra suvokimas, kad itin slidi riba tarp pagalbos ir tarp... diktato. Nežinau kaip Tave, bet mane sukrėtė Sostų karų paskutinės serijos.
Bet aš juk Tavęs nepažįstu, nežinau, kokios iš tiesų mintys Tavo galvoje, gal Tu tik čia taip niekini tas moteris ir jų vyrus, o gal Tavo pagalba remiasi visai kitais jausmais tų žmonių atžvilgiu smile

Belieka tikėtis, kad pati supranti ką čia surašyti sugebėjai. Kur tu čia diktatūrą įžiūri?
Taip, moterys, kurios renkasi smurtaujančius vyrus, o ne vaikų gerovę - socialinės atmatos ! Tačiau aš visvien joms padedu ir toliau padėsiu kiek galėsiu.
Tarp eilučių skaityti visada buvo tavo prioritetas. Jeigu būtina terpė tavo interpretacijoms, prašom smile

2,291

Re: Ką geriate šį vakarą?

Skaitau aš čia dviejų moterų pasisakymus ir net nežinau kurią iš jų palaikyti o kuriai paprieštarauti

2,292

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas wrote:

Skaitau aš čia dviejų moterų pasisakymus ir net nežinau kurią iš jų palaikyti o kuriai paprieštarauti

O vat įdomu pasidarė, o tu Konstantinai ar padėtumei bomžų šeimų vaikams?

2,293 (edited by Konstantinas 2024-08-05 18:38)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Konstantinas wrote:

Skaitau aš čia dviejų moterų pasisakymus ir net nežinau kurią iš jų palaikyti o kuriai paprieštarauti

O vat įdomu pasidarė, o tu Konstantinai ar padėtumei bomžų šeimų vaikams?

Aš finansiškai padedu. Pervedu 100-200 eur/men per aukok lt įvairiems fondams. O socialiai manau kad nepadeciau. Ta prasme jeigu prie manęs prieitu ir paprašytų pinigų tai padeciau o jeigu reikėtų kažkur nemokamai dirbti ar savanoriauti manau kad nepadeciau. Tai galima sakyti kad finansiškai atsiperku. Nežinau ar tai atneša kokia nauda vaikams ar neatneša bet kiek galiu tiek padedu. Bet remiu tik privacias iniciatyvas visada pasiziuriu kas steigėjas. Jeigu tai biudžetinė ar valstybės įstaiga iš karto ignoras o privačius fondus remiu. Dar remiu gatvinius pijokus vusada jiems isdalinu metalinius pinigus. Remiu jaunimo iniciatyvas ypač susijusias su menais. Jaučiu silpnybę menams nes pavargstu nuo verslo ir šito žiauraus pasaulio. Šiaip aš sukalbamas nesu pasikeles jeigu prie manęs prieti ir gražiai paprašyti tai paremiu

2,294

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laimutė mes su Tavim nukripome nuo temos juk ši tema apie alkoholį) tuoj mes prasigersime ir patys eisime į gatves pinigų prašyti

2,295

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas wrote:

Laimutė mes su Tavim nukripome nuo temos juk ši tema apie alkoholį) tuoj mes prasigersime ir patys eisime į gatves pinigų prašyti

Savaitės viduryje gersim. Marčios gimtadienis. big_smile
Tikrai nuo temos nukrypau. Kartais persipina temos viena su kita, tai taip ir gaunasi.
Aš sode alučio ragavau, o paskui pusę arbūzo suvalgėm.

2,296

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas wrote:
Alegra wrote:
Konstantinas wrote:

Skaitau aš čia dviejų moterų pasisakymus ir net nežinau kurią iš jų palaikyti o kuriai paprieštarauti

O vat įdomu pasidarė, o tu Konstantinai ar padėtumei bomžų šeimų vaikams?

Aš finansiškai padedu. Pervedu 100-200 eur/men per aukok lt įvairiems fondams. O socialiai manau kad nepadeciau. Ta prasme jeigu prie manęs prieitu ir paprašytų pinigų tai padeciau o jeigu reikėtų kažkur nemokamai dirbti ar savanoriauti manau kad nepadeciau. Tai galima sakyti kad finansiškai atsiperku. Nežinau ar tai atneša kokia nauda vaikams ar neatneša bet kiek galiu tiek padedu. Bet remiu tik privacias iniciatyvas visada pasiziuriu kas steigėjas. Jeigu tai biudžetinė ar valstybės įstaiga iš karto ignoras o privačius fondus remiu. Dar remiu gatvinius pijokus vusada jiems isdalinu metalinius pinigus. Remiu jaunimo iniciatyvas ypač susijusias su menais. Jaučiu silpnybę menams nes pavargstu nuo verslo ir šito žiauraus pasaulio. Šiaip aš sukalbamas nesu pasikeles jeigu prie manęs prieti ir gražiai paprašyti tai paremiu

Šaunuolis, taip ir maniau, kad tu toks.

2,297

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Konstantinas wrote:

Laimutė mes su Tavim nukripome nuo temos juk ši tema apie alkoholį) tuoj mes prasigersime ir patys eisime į gatves pinigų prašyti

Savaitės viduryje gersim. Marčios gimtadienis. big_smile
Tikrai nuo temos nukrypau. Kartais persipina temos viena su kita, tai taip ir gaunasi.
Aš sode alučio ragavau, o paskui pusę arbūzo suvalgėm.

Savaitgalį ragavau naminio brendžio 50 laipsnių stiprumo) nesakysiu kur ir pas ką) nes akciziniu prekių sergėtojai nesnaudzia) taip prisiragavom kad vienas vyrukas dviem parom atsidūrė komos būsenoje o mums visai nieko dar Becks alaus ant viršaus

2,298

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra wrote:
Konstantinas wrote:

Laimutė mes su Tavim nukripome nuo temos juk ši tema apie alkoholį) tuoj mes prasigersime ir patys eisime į gatves pinigų prašyti

Savaitės viduryje gersim. Marčios gimtadienis. big_smile
Tikrai nuo temos nukrypau. Kartais persipina temos viena su kita, tai taip ir gaunasi.
Aš sode alučio ragavau, o paskui pusę arbūzo suvalgėm.

Kokiam čia sode? Biergarten? Kaip vokiečiai švenčia gimtadienius? Alus ir dešrelės ar ką nors rimčiau? Muštynių būna?

2,299

Re: Ką geriate šį vakarą?

Mano sode po darbų buvo alutis. Paruošiau aukštas lysves braškėms.
Į Biergarten retai einam. O šiaip tai vokiečiai normaliai švenčia. Muštynių, kad būtų neteko nei matyti, nei girdėti. Gal kai kuriuose sluoksniuose ir būna visko. Mūsų draugų ir pažįstamų rate dar nebuvo. Dažniausiai užsako restoranuose vietas, arba namuose švenčia. Valgiai įvairūs, kaip kam pagal kišenę. Būna susineša kas ką turi namuose arba pagamina, arba užsako virtuvę į namus.

2,300

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ajj **** Karocc Real True All Sucksss tongue tongue Shamelessss