2141

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Shameless parašė:
Alegra parašė:

Šiandien vėl alus "Negra" smile


Su Praejusia Svente Staline big_smile big_smile Nezinau Kodel LT visi Zmogai Jaa Svenciaa big_smile big_smile  Bet Svarbiausia Tavi Nepasveikinoo tava Sunelis tas Durnis big_smile Kostia big_smile big_smile

Ačiū.
Mano vaikas Konstantinas mane su mamyčių dieną pasveikins wink

Sveikinu Tave Laimutė su visom pasaulio šventėm)
Aš geriu Corona Extra) šalta ką tik iš šaldytuvo

2142

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laimutė bet Tu supranti kaip smagu prisigerti savaitgalį?

2143

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:
Shameless parašė:

Su Praejusia Svente Staline big_smile big_smile Nezinau Kodel LT visi Zmogai Jaa Svenciaa big_smile big_smile  Bet Svarbiausia Tavi Nepasveikinoo tava Sunelis tas Durnis big_smile Kostia big_smile big_smile

Ačiū.
Mano vaikas Konstantinas mane su mamyčių dieną pasveikins wink

Sveikinu Tave Laimutė su visom pasaulio šventėm)
Aš geriu Corona Extra) šalta ką tik iš šaldytuvo

Ačiū ir į sveikatą.
Rytoj skrendam namo. Atostogos baigėsi sad
Visi ten tik streikuoja...ir skrydžiai sumažinti ir personalas aerouosto. Tikiuosi, kad taxi ne streikuoja big_smile

2144

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Laimutė bet Tu supranti kaip smagu prisigerti savaitgalį?

Smagu, žinoma, kai žinai, kad visą savaitę dirbai ir užsitarnavai sau poilsį kokį tik nori.

2145

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Ačiū.
Mano vaikas Konstantinas mane su mamyčių dieną pasveikins wink

Sveikinu Tave Laimutė su visom pasaulio šventėm)
Aš geriu Corona Extra) šalta ką tik iš šaldytuvo

Ačiū ir į sveikatą.
Rytoj skrendam namo. Atostogos baigėsi sad
Visi ten tik streikuoja...ir skrydžiai sumažinti ir personalas aerouosto. Tikiuosi, kad taxi ne streikuoja big_smile

O kur Tavo namai? Aš kai per daug keliauju nustoju jausti kad namai isvis egzistuoja

2146

Re: Ką geriate šį vakarą?

Šiandien tik vanduo, bet vakar po darbuko nuėjom į Brauhaus ir išgėrėm po bakaliuką "Bernstein" alučio iš bačkutes. Skanu. Ypač pirmieji du trys gurgšniai smile

2147

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

KAPINES Gylioss big_smile Liudnai gyvenat Zombiaiii big_smile big_smile

Atvirkščiai smile labai linksmai gyvenam, todėl ir rašyti nėra kada

2148 (redagavo Choralinė sinagoga jau gražėja 2024-03-28 22:31)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Saldžių vynuogių sulčių ir konjako derinys. Tik 15 eur. Malonaus skonio - saldumynų su šiek tiek ąžuolo medžiagų mėgėjams/mėgėjoms.
https://vynoteka.lt/upload/media/cache/8/b/2/a/b/8b2ab78e82281acada48b83940d2b7a247f51e6b.jpg

2149

Re: Ką geriate šį vakarą?

Jack Daniels jau antrą butelį snd) ir taip skaniai geriasi ant tiek nuostabus gėrimas

2150

Re: Ką geriate šį vakarą?

Mielai prisideciau prie choralines sinagogos lankytojo ir isgerciau ką jis ten turi geriamo. O paskui eisime į miestą ieškoti vaisingų moterų iki menopauzės) jei sutiksime Laimute ją pasiimsime su savimi

2151

Re: Ką geriate šį vakarą?

gerti.yra.smagu

2152

Re: Ką geriate šį vakarą?

Highland Queen

2153 (redagavo Shameless 2024-03-31 11:10)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Suu Kiausiniene Visus tongue big_smile big_smile Kaip sakant Vyruu Svente tongue big_smile Nespardykit ka turim Kelnese big_smile big_smile

2154

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kiaušinių proga, męs valkiojamės po pilis ir muziejus. Geras oras, visai nieko smile . 200 kilometrų spinduliu vaziuojam ir lankom ką pakeliui randam. Kolkas labiausiai patiko porceliano manufaktūra Fürsteberg. Dabar atsitrenkėm į Medebach į viešbutį pailsėti, O rytoj tęsinys.
Su šventėmis mielieji :::400:::426:::501

2155

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Kiaušinių proga, męs valkiojamės po pilis ir muziejus. Geras oras, visai nieko smile . 200 kilometrų spinduliu vaziuojam ir lankom ką pakeliui randam. Kolkas labiausiai patiko porceliano manufaktūra Fürsteberg. Dabar atsitrenkėm į Medebach į viešbutį pailsėti, O rytoj tęsinys.
Su šventėmis mielieji :::400:::426:::501

Net i googlemapse isivedziau pasižiūrėti kur jus ten tasotes) tuoj visi Urlaubers ir Berufpendlers pradės namo grizineti ir uzsikis gatvės

2156

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Kiaušinių proga, męs valkiojamės po pilis ir muziejus. Geras oras, visai nieko smile . 200 kilometrų spinduliu vaziuojam ir lankom ką pakeliui randam. Kolkas labiausiai patiko porceliano manufaktūra Fürsteberg. Dabar atsitrenkėm į Medebach į viešbutį pailsėti, O rytoj tęsinys.
Su šventėmis mielieji :::400:::426:::501

Net i googlemapse isivedziau pasižiūrėti kur jus ten tasotes) tuoj visi Urlaubers ir Berufpendlers pradės namo grizineti ir uzsikis gatvės

Męs važiuojam kaimukų keliais, iš lėto, pasigrožėdami aplinka smile neturime kur skubėti.

2157 (redagavo Konstantinas 2024-03-31 21:27)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Kiaušinių proga, męs valkiojamės po pilis ir muziejus. Geras oras, visai nieko smile . 200 kilometrų spinduliu vaziuojam ir lankom ką pakeliui randam. Kolkas labiausiai patiko porceliano manufaktūra Fürsteberg. Dabar atsitrenkėm į Medebach į viešbutį pailsėti, O rytoj tęsinys.
Su šventėmis mielieji :::400:::426:::501

Net i googlemapse isivedziau pasižiūrėti kur jus ten tasotes) tuoj visi Urlaubers ir Berufpendlers pradės namo grizineti ir uzsikis gatvės

Męs važiuojam kaimukų keliais, iš lėto, pasigrožėdami aplinka smile neturime kur skubėti.

Žinau ten tik Bundestrasse ir Landstrasse. Autobanu nėra tik kirsite A44 tikriausiai po tiltu

2158

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ar su visa pagarba visiems forumo nariams priimtum su savimi draugą arabą iš Maroko?

2159

Re: Ką geriate šį vakarą?

aliens parašė:

Ar su visa pagarba visiems forumo nariams priimtum su savimi draugą arabą iš Maroko?

Tai aišku kad priimtume ir dar ką nors ipiltume)

2160

Re: Ką geriate šį vakarą?

Snd penktadienis) Laimute gal darom judesį?)