41

Re: Ką geriate šį vakarą?

Nėra nuotaikos nei gerti, nei linksmintis kai tokia situacija dabar sad

42

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Nėra nuotaikos nei gerti, nei linksmintis kai tokia situacija dabar sad

o pas mane atvirksiciai pati geriausia nuotaika)
Laimute jei nuotaika bloga tai isgerk ir bus gerai

43

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kefyras!

44

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Nėra nuotaikos nei gerti, nei linksmintis kai tokia situacija dabar sad

o pas mane atvirksiciai pati geriausia nuotaika)
Laimute jei nuotaika bloga tai isgerk ir bus gerai

Konstantinai, aš negeriau kai bloga nuotaika. Kai linksma, viskas gerai tada ir išgerti galima taurelę. Žinoma, kitiems padeda užsimiršti... man atvirkščiai.
Parvažiuoju iš registracijos-koordinacijos skyriaus ir užmigti neina, nors ir labai pavargusi. Ilgai nepaleidžia girdėtos istorijos ir bėglių bėdos.
Prakeiktas karas.

45

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Nedarykis Blogos Nuotaikos tongue smile Mintyse BUK Linksmai Nusiteikus big_smile tongue

Bandau smile

46

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Kefyras!

Šviežios pasukos. Ką tik sviestą sumušiau. smile

47

Re: Ką geriate šį vakarą?

Isgerkit uz sita:

https://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/ … vas-neigia

48

Re: Ką geriate šį vakarą?

:::853

49

Re: Ką geriate šį vakarą?

na is tikruju kai zmogus mirsta visada reikia isgerti) uz zmogaus atminima. tiktai kad pati naujiena sena

50

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

:::853

Laimute prigere ir apsiveme?)

51

Re: Ką geriate šį vakarą?

'His father, Volf Isaakovich Eidelshtein (or Wolf Andreyevich Eidelshtein), was a Ukrainian Jew from Kostopil in western Ukraine, and his mother, Alexandra Pavlovna (née Makarova), was of Russian background from Mordovia region'.

52

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

:::853

Laimute prigere ir apsiveme?)

big_smile big_smile

53 (redagavo Valdas 2022-03-25 22:52)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš geriu už raudonąją poziciją Zipfer alaus. Kam vargti opozicijoje, kai su valdančiaisiais - viskas vyksta labai palankiai. Deja, nepasirinksim. Tautinė sudėtis reguliuoja įgimtą įkalinimą vienoje ar kitoje pusėje. Už dievo meilę žmonių kančioms!

54

Re: Ką geriate šį vakarą?

Valdas parašė:

Aš geriu už raudonąją poziciją Zipfer alaus. Kam vargti opozicijoje, kai su valdančiaisiais - viskas vyksta labai palankiai. Deja, nepasirinksim. Tautinė sudėtis reguliuoja įgimtą įkalinimą vienoje ar kitoje pusėje. Už dievo meilę žmonių kančioms!

Ką tu vadini raudonąja pozicija?

55 (redagavo Valdas 2022-03-25 22:49)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Raudonuosius rusus, kurie valdo Rusiją. Čia tik pagalvojau dėl Žirinovskio paminėjimo.

56

Re: Ką geriate šį vakarą?

AS Geriu Tam kad Rytoj Nenumirciau ka siande Nuveikes tongue big_smile big_smile Nu karoce BUKIM big_smile

57

Re: Ką geriate šį vakarą?

Teisingai. Į sveikatą!

58

Re: Ką geriate šį vakarą?

Vis dar vyksta nacijos alkoholizacija?

59 (redagavo Valdas 2022-03-26 10:35)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alkoholio skaidymo rezultatas yra acetatas - smegenų ląstelių benzas, kurį pagal mokslinį straipsnį, pačios smegenų ląstelės renkasi vietoj cukraus, ir veikia daug protingiau. Berods ir dalis nervų ląstelių naudoja jį kaip benzą. Tai pirmiausia pasižiūrėk, kiek išgeria alkoholio geriausiose pasaulyje valstybėse, ir ar absoliuti dauguma geriausių atskirų žmonių (svarbiausia, protinėse veiklose) taip pat jį geria dėl tos pačios priežasties. Įdomus faktas, kad žmonėms ėmus gerti kavą, nuo kurios smegenys irgi veikia protingiau, alkoholio poreikis išliko panašus. Nes abu gėrimai turi skirtingą poveikį žmonių protingumui. Tik ėmus gerti kavą, alkoholio gėrimas persikėlė į gėrimą po darbo. Kam valgyti maistą, kuris sukelia fermentaciją žarnyne, kuri turi neigiamą poveikį, jei galima išgerti alkoholio, be fermentacijos žarnyne. Daug protingiau. Suvedus apie žymius Teetotalers žmones, protinio darbo abstinentų tarp jų yra labai mažai, o lyginant su visais tų sričių žmonėmis, beveik nėra.

60

Re: Ką geriate šį vakarą?

Arvydas parašė:

Vis dar vyksta nacijos alkoholizacija?

o ka daugiau nacijai veikti? tik gerti)