1681

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Andrė savo pasisakymais yra arčiau tiesos

Gal būt. Aš neturiu tiek žinių ir patirties šiuo klausimu. Nekenčiau ir nekęsiu alkoholikų.

1682

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Tai čia tik už galvų susiimti reikia, kai pagalvoji, kokią moralinę žalą alkoholikas padaro šeimai, jei jam  nustojus gerti šeima iširsata. Vadinasi reikia gydyti ir šeimos narius nors jie negėrė. Siaubas. Nenuostabu, kad psichologų trūkumas.

Dėl visko kalta yra valstybė
1) nes ji pelnosi iš alkoholio akcizų ir mokesčių
2) nes ji pelnosi iš alkoholikų daromų pažeidimų nes juos galima bauduoti
3) nes alkoholikus lengviau valdyti ir labai lengva paveikti ju elgsena per rinkimus
4) nes nepaliko alkoholikams jokios medicinos priežiūros
5) nes sukūrė tokias sąlygas kai darbų nėra o alkoholio daug tai puikiai galima nusigerti

P.S psichologams dabar aukso amžius nes klientų belekiek

Kas gerti norės, tas varys samagoną, darys vyną ir alų.

1683

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Andrė savo pasisakymais yra arčiau tiesos

Gal būt. Aš neturiu tiek žinių ir patirties šiuo klausimu. Nekenčiau ir nekęsiu alkoholikų.

O tu manai kad alkoholikams tai rupi? Jie egzistuoja nepriklausomai nuo Tavo nuomonės apie juos. Kaip ir daugybe kitų dalykų mūsų pasaulyje.

1684

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Dėl gerinančių šeimos narių viskas paprasčiau.
Priežastis: buitis. Niekur tu nedingsi nuo geriancio vyro jei dirbi uz minimalke ir neturi santaupu

aha, vadinasi, NT - vyro? ir algą jis gauna didelę? ar dažniausiai neįgalumo pensiją?
jei yra vaikų, tai skyrybų atveju, ko gero, buvusiai žmonai su vaikais atitektų liūto dalis, jei pasistengtų. Ir šiuo atveju ji, jei jaustų ribas, būtų teisi.
o jei vaikų nėra ar jie nesusituokę, tai....  moteriai savotiškai patogu, nes geriantis vyras ir jos nemylintis (o ji jo irgi nemyli, o būna tik dėl to, kad pati neturtinga), nes kitaip - vyras susirastų moterį, su kuria sietų bent kažkokie šilti jausmai. dar klausimas, dėl ko jis gerti pradėjo...
Taip, yra dar vienas atvejis - moteris myli tokį vyrą. Na, ir tegul myli sveikatą. Kada aš patikėsiu, kad ji myli? Kai ji vyro nekaltins, neauklės, nepils lauk jo degtinės (draugelius girtuoklius, kai vyras nemato tai tegul pravaiko), nesiskųs aplinkiniams, netampys jį pas gydytojas ir būrėjas, kai bandys suvokti, kodėl jis iš tiesų geria, žadins jame norą GYVENTI (o ne mesti gėrimą), kai priims jį būtent tokį  va, tada aš tikėsiu, kad ji myli. ir, tiesą pasakius, ji iš gėrimo tragedijos nedarys. Ir bus laiminga smile
Kartais aukščiausia meilės forma - palikti kitą žmogų ramybėje ir pakeisti SAVO gyvenimą.

1685 (redagavo Andre 2023-04-24 13:30)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Andrė savo pasisakymais yra arčiau tiesos

Gal būt. Aš neturiu tiek žinių ir patirties šiuo klausimu. Nekenčiau ir nekęsiu alkoholikų.

O tu manai kad alkoholikams tai rupi? Jie egzistuoja nepriklausomai nuo Tavo nuomonės apie juos. Kaip ir daugybe kitų dalykų mūsų pasaulyje.

oho, kiek daug menininkų ir kitų garsių žmonių nekenčia Laimutė smile
kuo jie trukdo Tau asmeniškai iki tokio lygio, kad Tavyje gimsta jiems neapykanta?
kodėl alkoholikų nekęsti, o ne žmogžudžių, prievartautojų? Alkoholikas juk geria už savo ir gadina savo gyvenimą, nelaiko kitų prisirišęs (šiais laikais).

1686

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Gal būt. Aš neturiu tiek žinių ir patirties šiuo klausimu. Nekenčiau ir nekęsiu alkoholikų.

O tu manai kad alkoholikams tai rupi? Jie egzistuoja nepriklausomai nuo Tavo nuomonės apie juos. Kaip ir daugybe kitų dalykų mūsų pasaulyje.

oho, kiek daug menininkų ir kitų garsių žmonių nekenčia Laimutė smile
kuo jie trukdo?
kodėl alkoholikų nekęsti, o ne žmogžudžių, prievartautojų? Alkoholikas juk geria už savo ir gadina savo gyvenimą, nelaiko kitų prisirišęs (šiais laikais).

Kodėl būtent gadina? Gal kaip tik praturtina

1687

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Dėl gerinančių šeimos narių viskas paprasčiau.
Priežastis: buitis. Niekur tu nedingsi nuo geriancio vyro jei dirbi uz minimalke ir neturi santaupu

aha, vadinasi, NT - vyro? ir algą jis gauna didelę? ar dažniausiai neįgalumo pensiją?
jei yra vaikų, tai skyrybų atveju, ko gero, buvusiai žmonai su vaikais atitektų liūto dalis, jei pasistengtų. Ir šiuo atveju ji, jei jaustų ribas, būtų teisi.
o jei vaikų nėra ar jie nesusituokę, tai....  moteriai savotiškai patogu, nes geriantis vyras ir jos nemylintis (o ji jo irgi nemyli, o būna tik dėl to, kad pati neturtinga), nes kitaip - vyras susirastų moterį, su kuria sietų bent kažkokie šilti jausmai. dar klausimas, dėl ko jis gerti pradėjo...
Taip, yra dar vienas atvejis - moteris myli tokį vyrą. Na, ir tegul myli sveikatą. Kada aš patikėsiu, kad ji myli? Kai ji vyro nekaltins, neauklės, nepils lauk jo degtinės (draugelius girtuoklius, kai vyras nemato tai tegul pravaiko), nesiskųs aplinkiniams, netampys jį pas gydytojas ir būrėjas, kai bandys suvokti, kodėl jis iš tiesų geria, žadins jame norą GYVENTI (o ne mesti gėrimą), kai priims jį būtent tokį  va, tada aš tikėsiu, kad ji myli. ir, tiesą pasakius, ji iš gėrimo tragedijos nedarys. Ir bus laiminga smile
Kartais aukščiausia meilės forma - palikti kitą žmogų ramybėje ir pakeisti SAVO gyvenimą.

Va būtent... niekas nieko nemyli. Abejingumas pražudys ši pasaulį

1688

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

[Alkoholikas juk geria už savo ir gadina savo gyvenimą, nelaiko kitų prisirišęs (šiais laikais).

Kodėl būtent gadina? Gal kaip tik praturtina

Visų pirma gadina sveikatą (net geležinė sveikata kažkuriuo metu palūžta)... ir staiga, todėl prarandą grožį, jėgas, dažnai netgi tampa invalidais, tampa priklausomais nuo kitų žmonių, atstumiančiais (na, apsidirba ir ambrė atitinkamas).
Jie praranda daug laiko, kurį galėtų skirti savo mėgiamai veiklai.
Praranda pinigus, kuriuos galėtų išleisti veikloms, suteikiančioms daugiau džiaugsmo.
Savyje ir aplinkiniuose augina abejingumą, praranda bendravimo šilumą.
JIe praranda galimybes, apie kurias net nežinojo... O laiko atgal nepasuksi.
Baisiausia, kad jie praranda save.... jei kažkuriuo momentu lemiamu tai suvokia - tai ir yra tas momentas, kai noras gyventi ir ieškoti savęs, mėgautis gyvenimu nugalės smile nes išsigąs suvokimo, kad dar vienas butelis ir... siela iš kūno išeis. Liks tik girtuoklis Vardenis Pavardenis.
Tas pats tinka ir Vardenei Pavardenei ...
Taip, tai yra baisiausia, kai žmogus praranda galimybę pajusti gyvenimo džiaugsmą.

1689

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andrė žodžius reikia didelėm raidėm visur užrašyti nes ji rašo teisybę

1690

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Gal būt. Aš neturiu tiek žinių ir patirties šiuo klausimu. Nekenčiau ir nekęsiu alkoholikų.

O tu manai kad alkoholikams tai rupi? Jie egzistuoja nepriklausomai nuo Tavo nuomonės apie juos. Kaip ir daugybe kitų dalykų mūsų pasaulyje.

oho, kiek daug menininkų ir kitų garsių žmonių nekenčia Laimutė smile
kuo jie trukdo Tau asmeniškai iki tokio lygio, kad Tavyje gimsta jiems neapykanta?
kodėl alkoholikų nekęsti, o ne žmogžudžių, prievartautojų? Alkoholikas juk geria už savo ir gadina savo gyvenimą, nelaiko kitų prisirišęs (šiais laikais).

Aš nekenčiu visokio blogio, bet kai čia apie alkoholikus kalba eina tai ir nevardinu visko.

1691

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Dėl gerinančių šeimos narių viskas paprasčiau.
Priežastis: buitis. Niekur tu nedingsi nuo geriancio vyro jei dirbi uz minimalke ir neturi santaupu

aha, vadinasi, NT - vyro? ir algą jis gauna didelę? ar dažniausiai neįgalumo pensiją?
jei yra vaikų, tai skyrybų atveju, ko gero, buvusiai žmonai su vaikais atitektų liūto dalis, jei pasistengtų. Ir šiuo atveju ji, jei jaustų ribas, būtų teisi.
o jei vaikų nėra ar jie nesusituokę, tai....  moteriai savotiškai patogu, nes geriantis vyras ir jos nemylintis (o ji jo irgi nemyli, o būna tik dėl to, kad pati neturtinga), nes kitaip - vyras susirastų moterį, su kuria sietų bent kažkokie šilti jausmai. dar klausimas, dėl ko jis gerti pradėjo...
Taip, yra dar vienas atvejis - moteris myli tokį vyrą. Na, ir tegul myli sveikatą. Kada aš patikėsiu, kad ji myli? Kai ji vyro nekaltins, neauklės, nepils lauk jo degtinės (draugelius girtuoklius, kai vyras nemato tai tegul pravaiko), nesiskųs aplinkiniams, netampys jį pas gydytojas ir būrėjas, kai bandys suvokti, kodėl jis iš tiesų geria, žadins jame norą GYVENTI (o ne mesti gėrimą), kai priims jį būtent tokį  va, tada aš tikėsiu, kad ji myli. ir, tiesą pasakius, ji iš gėrimo tragedijos nedarys. Ir bus laiminga smile
Kartais aukščiausia meilės forma - palikti kitą žmogų ramybėje ir pakeisti SAVO gyvenimą.

Savidegradacija meilės vardan? Būna ir tokių big_smile

1692

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kai esi nusivylęs gerumu ir nustoji juo tikėti tada lieka tik blogis

1693

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Andre parašė:

[Alkoholikas juk geria už savo ir gadina savo gyvenimą, nelaiko kitų prisirišęs (šiais laikais).

Kodėl būtent gadina? Gal kaip tik praturtina

Visų pirma gadina sveikatą (net geležinė sveikata kažkuriuo metu palūžta)... ir staiga, todėl prarandą grožį, jėgas, dažnai netgi tampa invalidais, tampa priklausomais nuo kitų žmonių, atstumiančiais (na, apsidirba ir ambrė atitinkamas).
Jie praranda daug laiko, kurį galėtų skirti savo mėgiamai veiklai.
Praranda pinigus, kuriuos galėtų išleisti veikloms, suteikiančioms daugiau džiaugsmo.
Savyje ir aplinkiniuose augina abejingumą, praranda bendravimo šilumą.
JIe praranda galimybes, apie kurias net nežinojo... O laiko atgal nepasuksi.
Baisiausia, kad jie praranda save.... jei kažkuriuo momentu lemiamu tai suvokia - tai ir yra tas momentas, kai noras gyventi ir ieškoti savęs, mėgautis gyvenimu nugalės smile nes išsigąs suvokimo, kad dar vienas butelis ir... siela iš kūno išeis. Liks tik girtuoklis Vardenis Pavardenis.
Tas pats tinka ir Vardenei Pavardenei ...
Taip, tai yra baisiausia, kai žmogus praranda galimybę pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Be abejo, bet kai jis supranta, kad stovi iki kelių liūne ir pats išbrenda, vistiek lieka alkoholikas. Kitų akyse. Jis visą gyvenimą nešioja alkoholiko štampą, kurį uždeda šeima ir visuomenė. Tik patys stipriausi gali šitą spaudimą atlaikyti, o daugelis grįžta į liūną atgal, nes ten jiems patogiau ir netgi saugiau

1694 (redagavo Andre 2023-04-24 14:04)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Tema labai nevienareikšmė... Daugiaplanė.

tarkim, paauglį išprievartavo - tėvai, broliai ar seserys, kaimynai, dėdė parke, teta viešajame tualete. O gal mirė artimiausias žmogus. o gal išdavė mylimasis. O gal sudegė namai su vaikais.
Na, vienu žodžiu, atrodo, kad pasaulio pabaiga.
Kaip išeiti iš tos situacijos, kaip išgyventi skausmą? Nuėjus pas psichologą atsakinėti į klausimus, tipo, ką reiškia ši dėmė ar su kuo asocijuojasi pieštukas ir gauti užduotį apie tai pagalvoti visą savaitę iki kito susitikimo?
ką daryti su tais jausmais? Kas geriau - nueiti ir žagintojus, išdavikus, padegėjus (pvz. neatsakingus elektrikus), gydytojus, kurie nepagydė - nužudyti?
na, baimę tai yra agresiją, išleisti į išorę?
ar realiai padės taip daugumos mėgiamos TV pagalbos? net jei žagintoją nuteis (o dažniausia nea, juk laikraščius apie betėvius vaikus skaitot), kaip tą skausmą nuplauti?
o gal visgi paskandinti tai alkoholyje?
Kiekvienas žmogus renkasi savaip. Ir, tiesą pasakius, bet kuris jo sprendimas tuo metu yra teisingas. Tai to žmogaus kelias.
Tik ir atsakomybę turi prisiimti.
O svarbiausia - pajusti, KADA priemonė skausmui malšinti jau tampa TIKSLU. Ir nepasiduoti. Žmogaus laisvė ir yra tame, kad jis sprendimus ir gali priimti vis kitus, padaręs atitinkamas išvadas ir paleidęs savo praeitį.
Eiti ir pastovėti už save. Nes niekas kitas to nepadarys.
P. S. anksčiau žmogui likdavo alkoholiko etiketė visam gyvenimui, Dabar - žmogus, metęs gerti, labai gerbiamas smile  Aišku, priklauso ir nuo aplinkos... Alkoholiku gali vadinti užsispyrusiai tik tie, kuriems nepatinka, kad žmogus toks stiprus ir išsikapstė smile

1695

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Kai esi nusivylęs gerumu ir nustoji juo tikėti tada lieka tik blogis

Negali būti. Vadinasi mažai gerumo buvo, arba netikras.

1696

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre, deja tokių, kurie pavydi yra daug daugiau nei tų besidžiaugiančių ir rodančių pagarbą. Tokie dar ir padeda vėl atsidurti liūne. Pastumia, paspiria atgal. Tipo, neužstok man saulės. Panašiai kaip kurstytojai. Patys nedaro bloga, bet kursto kitą. Bjaurybės sad

1697

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Andre, deja tokių, kurie pavydi yra daug daugiau nei tų besidžiaugiančių ir rodančių pagarbą. Tokie dar ir padeda vėl atsidurti liūne. Pastumia, paspiria atgal. Tipo, neužstok man saulės. Panašiai kaip kurstytojai. Patys nedaro bloga, bet kursto kitą. Bjaurybės sad

Čia apie mane

1698

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas mano, kad jis Gundytojas smile

Ir iš kur tas vyrų polinkis manyti ar sakyti (ypač moterims) - "aš velnias"?

Mano, kad kiekviena Ieva paliks savo Adomą ir patikės žalčiu? smile Vardan obuolio kąsnelio išsižadės Rojaus?...
Laikai pasikeitė, ponai prisiekusieji smile

1699

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ir šitoje vietoje Andrė teisi. Sunku paprieštarauti. Konstantinas pagaliau uzsirove ant patyrusios moters

1700

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Konstantinas mano, kad jis Gundytojas smile

Ir iš kur tas vyrų polinkis manyti ar sakyti (ypač moterims) - "aš velnias"?

Mano, kad kiekviena Ieva paliks savo Adomą ir patikės žalčiu? smile Vardan obuolio kąsnelio išsižadės Rojaus?...
Laikai pasikeitė, ponai prisiekusieji smile

Vyras sakydamas ant savęs blogai provokuoja moteris jam prieštarauti ir instinktyviai ieškoti jame gerųjų savybių... arba jas susikurti pateisinant save ir paneigiant jo savikritiką big_smile