1741

Re: Ką geriate šį vakarą?

na, aš savo žiedų nerenku, kam man tikrintis? smile

1742

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjoooooord smile

Gelbėk mano rožytes. ant palangės... Jos sukrovė 2 žiedus, šįryt pabandžiau nufotografuoti, o ten... vabaliukai!!!! žali, maži... amarai turbūt? neįsivaiduoju iš kur... nebent iš medžių šakelių, parneštų iš parko....
internete pakaičiau - atseit, nuplauti su vandens žarna. bet tai čia lauke, krūmai... o mano mažytės... gal su pincetu nurankioti? ar įsitaisyti augintinių - Dievo karvyčių?...
patark, prašau, prašau smile

1743

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Fjoooooord smile

Gelbėk mano rožytes. ant palangės... Jos sukrovė 2 žiedus, šįryt pabandžiau nufotografuoti, o ten... vabaliukai!!!! žali, maži... amarai turbūt? neįsivaiduoju iš kur... nebent iš medžių šakelių, parneštų iš parko....
internete pakaičiau - atseit, nuplauti su vandens žarna. bet tai čia lauke, krūmai... o mano mažytės... gal su pincetu nurankioti? ar įsitaisyti augintinių - Dievo karvyčių?...
patark, prašau, prašau smile

Čia amariukai. Jie nemėgsta daug ko. Vieni ima chemiją pagalbon kiti visokių žolių mirkalą (smirda ). Kol nedaug, nurinkti geriausia būtų.
Ko gero ant rožės buvo jau padėti kiaušinėliai. Juos dažniausiai nusiperkam kaip "priedą" smile

1744

Re: Ką geriate šį vakarą?

ačiū.... vienkiemyje nebūdavo tiek kenkėjų, kiek bute mieste!

1745

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kiaušinėlių būna ir žemėje. Reikėtų nuplaut su muiluotu vandeniu arba nutraiškyt pirštais ir persodint į kitą žemę. Prieš tai gerai išplaut vazonėlį arba pakeist nauju.

1746

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ačiū, Ieva smile

1747

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Ačiū, Ieva smile

Nėra už ką. :-)

1748

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Perl HarBoras Man Baisiausias filmukas tongue big_smile Cia tau ne Ukraina siuo Metuu tongue tongue Karoce

)))

1749

Re: Ką geriate šį vakarą?

nėr ką gerti.... tiksliau, nieko nesinori... nebent šaltinio vandens, bet toli iki jo smile

1750

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

nėr ką gerti.... tiksliau, nieko nesinori... nebent šaltinio vandens, bet toli iki jo smile

tai gal pavaisinti?) turiu brendziuko ir vodkes su kanapem)

1751

Re: Ką geriate šį vakarą?

kazkokia arbata geriu. kvepia zemuogem o gal braskem

1752

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinai,
mano bariukyje yra minimum 2 rūšių brendžio, 4 rūšių degtinės, vynų, romo, gal net konjako, viskio...

o vat kanapių arbatos tai norėčiau smile

1753

Re: Ką geriate šį vakarą?

tai Andre visada pasiruosusi savaitgaliui)

1754

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

tai Andre visada pasiruosusi savaitgaliui)

taip, visada pasiruošusi vykti į svečius po 20 val. smile

1755

Re: Ką geriate šį vakarą?

Lietuviškas alus. Bačkutė. Naminis.

1756

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Konstantinai,
mano bariukyje yra minimum 2 rūšių brendžio, 4 rūšių degtinės, vynų, romo, gal net konjako, viskio...

o vat kanapių arbatos tai norėčiau smile

Kaip ant tų kanapių pasinešę. Tai, kad nieko labai ypatingo nėr iš jų.
Lietuvos žmogai labai jau perdėtai liaupsina jas. Matyt mada ant bangos viršūnės big_smile

1757

Re: Ką geriate šį vakarą?

Na, už kitus negaliu pasakyti. O man šiuo metu tai, ko gero, vienintelė skani ir organizmui priimtina arbata smile
Atsigėriau visų juodųjų (studijų laikai), žaliųjų, geltonųjų ir net baltųjų arbatų (pirmasis darbas), atsiragavu žolelių.
Na, nebent turėčiau tą tikrą rusišką blizgantį samovarą (ne elektrinį, o su anglim ir tuo čenbatu vietoj dumplių) - gal vėl pradėčiau gerti arbatas smile

1758 (redagavo Fjord 2023-05-04 11:16)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Na, už kitus negaliu pasakyti. O man šiuo metu tai, ko gero, vienintelė skani ir organizmui priimtina arbata smile
Atsigėriau visų juodųjų (studijų laikai), žaliųjų, geltonųjų ir net baltųjų arbatų (pirmasis darbas), atsiragavu žolelių.
Na, nebent turėčiau tą tikrą rusišką blizgantį samovarą (ne elektrinį, o su anglim ir tuo čenbatu vietoj dumplių) - gal vėl pradėčiau gerti arbatas smile

Ach, taip, tie seni samovarai dabar tik filmuose belikę gal. Gal dar kur senose rusų dačiose rasti galima būtų. Retenybė muziejaus lygio. Tokio ir aš norėčiau. Man skaniausia paprastas virintas, truputį šiltas vanduo su trupučiu medaus. Pusė arbatinio šaukštelio įmaišau į stiklinę ir puiku.
Atsigėrus ir aš tų arbatų  wink.
Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

1759

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Andre parašė:

Na, už kitus negaliu pasakyti. O man šiuo metu tai, ko gero, vienintelė skani ir organizmui priimtina arbata smile
Atsigėriau visų juodųjų (studijų laikai), žaliųjų, geltonųjų ir net baltųjų arbatų (pirmasis darbas), atsiragavu žolelių.
Na, nebent turėčiau tą tikrą rusišką blizgantį samovarą (ne elektrinį, o su anglim ir tuo čenbatu vietoj dumplių) - gal vėl pradėčiau gerti arbatas smile

Ach, taip, tie seni samovarai dabar tik filmuose belikę gal. Gal dar kur senose rusų dačiose rasti galima būtų. Retenybė muziejaus lygio. Tokio ir aš norėčiau. Man skaniausia paprastas virintas, truputį šiltas vanduo su trupučiu medaus. Pusė arbatinio šaukštelio įmaišau į stiklinę ir puiku.
Atsigėrus ir aš tų arbatų  wink.
Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

Laimute nu kam Tu taip nusisneki?) pilna tu samovaru bet kokiam sendaikciu turguje. nueik i Flohmarkt ir nupirksi. ju dar ir ebay yra

1760

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

arbata tai ritualas...panasiai kaip kakavos ceremonija