1761

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Andre parašė:

Na, už kitus negaliu pasakyti. O man šiuo metu tai, ko gero, vienintelė skani ir organizmui priimtina arbata smile
Atsigėriau visų juodųjų (studijų laikai), žaliųjų, geltonųjų ir net baltųjų arbatų (pirmasis darbas), atsiragavu žolelių.
Na, nebent turėčiau tą tikrą rusišką blizgantį samovarą (ne elektrinį, o su anglim ir tuo čenbatu vietoj dumplių) - gal vėl pradėčiau gerti arbatas smile

Ach, taip, tie seni samovarai dabar tik filmuose belikę gal. Gal dar kur senose rusų dačiose rasti galima būtų. Retenybė muziejaus lygio. Tokio ir aš norėčiau. Man skaniausia paprastas virintas, truputį šiltas vanduo su trupučiu medaus. Pusė arbatinio šaukštelio įmaišau į stiklinę ir puiku.
Atsigėrus ir aš tų arbatų  wink.
Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

Laimute nu kam Tu taip nusisneki?) pilna tu samovaru bet kokiam sendaikciu turguje. nueik i Flohmarkt ir nupirksi. ju dar ir ebay yra

Ieškota jau visur, bet tų tikrai senų apie 1800m. niekur nerasi. Naujų aš nenoriu.

1762

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Ieškota jau visur, bet tų tikrai senų apie 1800m. niekur nerasi. Naujų aš nenoriu.

russiansamovars. com

1763

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

arbata tai ritualas...panasiai kaip kakavos ceremonija

Ritualas tai pas tikrus rusus. Gerti iš lėkštutės su cukraus gabaleliu arba uogiene. Dar Japonijoje tikras ritualas, o šiuolaikinėje Europoje niekas to nedaro.

1764

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Ieškota jau visur, bet tų tikrai senų apie 1800m. niekur nerasi. Naujų aš nenoriu.

russiansamovars. com

Padielkos

1765

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Tai tikrai, kad jau tos arbatos , mados ir marketingo reikalas, kaip anksčiau taip ir dabar.

arbata tai ritualas...panasiai kaip kakavos ceremonija

Ritualas tai pas tikrus rusus. Gerti iš lėkštutės su cukraus gabaleliu arba uogiene. Dar Japonijoje tikras ritualas, o šiuolaikinėje Europoje niekas to nedaro.

o mes ka ne tikri rusai?) ir mes taip gerkime

1766

Re: Ką geriate šį vakarą?

Iš lėkštutės aš geriu sriubą. kai karšta smile)))

O kanapių arbata, jei tikra ir teisingai išvirta, tai turi šampano poveikį be alkoholio pasekmių - atsiranda tokia burbuliukinė pakylėta nuotaika, gyvenimas nušvinta šviesesnėm ir ryškesnėm spalvom, žmonės pasidaro draugiškesni, atviresni ir nuoširdesni smile

1767

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Iš lėkštutės aš geriu sriubą. kai karšta smile)))

O kanapių arbata, jei tikra ir teisingai išvirta, tai turi šampano poveikį be alkoholio pasekmių - atsiranda tokia burbuliukinė pakylėta nuotaika, gyvenimas nušvinta šviesesnėm ir ryškesnėm spalvom, žmonės pasidaro draugiškesni, atviresni ir nuoširdesni smile

Aaaai... tai čia apie marihuanos arbatą kalba eina, o aš maniau apie paprastas kanapes smile

1768

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš turiu įdomią naujieną. Po paskutinės narkozės man nebeskauda galvos kai išgeriu ko nors su alkoholiu. Tikrai keista  smile.
Per gimtadienį šampano geriau....Šiandien Becks gėriau ir nieko smile

1769

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Andre parašė:

Iš lėkštutės aš geriu sriubą. kai karšta smile)))

O kanapių arbata, jei tikra ir teisingai išvirta, tai turi šampano poveikį be alkoholio pasekmių - atsiranda tokia burbuliukinė pakylėta nuotaika, gyvenimas nušvinta šviesesnėm ir ryškesnėm spalvom, žmonės pasidaro draugiškesni, atviresni ir nuoširdesni smile

Aaaai... tai čia apie marihuanos arbatą kalba eina, o aš maniau apie paprastas kanapes smile

o prie ko čia marihuana? smile

kiekvienas natūraliomis sąlygomis užaugintas ir normaliai paruoštas augalas veikia žmogaus organizmą. paprastų leistinų kanapių žiedai veikia truputį psichiką - vos vos atplaaiduoja. Ramunėlės - ramina, jonažolės - aktyvina, kietis - prišaukia spalvotus ir gražius sapnus

1770

Re: Ką geriate šį vakarą?

Snd penktadienis reikia ką nors rintesnio kad isgerti

1771

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Aš turiu įdomią naujieną. Po paskutinės narkozės man nebeskauda galvos kai išgeriu ko nors su alkoholiu. Tikrai keista  smile.
Per gimtadienį šampano geriau....Šiandien Becks gėriau ir nieko smile

Na va, kokia džiugi naujiena - atsiveria naujos galimybės smile

1772

Re: Ką geriate šį vakarą?

penktadieni i darba neeinam. geriam nuo ryto. ir pirmadieni neeinam toliau gersime

1773

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

penktadieni i darba neeinam. geriam nuo ryto. ir pirmadieni neeinam toliau gersime

Atostogos?

1774

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Fjord parašė:

Aš turiu įdomią naujieną. Po paskutinės narkozės man nebeskauda galvos kai išgeriu ko nors su alkoholiu. Tikrai keista  smile.
Per gimtadienį šampano geriau....Šiandien Becks gėriau ir nieko smile

Na va, kokia džiugi naujiena - atsiveria naujos galimybės smile

Tikrai. Dabar nereikės bijoti paragauti gėrimų svečiuose, o tai tie atsikalbinėjimai visokie atsibodo. Pritrūksta fantazijos kartais jau. big_smile

1775

Re: Ką geriate šį vakarą?

Būtent tai, Laimute, ir turėjau galvoje - svečiuojantis bus daug paprasčiau smile

1776

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kodel Pasiziuri Naujienas ir VISAD SII TemutePirmojj Vietoj uz Visas Kitass big_smile big_smile big_smile SHUT upp

1777

Re: Ką geriate šį vakarą?

todel kad visi geria

1778

Re: Ką geriate šį vakarą?

as prie kompo losiu

1779

Re: Ką geriate šį vakarą?

Šampanas liejasi upėmis big_smile

1780

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Šampanas liejasi upėmis big_smile

Reiks dažnai Pipi.