1801

Re: Ką geriate šį vakarą?

Jau paemei?)

1802

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Išjunk Šviesą- Miško pasaka


Mana Megstamiausia Prisiminiau tongue tongue big_smile Eikit Pasikt po Lapuu kaip ZUIKIS tongue tongue big_smile

Ar tu neturi kur daugiau nusišnekėt?
Aplamai, esi ką nors įdomaus ir normalaus parašęs?. Užsirašyk, kad 14 metų esi va tada tiks  big_smile. Tik nuotraukos šiuolaikinės nedėk. Ai, tiesa, vistiek neturi.
Tik 20 metų senumo jos visos ten pas tave big_smile

1803

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

Išjunk Šviesą- Miško pasaka


Mana Megstamiausia Prisiminiau tongue tongue big_smile Eikit Pasikt po Lapuu kaip ZUIKIS tongue tongue big_smile

Ar tu neturi kur daugiau nusišnekėt?
Aplamai, esi ką nors įdomaus ir normalaus parašęs?. Užsirašyk, kad 14 metų esi va tada tiks  big_smile. Tik nuotraukos šiuolaikinės nedėk. Ai, tiesa, vistiek neturi.
Tik 20 metų senumo jos visos ten pas tave big_smile

Kaip MAN Patink Pyktiss tongue tongue BEGEdissss Shameless tongue tongue Buckaa big_smile Joo dar kartuu Padarom 2 po 50g tongue tongue big_smile

Aš geriu po 100g big_smile

1804

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

OK tas 100 Plius dar per Siaudeliukaa tongue tongue big_smile Labos

Per kokį šiaudeliuką, aš stiklinėmis geriu kaip vandenį big_smile.

1805

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Stiklines Duodamos TIK Ligoninej kiek Zinauu tongue big_smile big_smile AS TEN Nebuvau,bet Draugelis kurioo Neberaa Manoo Aplinkojj big_smile Sakee TEN Pyyzdiecc big_smile big_smile

Kokioje ligoninėje jis buvo, psichinėj ? big_smile
Manau, kad kiekvienas žmogus turi namuose stiklinių arbatai, vandeniui, pienui ir t.t

1806

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Shameless parašė:

OK tas 100 Plius dar per Siaudeliukaa tongue tongue big_smile Labos

Per kokį šiaudeliuką, aš stiklinėmis geriu kaip vandenį big_smile.

As be stiklinių tiesiai iš butelio

1807

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

OK tas 100 Plius dar per Siaudeliukaa tongue tongue big_smile Labos

Per kokį šiaudeliuką, aš stiklinėmis geriu kaip vandenį big_smile.

As be stiklinių tiesiai iš butelio

Alus ir man skanu iš butelio.

1808

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

1809

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

Yra tekę  wink jaunystės laikais. Ėjom iš naktibario ir kažkoks bomžiukas pasiūlė, nes negalėjo vienas pachmielo daryti. Tai ir truktelėjom iš butelio pirmadienio rytą gatvėje. Tada greitai namo po dušu ir į darbą. smile

1810

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

Yra tekę  wink jaunystės laikais. Ėjom iš naktibario ir kažkoks bomžiukas pasiūlė, nes negalėjo vienas pachmielo daryti. Tai ir truktelėjom iš butelio pirmadienio rytą gatvėje. Tada greitai namo po dušu ir į darbą. smile

kažin, kas iš tiesų už to slypi - va, bomžiukas - tai jam tikrai aplinkinių nuomonė jau atsibodusi ir neįdomi, kiti... ko gero, nuomonė kaip tik labai įdomi, todėl gerdami vodkę iš butelio vidury gatvės darbo dieną jaučiasi didžiausiais pasaulyje maištininkais ir laisvais žmonėmis, kuriems, atseit, nesvarbūs kiti, bet iš tiesų - atvirkščiai smile))

1811

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

Yra tekę  wink jaunystės laikais. Ėjom iš naktibario ir kažkoks bomžiukas pasiūlė, nes negalėjo vienas pachmielo daryti. Tai ir truktelėjom iš butelio pirmadienio rytą gatvėje. Tada greitai namo po dušu ir į darbą. smile

Tai čia aš buvau)

1812

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

Yra tekę  wink jaunystės laikais. Ėjom iš naktibario ir kažkoks bomžiukas pasiūlė, nes negalėjo vienas pachmielo daryti. Tai ir truktelėjom iš butelio pirmadienio rytą gatvėje. Tada greitai namo po dušu ir į darbą. smile

Tai čia aš buvau)

O ne... Tau gal kokį 10 metų buvo tada big_smile

1813

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:
Fjord parašė:
Konstantinas parašė:

Laimutė o tu pabandyk vodke tiesiai iš butelio vyduri gatvės darbo dienos ryte) pajausk gyvenimo poxuizma

Yra tekę  wink jaunystės laikais. Ėjom iš naktibario ir kažkoks bomžiukas pasiūlė, nes negalėjo vienas pachmielo daryti. Tai ir truktelėjom iš butelio pirmadienio rytą gatvėje. Tada greitai namo po dušu ir į darbą. smile

kažin, kas iš tiesų už to slypi - va, bomžiukas - tai jam tikrai aplinkinių nuomonė jau atsibodusi ir neįdomi, kiti... ko gero, nuomonė kaip tik labai įdomi, todėl gerdami vodkę iš butelio vidury gatvės darbo dieną jaučiasi didžiausiais pasaulyje maištininkais ir laisvais žmonėmis, kuriems, atseit, nesvarbūs kiti, bet iš tiesų - atvirkščiai smile))

Tai taip, svarbu buvo anksčiau viskas, bet būdavo momentų kai tuo tarpu viskas vienodai, apie pasekmes negalvoji... kaip bus - taip smile. Be to ir gatvės nebuvo pilnos apie pusė šešių ryto. Daugiau troleibusai pilni. Būtų buvęs didelis sutapimas jei kas iš pažįstamų būtų pastebėję.

1814

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kolkas nieko negeriu, negaliu apsispręsti ką big_smile

1815

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš nuo pirmadienio atgėriau, dabar jau čiuchinuos. Iki joniniu rėikia pailsėt nuo šito rėikalo. Tad gazuotas vanduo pats tas

1816

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:

Kolkas nieko negeriu, negaliu apsispręsti ką big_smile

Nu tai baltos ikalk o ten bus matyti

1817

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Kolkas nieko negeriu, negaliu apsispręsti ką big_smile

Nu tai baltos ikalk o ten bus matyti

Sakai, gera pradžia pusė darbo big_smile
Atsidariau lietuviškos ruginės. Vaišinu :::517. Dar ledo įmesti reikia ir ok. Į sveikatą kas geria smile

1818

Re: Ką geriate šį vakarą?

Turiu mixo turiu brendžio bonke ir turiu alaus)

1819

Re: Ką geriate šį vakarą?

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Kolkas nieko negeriu, negaliu apsispręsti ką big_smile

Nu tai baltos ikalk o ten bus matyti

Sakai, gera pradžia pusė darbo big_smile
Atsidariau lietuviškos ruginės. Vaišinu :::517. Dar ledo įmesti reikia ir ok. Į sveikatą kas geria smile

O mane uzsienetiski gerimai traukia) ir gražus buteliai vis einu į parde ir galvoju ką čia paragauti

1820

Re: Ką geriate šį vakarą?

Tik negerkit mažai, nes gyvenimas veltui