1881

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

dar silta kiaules krauja is sulankstyto aliuminio puoduko,kvapas virtuvej  puikus vera sviezios skobos,ant stalo samagonas,sula su obuoliukais ir sviezia namine duona ,vakare bus muzika Saulius armonika atsinese o samagonke stipri sako 55,bet man atrodo daugiau net melsva gerai dega ant stalo isbandem papyle

Man vaikystėje teko matyti, kaip apylinkės skerdikas iš mūsų kiaulaitės pilvo kraują sėmė. Geriant nemačiau, spėjau nusigręžti, kai atsisukau jis jau šluostėsi rankove raudonas lūpas.

1882

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

Vis tiek man, prie kokio medžio žaibas mane pakirs… Čia kelio pradžia- tai megstama Sauliaus daina geriau uz hiperbole traukia o degancios idube akys kaip ziburiai po tankiais antakiais ,bedante burna ir rankos su tom tikrom melynom tatuiruotem galingais riesais supjaustytais kadaise dar rusyne ,jam 65

Sunku įsivaizduoti, kiek jis  ir kiti panašūs Sauliai visko patyrė ir išgyveno. Prie samanės jie pasidaro kalbūs.

1883

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

O jei sutiktum prie stalo save pati isikalbetum?Ar tas zmogus tau patiktu?

Patiktų. Jie visada neša kažkokią tai skaudžią paslaptį savyje.

1884 (redagavo Laimutė 2023-07-29 17:34)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ar aš pati daug kalbėčiau nežinau, bet aš moku išklausyti. Teko susidurti su vienu pabėgusiu iš kalėjimo. Atkeliavo iš tų kraštų tranzuodamas. Gal kokių 5000 km.  Jei ne daugiau. Slapstėsi netoliese miške kol šalčiai užėjo. Buvo didžiulė paslaptis.

1885

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

O jei sutiktum prie stalo save pati isikalbetum?Ar tas zmogus tau patiktu?

Tai atsisesk pries veidrodi ir sutiksi save pati) galesi ir issikalbeti

1886

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

O jei sutiktum prie stalo save pati isikalbetum?Ar tas zmogus tau patiktu?

Dar gali pakabinti kambaryje web camera o vaizda is kameros transliuoti i virtualios realybės akinius ir tu matysi save iš isores kaip butum išėjęs iš savo kuno

1887

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aaa... save? Nedaskaičiau gerai. Nea su savimi nekalbėčiau. Neįdomu, pažįstu kaip nuluptą. Nelabai ir patiktų, susipeštume big_smile

1888

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Romas parašė:

O jei sutiktum prie stalo save pati isikalbetum?Ar tas zmogus tau patiktu?

Dar gali pakabinti kambaryje web camera o vaizda is kameros transliuoti i virtualios realybės akinius ir tu matysi save iš isores kaip butum išėjęs iš savo kuno

Kaip įdomu. smile Oi būtų cirkas. Rėkčiau pastoviai. Nesidairyk kalbėdama ! Nenužiūrinėk nuo galvos iki kojų pašnekovo ! Nepertraukinėk ! Ir taip toliau big_smile

1889

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

81-83m gyvenau Dagestane Kizliare daug istoriju girdejau apie pabegusius kalinius jie glausdavosi paprastai pas čiabanus visai vasarai avis i kalnus isgindavo neisduodavo matomai,latvi matydavau labai auksto ugio kodel ka veikia nesakydavo

Tai buvai jau po armijos?
Tas, kur pas mus atklydęs buvo, buvo irgi mažakalbis. Jis buvo virš 40 kažkur , o man buvo 17. Atmintyje įstrigo tai, kaip jis laikė duoną rankoje. Kažkaip ypatingai, pagarbiai ir tvirtai. Buvo nepraradęs žmogiškumo. Orus nepaisant jo tuometinės padėties. Nieko iš mūsų namų nepaėmė nesiklausęs. Vėlų rudenį išėjo į Latvijos pusę. Bent jau taip sakė. Dažnai apie jį pagalvoju kaip susiklostė jo tolimesnis gyvenimas. Dar vienas aspektas įdomus. Kai jis išėjo, buvo apiplėšta vieno miestelio universalinė ir visas aukso skyrius "iššluotas"  big_smile . Pasirodo, vagis buvo pasilikęs parduotuvėje paltų skyriuje pasislėpęs po paltais. O išlindo pro katilinės kaminą.
Kažkodėl jaučiau, kad tai jo darbas buvo , o gal tik labai norėjau, kad taip būtų.

1890

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

Butent armijoj strojbate taip susikloste kad kiaules seriau du metus kaime Urickio 17 km nuo Kizliaro taip du
metus ir pragyvenau  ten tarp civiliu

Kaip gerai tau. Pasisekė smile

1891

Re: Ką geriate šį vakarą?

Romas parašė:

Automato nemaciau tikro ir nesoviau tik per priesaika laikiau maketa

Męs vidurinėje nuo devintos klasės privalėjom karinį parengimą lankyti kartą per savaitę. Pradėjom nuo laipsnių mokymosi . Dešimtoje klasėje jau ardėm ir vėl surinkinėjom kalašnikovus, o vienuoliktoje klasėj jau į taikinį iš jų šaudėm.
Tai vadinasi, Tu tik 2 metais už mane vyresnis.

1892

Re: Ką geriate šį vakarą?

Vyno kokteilį.

1893

Re: Ką geriate šį vakarą?

Vyno kokteilį.

1894 (redagavo Laimutė 2023-07-29 21:10)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laima parašė:

Vyno kokteilį.

Į sveikatą. Su kuo maišytas vynas? Sausas, baltas, raudonas, saldus? Kokį vyną? smile

1895

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laima bendrauja su Laimute) idomiai

1896

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Laima bendrauja su Laimute) idomiai

Tai, kad nebendrauja dar smile . Pakalbinau. Gal dar įsidrąsins .

1897

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ką geriam, Konstantinai?

1898

Re: Ką geriate šį vakarą?

Laimutė parašė:

Ką geriam, Konstantinai?

Nieko negeriu. Stengiuosi riboti save ir stebiu savo pojūčius. Atsisakymas nuo alkoholio ir maisto išvalo Tavo sielą . Pasportavau padariau mankštą ir dabar eisiu miegoti

1899

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Ką geriam, Konstantinai?

Nieko negeriu. Stengiuosi riboti save ir stebiu savo pojūčius. Atsisakymas nuo alkoholio ir maisto išvalo Tavo sielą . Pasportavau padariau mankštą ir dabar eisiu miegoti

Ahaaa...na, tada gerai, aš ir už tave išgersiu. Mes klube smile

1900

Re: Ką geriate šį vakarą?

Tik nežinau nuo ko pradėt big_smile