1

Tema: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Ar patinka praustis po šaltu dušu? Kodėl ne? Jei taip, kaip jaučiatės po jo? Bei visa info apie jo naudą, ar žalą, jei tokia yra.

2

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Frenkas parašė:

Šaltas dušas tai atsipalaidavimas didesnis nei šiltas dušas.

The cold water sends many electrical impulses to your brain. They jolt your system to increase alertness, clarity, and energy levels. Endorphins, which are sometimes called happiness hormones, are also released. This effect leads to feelings of well-being and optimism.

Cold Showers – A cold shower (below 14C) increases dopamine by a whopping 250%! Raised people's blood levels of the neurotransmitters noradrenaline (by 530 percent)!!!

Another way cold showers may work is by increasing endorphins, or the feel-good hormones in your brain. Endorphins can ease symptoms of depression and anxiety. Cold water may also decrease cortisol, a stress-inducing hormone.

Tai tik keletas copy paste, tų naudu milijardas smile

3

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Frenkas parašė:

When taken regularly, cold showers can make our circulatory system more efficient. Some people also report that their skin looks better as a result of cold showers, probably because of better circulation.

4 (redagavo Frenkas 2022-04-30 18:23)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Jeigu tu sakai kad sukaitus visai nieko tai viskas ok, pirmiausia silto pavaryk vandens ir ant viršaus ledini, tada dar toks kontrastinis bairiukas gaunasi aš pats taip darau. Bet kartais ir iskarto į šaltą šoku paįvairinti.

5

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

ne, nafik. Tik esu skaites kad kontrastinis dusas padeda pries galvos skausma, esu bandes kelis kartus, nu jei lengvas skausmas ir dar prie to paties nereik galvot ta diena, o gali patinginiaut, gal tada kazkiek ir padeda. Bet jei reik galvot, tai nepadeda.

6

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Supratom tave Dariau big_smile

7

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Tik svarbu ismokti lėtai kvepuoti giliai big_smile tai padeda labai sukontroliuoti šalti, nu kosmosas aš rašau ir kaifa jaučiu big_smile

8

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Į eketę jus visus... big_smile

9

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Laimutė parašė:

Į eketę jus visus... big_smile

Maudziausi) kai lauke buvo -15. Kol buni eketeje dar nieko bet tik islipi net apsirengti nespeji kai jau nejauti pirstu galiuku. Imi drabuzi i ranka ir jo nejauti. Tai pusnuogis nubegau i daugiabucio laiptine sildytis ir buvau taip susales kad paskui pazistama medike man ipyle 200 ml vodkes ir priverte isgerti ir tik tada pradejo gereti

10

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

tongue big_smile big_smile tongue

11 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:40)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Jokio šalto dušo. Kava kiekvieną rytą. Jei norisi šalto vandens, į šaltą upę, ežerą, tvenkinį ar jūrą.

12

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Palūžai? big_smile

13 (redagavo Valdas 2022-05-04 17:55)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Nenoriu kvailai elgtis, tik protingai, todėl toliau geriu kavą vietoj dušo. :::034

14

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Nebent kas jėga nutemptų.

15

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Turi laisvę rinktis big_smile

16 (redagavo Valdas 2022-05-04 18:00)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Šiaip, įšokti į šaltą vandenį fainai, bet dušo purškimas ir bėgimas po biški per daug nemalonu. Malonu iškart nerti.

17

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Man ir nerti ir dušas malonu

18

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Po karšto sekso, Ieva, iškart į šaltą vandenį būtų smagu.

19

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Beabejo galima paskui laviruoti pritaikyti, galima netgi saltame duše seksą daryti big_smile big_smile big_smile

20 (redagavo Valdas 2022-05-04 18:28)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Gera mintis. Tarp malonumo ir nemalonumo. Pažengusių seksas. Ieva, ar pasiruošusi išbandyti? :::034