41 (redagavo Best In The World 2022-10-25 17:32)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:

Tai net ledo vonios yra naudinga, o ka jau kalbeti apie maudymasi lediniame ezere. Yra praktikuojanciu tai

Teko matyti dokumentinį filmą kaip rusų Popas naujagimius eketėje maudo.
Bloga pasidarė. sad

Popu ir ekeciu bei kudikiu tauku genai susimaise su saltu vandeniu sukuria tautu genu veisliu rusiu vaflius. Sie vafliai padidina cholersterolio kieki peliu dievams ir tu jau uzverbuota mano peliu kultui, priimk peles kristaus kuna (supelijusi batona) ir krauja (alus+vynas= 95% protingesnes smegenys) ir ispazink savo tikruosius ieskok dievus.

Dievas su tav... oj.. tai yra.. uzklumpancios dukros su tavimi.!

42

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Nemažiau žiauriai popai elgiasi ir cerkvėje krikštydami kūdikius. Šlykštu žiūrėti. Barbarai.

43

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Laimutė parašė:

Nemažiau žiauriai popai elgiasi ir cerkvėje krikštydami kūdikius. Šlykštu žiūrėti. Barbarai.

Nematau čia nieko žiauraus)

44

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

nea nenaudoju megstu siluma bet kartais kad pavaidinti pries zmones galiu i ekete isokti bet labiau kad pavaidinti negu del saves

45

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Geriauu Kristt ant Ledukooo priee Zvejuuu big_smile big_smile  ir 112 Skambyttt big_smile big_smile

46

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Konstantinas parašė:

nea nenaudoju megstu siluma bet kartais kad pavaidinti pries zmones galiu i ekete isokti bet labiau kad pavaidinti negu del saves

Tai va, ko tik nepridarom dėl to trupučio dėmesio. Ir aš kartą į eketę lindau, kad nepalaikytų baile. Paskui sirgau gerklės uždegimu sad

47

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

nea nenaudoju megstu siluma bet kartais kad pavaidinti pries zmones galiu i ekete isokti bet labiau kad pavaidinti negu del saves

Tai va, ko tik nepridarom dėl to trupučio dėmesio. Ir aš kartą į eketę lindau, kad nepalaikytų baile. Paskui sirgau gerklės uždegimu sad

o as lindau todel kad buvau romantiskas ir norejau savo meilei padovanoti grazius akmenelius nuo ezero dugno

48

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

nea nenaudoju megstu siluma bet kartais kad pavaidinti pries zmones galiu i ekete isokti bet labiau kad pavaidinti negu del saves

Tai va, ko tik nepridarom dėl to trupučio dėmesio. Ir aš kartą į eketę lindau, kad nepalaikytų baile. Paskui sirgau gerklės uždegimu sad

o as lindau todel kad buvau romantiskas ir norejau savo meilei padovanoti grazius akmenelius nuo ezero dugno

Reikėjo pas juvelyrą užsukti, ten irgi akmenėlių yra wink

49

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Frenkas parašė:

Tik svarbu ismokti lėtai kvepuoti giliai big_smile tai padeda labai sukontroliuoti šalti, nu kosmosas aš rašau ir kaifa jaučiu big_smile

Jeigu anksčiau to niekada nedarėte, svarbiausia neimti ir nepradėti praustis IŠKART PO LEDINIU VANDENIU. Pradėkit nuo drungno, o geriausia - kontrastinio dušo. Pusę minutės po šiltu (ne karštu) ir pusę minutės po drungnu/vėsiu. Po truputį priprasite ir galėsite vis mažinti šalto vandens temperatūrą.

O dėl kvėpavimo - labai geras patarimas. Tikrai nepamirškite kvėpuoti, nes šokas organizmui nemažas būna big_smile

50 (redagavo Konstantinas 2023-02-22 12:16)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Vytautas parašė:
Frenkas parašė:

Tik svarbu ismokti lėtai kvepuoti giliai big_smile tai padeda labai sukontroliuoti šalti, nu kosmosas aš rašau ir kaifa jaučiu big_smile

Jeigu anksčiau to niekada nedarėte, svarbiausia neimti ir nepradėti praustis IŠKART PO LEDINIU VANDENIU. Pradėkit nuo drungno, o geriausia - kontrastinio dušo. Pusę minutės po šiltu (ne karštu) ir pusę minutės po drungnu/vėsiu. Po truputį priprasite ir galėsite vis mažinti šalto vandens temperatūrą.

O dėl kvėpavimo - labai geras patarimas. Tikrai nepamirškite kvėpuoti, nes šokas organizmui nemažas būna big_smile

o dar geriau is pradziu i karsta pirti o paskui is pirties tiesiai i ezera o paskui atgal i pirti ir taip keleta kartu. organizmui ir reikia suduoti soka kad per daug neatsipalaiduotu

51

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Ir sunaikinti savo spermatozoidus, kurie ima mirti prie 40 laipsnių šilumos, o prie 42 laipsnių - visi būna mirę.

https://albumas.ieskok.lt/b/3/2/1163462_32df7c81ec82.jpg

Todėl kuo dažniau sėdėti pirtelėje, tuo geriau ir kuo ilgiau gulėti karštoje vonioje.

https://albumas.ieskok.lt/b/0/1/1163462_01504c24e6e6.jpg

52 (redagavo Ieva 2023-02-23 20:31)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Esu skaičiusi, kad imunitetui stiprinti geriausia užsipilt kibirą šalto vandens ant galvos ir viskas. Tuojau pat apsitrint rankšluosčiu ir apsirengt. Ir tai nedažniau, kaip pora kartų per savaitę ir būtinai sveikam. Kitu atveju galima gauti plaučių uždegimą.

53 (redagavo Frenkas 2023-02-22 20:09)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

p.x tie spermotozoidai svarbu gerai jaustis big_smile

54 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-22 20:40)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Tau padės - tik Lavazza Perfect Symphony.
https://sakrusta.lt/wp-content/uploads/2020/12/Tin-oro-en-250-thumb.png

55

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

thanks you

56 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-22 22:29)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Ačiū ir tau. Be abejo pirtis ir šaltas vanduo ne per dažnai yra sveika. Svarbiausia nesusigadinti savo kiaušinių iki nevaisingumo, nes matau daugybę 60 mečių ir vyresnių vyrų, kurie vaikšto kaip vaiduokliai, tylūs, ramūs, būdami kaip moterys po menopauzės, nebevaisingi. O nevaisingumas sukelia visapusį degradavimą, nes nebegali daugintis, todėl kad išlaikyti visą gyvenimą geriausią savo kokybę ir niekada neimti degraduoti, reikia išlaikyti savo vaisingumą, svarbiausia apsaugant kiaušus nuo kasdieninės per aukštos temperatūros apatiniuose ir po kaldra, nes tas poveikis sudaro kokias 23 iš 24 valandų per parą - beveik visą laiką, beveik visą gyvenimą nuo gimimo, kai mus pirmą kartą suvystė į vystyklys ar uždėjo pampersus, iki mirties. Vyrai gali netapti nevaisingi kaip moterys, kurios negali to valdyti. Mes turim būti vaisingi visą gyvenimą. Tada ir savo ir tų moterų ir visų kitų žmonių su kuriais bendraujame gyvenimus ir juos pačius tempsime į viršų ir palaikysime geriausiame lygyje. O dabar einu išsimaudyti po šaltu dušu.

57

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

tai tada reikia saldytuve apsigyventi

58

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Konstantinas parašė:

tai tada reikia saldytuve apsigyventi

:::044

59

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

SHAMELESS COLD for This Talk tongue tongue big_smile big_smile Shut Upp tongue tongue

60 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-23 05:19)

Re: Šaltas dušas. Ar naudojate?

Konstantinas parašė:

tai tada reikia saldytuve apsigyventi

Taigi, aiškiai parašyta, kad maždaug 34 laipsniai. Kam taip nusišnekėti. Bet durna prostitutė tave palaiko, todėl gali džiaugtis.