1

Tema: Reikia patarimo

Sveiki,iškilo tokia dilema ir nežinau ką daryti.Su vaikinu jau beveik 2 metai draugaujam,važinėti tenka vienas pas kitą,nes gyvenam kitam mieste(Susipažinom per soc.tinklus).Jis ne kartą kvietė gyvent ,aš atsisakiau,nes gyvent susimetus kokia prasmė? Senamadiška esu,bet..Dabar vėl iš naujo kaip ir suartėjom,dabar jis pasiūlė mėnesį pagyvent tipo kaip seksis pažiūrėt.Sako nori su manim gyvent,bet stačia galva į santykius nerti nenori,vedybas tiksliau..Bet man va įdomu kam reikia to mėnesio?? Ar leistis į kalbas mėnesį pagyvent,ar tiesiog nesikankint,nes akivaizdu nieko nebus?Jam gi reikia pagyvent,pažiūrėt kažką

2

Re: Reikia patarimo

O kodel gi ne? nuvaryk pagyvenk su juo menesi ir jeigu nesigaus turesi atsakyma kad jis netinka ir nesuksi galvos ieskosi naujo partnerio, o jeigu sugyvensit tesit toliau gyvenima ir sukursit seima smile
mano patarimas pabandyk.

3

Re: Reikia patarimo

Vien tai kad tu čia esi nors berna turi jau jam reiktu nuo taves begt

4

Re: Reikia patarimo

Gali mėnesio neužtekti, o gali ir trijų dienų būti per daug. Pabandyk, nieko juk neprarasi. Nors tas faktas, kad prasideda kažkokie bandymai, man signalas, kad pas jį nėra pirminio pozityvaus nusistatymo.

5

Re: Reikia patarimo

Menesiui pagyvent - nesamone smile o po menesio susikraut shmutkes ir laukt pazymio? smile
Kita vertus, jei Dovi nori santuokos, tai kam jai tas menuo? smile tegu berniukas atvaziuoja dazniau, akivaizdu, kad abejones pas abu smile

6

Re: Reikia patarimo

krc nieko nespeliokit yra noras gyvenat kartu ir viskas paaiskes, o jeigu norit toliau kazkokioj hujnioj gyvent teskit zaidimus ir nieko nesiaiskinkit big_smile

7

Re: Reikia patarimo

O ka cia diskutuoti? Vyrukas du kartus pasiule moteris atsisake. Vyrukui reikia begti

8 (redagavo Ieva 2022-05-13 07:26)

Re: Reikia patarimo

Aišku, kad reikia pagyvent kažkiek kartu. Santuoka, tai jau išsiviešinimas, vestuvės ir pnš. Jeigu reikės skirtis, visa ta biurokratija, giminių, tėvų reakcija ir pnš. Todėl, tai gana rimta. O draugauti galima, nes tik po kokių keturių metų ir pasimato, ar tikrai įmanoma ir smagu su tuo žmogumi ir buitiniame lygmenyje bendrauti, ar tikrai sugebat tokiems santykiams įsipareigoti.
Jeigu pati tą vyrą mylit ir, jeigu pastotumėt, sugebėtumėt ir viena augint kūdikį, tai jums tas pats, ar esat su juo santuokoje, ar ne. Tuomet ir nuspręstumėt, tuoktis, ar ne.
Esmė, ar jūs jį mylit. Už kitą žmogų negalim žinot. Jeigu mylim, tai ir puiku. Tuo ir džiaugiamės, tuo ir gyvenam. Jeigu atsako nesulaukiam, ar jis mūsų netenkina, atsisveikinam. Kito žmogaus nepriversim mylėti ar dar kažkuo pririšti. Tuomet jau manipuliacijos, melas, neištikimybė ir kt.

9

Re: Reikia patarimo

Skaičiau,skaičiau visų nuomones ir patarimus,bet situacija kiek sudėtingesnė.Atstumas tarp mūsų yra didelis ir apskritai,jei važiuočiau pas jį gyventi turėčiau viską mesti dėl to,kad pas jį pagyvent.Darbas,draugai,šeima..Tai įdomu kaip čia būtų ar teigtumėtės ruzikuoti šitaip?:) Ir iki šiol pastangos buvo tik iš mano pusės,iš jo pusės pastangų labai labai mažai.Yra minėjęs,kad nusvilo iš ankstesniu santykių,sakė atsibodo viską duoti,o negauti nieko.Tai dėl to man kyla,daug abejonių.

10

Re: Reikia patarimo

Tuomet, kaip suprantu, nei vienam iš jūsų jūs nesat svarbesnis už viską, tai toks bendravimas tik tuščias laiko gaišimas. Žinau gražių pavyzdžių, kada žmonės vienas kitam padeda ir darbą susirasti ir apsigyvenimas kartu nėra problema. Na, o jeigu dar ir draugai svarbiau ar tėvai, tai dar esam užsiciklinę paauglystėje. Kita vertus, tikriems draugas ir atstumai ne kliūtis. Irgi žinau atvejų, kad net į ligoninę aplankyt draugai važiavo beveik 1000km.

11

Re: Reikia patarimo

dovi parašė:

Skaičiau,skaičiau visų nuomones ir patarimus,bet situacija kiek sudėtingesnė.Atstumas tarp mūsų yra didelis ir apskritai,jei važiuočiau pas jį gyventi turėčiau viską mesti dėl to,kad pas jį pagyvent.Darbas,draugai,šeima..Tai įdomu kaip čia būtų ar teigtumėtės ruzikuoti šitaip?:) Ir iki šiol pastangos buvo tik iš mano pusės,iš jo pusės pastangų labai labai mažai.Yra minėjęs,kad nusvilo iš ankstesniu santykių,sakė atsibodo viską duoti,o negauti nieko.Tai dėl to man kyla,daug abejonių.

Ieškok kito, nes su juo nieko nebus. Kam gaišti laiką veltui. Jo motyvacija man reikštų mandagų "atsimazinimą" smile . Kaip tik tie, kurie skundžiasi daugiau atidavę nei gavę ir yra tie, kurie tik ima ir nieko neduoda.

12

Re: Reikia patarimo

Laimutė vienintelė įgarsino tai apie ką galvoju smile Na,manau pas jį tik atmazai prasideda,kai reikia kažką daryti.Dėkui už nuomones,padėjot susivokti. smile Gal ir nieko prieš pagyventi drauge,bet kai nerodo dėl manęs pastangų nemanau kad reikia viskuo rizikuoti dėl žmogaus,kuris nevertas to smile

13 (redagavo Konstantinas 2022-05-13 16:35)

Re: Reikia patarimo

dovi parašė:

Skaičiau,skaičiau visų nuomones ir patarimus,bet situacija kiek sudėtingesnė.Atstumas tarp mūsų yra didelis ir apskritai,jei važiuočiau pas jį gyventi turėčiau viską mesti dėl to,kad pas jį pagyvent.Darbas,draugai,šeima..Tai įdomu kaip čia būtų ar teigtumėtės ruzikuoti šitaip?:) Ir iki šiol pastangos buvo tik iš mano pusės,iš jo pusės pastangų labai labai mažai.Yra minėjęs,kad nusvilo iš ankstesniu santykių,sakė atsibodo viską duoti,o negauti nieko.Tai dėl to man kyla,daug abejonių.

"atstumas tarp musu yra didelis" cia visa salis 300km kur tu cia didelius atstumus matai? Paskui cia kazka svaigsta apie rizika) is vieno kaimo persikraustyti i kita kaima cia tokia jau didziule rizika? Tikrai vyrukui reikia begti kuo toliau nuo visu situ riziku

14 (redagavo Konstantinas 2022-05-13 16:39)

Re: Reikia patarimo

Best in The World buvo teisus. Reikia begti

15

Re: Reikia patarimo

Jis ir pats sėdi pažintyse,dėl to nieko blogo čia nematau ;D O vyruko niekas nelaiko pririšęs,bet iš vyrų nieko kito ir nesitikėk,nes jie visada vienas kito pusę palaiko ;D

16

Re: Reikia patarimo

Dovi, tai pasiulyk jam, kad jis pas tave menesi paguventu big_smile ir paziurek, ka atsakys smile

O siaip pats faktas "pagyvent menesi" - tai tas pats kaip i svecius ilgesniam laikui. smile nepanasu i bendros ateities kurima sad

17

Re: Reikia patarimo

Jeigu vyras rimtai galvoja apie šeimos kūrimą, vaikus ir pnš., ir, jeigu jis turi geriau apmokamą darbą, tai pagimdžiusi moteris turi rūpintis kūdikiu, nes maitinant krūtimi dirbti bent du mėn.neįmanoma. Kūdikis reikalauja nuolatinės globos visą parą, kaip ir pervargusi mamytė.Tuomet vyras tam ir yra, kad užtikrintų visų saugumą ir materialinį gerbūvį. Todėl logiškiau, kad tokiu atveju moteris, būsimoji žmona, prisitaikytų prie vyro situacijos. Bent man taip atrodo.

18

Re: Reikia patarimo

dovi parašė:

Jis ir pats sėdi pažintyse,dėl to nieko blogo čia nematau ;D O vyruko niekas nelaiko pririšęs,bet iš vyrų nieko kito ir nesitikėk,nes jie visada vienas kito pusę palaiko ;D

Jo...tokie jau, tie mūsų begėdžiai big_smile

19

Re: Reikia patarimo

Laimutė parašė:
dovi parašė:

Jis ir pats sėdi pažintyse,dėl to nieko blogo čia nematau ;D O vyruko niekas nelaiko pririšęs,bet iš vyrų nieko kito ir nesitikėk,nes jie visada vienas kito pusę palaiko ;D

Jo...tokie jau, tie mūsų begėdžiai big_smile

big_smile tongue Shameless tongue tongue

20

Re: Reikia patarimo

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
dovi parašė:

Jis ir pats sėdi pažintyse,dėl to nieko blogo čia nematau ;D O vyruko niekas nelaiko pririšęs,bet iš vyrų nieko kito ir nesitikėk,nes jie visada vienas kito pusę palaiko ;D

Jo...tokie jau, tie mūsų begėdžiai big_smile

big_smile tongue Shameless tongue tongue

big_smile big_smile tongue