741

Re: Reikia patarimo

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

grozi, prasme ir mena.

amzinosios vertybes.

Deus Vult.

Wut? big_smile Kas čia per anekdotai. Keiki gražuoles, kurios vien iš savo performansų uždirba milijonus, o kitame pasisakyme grožį, meną vadini amžinosiomis vertybėmis? Ir dar "prasmė", yeah... Atrodo lyg ruoštumeisi lietuvių kalbos egzaminui bandydamas pritaikyti kažkieno patarimą, jog reik tame egze "iš tuščio į kiaurą pilstyti". Žinok su tokiom filosofijom, deja, tikrai nepaeis perlaikyti lietuvių kalbos egzamino big_smile

Lyginat tustutes, kurios lengviausiu keliu uzdirba su menu. Nieko grazaus tame nera jei jos rodydamos savo kuna, nuoguma bei kvailuma uzdirba.
Menui toks grozis neprilygs. I mena daug darbo ideta ir su prasme. Nuoga rura rodyt daug smegenu ir pastangu nereikalauja.

742

Re: Reikia patarimo

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

Bet tam reikia grizti prie tradiciniu vertybiu, pastatyt moteris i vieta (arba virtuve) ir vyram atsikovot savo statusa verta pagarbos ir siust nafik visa degeneracija ir tuos visus naratyvus

Aukštini vyrus, pats būdamas homofobu big_smile Garantuotai mokykloje per pamokas, kuriose buvo kalbama apie didžiulį moterų indėlį į pirmosios Nepriklausomos Lietuvos šviesuomenės iškilimą, krapštei nosį ir skaičiavai varnas pro langą. Nei tau rūpi kokios vertybės, nei tu jom gyveni, tik kažkokia tautologija čia užsiimi ir vaizduoji erelį.

Kaip jis gali butu homofobu jei jis neizeidinejo ju?
Ir kodel nuomones reiskimas su faktais yra kazko menkinimas arba aukstinimas?

743

Re: Reikia patarimo

o kokia ta sviesuomene? as kazkaip jos nepastebiu

744 (redagavo Ieva 2022-12-17 13:59)

Re: Reikia patarimo

Jevgenijus parašė:
Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

grozi, prasme ir mena.

amzinosios vertybes.

Deus Vult.

Wut? big_smile Kas čia per anekdotai. Keiki gražuoles, kurios vien iš savo performansų uždirba milijonus, o kitame pasisakyme grožį, meną vadini amžinosiomis vertybėmis? Ir dar "prasmė", yeah... Atrodo lyg ruoštumeisi lietuvių kalbos egzaminui bandydamas pritaikyti kažkieno patarimą, jog reik tame egze "iš tuščio į kiaurą pilstyti". Žinok su tokiom filosofijom, deja, tikrai nepaeis perlaikyti lietuvių kalbos egzamino big_smile

Lyginat tustutes, kurios lengviausiu keliu uzdirba su menu. Nieko grazaus tame nera jei jos rodydamos savo kuna, nuoguma bei kvailuma uzdirba.
Menui toks grozis neprilygs. I mena daug darbo ideta ir su prasme. Nuoga rura rodyt daug smegenu ir pastangu nereikalauja.

O kas belieka, jeigu nėra tų smegenų.

745

Re: Reikia patarimo

Konstantinas parašė:

o kokia ta sviesuomene? as kazkaip jos nepastebiu

Konstantinai, bent kartais pažiūrėk į veidrodį smile

746

Re: Reikia patarimo

Ok, dar viena man dejo ignora smile Kai daug ego ir nemoki paaiskinti, itikinti neklystant, tai belieka ignoruoti.

747

Re: Reikia patarimo

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

grozi, prasme ir mena.

amzinosios vertybes.

Deus Vult.

Wut? big_smile Kas čia per anekdotai. Keiki gražuoles, kurios vien iš savo performansų uždirba milijonus, o kitame pasisakyme grožį, meną vadini amžinosiomis vertybėmis? Ir dar "prasmė", yeah... Atrodo lyg ruoštumeisi lietuvių kalbos egzaminui bandydamas pritaikyti kažkieno patarimą, jog reik tame egze "iš tuščio į kiaurą pilstyti". Žinok su tokiom filosofijom, deja, tikrai nepaeis perlaikyti lietuvių kalbos egzamino big_smile


Jei nebūtum durnas pagalvotum kad grozis buna ne tik moteryse.

Ir man kaip studijavusiam filosofija savo lietuvių kalbos gali neprikist, normi

748 (redagavo Best In The World 2022-12-17 15:51)

Re: Reikia patarimo

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:

Bet tam reikia grizti prie tradiciniu vertybiu, pastatyt moteris i vieta (arba virtuve) ir vyram atsikovot savo statusa verta pagarbos ir siust nafik visa degeneracija ir tuos visus naratyvus

Aukštini vyrus, pats būdamas homofobu big_smile Garantuotai mokykloje per pamokas, kuriose buvo kalbama apie didžiulį moterų indėlį į pirmosios Nepriklausomos Lietuvos šviesuomenės iškilimą, krapštei nosį ir skaičiavai varnas pro langą. Nei tau rūpi kokios vertybės, nei tu jom gyveni, tik kažkokia tautologija čia užsiimi ir vaizduoji erelį.


Va cia ir matom socialinio programavimo auka.

Vaje koks tuscias big_smile
Mastysena gryno simpo.

Ar dar nepasibaige iklotai? big_smile
Bobvyri

749

Re: Reikia patarimo

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

o kokia ta sviesuomene? as kazkaip jos nepastebiu

Konstantinai, bent kartais pažiūrėk į veidrodį smile

Aga....ir būtinai į x10 big_smile

750 (redagavo Andre 2022-12-17 16:01)

Re: Reikia patarimo

Jevgenijus parašė:

Ok, dar viena man dejo ignora smile Kai daug ego ir nemoki paaiskinti, itikinti neklystant, tai belieka ignoruoti.

Nuostabi savikritika smile
Tiesa, suskambo ir man susireikšminimo varpelis - o gal čia skirta man?
Tuomet priminsiu, kad atsakymą ir paaiškinimą Jums pateikiau prieš kelias dienas.
O gerbdama tiek Jus, tiek save bei atsižvelgdama į šventinį laikotarpį ir nenorėdama kam nors gadinti nuotaikos džiaugiuosi sugebėdama bent kartais NEparašyti ką nors nedžiuginančio kitus smile
Tai Besto privilegija smile

Net ežiuko dygliai, kai juos glostai, yra maloniai kutenantys (čia apie tikrą ežiuką smile )

P. S. Na, jei pradidės ir lietuvių kalbos gramatikos bei rašybos klaidų tikrinimas ir taisymas, tai ....

751

Re: Reikia patarimo

Andre parašė:
Jevgenijus parašė:

Ok, dar viena man dejo ignora smile Kai daug ego ir nemoki paaiskinti, itikinti neklystant, tai belieka ignoruoti.

Nuostabi savikritika smile
Tiesa, suskambo ir man susireikšminimo varpelis - o gal čia skirta man?
Tuomet priminsiu, kad atsakymą ir paaiškinimą Jums pateikiau prieš kelias dienas.
O gerbdama tiek Jus, tiek save bei atsižvelgdama į šventinį laikotarpį ir nenorėdama kam nors gadinti nuotaikos džiaugiuosi sugebėdama bent kartais NEparašyti ką nors nedžiuginančio kitus smile
Tai Besto privilegija smile

Net ežiuko dygliai, kai juos glostai, yra maloniai kutenantys (čia apie tikrą ežiuką smile )

P. S. Na, jei pradidės ir lietuvių kalbos gramatikos bei rašybos klaidų tikrinimas ir taisymas, tai ....

Susireiksminimo nera, nes jus nesugebejot atsakyti i paprastus uzduotus klausimus. Vel gi, vieninteliam dalykui jus gabi esat, tai tik klijuoti etiketes - susireiksmines, iskaudintas, kompleksuotas.
Jus rasot ir zinot, kad klystat, o pripazinti ta bijot, todel ijungiat ignora, nes prigauta.
Norit labai pavaidinti protinga, tik su logika daznai pastatot save i pastoviai prasaunancios feministes vieta.
Gramatika? Jus is visu zmoniu nusprendet kazkam vienam taikyti kai pilna rasanciu su klaidomis? Jau ir gramatikos policininke tapot? Man tokio dalyko netaikysit, nes lietuviu raides yra lotyniskos ir kiekvienas raso kaip kam patogu. Protingesne neatrodysi su lietuviskomis raidemis.