1

Tema: Einanana.......... Tos panos

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??

2

Re: Einanana.......... Tos panos

butent taip ir yra.. big_smile susirask tokia, su kuria kiti neis ir bus ramu big_smile:D:D

3

Re: Einanana.......... Tos panos

Na nereikia taip vienasalisakai sakyti, kad visos panos taip elgiasi. Tikrai, kad nera taip. Tai priklauso nuo zmogaus.

4

Re: Einanana.......... Tos panos

tikrai nieko nera i smegenis imantuota tiesiog kiekviena mergina elgiasi,taip kaip nori elgtis,nevisada elgiasi gerai....:|

5

Re: Einanana.......... Tos panos

martynai .... neklijuok tokiu etikeciu visom ...... programos mums geros imontuotos .. tik kartais virusai isiskverbia ...
o jei rimtai, tai manyciau merginos kersija vaikinams ... sulauziamas stereotipas, jog butent vyrai yra sunsnukiai, bejausmiai, nepaisantys isipareigojimu .....

6

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??


blogai ieskojai;)

7

Re: Einanana.......... Tos panos

Kad jus  kaip  idomus  tapati per tapati  vienur klausia  kodel bachurai neistikimi kitur kodel panos  taigi   todel kad mes visi zmones :{}

8

Re: Einanana.......... Tos panos

jei tokiu neistikimu mergyciu pasitaike...ti klausyk nevaryk ant visu big_smile nes mes merginos apie vaikinus ta pati galetume pasakyt :pp cia problema asmenybeje ir jos sazineje kuria buvai pasirinkes :pp

9

Re: Einanana.......... Tos panos

reikia draugaut su babaisa, tada niekas su ja nenores buti, bus ramu.....

10

Re: Einanana.......... Tos panos

na reikia ilgai ieskoti ir rasti ne tokia tongue

11

Re: Einanana.......... Tos panos

ka reiskia "varyt su kitais"??? varyt kavos isgert??? draugiskai pasitusint??? pasivaiksciot??? ar paisdykaut (pasimylet)???

12

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??


Pasakei taip, lyg jus vaikinai, taj sventuoliai butumet, o visos paneles idealiai vienodos...

13

Re: Einanana.......... Tos panos

Ne zinai jei rimtai pradedant analizuot ir t.t. apie gyvenima veiksmus ir poelgius tai nesuprantu kodel mes skaudinam viens kitus.. cia stoli pramoga kazkokia man vienas zmogelis gerai pasake big_smile na jis tikintis labai ir sako gyvenimas tai kancia mes atperkame nuodemes siame gyvenima uz praejusi gyventa gyvenima....  kazkiek teisybes manau yra ... Aplamai mes tik kenciam ir kenciam jei isiziurejus, linkmu veiksniu labai mazai , pamastykite zmones kiek laiko mes dziaugiames, kiek mastome kaip pasielgt ir kiek mes laiko esam kanciose .....
As nesneku apie panas o bahurai angelai visi vienodi o kas kaltas net nzn , jei atvirai pasakisu spjoviau ant santykiu, nors ir esu optimistas ir tikiuosi kad bus kazkas nerealaus ateity visvien kad ir kiek krites staciai galva i sudo kruva ...  Bet siandien gyvenu tik siandiena, pamaciau, patikau, pabuciavau, pa.... , man patiko, jai patiko, pakartojam, ne - tada ate ...  NU bet cia ir ziauru bet kitos iseities nematau kad pasidziaugt dazniau nei liudet ir but skaudinamam,
Juk kaip buna **** kai susipazini cesini pana susitikeneji, ati blin abu debesyse skraido o paskui kas ....  AINANA TOS MERGOS ..... !!!!!
P.S. Isgere juokingi ...  http://forumas.ieskok.lt/imgload/26

14

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynai, nu cia ir susakei big_smile mano nuomone zmones, kurie renkasi toki gyvenimo buda <<Bet siandien gyvenu tik siandiena, pamaciau, patikau, pabuciavau, pa.... , man patiko, jai patiko, pakartojam, ne - tada ate .>> jau yra gyvenime nukenteje ir iskaudinti nuo tos vadinamos meiles...
Yra dar tokia superine vaikinu fraze : dingo jausmai!
Vat, EINANA TIE BERNAI...!! big_smile

15

Re: Einanana.......... Tos panos

big_smile ne man patinka kai mergos vartoja fraze " ... Nu nezinau kas sumanim darosi ... " cia kai jau santikiai yra big_smile
Niekada neiskaudinau panos s bet jei ir buvo to nenrorejau ir kas mane pazysta ATSIPRASAU ...  pirma diena pasakau kad planu i ateit griaziu niekada nekuriu .... ir tu neiiskirtinis atvejis laikas parodys kas bus ...

16

Re: Einanana.......... Tos panos

<<... Nu nezinau kas sumanim darosi ... >> sita fraze pora savaiciu girdejau is savo vaikino big_smile va va.. o tu vis sakai, kad tos panos tokios ir anokios... Visi mes su savais + ir - . Negalima kazko ,,klijuot" butent vaikinams ar merginoms..

17

Re: Einanana.......... Tos panos

Cia tuteisi , bet ka daryt kad to nebutu kad + isrisketu pas kiekviena o -  butu tokie menki? smile

18

Re: Einanana.......... Tos panos

Olga, 24 parašė:

ka reiskia "varyt su kitais"??? varyt kavos isgert??? draugiskai pasitusint??? pasivaiksciot??? ar paisdykaut (pasimylet)???


kazkodel speju, kad paskutinis variantas labiausiai viliojantis ir vartojamas tongue

19

Re: Einanana.......... Tos panos

Na viljiojantis jis bus pas mergu visada bet vartojamas tai cia jau buna isismciu . va cia mergos mesgta pastabdyt ... hmm

20

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Cia tu teisi , bet ka daryt kad to nebutu kad + isrisketu pas kiekviena o -  butu tokie menki? smile


Na va, bent pripazinai,kad as bent kiek teisi esu big_smile o ka daryt, taj niekas manau to nezino... juk taj ir yra gyvenimas..priimti zmones su visais ju + ir - ! smile