61

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

big_smile ne man patinka kai mergos vartoja fraze " ... Nu nezinau kas sumanim darosi ... " cia kai jau santikiai yra big_smile


kodel man pirmieji santykiai turejo uzsibaigt butent su tokiu "nezinau kas su manim darosi" ex.. db galvosiu kad visi santykiai su merginom vienodai skaudus ir ziaurus ;/

62

Re: Einanana.......... Tos panos

Lauras, 20 parašė:
Martynas, 20 parašė:

big_smile ne man patinka kai mergos vartoja fraze " ... Nu nezinau kas sumanim darosi ... " cia kai jau santikiai yra big_smile


kodel man pirmieji santykiai turejo uzsibaigt butent su tokiu "nezinau kas su manim darosi" ex.. db galvosiu kad visi santykiai su merginom vienodai skaudus ir ziaurus ;/


Labai tu jau man matytas ... nu neesme... a visada taip buna big_smile teks priprast ;] pirmieji skaudziausia nes pirma karta patiri kritima bet jei atsikelei atsikelsi ir kita karta ;]

63

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 21 parašė:
Lauras, 20 parašė:
Martynas, 20 parašė:

big_smile ne man patinka kai mergos vartoja fraze " ... Nu nezinau kas sumanim darosi ... " cia kai jau santikiai yra big_smile


kodel man pirmieji santykiai turejo uzsibaigt butent su tokiu "nezinau kas su manim darosi" ex.. db galvosiu kad visi santykiai su merginom vienodai skaudus ir ziaurus ;/


Labai tu jau man matytas ... nu neesme... a visada taip buna big_smile teks priprast ;] pirmieji skaudziausia nes pirma karta patiri kritima bet jei atsikelei atsikelsi ir kita karta ;]

ai kazkaip viska pykciu ant visu moteru gimines tai paverciau ir tiek.. wink patiko posekis kuo labiau pazistu moteris, tuo labiau myliu... wink ghemz..
nu bet jau viskas praejo.. (visai moteru giminei)-1ai jau atleista ir suprasta kad galbut buna ir kitokiu.. suprasta ne savo pastangom, o aplinkiniu itikinejimu, jog tikrai buna ir kitokiu wink

64

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??


jei pana eina i sona tai tiek tu jai ir terupi!

65

Re: Einanana.......... Tos panos

nu jo jei negrizinetu tai taip ir manyciau smile bet ... ai zodziu big_smile

66

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??

nu va! uzjauciu!Bet Tu susirask kokia kuri neturi su kuo iseiti tai ji eis visalaik su tavim o tos kurios visalaik eina su kitais tai jos ir vedusios neatsisako to iprocio ,labai prpranta iesiog automatiskai viskas vyksta ji net nepagalvoja apie tavi :::b18

67

Re: Einanana.......... Tos panos

Fiodoras, 24 parašė:
Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??

nu va! uzjauciu!Bet Tu susirask kokia kuri neturi su kuo iseiti tai ji eis visalaik su tavim o tos kurios visalaik eina su kitais tai jos ir vedusios neatsisako to iprocio ,labai prpranta iesiog automatiskai viskas vyksta ji net nepagalvoja apie tavi :::b18

ale as nepagalvojau apie toki varyjanta :? ar gyvunams  tas pats galioja :?

68

Re: Einanana.......... Tos panos

niu tik nereikia lygint musu gyvunais:D:D kazkaip nepadoriai gaunas:D:D

69

Re: Einanana.......... Tos panos

Gintarė, 18 parašė:

niu tik nereikia lygint musu gyvunais:D:D kazkaip nepadoriai gaunas:D:D


nu jau tu iskur zinai:?:D

70

Re: Einanana.......... Tos panos

Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

niu tik nereikia lygint musu gyvunais:D:D kazkaip nepadoriai gaunas:D:D


nu jau tu iskur zinai:?:D

niu tai patirtis matyt daro savo:D:D

71

Re: Einanana.......... Tos panos

Gintarė, 18 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

niu tik nereikia lygint musu gyvunais:D:D kazkaip nepadoriai gaunas:D:D


nu jau tu iskur zinai:?:D

niu tai patirtis matyt daro savo:D:D

Tu ka nori pasakyt :::026 kad TU... ar bent supratai ka pasakiai:? nu zinai Tu su tokiais pareiskimais.... ;D;D;D

72

Re: Einanana.......... Tos panos

niu as per ta painiava ir pati nebsusigaudau,ryskiai reik atostogu:D:D as nieko nesakiau,o savo isvadu geriau irgi nedaryk:D:D

73

Re: Einanana.......... Tos panos

Gintarė, 18 parašė:

niu as per ta painiava ir pati nebsusigaudau,ryskiai reik atostogu:D:D as nieko nesakiau,o savo isvadu geriau irgi nedaryk:D:D

Ka tikslai pasakiai ta ir pagalvojau:::818 o tai su kuo tu ten pavariai:::819 nu tai tikrai einanananaaa!!! tos panos:::215 nu gerai baigiau :::818

74

Re: Einanana.......... Tos panos

tu cia taip ziauriai ne nejuokauk:D:D geriau pagalvok apie normalius dalykus,ne visokius nukrypimus,kuriu net neminejAU:D

75

Re: Einanana.......... Tos panos

Gintarė, 18 parašė:

tu cia taip ziauriai ne nejuokauk:D:D geriau pagalvok apie normalius dalykus,ne visokius nukrypimus,kuriu net neminejAU:D

nu ziaurus tie nukripimai ipac nuo temos :::026

76

Re: Einanana.......... Tos panos

eik tik:D:D isvis jau.. geriau pagvildenam kita tema,sia palike ramybej:D:D

77

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 20 parašė:

Jus man paaiskinkit, nejau panelem i smegenys imontuota kokia programa kad draugaujant su bahuru reik varyt su kitais ??

simple zmogau nesiulyk draugaut o tik taip bukit tada panai nebus tokio potraukio kaskur varyt big_smile

78

Re: Einanana.......... Tos panos

... galejo adomas ir ieva palikti ta nelemta vaisiu nuo uzdrausto medzio ramybej... bet ne butinai reikejo paragauti...viskas chaosas zemeje nuo to ir prasidejo... patys kalti...:)

79

Re: Einanana.......... Tos panos

Martynas, 23 parašė:

... galejo adomas ir ieva palikti ta nelemta vaisiu nuo uzdrausto medzio ramybej... bet ne butinai reikejo paragauti...viskas chaosas zemeje nuo to ir prasidejo... patys kalti...:)

niu bet argi tu, Martynai, nebutum jo ragaves,jei butum adomo vietoj?

80

Re: Einanana.......... Tos panos

Reiskias tokia suradai