1 (redagavo Vytautas 2022-07-15 11:50)

Tema: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Karoč*a - pati moteriška pirma mirktelėjo per "Tinder", užsiprašė i draugus facebooke, jau maniau paaeis...:D  - blevizgi, blevizgi... ir "- Kiek laiko gamini vakarienes pats...?"
sakau -"pora jau metų...o kiek tu?"xD
"-mažiau kaip prieš metus, bet santykius nutraukiau prieš pusantrų..."(pamaniau kažkas su matematika negerai, o gal ženklas, kad galima daugiau paatvirauti man...:D)
Papasakojau "meilės istoriją kur logika nesusiveda, paaiškinimo konkretaus negavau, pasakė, kad aš vertas irgi meilės ir "ciau ciau" - nu nach..." vat jūsų moterys ir "šventi pasiryžimai"... šiaip seniai žinau, joig apie antras puses geriau nepasakoti "naujiesiems" - nebuvo, kad man moteris ant pečių verktų dėl buvusių, nors gal ir panašiai buvo, tačiau puikiai suprantu, jog tai praeitis, o kad ji kažkiek itakos ateitį - vargiai(jei tai nors kiek sveikas žmogus), tai ko išsigastat bailiai ir bailės(čia tokiems kaip ta moteriškė, kiti nepriimkit asmeniškai arba pasiskūsiu mamai xD), na paatviravau, po galais, pati pradėjai ir dar "gražiai" mane i šūdus sumalė, na bet aš jai čia ant viso margo svieto xD, arba per radiją dar pasipasakosiu xD. na ir ką? žmogus nerobotas? po galais gal reikia mėginti sexualine energiją imti kreipti į kokią skaiciavimo mašiną - bus daugiau logikos...:DDD
Skaitau temos pavadinimą, reikia parašyti visgi ir į temą... žodžiu žiauriai užknisa žmonių įsitikinimai, jog pasaulį valdo sukčiai ir kad tie sukčiai - žiauriai galingi ir toks vaizdas, kad jie sapnuoja košmarus apie tuos niekdarių klanus ar ateivius... nors tie žmonės būna dažnu atveju labai malonūs kitose "temose", vėliau norint plaikyti šiltus santykius ir kai žinai jų poziciją kovoje su vėjo malūnais, tai nu nachh, gerai jeigu tas blogis iliuminatai, ko nelabai eina "užčiuopti" ar tik kokia amerikiečių vyriausybė, bet kai tas blogis elektros tinklai ir visa valdžia ir paskiria tam "trolinimui" didelius pinigus bei laiką, tai vėlgi... susidaro ispūdis kad nėra su kuo pasikalbėti kam nėra pažeistos smegenys... nors pats retkarčiais geriu vaistus profilaktiškai... psichologė pasiklausius mano kalbų, pasiūlė užsirašyti sekančiam vizitui... ****, kas iš to psichologo, jeigu jis seka tik emocijas pokalbio metu, o tai ką žmogus bando kurti ir kaip jam sekasi, kokios kliūtys toje kūryboje - nerūpi tam psichologui... vieną kartą tik buvau sutikęs su daugiau atjautos psichologe... kažkada vienas psichologas sakė, jog bakalauro diplomas po psichologijos studijų - pridengia gėdą dėl gautų žinių studijų metu...
p.s. paredagavau šitą postą - prijungiau pirmą žinutę po jo.

2

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Snukiaknyge ir Tinderis tai velnio ismislas

3

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Tindery nesedziu. Facebooke fake anketa skirta trolinimui ir zmoniu sekimui. I draugus niekas nesipraso viskas ramu

4

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

oi Konstantinai, kai rašiau antrą žinutę, nemačiau, kad tu jau pakomentavai...xD bet manau mane supranti ir antroje žinutėje.;)

5

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Viskas priklauso nuo to kokiu kampu ziureti i si pasauli. Galima verkti kad pasauli valdo sukciai o galima paciam but sukciumi ir stengtis valdyti si pasauli. Sukciai protingi zmones is ju yra ko pasimokyti

6 (redagavo Vytautas 2022-07-14 23:03)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:

Viskas priklauso nuo to kokiu kampu ziureti i si pasauli. Galima verkti kad pasauli valdo sukciai o galima paciam but sukciumi ir stengtis valdyti si pasauli. Sukciai protingi zmones is ju yra ko pasimokyti

po galais Konstantinai, protingai kalbi, bet blin tie sukčiai per tinderį bent žinutėse prisistatytų tuo pačiu vardu koks toje anketoje užrašytas, tai žinai gal ir aš sulaukčiau kokios sexualesnės nuotraukos iš jo vėliau...xD O dabar viskas atvirom kortom...

7

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Gerai griztam prie temos kadangi tema apie internetines pazintis. Vakar norejau atstumti moteri nes rukanti ir su vaiku. Tai nusiunciau moteriai MMS fekaliju nuotrauka. Pavyko. Moteris is karto dingo

8

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Manau, čia turinys tikrai atitinka temos pavadinimą.

9 (redagavo Vytautas 2022-07-15 11:32)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Ieva parašė:

Manau, čia turinys tikrai atitinka temos pavadinimą.

Sarkazmas - žiamiausia jumoro forma... Ieva, sveika prisijungus prie niekšų kolektyvo XD, taip būna kai internetas "žlugusiems" girtiems žmonėms leidžia pasireikšti...

10 (redagavo Best In The World 2022-07-15 11:54)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Tavo zinute Vytautai labai sunku suprasti ir pilna neadekvatumo.

Kazkokia durna tinderio boba tave atstume, nu ir?
Tindery visus atstumia bobos 24/7 jos iesko top3% vyru kurie 9/10 pagal isvaizda nes 10/10 statistiniais duomenimis pagal jas isvis neegzistuoja.

Jei nori kad maziau atstumtu uzsikacialink, nusipirk dizainerio drabuziu, pasidaryk tatuiruociu ir uzsirasyk ant profilio "dievinu visus lgbt pats esu bisexualas" ir galesi maudytis papuose

11

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Best In The World parašė:

Tavo zinute Vytautai labai sunku suprasti ir pilna neadekvatumo.

Kazkokia durna tinderio boba tave atstume, nu ir?
Tindery visus atstumia bobos 24/7 jos iesko top3% vyru kurie 9/10 pagal isvaizda nes 10/10 statistiniais duomenimis pagal jas isvis neegzistuoja.

Jei nori kad maziau atstumtu uzsikacialink, nusipirk dizainerio drabuziu, pasidaryk tatuiruociu ir uzsirasyk ant profilio "dievinu visus lgbt pats esu bisexualas" ir galesi maudytis papuose

viskas gerai toje mano žinutėje, paprasčiausiai išliejau kas man "opu buvo"... tos žinutės sutrumpinta versija:
"-nesuprantu žmonių" išsiplėčiau, nes norėjau paaiškinti kodėl nesuprantu, bet eilinį kartą gavosi šnipštas... šiaip dažnai būnu veiksmo sūkūryje ir stengiuosi kitų neipareigopti, dažniausiai savimi pasitikiu ir dažnai darau tai ką noriu, mano veikla aplinkinius dažnai stebina, tai pritraukia kitų dėmesį ir taip, dažniausiai esu malonus aplinkiniams - kito kelio nėra, jeigu nori būti patenkintas gyvenimu ir taip tikrai tokių minčių nereiškiu kažkam asmeniškai, kas "užštampuotų" mane kaip ožintoja(tos moters vardo gi nerašiau ir ji šiaip atrodė miela...). tačiau jūs "Ieškoko" kolektyvas gaunate iš manęs info kas yra labai "slidu", aš jumis nei tikiu, nei jūsų bijau, nei perdėm ipareigoju, nors viltį visada nešiojuosi, todėl čia ir parašiau tai kas "neadekvatu" - turint galvoje jog gal 99% turime kažkokių įsitikinimų kas kliudo mums ir mūsų aplinkiniams gyventi... aš pvz. tikiu, jog rojus žemėje gali egzistuoti, net kelis irankius tam pasitelkiau, nors tam prieštarauja dauguma religijų, ka jau kalbėti apie agnostikus(kuriems pats prijaučiu), o lendant į santykių sferą tai jau išvis vėjai... beveik norėčiau "žmonos bendradarbės" ir kad pokalbiai apie santykius suptilybes būtų uždrausti, nes musu veiksmai daug garsiau kalba negu žodžiai...

12

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

kai supranti jog žmogus yra sudėtinga būtybė į kurią galimai "irašyti" įvairiausius gyvenimo scenarijus... jautiesi gana šūdinai, kai aplinkiniai tave patį nurašo dėl paviršutinių sąlygotų dalykų... tiesa nuo to irgi yra vaistai - "nesureikšminti"...

13

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Uzsikacialinti ir nusipirkti dizainerio rubus siaip geras patarymas. Tik siam veiksmui reikia tureti laisva laika ir laisvus pinigus

14

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Vytautas parašė:

kai supranti jog žmogus yra sudėtinga būtybė į kurią galimai "irašyti" įvairiausius gyvenimo scenarijus... jautiesi gana šūdinai, kai aplinkiniai tave patį nurašo dėl paviršutinių sąlygotų dalykų... tiesa nuo to irgi yra vaistai - "nesureikšminti"...

Tave atstume viena pana o tu atstumk dvi

15

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:
Vytautas parašė:

kai supranti jog žmogus yra sudėtinga būtybė į kurią galimai "irašyti" įvairiausius gyvenimo scenarijus... jautiesi gana šūdinai, kai aplinkiniai tave patį nurašo dėl paviršutinių sąlygotų dalykų... tiesa nuo to irgi yra vaistai - "nesureikšminti"...

Tave atstume viena pana o tu atstumk dvi

Vaikų žaidimai.

16

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Ieva tai kaip visada ateina numeta koki blevyzga ne i tema

17

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Fuckk to World and Suckss People tongue tongue tongue Arb galima Atvirksciai Pasakyt tongue tongue Pasirinkit Patys LiuDaJiedaiiiii tongue tongue tongue

18

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:
Vytautas parašė:

kai supranti jog žmogus yra sudėtinga būtybė į kurią galimai "irašyti" įvairiausius gyvenimo scenarijus... jautiesi gana šūdinai, kai aplinkiniai tave patį nurašo dėl paviršutinių sąlygotų dalykų... tiesa nuo to irgi yra vaistai - "nesureikšminti"...

Tave atstume viena pana o tu atstumk dvi

Nea, sitaip pasielges, Vytautas rizikuoja ikliuti i dar didesnes sazines grauzaties, prasmes paiesku, neteisybes analizavimo, ir t.t. pinkles smile

19

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

O galbut kaip tik isbris is depresijos) bent jau as taip isbridau. Anksciau buvau geras naivus ir idealistiskas berniukas o dabar skaudziai kersiju kiekvienai kalei kuri drista prisiartinti prie manes ir pastebejau kuo daugiau skausmo nesi kitiems tuo labiau susitvarko tavo gyvenimas
Gal tai per ziauriai bet tai veikia. Ievute ta tai isvis pakraups nuo mano minciu ir uzsikas po perniksciais lapais. O temos autoriui tai bus postas psichologiniam analizavimui

20

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Man Sefas Darbuke sako Kas Tau Yrr Kiekv **** Dienelee big_smile big_smile O AS Tipo Atsipalaidaves Visad Darbuojuos big_smile tongue Zmogelis Nesuprant Jam Jau Laikas Supistaa Pensijaa big_smile big_smile Ajj **** Welniop Wiskaa ir Geraii Yrr big_smile tongue tongue