41

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Žiūriu, skanių čia prikoliukų

42

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:
Best In The World parašė:

Uzsirasyt kad myli pederastus vis tiek geriau.
Kimba labiau nei ant raumenu ar pinigu.

Esu isbandes sita galiu pasakyt 100% veikia

https://www.youtube.com/watch?v=uOVJ3zaQnYo&t=2s&ab_channel=acktreptow

Jeigu as uzsirasyciau kad myliu pederastus mane pridauzytu mano draugai ir bendradarbiai todel tai deja ne iseitis

perspek pries tai bendradarbius ir paaiskink kodel tai darai o tada uzsirasyk ir maudysies papuose xD

Kaip suprantu, pačiam tai nepaėjo tokiu būdu pakabinti nekaltą merginą (kažkur minėjai, kaip baisiesi, kad visos merginos jau praradusios nekaltybę, čia apibendrinančiai tariant). Pasakysiu tau paslaptį, kaip atpažinti nekaltą merginą: arba ji turėtų būti aseksuali, arba seksualiai (galbūt tik emocine prasme) traumuota (deja, mano artima giminaitė tokia, liūdna, kaip sunku merginoms tokiame siaurapročių pasaulyje).

43

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Sandra parašė:

Ne visi pokalbiai baigiasi blogai. Žinot, kadais pasitaikė man pažinoti vyrą, kuriam labai rūpėjo išsipasakoti. Pojūtis po to toks, tarsi kas prišiko į širdį, sirgau dvi dienas. Toks va emocijų vampyras buvo. Nenorėjau tęsti draugystės, nes šiaip koktu buvo, net jei jam ir palengvėjo. Taip kad tikrai, yra tokia specialybė - psichologas. Nereikia bijoti nueiti pas jį ir išsipasakoti. Pasaulyje bus daug laimingesnių žmonių su išspręstom problemom. O kad jau taip atsitiko, jog moteris grubiai atstūmė - pamoka, nes mes visi ieškodami draugystės norime teigiamų emocijų, geros nuotaikos. Jei nuoskaudos ir yra dėl buvusių, reikėtų susilaikyti nuo pasakojimų. Klausantysis - ne šiukšlų konteineris juk. Kq sėsi, tą ir pjausi, tskant. Taip galvoju.

O kas nuo to kad issipasakosi? Ar nuo to issispres problemos? Reikia spresti veiksmais o ne pasakojimais

44

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Andromedas parašė:

Kaip suprantu, pačiam tai nepaėjo tokiu būdu pakabinti nekaltą merginą (kažkur minėjai, kaip baisiesi, kad visos merginos jau praradusios nekaltybę, čia apibendrinančiai tariant). Pasakysiu tau paslaptį, kaip atpažinti nekaltą merginą: arba ji turėtų būti aseksuali, arba seksualiai (galbūt tik emocine prasme) traumuota (deja, mano artima giminaitė tokia, liūdna, kaip sunku merginoms tokiame siaurapročių pasaulyje).

O ka su ja veikt su nekalta? Reikia patyrusios kad zinotu uz kurio daikto vyra paimti

45

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Vienam reikia išsipasakot, kitam nereikia, trečiam dar ko kito reikia...Jeigu nepajėgiam kažko išgirst, tai taip ir reikia pasakyt. Empatijai ne visi turi jėgų.Kita vertus, gal ir mums kažkada norėsis kažkam išsipasakot ir bus sunku, jeigu atrodys, kad niekam nerūpim, niekas neišklauso. Psichologų paslaugos brangios, ne visiems prieinamos.

46

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:

Kad pasaulis yra tinginiu tai cia savaime aisku. Zmones nuo prigimties yra tinginiai o galimybe nedirbti tai aukstuomenes ir turtinguju privilegija. O kad pasaulis silpnaprociu tai cia prasto svietimo ir vakarietiskos kulturos pasekmes. Siaip pasauli valdo turtingi ir protingi zmones bet silpnaprociu minia lengviau valdyti. Cia as pakomentavau temos pavadinima. Ir isvis stenkis maziau galvoti apie globalius egzistencinius klausimus. Prie pasaulio reikia prisitaikyti imti viska ka jis tau duoda. Taip pat imti ir lengvai prieinamas mergas. Bet nesistenk sio pasaulio pakeisti nes jis to nevertas

Dėkui Konstantinai už komentarą į temą;). visiems apmastymams - sąvas laikas, tik nereikia "užsiciklinti" kaip aš mėgstu;D. kas pasaulį valdo didelis klausimas, tačiau jis dažnu atveju atrodo toks banalus, tačiau kartais atrodo ganėtinai žavingas... turtingieji valdo, tačiau tos virvutės kurias jie tampo, ilgainiui galimai jiems irgi nelabai teikia didelį malonumą, bet kuriuo atveju mielai pasirinkčiau pabūti turtuoliu, gal nesudegčiau ant piginų krūvos...xD
Skaitau aš visų jūsų komentarus - riejatės kai kurie be jokių imantrių jumoro formų. klausimas po to kam čia reikės išsikalbėti...:D šiaip mano kaip ir jūsų prigimtyje įsiviešpatavęs vidinis maištautojas- pvz jeigu man kas pasakytų jog gyventi be alkoholio tikrasis išsilaisvinimas (pirmiausiai pažiūrėčiau ką jis gyvenime nuveikęs ir jeigu jis nieko doro nenuveikęs, tuoj užpilčiau kontraargumentais, kad alkoholis būtinas palaikyti psichologinei pusiausvyrai ir jausčiausi teisus, nes pats kitaip irgi nesugebu), arba jeigu kažkas pasakys, jog be alkoholio gyventi neimanoma, kogero irgi paprieštaraučiau- puikūs pakaitalai galėtų būti įdomios veikos, hobiai, o ir po išgertuvių gi dažnas jaučiamės chujjovai, tad kaip alkoholis tokiu būdu gali būti geras..? tiesiog yra gyvenimno tarpsniai, o tiesa visada kažkur "tarpukyje" xD.

47

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Na jeigu as buciau pasaulio turtingasis as naikinciau pinigu mase. Paprasciausiai isimineciau juos is apyvartos ir deginciau. Tokiu budu pasiekciau du tikslus: pirma: nuskurdinciau valstybe ir visuonene. Antra: padidinciau esamu pinigu verte. Nes kuo maziau pinigu tuo jie brangesni kuo daugiau tuo pigesni. Cia dar vienas atsakymas Vytautui

48

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:

O galbut kaip tik isbris is depresijos) bent jau as taip isbridau. Anksciau buvau geras naivus ir idealistiskas berniukas o dabar skaudziai kersiju kiekvienai kalei kuri drista prisiartinti prie manes ir pastebejau kuo daugiau skausmo nesi kitiems tuo labiau susitvarko tavo gyvenimas
Gal tai per ziauriai bet tai veikia. Ievute ta tai isvis pakraups nuo mano minciu ir uzsikas po perniksciais lapais. O temos autoriui tai bus postas psichologiniam analizavimui

suprantu Konstantinai, tiesapasakius kažkada esu paanalizavęs tokias situacijas ir ne vienas- visi darome tą "gėrį" kuris manom yra gerai ir iš ties būti savanaudžiu yra protinga.
Mintis - savarbiausia pasirūpinti savimi, o vėliau gali ir kitais pasirūpinti - jeigu bus stimulas... Liūdniau žiūrėti į vaizdelį kai davatkėlės ir kunigai liepia mylėti Dievą( kai tuo tarpu bent suvoktų jog pirma turėtų būti natūralus noras jį mylėti), negu užgautas žmogus kerštaujantis kokiai kekšei ar žigolo. tačiau mieliau atsitraukti nuo tokių dalykų ir užsiimti naudinga veikla, pvz. - prisigerti xD

49

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Sandra parašė:

Ne visi pokalbiai baigiasi blogai. Žinot, kadais pasitaikė man pažinoti vyrą, kuriam labai rūpėjo išsipasakoti. Pojūtis po to toks, tarsi kas prišiko į širdį, sirgau dvi dienas. Toks va emocijų vampyras buvo. Nenorėjau tęsti draugystės, nes šiaip koktu buvo, net jei jam ir palengvėjo. Taip kad tikrai, yra tokia specialybė - psichologas. Nereikia bijoti nueiti pas jį ir išsipasakoti. Pasaulyje bus daug laimingesnių žmonių su išspręstom problemom. O kad jau taip atsitiko, jog moteris grubiai atstūmė - pamoka, nes mes visi ieškodami draugystės norime teigiamų emocijų, geros nuotaikos. Jei nuoskaudos ir yra dėl buvusių, reikėtų susilaikyti nuo pasakojimų. Klausantysis - ne šiukšlų konteineris juk. Kq sėsi, tą ir pjausi, tskant. Taip galvoju.

pavydžiu tiems kurių gyvenimus sutvarko psichologas, man deja taip nepasisekė... jeigu psichologas padėtų kurti vertę gyvenime, tada valio, tačiau jie tik problemas spendžia- dažnas problemos sprendimo būdas - susitaikymas ir priėmimas realybės kokia ji yra. išsikalbėjau psicholgui, padėkojau jai, o ta psichologė kraipydama galvą sako, nieko nepadarėm per seancą, nors aš jai siūliau perskaityti trumpą koncentruotą info žinutę priš tą seancą, bet mat jai labiau rūpi kaip aš gyvai reaguoju ir komunikuoju - mistika, o tai kai ji perskaitys tą žinutę, galiu tos info pokalbyje nebekartoti - dammm... ir kalbėti apie tai kas gal padėtų labiau...
Ta moteris ne grubiai, o mandagiai atsisakė su manimi bendrauti, manydama, jog išgyvenu nelaimingą meilę... bet ****, jeigu žmogus apie mane susidaro nuomonę vien dėl to jog nebijau prisiminti praeities ir stengiuosi atsakyti sau į klausimus, kurių atsakymai gali praversti ateityje, lai kogero tie mūsų keliai ir nesikerta, tarp kitko, keista bet aš bendraudamas su ta moterimi jaučiau jog man bloga - elementariai pykino (esu ivairių teorijų girdėjas apie tai, tačiau to visai nesureikšminau, bloga tai bloga, nu ir ką - objektyviai paaiškinti tai negaliu- gal tai laikina) gal nevisiems, bet va pasitaiko, kad nuomonę susidaro apie žmogų greitai ir tuoj "nukvescionuoja", kas dažnai atrodo apsurdo lygio. tačiau turint galvoje, kad man nebebloga (nors pats komunikavimas su ja buvo gana malonaus stiliaus), tai tik džiaugiuosi, kad nebebendraujam;D. tačiau manau jūs kaip ir aš bendru atveju nesiūlytumėte tame ieškoti "smegenų"- tiesiog... šiaip bendru atveju tai aš galėčiau kitiems daugiau padėti ir patarti, tačiau ir tai suprantu jog nėra "gėris" - žymiai maloniau nueiti ir pabūti toje jaukumo oazėje - kartais ramioje tyloje daug daugiau prasmės, negu kokioje tai makalynėje... na ok man šokiai tai patinka - šokiuose dar didžiulė prasmė:D.

50

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Pas kuria psichologe buvai? Cia pas nemokama ar pas privacia? Kiek ji euru paeme? Cia kazkada jau aptarinejame psichologes ieskoke

51 (redagavo Valdas 2022-07-19 14:53)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Sandra parašė:

Beje, jei jau kalbat apie Hitlerį, tai jo mėgstamiausias gėrimas buvo Cointreau apelsininis likeris.

Taip, čia irgi taip rašo: 'What’s more, the German people were told that Hitler didn’t drink alcohol. This was a lie. Though his consumption was moderate, the Führer did occasionally drink beer and wine'. https://historyofyesterday.com/hitlers- … 60d7b34c05

Hitlerio occasionally gėrimas (jei tai tiesa) prieš Winston Churchill everyday alkoholis pusryčiams, pietums ir vakarienei lygu mažai protingo smegenų benzo prieš daug.

52 (redagavo Valdas 2022-07-19 14:56)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Be abejo, kam tas geras psichologas, geriau užsiglušinti dažnu seksu, tariamai pasijaučiant gerai, ar per dažna masturbacija. Daug pigiau už tikrą pagalbą ir normalų gyvenimą.

53

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Andromedas parašė:
Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:

Jeigu as uzsirasyciau kad myliu pederastus mane pridauzytu mano draugai ir bendradarbiai todel tai deja ne iseitis

perspek pries tai bendradarbius ir paaiskink kodel tai darai o tada uzsirasyk ir maudysies papuose xD

Kaip suprantu, pačiam tai nepaėjo tokiu būdu pakabinti nekaltą merginą (kažkur minėjai, kaip baisiesi, kad visos merginos jau praradusios nekaltybę, čia apibendrinančiai tariant). Pasakysiu tau paslaptį, kaip atpažinti nekaltą merginą: arba ji turėtų būti aseksuali, arba seksualiai (galbūt tik emocine prasme) traumuota (deja, mano artima giminaitė tokia, liūdna, kaip sunku merginoms tokiame siaurapročių pasaulyje).

ka tu cia svaigsti, tas budas veikia ir "paejo"
o del nekaltybes irgi ziauriai klysti, yra tokiu kur nekaltos neaseksuales ir netraumuotos, bet jos tiesiog retos, o azijoj ju visur kaip prisikta pazistu pats ten ju nors vezimais vezk, ten be vestuviu niekas neduoda ir 26 metu moterys nekaltos vaiksto ir susitikineja tik tam kad zenytis

54

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:
Andromedas parašė:

Kaip suprantu, pačiam tai nepaėjo tokiu būdu pakabinti nekaltą merginą (kažkur minėjai, kaip baisiesi, kad visos merginos jau praradusios nekaltybę, čia apibendrinančiai tariant). Pasakysiu tau paslaptį, kaip atpažinti nekaltą merginą: arba ji turėtų būti aseksuali, arba seksualiai (galbūt tik emocine prasme) traumuota (deja, mano artima giminaitė tokia, liūdna, kaip sunku merginoms tokiame siaurapročių pasaulyje).

O ka su ja veikt su nekalta? Reikia patyrusios kad zinotu uz kurio daikto vyra paimti

Paimk bet kuri vyra, jeigu jis pilnai sau ir kitiem atviras ir nera bobvyris - jis nores nekaltos ir tik nekaltos.

Visame pasaulyje visose kulturose net izoliuotose moters nekaltybe laikomas kaip turtas. Nes tai kulturinis dalykas paremtas ant biologijos.

Verte diktuoja retumas. Kodel auksas brangus? nes jis retas. Jei auksas metytusi pakampiais niekam jo nereiketu. Kuo moteris miegojo su daugiau vyru to jos verte yra zemesne.

Kiekvienas vyras nori tokios moters, kurios negali gauti absoliuciai joks kitas vyras nes ji visus atstume isskyrus tave viena. Tokios moterys yra aukstos vertes moterys, lygiai taip pat kaip vyrai su jachtom ir vilom havajuose. Ir vyrai kurie turi savivertes nori aukstos vertes moters ne tik del to kad ji reta ir vertinga bet dar ir del biologiniu priezasciu - jei moteris neliesta kito vyro reiskias nulis rizikos susirgti lytiskai plintanciom ligom, reiskias tu zinai kad pastos ji tik nuo taves ir isauginsi tik savo atzala o ne auginsi kazkieno kito vaika.

Toks prisirisimas prie vieno ir davimas tik vienam yra biologiskai evoliucine prasme naudingas.

Aisku, jeigu tau reikia ne moters o kekses vienai nakciai tai tada itariu kad jo, turbut geriau su patirtim nei kukli drovi mergaite uz kuria paciam reikes viska padaryt.

55 (redagavo Ieva 2022-07-20 12:11)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Tas tai tiesa, darbo bus.

56

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Ok panos, bus dar gerų festivalių šiais metais, kurios su manim varom bachūram pimpalų pačiulpt? oi papuose pasimaudyt, ai blinn susimaišiau...
biaju, kad nepaeis man triukas su bisexual, bet į festivalį jau noriu.;D

57 (redagavo Valdas 2022-07-19 22:56)

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Kukli, drovi mergaitė gali būti ne tokia drovi ir kukli, jei ji turi žaislų kolekciją, su kuria yra daug kartų visaip išdrožusi savo makštį su visu įmanomu orgazmų spektru ir squirtingu, nors nei karto nesimylėjusi. Ar seksas gali ją nustebinti? Jos drovios, nes nežino, kas tai yra mylėtis, bet jų nekaltybė dėl dažnos masturbacijos su įvairių dydžių dirbtiniais peniais, yra tokia sakyčiau labiau tariama.

Man tai patinka visokio seksualinio elgesio merginos ir moterys, jos skirtingai įdomios. Kuo mažiau patirties, tuo labiau riboto elgesio. Tai mane erzina. Bet svarbiausia kaip ji elgsis kuriant šeimą. Aš rinkčiausi gyventi kartu nesimylint, išskyrus vaikų turėjimą, nes tai garantuoja, sakyčiau, geriausios kokybės santykius ir savijautą bei rezultatus. Dažnas seksas juos gadina. Manau, kad pasirinkti tinkamą sekso dažnumą santykiuose, yra daug svarbiau nei nekaltybė. Nes su nekalta moterimi irgi galima nusipisti iki blogų santykių ar jų žlugimo.

Viską išbandžius ir sudėjus, man bendrauti ir nesimylėti, yra daug kartų fainiau nei mylėtis. Gyvenimo laisvė ir gyvenimo džiaugsmas, sakyčiau. O padaryti vienas kitam orgazmus ir spermos bei kitų skysčių taškymą, galima visais kitais būdais, kada tik to reikia.

58

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

keikiuosi, nes kantrybė pasibaigė, bet manau visa tai kažkada pamiršiu jums irgi to linkiu jeigu užgavau, tačiau šioje temoje nė karto neprašiau patarimo, o viltis kurią minėjau diskusijos pradžioje apie šį formumą, keista- niekam neužkliuvo... - pamatyti lengvesnį būdą siekti aukštų idealų. sąlyginį atsakymą žinau ir tiems kas siekia panašių tikslų pasidalinsiu - tokiose temose kaip ši, net nesilankyti(kalbu ne kiek apie turinį, bet pati antraštė-agresyvi), o dalykai kurių niekada neturėjome - pasiekiami būdais kuriais niekad nesinaudojome.

59

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Taip as daug mates pohuistas) o su morale viskas sunkiai. Nera dabar jokios morales. Sis gyvenimas tai kovojimas uz buvi kad pratesti savo egzistencija siam pasaulyje dar vienai dienai. Na ir reikia buti realistu. Kokios nekaltos merginos kai tau jau virs 30 metu? Nekalta merga turi sansu susirasti tik 16 meciai jaunuoliai. O musu amziuje tik issiskyrusios bobos su vaikais.

60

Re: Tinginių, siaurapročių pasaulis...

Konstantinas parašė:

Taip as daug mates pohuistas) o su morale viskas sunkiai. Nera dabar jokios morales. Sis gyvenimas tai kovojimas uz buvi kad pratesti savo egzistencija siam pasaulyje dar vienai dienai. Na ir reikia buti realistu. Kokios nekaltos merginos kai tau jau virs 30 metu? Nekalta merga turi sansu susirasti tik 16 meciai jaunuoliai. O musu amziuje tik issiskyrusios bobos su vaikais.

As su 25 metu nekalta lietuvaite kalbejau dar pries keleta dienu tai