1

Tema: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

ka daryti jei zhmogus yra durnas bet bando yrodyt kad taip nera? ir kaip atsikratyt ikyriu gerbeju? (prielipu)

2

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

o tie gerbejai telefoniaia ar laisku rasytojai ar jau ir i namus verziasi??Duok durniui kelia sako patarlė..neirodinek kad durnas o geriau nebendrauk daugiau

3

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

sms ir shiaip skambinetojai. mob.nr tj lengva pasikeist,bet ka su telekominiu daryt?
tj vat ir stengiuosi durniam duot kelia,bet tada ima ant galvos lipt

4

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Mane irgi labai nervina visokie skambinetojai.. dar kolkas i telekomini tel nesmabineja bet ir i mobilu pakanka. Paskambinai r neturi ka pasakyti... ir visa tai praidejo kai prasidejo visokios akcijos telekomunikaciju bendroviu.. kaip pvz ezio dabr. pirma minutie 7 ct visos kitos nemokamai.. tai ir skambineja neturedami ka veikti ar ka pasakyti, skambina ant durniau... man visa laika skambindavo kai darbe budavau tai negalejau sneketi normaliai.. bet viena karteli paskambino kai buvau mieste.. smile tai ir pasnekejau kaip tik mokejau. big_smile rezultatas - daugiau neskambina. big_smile

5

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

o telekominis tai ta prasme paprastas...bandyk atsisakyt atsijungt nors ten atrodo iskart neleidzia atsijunkt bent jau laikinai ..as buvau atsijungusi laikinai dabar vel pajunge reiks galutinai atsisakyt to paprasto...o siaip tai neiciau ikalbas ir neatsakineciau i skambucius nepazystamu nr net nekelciau as turejau ta laidini kur nr irgi rodydavo...kaskaip mobilus mano ramus nedavineju nr tai per daug nezino kam nereik

6

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

paplatino tiesiog kazhkas nr... tjp tj uzhknisa kai ima shulej per pamokas skambinet... tjp ir norisi pagavus gerai galva atidauzhyt... tik kazhin ar padetu

7

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

o del telekominio tj dar nera planu jo atsisakyt,tik vat uzhtikau tokia paslauga kaip numerio keitimas... tj gal ir pamastyt apie tai verta

8

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

jei labai nores suzinos ir ta nr.. smile nepasiekiamu zmoniu nera. smile  bet pameginti verta.

9

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Vitalijus, 19 parašė:

paplatino tiesiog kazhkas nr... tjp tj uzhknisa kai ima shulej per pamokas skambinet... tjp ir norisi pagavus gerai galva atidauzhyt... tik kazhin ar padetu

galima garsa nusitildyt kasd netrukdytu garsus skambuciai ir nekelti ragelio jei nepazystamas nr...mobiliam tai papras ta ismeti  kortele ir kita nusiperki duodi tik artimiausiems savo nr ir viskas

10

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Viktorija, 24 parašė:

galima garsa nusitildyt kasd netrukdytu garsus skambuciai ir nekelti ragelio jei nepazystamas nr...mobiliam tai papras ta ismeti  kortele ir kita nusiperki duodi tik artimiausiems savo nr ir viskas

matai, rimtesniem zmonem, korteles ismetimas - ne iseitis.. skambinek tada visiem, pranesinek kad keiciasi tavo numeris.. belenkas, visiem nepriskambinsi juk..

11

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

taip istiesu as irgi jau tris metus nekeiciu nr,tam kad seni pazystami rastu mane.....bet nuo ikiruoliu manau iseiti galima rast

12

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

nei ash ten rimtas zhmogus,bet vat jau kortele keiciau (cia kaip pirma buvo) tj apie dvi savaites buvo tylu ir ramu,poto vel prasidejo. o del garso nutildymo tj,pas mane jis visada nutildytas bet uzhknisa kai ima vibruot tas mobiliakas... atmeti ir vel skambina... atsiliepi,tada numeta ishkart... nu vienu zhodzhiu durniu laivas

13

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

koks populiarus, to dar nemaciau :::218 net juokas ima neutral

14

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Vitalijus, 19 parašė:

nei ash ten rimtas zhmogus,bet vat jau kortele keiciau (cia kaip pirma buvo) tj apie dvi savaites buvo tylu ir ramu,poto vel prasidejo. o del garso nutildymo tj,pas mane jis visada nutildytas bet uzhknisa kai ima vibruot tas mobiliakas... atmeti ir vel skambina... atsiliepi,tada numeta ishkart... nu vienu zhodzhiu durniu laivas

tai gal tu maziau ta sawa nr dalink.. ir ypac tam kam nereikia... ? m?  gal cia ne prielipose problema, o tau paciam kazka reiketu kest.. jei ash gerai supratau... wink

15

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

as manyciau, kad reiktu rasti ta, kuris platina tavo nr ir gerai jam ar jai sikna atspardyt.

16

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Aleksandras, 21 parašė:

as manyciau, kad reiktu rasti ta, kuris platina tavo nr ir gerai jam ar jai sikna atspardyt.

smurtaut negalima.. big_smile

17

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Gerda, 16 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

as manyciau, kad reiktu rasti ta, kuris platina tavo nr ir gerai jam ar jai sikna atspardyt.

smurtaut negalima.. big_smile


 
kitaip neisheina.

18

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Agne, 18 parašė:

koks populiarus, to dar nemaciau :::218 net juokas ima neutral

tj ir juokis jei tau juokinga,bet man cia visai juokas neima.

19

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

tai ir gaudyk tuos skambuciuis jei jiem centu negaila...paimk ta nr ir tu paplatink,... paskambink is kito nr tam kuris tave kankina ar draugu paprasyk

20

Re: Smegenu praplovimas. Privalumai ir trukumai.

Viktorija,galvoji nemeginau taip? tj baigdavosi tuom kad ir i tuos kitus nr imdavo skambinet