41

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Konstantinas parašė:

psichologui irgi neidomios tavo problemos. jam idomus tavo pinigai

big_smile big_smile Respect uz tava Kisene big_smile

42

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Shameless parašė:
Konstantinas parašė:

psichologui irgi neidomios tavo problemos. jam idomus tavo pinigai

big_smile big_smile Respect uz tava Kisene big_smile

Ar tiesa, kad žemaičiai užsispyrę žmonės ? smile

43

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Jis žemaitis-rusas. Žemaičiai savęs nevadina angliškais vardais.

44

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Valdas parašė:

Jis žemaitis-rusas. Žemaičiai savęs nevadina angliškais vardais.

Raperiai vadina smile

45 (redagavo Valdas 2022-10-15 19:52)

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Jis žemaitis-rusas. Žemaičiai savęs nevadina angliškais vardais.

Raperiai vadina smile

Su rusų. Lietuviai reperiai vadintųsi lietuviškai. Nežinau, gal ir su kokia kita ne lietuvių tautybe irgi vadintųsi angliškai. Nu tipo skirtingų tautų grupių mišinys atitinka JAV tautinius mišinius, todėl labiau tinka anglų kalba.

46

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Reikia save mylėti, o ne pažaboti, ne taikyti kokią nors prievartą prieš save. Tada psichika veikia normaliai. Pagrindinis būdas kaip žmonės save luošima, tai sąmoningais veiksmais kaunasi su savo pasąmonės poreikiais. O reikia leisti jai veikti laisvai, kaip jai reikia. Tada viskas ok.

47

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Valdas parašė:

Reikia save mylėti, o ne pažaboti, ne taikyti kokią nors prievartą prieš save. Tada psichika veikia normaliai. Pagrindinis būdas kaip žmonės save luošima, tai sąmoningais veiksmais kaunasi su savo pasąmonės poreikiais. O reikia leisti jai veikti laisvai, kaip jai reikia. Tada viskas ok.

O man atrodo, kad būtent tu ir varžai save labiausiai.

48

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Jis žemaitis-rusas. Žemaičiai savęs nevadina angliškais vardais.

Raperiai vadina smile

NESIPARINK Brangiojii  Vapsiee MAN Tuu ZAKNIS MAT TVAJUU tongue big_smile big_smile big_smile Turii Blogesnii uz SITA BEGEDII tongue tongue tongue SUCKS BITCHESS tongue tongue tongue

YOU DONT KNOW About Mee tongue tongue tongue SHUT Upp Bitchh tongue tongue

49 (redagavo Valdas 2022-10-15 20:41)

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Reikia save mylėti, o ne pažaboti, ne taikyti kokią nors prievartą prieš save. Tada psichika veikia normaliai. Pagrindinis būdas kaip žmonės save luošima, tai sąmoningais veiksmais kaunasi su savo pasąmonės poreikiais. O reikia leisti jai veikti laisvai, kaip jai reikia. Tada viskas ok.

O man atrodo, kad būtent tu ir varžai save labiausiai.

Taip tik atrodo. Iš tiesų aš esu davęs 100% laisvę savo smegenų per pasąmonę veiksmams vietoj sąmoningų. Eksperimentas, kurio eigą įdomu stebėti, todėl šia prasme tu teisi - aš varžau savo sąmoningus veiksmus, neleisdamas sau jų atlikti. Tik stebiu, ką veikia, kaip elgiasi pasąmonė. Kadangi smegenys disponuoja visa turima milžiniška informacija apie viską, o sąmonė naudoja tik mažą jos dalį, padariau išvadą, jog reikia veikti per pasąmonę. Prisimenu sutikau vaikiną. Pasakojo, kad jis sugalvojo nueiti ten ir ten, tada ir tada, o jo smegenys per pasąmonę sakė neiti. Nepaisydamas jų, jis sąmoningai ten ir tada nuėjo. Ir jį padūrė peiliu. Mes net nežinome, jei mokslu neįrodyta, ar mūsų smegenys nežino, kas vyksta dideliu atstumu bei ar nebendrauja su kitomis smegenimis, taip pat per didelį atstumą. Lyginant disponuojamos informacijos skirtumą, palyginus su pasąmone, sąmonė klaidžioja tamsoje.

50

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Shameless parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Raperiai vadina smile

NESIPARINK Brangiojii  Vapsiee MAN Tuu ZAKNIS MAT TVAJUU tongue big_smile big_smile big_smile Turii Blogesnii uz SITA BEGEDII tongue tongue tongue SUCKS BITCHESS tongue tongue tongue

YOU DONT KNOW About Mee tongue tongue tongue SHUT Upp Bitchh tongue tongue

Apsiramink. Nebūk pats kaip bitch.

51

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Shameless parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Raperiai vadina smile

NESIPARINK Brangiojii  Vapsiee MAN Tuu ZAKNIS MAT TVAJUU tongue big_smile big_smile big_smile Turii Blogesnii uz SITA BEGEDII tongue tongue tongue SUCKS BITCHESS tongue tongue tongue

YOU DONT KNOW About Mee tongue tongue tongue SHUT Upp Bitchh tongue tongue

Halte du doch Mal deine Fresse, ich kenne dich nicht und ich muss dich auch nicht kennen. tongue

52 (redagavo Valdas 2022-10-15 21:06)

Re: Kaip "pažaboti" ego?

O ką norėjai pasakyti?

Mano dabartinė mergina su žemaičių tautybe, ir ta žemaičių tautybė yra iš Mažeikių. Tai man smagu ir Shameless paskaityti. Ir geras draugas buvo pavarde Mažeikis, kaip bebūtų keista. O kas čia keisto, jei žemaitis iš Mažeikių - pavarde Mažeikis. Ar nebus taip, kad mes čia beveik visi - su žemaičių? Nepaisant kitų mūsų turimų tautybių.

53

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Valdas parašė:
Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Reikia save mylėti, o ne pažaboti, ne taikyti kokią nors prievartą prieš save. Tada psichika veikia normaliai. Pagrindinis būdas kaip žmonės save luošima, tai sąmoningais veiksmais kaunasi su savo pasąmonės poreikiais. O reikia leisti jai veikti laisvai, kaip jai reikia. Tada viskas ok.

O man atrodo, kad būtent tu ir varžai save labiausiai.

Taip tik atrodo. Iš tiesų aš esu davęs 100% laisvę savo smegenų per pasąmonę veiksmams vietoj sąmoningų. Eksperimentas, kurio eigą įdomu stebėti, todėl šia prasme tu teisi - aš varžau savo sąmoningus veiksmus, neleisdamas sau jų atlikti. Tik stebiu, ką veikia, kaip elgiasi pasąmonė. Kadangi smegenys disponuoja visa turima milžiniška informacija apie viską, o sąmonė naudoja tik mažą jos dalį, padariau išvadą, jog reikia veikti per pasąmonę. Prisimenu sutikau vaikiną. Pasakojo, kad jis sugalvojo nueiti ten ir ten, tada ir tada, o jo smegenys per pasąmonę sakė neiti. Nepaisydamas jų, jis sąmoningai ten ir tada nuėjo. Ir jį padūrė peiliu. Mes net nežinome, jei mokslu neįrodyta, ar mūsų smegenys nežino, kas vyksta dideliu atstumu bei ar nebendrauja su kitomis smegenimis, taip pat per didelį atstumą. Lyginant disponuojamos informacijos skirtumą, palyginus su pasąmone, sąmonė klaidžioja tamsoje.

Čia labai įdomią temą palietei. Aš seniai tuo domiuosi. Turiu ir aš panašių pavyzdžių ir pačios patirtų išgyvenimų.

54

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Laimutė parašė:
Valdas parašė:
Laimutė parašė:

O man atrodo, kad būtent tu ir varžai save labiausiai.

Taip tik atrodo. Iš tiesų aš esu davęs 100% laisvę savo smegenų per pasąmonę veiksmams vietoj sąmoningų. Eksperimentas, kurio eigą įdomu stebėti, todėl šia prasme tu teisi - aš varžau savo sąmoningus veiksmus, neleisdamas sau jų atlikti. Tik stebiu, ką veikia, kaip elgiasi pasąmonė. Kadangi smegenys disponuoja visa turima milžiniška informacija apie viską, o sąmonė naudoja tik mažą jos dalį, padariau išvadą, jog reikia veikti per pasąmonę. Prisimenu sutikau vaikiną. Pasakojo, kad jis sugalvojo nueiti ten ir ten, tada ir tada, o jo smegenys per pasąmonę sakė neiti. Nepaisydamas jų, jis sąmoningai ten ir tada nuėjo. Ir jį padūrė peiliu. Mes net nežinome, jei mokslu neįrodyta, ar mūsų smegenys nežino, kas vyksta dideliu atstumu bei ar nebendrauja su kitomis smegenimis, taip pat per didelį atstumą. Lyginant disponuojamos informacijos skirtumą, palyginus su pasąmone, sąmonė klaidžioja tamsoje.

Čia labai įdomią temą palietei. Aš seniai tuo domiuosi. Turiu ir aš panašių pavyzdžių ir pačios patirtų išgyvenimų.

Tuomet pasidalink tau žinomais pavyzdžiais ir savo išgyvenimais šia tema. Būtų labai įdomu tai sužinoti.

55

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Nenoriu aš čia pasakoti.
Mokslininkai tai bando sieti su kvantiniu principu aiškinant nuostabų ir nenuspėjamą smegenų veikimą kuris, be kita ko, yra pagrįstas koreliacijomis ir susipainiojimu tarp mikrotubulių elektroninių būsenų, kurios yra dažnos neuronuose.
Labai įdomi tema.

56 (redagavo Valdas 2022-10-15 22:14)

Re: Kaip "pažaboti" ego?

Laimutė parašė:

Nenoriu aš čia pasakoti.
Mokslininkai tai bando sieti su kvantiniu principu aiškinant nuostabų ir nenuspėjamą smegenų veikimą kuris, be kita ko, yra pagrįstas koreliacijomis ir susipainiojimu tarp mikrotubulių elektroninių būsenų, kurios yra dažnos neuronuose.
Labai įdomi tema.

Tada papasakok žinomus pavyzdžius ir nepasakok savo asmeninės patirties. Įsijungiau paskaityti apie microtubules tai sužinojęs. smile

57

Re: Kaip "pažaboti" ego?

mikromolekuliu rugsciu genai