1

Tema: Ka galvojate?

Ka galvojate?

2

Re: Ka galvojate?

Frenkas parašė:

Ka galvojate?

Galvoju ar ko nepamiršau į lagaminą įsidėti. :::041

3

Re: Ka galvojate?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Frenkas parašė:

Ka galvojate?

Galvoju ar ko nepamiršau į lagaminą įsidėti. :::041

Butent juk PIKNIKA Varysim tongue tongue big_smile Pamirsau Dadet Brangiojii big_smile tongue tongue

Ši kartą ne, branguti, aš šiandien Kölne smile . Parvešiu ką nors skanaus wink

4

Re: Ka galvojate?

galvoju, kodel man, labai konkreciam zmogui, tenka susipazinti su vejo pamusalais? priesingybes traukia ar kaip?

5 (redagavo Ieva 2022-10-01 12:12)

Re: Ka galvojate?

Inga parašė:

galvoju, kodel man, labai konkreciam zmogui, tenka susipazinti su vejo pamusalais? priesingybes traukia ar kaip?

Nemanau, kad logiška, jog priešingybės traukia. Pvz.man priešingybė būtų pradvisęs cigaretėm, alkoholiu ir nevalyvumu. Visai netraukia.
Nieko negalvoju.
Arba apie viską...

6

Re: Ka galvojate?

Kas tie vėjo pamušalai?

7

Re: Ka galvojate?

vejo pamusalas, nerimtas zmogus, pas kuri zodziai ir darbai skiriasi. kuris gali rimtu veidu prizadeti ka tik tu nori isgirsti ir pamirsti ta pacia minute.

Konstantinas parašė:

Kas tie vėjo pamušalai?

8

Re: Ka galvojate?

Inga parašė:

vejo pamusalas, nerimtas zmogus, pas kuri zodziai ir darbai skiriasi. kuris gali rimtu veidu prizadeti ka tik tu nori isgirsti ir pamirsti ta pacia minute.

Konstantinas parašė:

Kas tie vėjo pamušalai?

pirma kart girdziu toki termina.


galvoju, kodel man, labai konkreciam zmogui, tenka susipazinti su vejo pamusalais? priesingybes traukia ar kaip?

Nes pazindiniesi, tai visiem pasitaiko matyt. Nezinai zmogaus pradzioj.



Nemanau, kad logiška, jog priešingybės traukia.

buna patraukia, bet paskui ir nervuoja big_smile patraukia dalis to zmogaus savybiu kurios nera priesingos.

O as galvoj ka cia nuveikt toliau. Ir kad biski gal laika cia svaistau tame forume. Nu bet sako issvaistytas laikas kur dziaugeisi svaistydamas, nera issvaistytas laikas. Tai gal tada ir ok big_smile

9

Re: Ka galvojate?

Mastau kaip SAVE Daugiau Mylet ir Kituu NEKEST tongue tongue tongue big_smile  Superine Mintis Filosofine tongue big_smile

10

Re: Ka galvojate?

https://gcdnb.pbrd.co/images/D2oMpYnqjMSz.png?o=1

https://www.youtube.com/watch?v=RuxBhp48HTU

esu nustebes, youtubas ismete tepalo varikli, tai paziurejau dar ir sita video smile wow, nezinojau kad tokiu dalyku buna, o esu mates daug big_smile

11

Re: Ka galvojate?

vaziuosiu i kelione i Estija ir vel tas debiliskai ankstus isvaziavimas - 4:30 ryto. Nu bet jau geriau nei i ta lenkija 2:30 big_smile
nu ir sugalvojau kaip pasilengvint sau gyvenima - tai pradet eit anksciau miegot palaipsniui, ir anksciau keltis, kad man nebutu miego trukumo keliones diena.
Tai vakar jau nuejau 20:10 miegot, uzmigau, nu dar 22:30 zinuites i messgenr pradejo eit, prizadino, bet greit naktini rezima isijungiau ir uzmigau. Ir zadintuvas 4:10. Nu ka pagulejau pusvalandi, galvoju reik keltis ir kazka nuveikt kad jau atsikeliau. Kad nebutu sutrumpejus diena - jei anksciau nueinu miegot, ir anksciau atsikeliu, tai neturi sutrumpet diena Nu bet belekaip miegas ima vistiek. Nu bandziau atsibus, arbatos isgeriau tonizuojancios pora puodeliu. Nu vistiek galvoju reik pakrist i lova, nes miegas ima, salta (cia buna kai miegas ima), ner energijos kazka nuveikt. Paklausiau podcasto lovoj apie  santykius pusiau miegodamas, ir konspektuodamas.
O paskui isvis siaip idomu podcasta pasiklausiau, dar meditacijas, pasnaudziau, nu ir jau kokia 8-9 jau lyg ir pasijutau kad miegas nebeina.
Tai beveik nieko naudingo nenuveikta, o laikas praleke nuo tu 4 ryto, daug valandu. Kiti ten kaip sako - oj cia atsikelsiu anskti, turesiu daugiau paroj laiko. Cia dar atvirskciai gaunas - laikas issvaistytas smile
Gal reiks rytojui zadintuva po kokiu 9 valandu miego statyt nes ar taip ar taip neissimiegu.
Gal cia dar del to kad cia neiprastas laikas kelimosi ir jei ilgiau taip daryciau gal priprasciau.

12

Re: Ka galvojate?

Darius parašė:

vaziuosiu i kelione i Estija ir vel tas debiliskai ankstus isvaziavimas - 4:30 ryto. Nu bet jau geriau nei i ta lenkija 2:30 big_smile
nu ir sugalvojau kaip pasilengvint sau gyvenima - tai pradet eit anksciau miegot palaipsniui, ir anksciau keltis, kad man nebutu miego trukumo keliones diena.
Tai vakar jau nuejau 20:10 miegot, uzmigau, nu dar 22:30 zinuites i messgenr pradejo eit, prizadino, bet greit naktini rezima isijungiau ir uzmigau. Ir zadintuvas 4:10. Nu ka pagulejau pusvalandi, galvoju reik keltis ir kazka nuveikt kad jau atsikeliau. Kad nebutu sutrumpejus diena - jei anksciau nueinu miegot, ir anksciau atsikeliu, tai neturi sutrumpet diena Nu bet belekaip miegas ima vistiek. Nu bandziau atsibus, arbatos isgeriau tonizuojancios pora puodeliu. Nu vistiek galvoju reik pakrist i lova, nes miegas ima, salta (cia buna kai miegas ima), ner energijos kazka nuveikt. Paklausiau podcasto lovoj apie  santykius pusiau miegodamas, ir konspektuodamas.
O paskui isvis siaip idomu podcasta pasiklausiau, dar meditacijas, pasnaudziau, nu ir jau kokia 8-9 jau lyg ir pasijutau kad miegas nebeina.
Tai beveik nieko naudingo nenuveikta, o laikas praleke nuo tu 4 ryto, daug valandu. Kiti ten kaip sako - oj cia atsikelsiu anskti, turesiu daugiau paroj laiko. Cia dar atvirskciai gaunas - laikas issvaistytas smile
Gal reiks rytojui zadintuva po kokiu 9 valandu miego statyt nes ar taip ar taip neissimiegu.
Gal cia dar del to kad cia neiprastas laikas kelimosi ir jei ilgiau taip daryciau gal priprasciau.

Nereikėtų taip sureikšmint to kėlimosi. Nusistatyt žadintuvą ir viskas bus gerai.

13

Re: Ka galvojate?

bet tai Darius koks aktyvus) po visur vazineja

14

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:

bet tai Darius koks aktyvus) po visur vazineja

Malačius. Važiuokit gi kartu, bus linksmiau. Tu gi mėgsti keliauti. smile

15

Re: Ka galvojate?

Man pasisekė šiandien. Už 6 dienas auto garažas tik 178 EUR kainavo. Beveik centras Paryžiaus. Gare de L'Est garaže. Kitur iki 8 eurų už valandą.

16

Re: Ka galvojate?

Ieva parašė:
Darius parašė:

vaziuosiu i kelione i Estija ir vel tas debiliskai ankstus isvaziavimas - 4:30 ryto. Nu bet jau geriau nei i ta lenkija 2:30 big_smile
nu ir sugalvojau kaip pasilengvint sau gyvenima - tai pradet eit anksciau miegot palaipsniui, ir anksciau keltis, kad man nebutu miego trukumo keliones diena.
Tai vakar jau nuejau 20:10 miegot, uzmigau, nu dar 22:30 zinuites i messgenr pradejo eit, prizadino, bet greit naktini rezima isijungiau ir uzmigau. Ir zadintuvas 4:10. Nu ka pagulejau pusvalandi, galvoju reik keltis ir kazka nuveikt kad jau atsikeliau. Kad nebutu sutrumpejus diena - jei anksciau nueinu miegot, ir anksciau atsikeliu, tai neturi sutrumpet diena Nu bet belekaip miegas ima vistiek. Nu bandziau atsibus, arbatos isgeriau tonizuojancios pora puodeliu. Nu vistiek galvoju reik pakrist i lova, nes miegas ima, salta (cia buna kai miegas ima), ner energijos kazka nuveikt. Paklausiau podcasto lovoj apie  santykius pusiau miegodamas, ir konspektuodamas.
O paskui isvis siaip idomu podcasta pasiklausiau, dar meditacijas, pasnaudziau, nu ir jau kokia 8-9 jau lyg ir pasijutau kad miegas nebeina.
Tai beveik nieko naudingo nenuveikta, o laikas praleke nuo tu 4 ryto, daug valandu. Kiti ten kaip sako - oj cia atsikelsiu anskti, turesiu daugiau paroj laiko. Cia dar atvirskciai gaunas - laikas issvaistytas smile
Gal reiks rytojui zadintuva po kokiu 9 valandu miego statyt nes ar taip ar taip neissimiegu.
Gal cia dar del to kad cia neiprastas laikas kelimosi ir jei ilgiau taip daryciau gal priprasciau.

Nereikėtų taip sureikšmint to kėlimosi. Nusistatyt žadintuvą ir viskas bus gerai.

Nu reik, is patirties sakau smile

bet tai Darius koks aktyvus) po visur vazineja

Draugai vaziuoja, tai prisijungiau smile nebuves estijoj tai gsl nors karta gyvenime reik pdbut kai proga pasitaike, tas pats ir su Ryga.

Malačius

Nieko cia gero big_smile pinigu taskymas smile

17

Re: Ka galvojate?

Dariau,
rimtai tiek dėmesio skiri kažkokiam kėlimuisi, žadintuvui ir pan.?  Bet juk tai vienkartinis kėlimas!

Paprastai aš tokiais atvejai net nesigulu - per naktį susikraunu daiktus ir į autobusą ar lėktuvą. Ir miegosiu kelionės metu kaip didelė, niekas netrukdys, nes kūnui reikės miego smile

18

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

Dariau,
rimtai tiek dėmesio skiri kažkokiam kėlimuisi, žadintuvui ir pan.?  Bet juk tai vienkartinis kėlimas!

Paprastai aš tokiais atvejai net nesigulu - per naktį susikraunu daiktus ir į autobusą ar lėktuvą. Ir miegosiu kelionės metu kaip didelė, niekas netrukdys, nes kūnui reikės miego smile

tai  taip taip. Nu tai praita kart kai reikejo, prastas tas miegas autobuse, galva skaudejo grynai nuo miego trukumo.

19

Re: Ka galvojate?

blyn, Dariau, susiimk - galvą skauda ne dėl miego, o dėl deguonies trūkumo autobuse. Kiek čia iki Talino. Galų gale išgerk konjako 100 g ir normaliai miegosi autobuse, ir galvos neskaudės smile

na, bet jei Tu taip intensyviai save programuoji jau mėnesį, kad skaudės galv ir truks miego, tai šitai Tavo magijai niekas neatsispirs - nepadės nei medicina, nei deguonis smile

20

Re: Ka galvojate?

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile