21

Re: Ka galvojate?

Laimutė parašė:

Man pasisekė šiandien. Už 6 dienas auto garažas tik 178 EUR kainavo. Beveik centras Paryžiaus. Gare de L'Est garaže. Kitur iki 8 eurų už valandą.

o tai nebuvo kur nemokamai masinos numesti? tik reikia kasdien vis i nauja vieta parkuoti nes negali daugiau nei 7 dienas toj pacioj vietoj stoveti gatveje.

22

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Man pasisekė šiandien. Už 6 dienas auto garažas tik 178 EUR kainavo. Beveik centras Paryžiaus. Gare de L'Est garaže. Kitur iki 8 eurų už valandą.

o tai nebuvo kur nemokamai masinos numesti? tik reikia kasdien vis i nauja vieta parkuoti nes negali daugiau nei 7 dienas toj pacioj vietoj stoveti gatveje.

Toje zonoje keista tvarka. Lyginiai numeriai ir nelyginiai turi atskirą laiką. Net įvažiuoti negalima į centrą. Ten zonom suskirstyta, sunku susigaudyti. Be to, ten taip prilipdo mašinas prie kitų, kad neįmanoma paskui išsiparkuot. Jau apie subraižymus net kalbėti nereikia. Niekas net dėmesio į lako įbrėžimus nekreipia ir policija net nevažiuoja aiškintis. Jau geriau sumokėti nei paskui apdaužytą mašiną rasti. Nebūtų net laiko ją vis kažkur perstatinėti. Jau ten išvis rasti parko vietą kaip laimėjimas loterijoje big_smile

23 (redagavo Darius 2022-12-29 07:25)

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

blyn, Dariau, susiimk - galvą skauda ne dėl miego, o dėl deguonies trūkumo autobuse. Kiek čia iki Talino. Galų gale išgerk konjako 100 g ir normaliai miegosi autobuse, ir galvos neskaudės smile

na, bet jei Tu taip intensyviai save programuoji jau mėnesį, kad skaudės galv ir truks miego, tai šitai Tavo magijai niekas neatsispirs - nepadės nei medicina, nei deguonis smile

kodel to deguonies turi trukt?

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile

nezinau big_smile kad galeciau pasaskyt kitiem kad buvau ten big_smile

Toje zonoje keista tvarka. Lyginiai numeriai ir nelyginiai turi atskirą laiką. Net įvažiuoti negalima į centrą. Ten zonom suskirstyta, sunku susigaudyti. Be to, ten taip prilipdo mašinas prie kitų, kad neįmanoma paskui išsiparkuot. Jau apie subraižymus net kalbėti nereikia. Niekas net dėmesio į lako įbrėžimus nekreipia ir policija net nevažiuoja aiškintis. Jau geriau sumokėti nei paskui apdaužytą mašiną rasti. Nebūtų net laiko ją vis kažkur perstatinėti. Jau ten išvis rasti parko vietą kaip laimėjimas loterijoje

keisti zmones tie paryzieciai, kad nekreipia demesio i ibrezimus. Tai kam tada moket didelius pinigus uz grazias masinas? big_smile galetu padaryt kokia negrazia, atsparia ibrezimams, su kokiais paminkstinimais, gumomis aplink ir tegu dauzosi big_smile o gal ta guma realiai galetu ir stilingai padaryt?

as suprasciau kai ten nusiperka kaip Konstantinas koki lauza, nu tai gal ir nekreipi demesio i ibrezimus. Nors ir tai - ibrezia - draudimas ismoka, jau gali puse to antro lauzo nusipirkt turbut big_smile

nu va tesias miego rezimo tvarkymas. Vakar nuejau miegot 7, dar 10 min podcasto paklausiau ir uzmigau.
Nu ir sugalvojo puse 9 paskambint o as garsus uzmirses issijungt. Nu ir tada iki puse 12 neuzmigau ,bet dar ir karsta buvo, neaisku is kur, nes termometras rode 22, kas yra iprasta. Nu tai kai jau nusimeciau iprasta antklode ir likau apsiklojes kaip vasara, uzmigau, galejau anksciau taip padaryt , bet ne minteis nebuvo taip daryt nes juk dabar ziema ir 22 laipsniai ne kazkoks kosmosas.
4:10 zadintuvas, bet aisku miegas ima, nu galvoju ir nesikelsiu iskart, reik dar pasnaust, tai 5:45 jau kazkur islipau. Nu tai beveik 11 valandu lovoj. Kai turetu uztekt 8, nu tai minimum 2 valandos is dienos ismestos, ten kitas laikas buna ir 8 val ismiegojus dar norisi pagulet.
Nu idomu ar imanoma pasidaryt kad tokiu laiku nuejes miegot ,galetum po 8 valandu atsikelt ir turet normalia diena, be nuovargio ryte.
Atsiemnu kai 10 valanda pastoviai eidavau miegot, tai plius minus viskas ok budavo, nors ir atrodo anksti jau, bet isismiegodavau lyg. Aisku budavo kad noredavos pamiegot dar, gal kai tamsu ypac ir siaip kad ankti dar.

24 (redagavo Andre 2022-12-29 10:12)

Re: Ka galvojate?

nekreipti dėmesiip į įbrėžimus yra  aristokrato požymis, o dėl įbrėžimų isterikuoja tik vargšai ir pirkliai be kilmės - toks iš senų laikų yra aristokratų mąstymas smile Tai reiškia, kad žmogui į pinigus ir jų kiekį įrodančius dalykus nusispjaut - aristokratai aukščiau to smile

P. S.  O tai, kad Konstantinas važinėja su laužu ir geria prabangius gėrimus tik patvirtina mano įtarimus, kad jis yra aristokratas smile

25

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

P. S.  O tai, kad Konstantinas važinėja su laužu ir geria prabangius gėrimus tik patvirtina mano įtarimus, kad jis yra aristokratas smile

as esu asocialas) tikrai ne aristokratas. vazineju su sena masina nes rodau savo poxuizma ant kiek man nusispjauti ant visuomenes ir jos elgesio normu. del ibrezimu pas mane viskas pervirinta 8 mm skarda. 2400 eur mokejau uz kebulo virinima. aciu saltkalviams) jie pas mus gerai dirba) tai atsitrenkusi i mane nelabai ka galesi ibrezti) paties masina greiciau susilankstys. dar kazkur rasiau: uzsidek sau lankus ant priekinio bamperio kad galetum visus taranuoti

26

Re: Ka galvojate?

tai ir yra aristokratiškas (kalbu apie tikrus, aristokratus, o ne turtuolius, kilmingus, aukštuomenę) požiūris smile
nes jiems iš tikrųjų nusispjaut, o ne apsimesti, kad nusispjaut smile

27

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

nekreipti dėmesiip į įbrėžimus yra  aristokrato požymis, o dėl įbrėžimų isterikuoja tik vargšai ir pirkliai be kilmės - toks iš senų laikų yra aristokratų mąstymas smile Tai reiškia, kad žmogui į pinigus ir jų kiekį įrodančius dalykus nusispjaut - aristokratai aukščiau to smile

P. S.  O tai, kad Konstantinas važinėja su laužu ir geria prabangius gėrimus tik patvirtina mano įtarimus, kad jis yra aristokratas smile

bet tu atsakyk i klausima - kam tada pirkt ir permoket uz grazias masinas? nusipirkt apdauzytas reik ir neremontuot, gerokai pigiau bus.

nes rodau savo poxuizma ant kiek man nusispjauti ant visuomenes ir jos elgesio normu.

big_smile

2400 eur mokejau uz kebulo virinima. aciu saltkalviams) jie pas mus gerai dirba) tai atsitrenkusi i mane nelabai ka galesi ibrezti) paties masina greiciau susilankstys. dar kazkur rasiau: uzsidek sau lankus ant priekinio bamperio kad galetum visus taranuoti

gali parodyt kas cia pas tave per masina ir kam tiek leidai? smile

28

Re: Ka galvojate?

Darius parašė:

gali parodyt kas cia pas tave per masina ir kam tiek leidai? smile

negaliu nes ji labai reto modelio ir dar labai retos spalvos. siuo metu vienintele gyva Lietuvoje. pirkta buvo kai as neturejau pinigu tiesiog tam kad pigiai vazineti. prisimenu buvau sugedes Vilniaus senamiestyje dar joje gyvenau dvi dienas kol remontavausi. o paskui man su ja taip patiko vaziuoti pradejau dometis jos istorija dar pasirode kad cia ir modelis labai retas o paskui pagerejo finansine padetis pripratau prie masinos ir pradejau ja restauruoti. ir dabar po restauravimo taip ir vazineju su ja. bet uztai zmones gatveje kaip ziuri

29

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:
Darius parašė:

gali parodyt kas cia pas tave per masina ir kam tiek leidai? smile

negaliu nes ji labai reto modelio ir dar labai retos spalvos. siuo metu vienintele gyva Lietuvoje. pirkta buvo kai as neturejau pinigu tiesiog tam kad pigiai vazineti. prisimenu buvau sugedes Vilniaus senamiestyje dar joje gyvenau dvi dienas kol remontavausi. o paskui man su ja taip patiko vaziuoti pradejau dometis jos istorija dar pasirode kad cia ir modelis labai retas o paskui pagerejo finansine padetis pripratau prie masinos ir pradejau ja restauruoti. ir dabar po restauravimo taip ir vazineju su ja. bet uztai zmones gatveje kaip ziuri

nu idomiai. Kas atsitiks kad parodysi big_smile juk neprikopijuosim mes ju, ji vis dar liks reta smile

30

Re: Ka galvojate?

kadangi masina reta jei pasakysiu ka vairuotju tai pagal priparkuota masina prie laiptines visi zinos kur gyvenu. o as nenoriu kad visi mane zinotu.  as netgi galvojau ir vardinius numerius uzsisakyti ir aerografija ant jos nupaisyti bet atsisakiau butent del tos priezasties kad neissiskirti jau per daug transporto sraute. nes kai pradedi per daug issiskirti is kitu tada jau irgi blogai.

31

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:

kadangi masina reta jei pasakysiu ka vairuotju tai pagal priparkuota masina prie laiptines visi zinos kur gyvenu. o as nenoriu kad visi mane zinotu.  as netgi galvojau ir vardinius numerius uzsisakyti ir aerografija ant jos nupaisyti bet atsisakiau butent del tos priezasties kad neissiskirti jau per daug transporto sraute. nes kai pradedi per daug issiskirti is kitu tada jau irgi blogai.

maladec - aš neseniai galvojau, kad jei galėčiau, tai nusipirkčiau mašiną, kurios išorė nekristų į akis, ir numeriai paprasti, bet autoservise pakėlę kapotą, o ir viduje pasigilinę netektų žado smile ir taisyčiau kokiame mažame servise. kur tik keli žmonės žinote, kas tai per stebuklas. ir dar - mašinoje būtų minimumas elektronikos smile

Dariau,
nauja mašina perkame dėl savęs, o ne dėl kitų smile ir jei žmogui su galva viskas gerai, tai jis suvokia, kad naujumas yra labai trumpas laiko tarpas smile Na, o jei mašinos įbrėžimas žmogui svarbiau, nei plaukas ant jo švarko, tai vadinasi tas žmogus save vertina mažiau už mašiną....
Aišku, kad pirmas įbrėžimas yra skaudus, nu bet toks gyvenimas smile Ypač Paryžiuje smile Jei negali su tuo susitaikyti, tai ir važiuoji iš Paryžiaus lauk...

32

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:

kadangi masina reta jei pasakysiu ka vairuotju tai pagal priparkuota masina prie laiptines visi zinos kur gyvenu. o as nenoriu kad visi mane zinotu.  as netgi galvojau ir vardinius numerius uzsisakyti ir aerografija ant jos nupaisyti bet atsisakiau butent del tos priezasties kad neissiskirti jau per daug transporto sraute. nes kai pradedi per daug issiskirti is kitu tada jau irgi blogai.

nu jo, as ir taip pagalvojau su tom isskirtinem masinom. Is vienos puses cool tokios, bet is kitos - privatumo nebeturi, mato kur vaziuoji ir pan.

Dabar vairuoju masina ir esu kaip avis, pilna tokiu, isvis nesuprasi, nebent numerius zinai ir matai.

ir jei žmogui su galva viskas gerai, tai jis suvokia, kad naujumas yra labai trumpas laiko tarpas

jei butu kitiems su galva gerai, tai tas naujumas isliktu. Susidevetu tik naturaliai ir kaip pats saugosi.

Jei negali su tuo susitaikyti, tai ir važiuoji iš Paryžiaus lauk...

**** as ant to paryziaus jei ten tokie big_smile

33

Re: Ka galvojate?

Elle parašė:

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile

tam kad pasiselfinti

34

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

tai ir yra aristokratiškas (kalbu apie tikrus, aristokratus, o ne turtuolius, kilmingus, aukštuomenę) požiūris smile
nes jiems iš tikrųjų nusispjaut, o ne apsimesti, kad nusispjaut smile

Gal pasidomėti reikėtų kaip turtingi žmonės saugo savo daiktus. Jiems tikrai nenusispjauti į subraižymus ir t.t. jie vertina savo turtą ir nėra besišvaistantys turtu. Tikri aristokratai tuo labiau. Jiems labai svarbu išsaugoti palikimus ir paveldus.

35 (redagavo Andre 2022-12-29 18:09)

Re: Ka galvojate?

Laimute,
sutinku, kad aristokratui svarbu paveldas, bet tikrai ne mašina, kuria jis pavažinės tik kelis metus, o gal tik kelis mėnesius smile

36 (redagavo Laimutė 2022-12-29 18:11)

Re: Ka galvojate?

Dariau, Paryžiaus gatvėmis važinėja senos mašinos ir taxi. Irgi ne nauji.
Man ramiau parkuoti garaže, nes aš mėgstu turėti tvarkingą ir švarią mašiną.
Turiu ja pasitikėti, kad nesuges kelyje. Prieš keliones visad leidžiu pertikrinti servise. Kekvienam savo norai, normos ir prioritetai.

37 (redagavo Laimutė 2022-12-30 04:00)

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

Laimute,
sutinku, kad aristokratui svarbu paveldas, bet tikrai ne mašina, kuria jis pavažinės tik kelis metus, o gal tik kelis mėnesius smile

Iš kur tokios žinios? Turiu pažįstamų ir žinau kiek stovi garaže mašinų, visos prižiūrėtos ir saugomos. Jie įsigyja jas labai apgalvotai ir nekeičia kas metai. Gal naujieji rusai taip daro , bet jie ir ne aristokratai.

38

Re: Ka galvojate?

Versalis nuostabus. Džiaugiuosi, kad likimas leido aplankyti. Linkiu visiems tai pamatyti ir pajusti.

39

Re: Ka galvojate?

Laimutė parašė:

Versalis nuostabus. Džiaugiuosi, kad likimas leido aplankyti. Linkiu visiems tai pamatyti ir pajusti.

kiek jau to gyvenimo. visu skyliu neaplankysi

40

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Versalis nuostabus. Džiaugiuosi, kad likimas leido aplankyti. Linkiu visiems tai pamatyti ir pajusti.

kiek jau to gyvenimo. visu skyliu neaplankysi

Visų gal ir ne, bet jei galimybę turi, reikia stengtis. Kai kas keliauja YouTube.
Dabar viskas įmanoma, bet tai vistiek neatstoja realių kelionių. Jos ir vargina ir džiugina, bet įspūdžiai garantuoti smile