41 (redagavo Laimutė 2022-12-30 04:04)

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

kadangi masina reta jei pasakysiu ka vairuotju tai pagal priparkuota masina prie laiptines visi zinos kur gyvenu. o as nenoriu kad visi mane zinotu.  as netgi galvojau ir vardinius numerius uzsisakyti ir aerografija ant jos nupaisyti bet atsisakiau butent del tos priezasties kad neissiskirti jau per daug transporto sraute. nes kai pradedi per daug issiskirti is kitu tada jau irgi blogai.

maladec - aš neseniai galvojau, kad jei galėčiau, tai nusipirkčiau mašiną, kurios išorė nekristų į akis, ir numeriai paprasti, bet autoservise pakėlę kapotą, o ir viduje pasigilinę netektų žado smile ir taisyčiau kokiame mažame servise. kur tik keli žmonės žinote, kas tai per stebuklas. ir dar - mašinoje būtų minimumas elektronikos smile

Dariau,
nauja mašina perkame dėl savęs, o ne dėl kitų smile ir jei žmogui su galva viskas gerai, tai jis suvokia, kad naujumas yra labai trumpas laiko tarpas smile Na, o jei mašinos įbrėžimas žmogui svarbiau, nei plaukas ant jo švarko, tai vadinasi tas žmogus save vertina mažiau už mašiną....
Aišku, kad pirmas įbrėžimas yra skaudus, nu bet toks gyvenimas smile Ypač Paryžiuje smile Jei negali su tuo susitaikyti, tai ir važiuoji iš Paryžiaus lauk...

Čia tavo tokie įspūdžiai iš Paryžiaus? smile

42 (redagavo Darius 2022-12-30 05:23)

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:
Elle parašė:

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile

tam kad pasiselfinti

big_smile nu taip, nes juk zmogus turi keliaut. Negalima linksmai laiko praleist namie. Kitaip jis nenormalus jei nekeliauja.

Gal pasidomėti reikėtų kaip turtingi žmonės saugo savo daiktus. Jiems tikrai nenusispjauti į subraižymus ir t.t. jie vertina savo turtą ir nėra besišvaistantys turtu. Tikri aristokratai tuo labiau. Jiems labai svarbu išsaugoti palikimus ir paveldus.

nu as pilnai tikiu kad saugo, bent jau vertingus, pvz masina, ji yra del grozio. Pabandyt kokiam mafijozui uzbrezt masina. Arba kokiam SEL'ui.

Laimute,
sutinku, kad aristokratui svarbu paveldas, bet tikrai ne mašina, kuria jis pavažinės tik kelis metus, o gal tik kelis mėnesius smile

nemanau kad su prabangia masina jis vazineja tik kelis metus. Arba jei tik tiek, vistiek pardavimui nori ja issaugot geros bukles, kad butu kaina.

Dariau, Paryžiaus gatvėmis važinėja senos mašinos ir taxi. Irgi ne nauji.

nu tada suprantama. Bet kas yra senos, jiem turbut ir 10 metu yra senos, mum naujos, ne kiekveinas dar iperkam tokias big_smile

Kai kas keliauja YouTube.

va sitas tai labai protingas budas, ir tam laiko neatrandu, perziuret visu idomiu video. I kokia afrika as tikrai nevarysiu ir nevalgysiu ju maisto. Esu ziurejes ten radzeviciaus kaip su masina sena varo, afigienai patogiai namuose ziuret. Ir nereik ne pinigu leist, uz tuos pinigus kiek isleidi kiek gali nusipirkt naudingu dalyku.

Nu ka ,dar viena naktis praejo kur keiciu miego iproti, tai va jau 5 valanda nebeima miegas kaip tada. Ir issimiegojau normaliai nuejes biski po 19 val miegot. Buvau ir 3 atsibudes bet galvojau dar ims miegas ir nesikeliau, 4:10 zadintuvas, dar pascrolinau pusvalandi gal ar valanda, nzn net greit bega laikas scrolinant ir va atsibudes. Reik kazka naudingo db nuveikt smile

43

Re: Ka galvojate?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Versalis nuostabus. Džiaugiuosi, kad likimas leido aplankyti. Linkiu visiems tai pamatyti ir pajusti.

kiek jau to gyvenimo. visu skyliu neaplankysi

Visų gal ir ne, bet jei galimybę turi, reikia stengtis. Kai kas keliauja YouTube.
Dabar viskas įmanoma, bet tai vistiek neatstoja realių kelionių. Jos ir vargina ir džiugina, bet įspūdžiai garantuoti smile

nu jeigu jau norisi pigiai keliauti tai galima nusipirkti pigiausia lektuvo bilieta ir nusileisi laukuose Beauvais oro uoste uz 50 km nuo Paryziaus. galima ten pasitrinti po laukus o po to skristi atgal. dar galima ten pat issinuomoti pigiausia masina pavaziuoti kazkur 150-200 km iki vandenyno issimaudyti ir ta pacia diena dar spesi i Lt grizti

44

Re: Ka galvojate?

Tai ko ten išvis skristi jei tokį variantą siūlai? Laukų ir Lietuvoje pilna.
Jau taip sau pramogų gailėti ... neduok Dieve.

45

Re: Ka galvojate?

[quote/] =Darius]

Konstantinas parašė:
Elle parašė:

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile

tam kad pasiselfinti

big_smile nu taip, nes juk zmogus turi keliaut. Negalima linksmai laiko praleist namie. Kitaip jis nenormalus jei nekeliauja.

Kaip tai negalima laiko linksmai namie praleist? Taip kalbet gali zmogus, kuris tikisi, kad ji visi linksmins? smile

46

Re: Ka galvojate?

Laimutė parašė:
Andre parašė:

Aišku, kad pirmas įbrėžimas yra skaudus, nu bet toks gyvenimas smile Ypač Paryžiuje smile Jei negali su tuo susitaikyti, tai ir važiuoji iš Paryžiaus lauk...

Čia tavo tokie įspūdžiai iš Paryžiaus? smile

Nebuvau Paryžiuje smile
Bet kai kas nors įlenkia man mašiną, įsivaizduoju, kad aš prancūzė Paryžiuje smile Na, neverkiu smile

47

Re: Ka galvojate?

o jei prancuze paryziuje uzkabintum tai tave taip iskeiktu pusiau prancuziskai pusiau ispaniskai kad nieko nesuprastum. didziausia beda tai kad vaziuoji per Paryziu ir motoroleriai lenda tarp masinu eiliu

48 (redagavo Konstantinas 2022-12-31 00:47)

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

Nebuvau Paryžiuje smile
Bet kai kas nors įlenkia man mašiną, įsivaizduoju, kad aš prancūzė Paryžiuje smile Na, neverkiu smile

buvau labai daug kartu ir net pradejau ten neblogai orientuotis. miestas labai chaotiskas bet turi savo zavesio

49

Re: Ka galvojate?

galvoju kad reikia eit gulti. rytoj nauji metai labai sunki naktis su daug issukiu

50

Re: Ka galvojate?

Elle parašė:

[quote/] =Darius]

Konstantinas parašė:
Elle parašė:

Dariau, kam tada tos keliones, jei tiek burbejimo? smile

tam kad pasiselfinti

big_smile nu taip, nes juk zmogus turi keliaut. Negalima linksmai laiko praleist namie. Kitaip jis nenormalus jei nekeliauja.

Kaip tai negalima laiko linksmai namie praleist? Taip kalbet gali zmogus, kuris tikisi, kad ji visi linksmins? smile

Tai nzn, ne as taip sugalvojau smile

51

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:

galvoju kad reikia eit gulti. rytoj nauji metai labai sunki naktis su daug issukiu

big_smile kokie issukiai? smile

52

Re: Ka galvojate?

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

galvoju kad reikia eit gulti. rytoj nauji metai labai sunki naktis su daug issukiu

big_smile kokie issukiai? smile

Kad as pats zinociau kas manęs laukia naujų metų naktį ...

53

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:

o jei prancuze paryziuje uzkabintum tai tave taip iskeiktu pusiau prancuziskai pusiau ispaniskai kad nieko nesuprastum. didziausia beda tai kad vaziuoji per Paryziu ir motoroleriai lenda tarp masinu eiliu

Dėl iškeikimo nežinau,  bet motorkės tai tikrai nervina.

54

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:
Laimutė parašė:
Andre parašė:

Aišku, kad pirmas įbrėžimas yra skaudus, nu bet toks gyvenimas smile Ypač Paryžiuje smile Jei negali su tuo susitaikyti, tai ir važiuoji iš Paryžiaus lauk...

Čia tavo tokie įspūdžiai iš Paryžiaus? smile

Nebuvau Paryžiuje smile
Bet kai kas nors įlenkia man mašiną, įsivaizduoju, kad aš prancūzė Paryžiuje smile Na, neverkiu smile

Kiek teko stebėti, tai vietiniai turi savo zonas ten įvairias ir garažus. Gatvėse parkuoja dauguma atvykėliai. Patys prancūzai po miestą juda metro ir autobusais. Ir žinoma taxi. Tie tai tikri vairavimo meistrai. Greitai ir patogiai nuveža kur reikia. Jiems leidžiama naudoti autobusų juostą. Ir nebrangiai. Męs susumavom kiek laiko praleistume ir nervų sugadintume važiuodami patys tai su taxi geriausia. Pav. Nuo bokšto iki traukinių stoties rytų dalyje tik 13-15 eurų. 20 minučių kelio. Labai mandagūs ir korektiškai veža, trumpiausia kryptimi. Sakė, kad jiems moka už greitą keleivių pristatymą procentus.

55

Re: Ka galvojate?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Nebuvau Paryžiuje smile
Bet kai kas nors įlenkia man mašiną, įsivaizduoju, kad aš prancūzė Paryžiuje smile Na, neverkiu smile

buvau labai daug kartu ir net pradejau ten neblogai orientuotis. miestas labai chaotiskas bet turi savo zavesio

Puiku, vadinasi, į Paryžių važiuosim drauge smile

56

Re: Ka galvojate?

Andre parašė:

Puiku, vadinasi, į Paryžių važiuosim drauge smile

tada ikinkysiu tave i vairavima ir priversiu is ten masinas pervarineti. turesi 2200 km maziau nei per para nulekti. labai-labai daug kavos ir jokiu sustojimu net i tualeta

57

Re: Ka galvojate?

oho.... tu pardanėji prisisiotas mašinas???

58

Re: Ka galvojate?

va, dabar svarstau - yra kategorija žmonių, kaip Darius - ruošiasi kelionei iš anksto, miego režimą planuoja ir pan.
Yra kategorija žmonių, kurie visą laiką kelionėse, jie to net nejaučia, kaip Konstantinas.
O kažin, kiek yra šiaip namisėdų čia, ieškoke, kurie galėtų va, kad ir šiandien vakare pavalgę salotų, išgėrę, užkandę kokiu nors kepsniu ir po fejerverkų sumąstyti, kad visai faina būtų sausio 1 dieną išgerti kavos Lietuvos pajūry - tad užsistato žadintuvą anksčiau ir ryt, be jokių planų, varo į Nidą, Palangą ar pan.? smile

59

Re: Ka galvojate?

taigi BANDOM - žygiais, o ne žodžiais mes Tėvynę mylim smile

60

Re: Ka galvojate?

galvoju ka tu ten vartoji big_smile