1

Tema: Emocinė duobė

Sveiki,

Prieš metus išsiskyriau su savo gyvenimo meilę, praėjo mėnuo ir skausmas dingo.
Praėjo pusmetis ir skausmas grįžo, bandžiau įvairiai malšinti prisiminimus nei emocijas, bet jau visas pusmetis kaip nepadeda niekas alkoholis, draugai, terapeutai, nei galų gale xanax.
Kaip išlįsti iš duobės, kai jau pramuštas septintas dugnas? Visada galvojau, kad esu stiprus dvasiškai, bet jau pusmetis laiko, kai esu konkretus skuduras, pažindintis bandžiau, bet vis netraukia bendravimas su naujomis merginomis, nesu durnas, ypač ne šlykštus nei vidum nei išore.

Norėčiau sužinoti kiek žmonių buvo tokioje situacijoje ir kaip Jums pavyko išsivaduoti.

2

Re: Emocinė duobė

Ernestai, jei dar netraukia naujos pažintys tai ir neversk savęs. Vadinasi dar anksti. Dar neišlipai iš "duobės". Vadinasi, tau reikia daugiau laiko. Nedaryk sau spaudimo. Užsiimti mėgstama veikla labai padeda.

3

Re: Emocinė duobė

Ernestas parašė:

Sveiki,

Prieš metus išsiskyriau su savo gyvenimo meilę, praėjo mėnuo ir skausmas dingo.
Praėjo pusmetis ir skausmas grįžo, bandžiau įvairiai malšinti prisiminimus nei emocijas, bet jau visas pusmetis kaip nepadeda niekas alkoholis, draugai, terapeutai, nei galų gale xanax.
Kaip išlįsti iš duobės, kai jau pramuštas septintas dugnas? Visada galvojau, kad esu stiprus dvasiškai, bet jau pusmetis laiko, kai esu konkretus skuduras, pažindintis bandžiau, bet vis netraukia bendravimas su naujomis merginomis, nesu durnas, ypač ne šlykštus nei vidum nei išore.

Norėčiau sužinoti kiek žmonių buvo tokioje situacijoje ir kaip Jums pavyko išsivaduoti.

Gyvenimas toks ir yra. Klumpam ir vėl keliamės, ir einam, kol einasi. Randų neišvengiam, bet ilgainiui jie nustos skaudėt. Kito mus mylėti nepriversim, svarbu mylėjom mes.

4

Re: Emocinė duobė

Klumpam ir mus užklumpa)

5

Re: Emocinė duobė

Nu as tai islipau per savanaudiskuma. Bet liko psichikos deformacijos. Nežinau ka patarti: gal megstama darbą susirasti o gal versla pradek ir neturesi kada apie mergas galvoti

6

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

Klumpam ir mus užklumpa)

xDDDDDDD
uzskaitau seni

7

Re: Emocinė duobė

Ernestas parašė:

Sveiki,

Prieš metus išsiskyriau su savo gyvenimo meilę, praėjo mėnuo ir skausmas dingo.
Praėjo pusmetis ir skausmas grįžo, bandžiau įvairiai malšinti prisiminimus nei emocijas, bet jau visas pusmetis kaip nepadeda niekas alkoholis, draugai, terapeutai, nei galų gale xanax.
Kaip išlįsti iš duobės, kai jau pramuštas septintas dugnas? Visada galvojau, kad esu stiprus dvasiškai, bet jau pusmetis laiko, kai esu konkretus skuduras, pažindintis bandžiau, bet vis netraukia bendravimas su naujomis merginomis, nesu durnas, ypač ne šlykštus nei vidum nei išore.

Norėčiau sužinoti kiek žmonių buvo tokioje situacijoje ir kaip Jums pavyko išsivaduoti.

kiek pradraugavai su ta meile?

8

Re: Emocinė duobė

Draugystes laikotarpis ne esmė. Tave gali ir per vieną dieną stipriai įskaudinti nes mergos dabar žiaurios

9

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

Draugystes laikotarpis ne esmė. Tave gali ir per vieną dieną stipriai įskaudinti nes mergos dabar žiaurios

nu bet nespeji ten prisirist per diena.

10

Re: Emocinė duobė

Kad isimyletum užtenka vienos akimirkos o paskui jau galvoji kaip atsiristi

11

Re: Emocinė duobė

O. kaip pažįstamos tokios emocinės duobės... Žinoma, "ir tai praeis". Ar, kai skauda nuo to lengviau? Ne.
Aš praktikuoju verkimą - kelias paras. Dalintis skausmu su kitais žmonėmis - nepatartina, nes arba nesupras (jiems neduotas toks prisirišimas), arba labai ne laiku ir ne vietoj apie tai primins, arba kalbės kokias nors nesąmones.
Padeda filmai (tik ne apie laimingus žmones), sunkus fizinis krūvis, o dar geriau pagalba kam nors, kam dar blogiau.
Visada gerai žmonių kompanija, kuri kur nors įtraukia, kad ir į durniausią veiklą smile

12

Re: Emocinė duobė

ir dar praktinis patarimas (ne aš idėjos autorė):
skauda tada, kai galvoji apie tą žmogų, prisimeni. tai tik mintys. kurios puola ir siurbia Tavo energiją, džiaugsmą gyvenimu. Kaip jų atsikratyti praktiškai?  Atėjo tokia mintis, užfiksavai, kad jau vėl įsėdai į voverės ratą, specialiai galvoji apie ką nors kitą. teoriškai lengva, praktiškai sunku? Už kiekvieną tokią mintį ką nors darai, kas šiaip labai naudinga, bet labai nemėgsti - eini vėl siurbti kilimą, darai atsispaudimus ar pritūpimus, valai langus - na, esmė aiški? Tai turi būt veikla, kurios nenori, bet po tokių minčių darai. Pvz., guli jaukiai lovoj ir mintis vėl apie buvusį - taip gera gulėti ir staiga eisi siurbti kilimą??? Fu, prisiminimai nulekia uragano greičiu, net nepradėjus ieškoti dulkių siurblio smile

13

Re: Emocinė duobė

O as praktikuoju apsikabinimus) išeik i lauką ir apkabink visus nepazistamus žmonės kuriuos sutiksi)

14

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

O as praktikuoju apsikabinimus) išeik i lauką ir apkabink visus nepazistamus žmonės kuriuos sutiksi)

Arba laimint ir žegnot visus iš eilės...:::010

15

Re: Emocinė duobė

Man patinka prisimint gražius dalykus, patirtus su paršeliu - niekšeliu. Juk jausmai buvo nuostabūs. Kartais ir graudina, bet suprantu, kad neverta, nes nebuvo lemta tęsti tą žaidimą. Svarbu, kad buvo smagu.

16

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

Draugystes laikotarpis ne esmė. Tave gali ir per vieną dieną stipriai įskaudinti nes mergos dabar žiaurios

big_smile big_smile MLDC

17

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

O as praktikuoju apsikabinimus) išeik i lauką ir apkabink visus nepazistamus žmonės kuriuos sutiksi)

o tai leidziasi kas ?  big_smile

18 (redagavo Andre 2022-11-20 12:12)

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

O as praktikuoju apsikabinimus) išeik i lauką ir apkabink visus nepazistamus žmonės kuriuos sutiksi)

Apkabinimus vienas jau demonstravo temoje apie anketas su netikru amžiumi... Gal apkabintojui ir palengvėjo nuo tokių intensyvių virtualių apkabinimų tai akimirkai, bet apkabintajai ar skaičiusiems tuos apkabinimus?... Emocinė duobė pagilėjo ir sukūrė naujų duobučių smile
Karma toks dalykas - viskas grįžta bumerangu... Todėl sportas ir namų tvarkymas efektyvu, o emocijų pliūpsnis ant aplinkinių nelabai - nežinai, kada atgal gausi 10teriopai smile

Tikiu, kad Konstantinas apkabino žmones, kupinas gėrio, tad gėris jam ir grįžta smile

19

Re: Emocinė duobė

Andre kaip visada filosofiska ir graži

20

Re: Emocinė duobė

Konstantinas parašė:

Andre kaip visada filosofiska ir graži

Konstantinas, kaip visada, puikus taktikas ir strategas smile