21

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Laimutė parašė:

Pietums bus geltonų žirnių su odelėmis sriuba. Kaimiškai. Puode: Vištienos kaulai, bulvės, svogūnas, morkos, žirniai, petražolės, krapai, druska, lauro lapas, kvapūs pipirai ir į pabaigą sudėsiu brokolius.

labai spalvinga visomis prasmėmis smile
o vištienos kaulai kokie - iš keptos vištos?

Jo, iš keptos. Aš juos užšaldau porcijomis, neišmetu.

22

Re: Ką valgote šį vakarą?

Obuoliukai, obuoliai - baigėsi šaldytuve dešros atsargos smile

23

Re: Ką valgote šį vakarą?

as tai kebaba ir torto smile bet jau toks sotus buvau kad net kebabas neatrode kosmiskai skanus. Va kai isalkes buvau savaitagali ir retai valgant kebabus tai skanumelis buvo smile

tiesiog torto nusipiraku vakar sau vienam  big_smile kaip motyvacine priemone ten uz padaryta dalyka. Tik reik neigaut priklausomybes, nes siaip atrodo net nuo tiek saldumo nesijauti per daug gerai big_smile

24

Re: Ką valgote šį vakarą?

Braškių pyragas ir žolelių arbata

25

Re: Ką valgote šį vakarą?

Nu va, kokie saldūs mūsų forumo vyrukai tik tortai, pyragai... Niam niam kaip skanu smile

26

Re: Ką valgote šį vakarą?

parūkytos kiaulienos ragu smile kam ta duona ar daržovės, kai yra šilta mėsytė smile

27

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Braškių pyragas ir žolelių arbata

Kuo ilgiau skaitau apie Konstantino gyvenimo būdą, tuo labiau peršasi apibūdinimas "sveika prabanga" smile

28

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Braškių pyragas ir žolelių arbata

Kuo ilgiau skaitau apie Konstantino gyvenimo būdą, tuo labiau peršasi apibūdinimas "sveika prabanga" smile

Jei pyragas ne namuose keptas, o iš supermarketų pakuotės... Ir žolelės taip pat iš ten ilgiau užsibuvę maišiukuose, tai tikrai, tik kabutėse "sveika prabanga" smile

29

Re: Ką valgote šį vakarą?

Šiandien burokėlių salotos su pačios marinuotais grybais ir virtais kiaušiniais. Paskanintos pačios darytu majonezu.

30

Re: Ką valgote šį vakarą?

Parduotuvė parduotuvei nelygi smile

31 (redagavo Darius 2023-01-20 16:50)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Nu va, kokie saldūs mūsų forumo vyrukai tik tortai, pyragai... Niam niam kaip skanu smile

big_smile jau nebe taip ir skanu kai suvalgai vienas visa torta big_smile nu cia per 3 dienas gal. db jau suraus noris, pistaciju nusipikrau ir cipsu big_smile
gal dar kebabiukla reiktu paimt bet nesu lb isalkes pistaciju prisikises, gal reik luktelt ir pasislept pistacijas

32 (redagavo Laimutė 2023-01-20 21:08)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

Parduotuvė parduotuvei nelygi smile

Visi jie vienodi tik kainos skiriasi ir tie patys produktai kitokiose pakuotėse. Turinys visur vienodas su konservantais, išpūtimo priemonėmis ir visais kitais triukais, kiek galima labiau apgauti ir apmulkinti vartotojus.

33

Re: Ką valgote šį vakarą?

Siuo Metu Valgau Mylima Muzikytee Uzsigerdamas tongue tongue big_smile

34

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:
Andre parašė:

Parduotuvė parduotuvei nelygi smile

Visi jie vienodi tik kainos skiriasi ir tie patys produktai kitokiose pakuotėse. Turinys visur vienodas su konservantais, išpūtimo priemonėmis ir visais kitais triukais, kiek galima labiau apgauti ir apmulkinti vartotojus.

Išgyvens tie, kurie galės maitintis skalbimo milteliais. Mano medicinos dėstytojos žodžiai 1979m.

35

Re: Ką valgote šį vakarą?

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Andre parašė:

Parduotuvė parduotuvei nelygi smile

Visi jie vienodi tik kainos skiriasi ir tie patys produktai kitokiose pakuotėse. Turinys visur vienodas su konservantais, išpūtimo priemonėmis ir visais kitais triukais, kiek galima labiau apgauti ir apmulkinti vartotojus.

Išgyvens tie, kurie galės maitintis skalbimo milteliais. Mano medicinos dėstytojos žodžiai 1979m.

Tikrai, kad jau :::044

36

Re: Ką valgote šį vakarą?

Ko prisidirbai?

37

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Siuo Metu Valgau Mylima Muzikytee Uzsigerdamas tongue tongue big_smile

Man Patikoo Pasakymas IKI SIOL tongue tongue tongue Bet jum Nesuprast DEJaa tongue tongue

38

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:
Shameless parašė:

Siuo Metu Valgau Mylima Muzikytee Uzsigerdamas tongue tongue big_smile

Man Patikoo Pasakymas IKI SIOL tongue tongue tongue Bet jum Nesuprast DEJaa tongue tongue

Aga... matosi, kad labiausiai myli savo pasakymus, geriausiai ir tik tau suprantamus. Bravo !

39

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Savo limp cock išsikepk tongue

Pastebejau kaa Prilipai prie Manee kaip Bitele prie too Medauss Senaii tongue tongue big_smile big_smile  Kostia tava Vaikis JAU Bijo Uzkalbint tongue big_smile big_smile Beje Sake kad JIS Bijoo Zmoniuu tongue big_smile big_smile

40

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Savo limp cock išsikepk tongue

Pastebejau kaa Prilipai prie Manee kaip Bitele prie too Medauss Senaii tongue tongue big_smile big_smile  Kostia tava Vaikis JAU Bijo Uzkalbint tongue big_smile big_smile Beje Sake kad JIS Bijoo Zmoniuu tongue big_smile big_smile

Nieko jis nebijo. Geras vyrukas. Aš sakyčiau, kad tu bijai labiau smile